>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

spiny TOBET.pl

artur202 4

artur202

Użytkownik
wlazlem na ruletke, zagralem za ponad 330 € (mialem bonus 10,4 wiec liczymy x30 wiec musze zagrac za 300 €) teraz mam ponad 53 € ale to saamo, przelac nie moge... Ehhhh widocznie nie licza ruletki w obrot za 100 %, ja znajsc nigdzie nie moge ile % ma u nich ruletka...
ja dostałem info na maila,że ruletka,baccart,oczko,kości nie wliczają sie do obrotu.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
a no taaak sorry... heh... majac 53.4 € moge przelac 43 € i przełałem... jak miałem 12 € to tez moglem przelac, ale 1 €...
teraz dalej w kasynie zostaje mi 10 € ktorych nie moge wyplacic ale mozna za nie grac...
Jak sie przywala ze wyrwalem kase z kasyna nie robiac obrotu.... to prosze: pisza ze trzeba zagrac 30 razy za kwote bonusa, zagralem na ruletce 30 razy bonus, nigdzie gwiazdek nie było, teraz zrobimy wyplate na mb czesci wygranej...
powo w grze
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
teraz zmienili na stronie bonusa:
Darmowe gry (free spiny) są dostępne tylko dla tych graczy, którzy grali w naszym kasynie za prawdziwe pieniądze przed 9 lipca. Nowi użytkownicy, którzy dołączyli do nas po 8 lipca, nie otrzymują free-spinów (ale otrzymują bonus powitalny w kasynie). Warto rejestrować się w Tobet.com bo u nas niespodzianki pojawiaja się niespodziewanie.
 
K 0

kusmin

Użytkownik
A u mnie jazda jest taka ze wchodze na tobet, patrze a na koncie kasyna mam 10 euro nie wiem skad, bo chyba wczoraj czy przedwczoraj konto tam sobie zalozylem. Do tego oczywiscie mam spiny ale tu juz niewile ponad euro tylko ugralem.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
110 zł wedle zyczenia trafiło na mb...
świetny buk, wiedza ,ze jestem dla nich cennym graczem i postapuja fair play :spokodfhgfh:
kolejna firma o której złego słowa nie moge powiedziec ????
życze powodzenia!
 
L 1

loko250

Użytkownik
110 zł wedle zyczenia trafiło na mb...
świetny buk, wiedza ,ze jestem dla nich cennym graczem i postapuja fair play :spokodfhgfh:
kolejna firma o której złego słowa nie moge powiedziec ????
życze powodzenia!
a obracałeś coś?
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
żeby mieć opcje wypłaty przez MB to trzeba wpłacić przez to ? Bo coś niw eidze tej opcji wypłaty
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
jak cos wpłace przez MB to zanim wypłace depozyt i wygrana z bonusu będe musiał postawić jakieś zakłady czy odrazu można wypłacać? dzięki ????
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
jak cos wpłace przez MB to zanim wypłace depozyt i wygrana z bonusu będe musiał postawić jakieś zakłady czy odrazu można wypłacać? dzięki ????
służe pomoca :-D jak zrobisz wplate przez mb mozesz od zlecic wyplate.
opowiem taka ciekawostke, wplacilem kiedys przez mb do tobetu 400 zł (chcialem zobaczyc czy da sie tak przelac kase z mb na moje konto bankowe) zlecilem wyplate na kato bankowe ale cofneli proszac o zlecenie wyplaty na mbg. i zwrocili depozyt zz powrotem ta sama droga...
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
oo dzięki ???? a grałeś tam w pokera może? bo mają bonus od pierwszej wpłaty ale niewiem jak tam punkty lecą i zastanawiam sie czy przelać na pokera...
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
oo dzięki ???? a grałeś tam w pokera może? bo mają bonus od pierwszej wpłaty ale niewiem jak tam punkty lecą i zastanawiam sie czy przelać na pokera...
mi nie dali żadnego bonusa na pokera (ale od depozytu tak), mmm teraz wole zdecydowanie ipoker od microgaming (w tym jest tobet) bo w microgaming masz wyzsze oplaty za gre, gorsza oferte SitandGo, jedyne co ma ciekawe to scheduled turnaments i graficzka jest przyjemna. Pkty leca przyzwoicie, za ktore mozesz grac w platnych turkach.
sam pograj i zobacz jak jest, może Ci sie spodoba. cash tables option daje malutko pktów.
 
Do góry Bottom