>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

spiny TOBET.pl

M 0

mrozik90k

Użytkownik
To naprawde kazdy chyba dosttaje te spiny.
Musie wejsc na strone głowkną i tam po prawej stronie letnia promocja. no i trzeba wejsc w ktoras z tych gier przez link ktory oni tam podają. Klikacie w nazwe gry i was przekierowuje.

Wie ktos moze gdzie sprawdzic obrot?
 
M 0

mrozik90k

Użytkownik
Ja ugralem ze spinow 5 euro no i teraz mam juz 30 euro i nadal nie moge przelac;/

Not enough money on player account to wyskakuje
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
wygrałem 10,4 € i jak chce przelac to mam : Not enough money on player account wlazlem na ruletke zakrecilem za 1 e ale 11,4 € tez nie chca przelac. Chyba zalozyli blokade, ze jak nie obrocisz, nie przelejesz hmm... zal przegrac to wszystko w kasynie ale tak pewnie bedzie
 
M 0

mrozik90k

Użytkownik
wygrałem 10,4 € i jak chce przelac to mam : Not enough money on player account wlazlem na ruletke zakrecilem za 1 e ale 11,4 € tez nie chca przelac. Chyba zalozyli blokade, ze jak nie obrocisz, nie przelejesz hmm... zal przegrac to wszystko w kasynie ale tak pewnie bedzie
Ja wlasnie tez tego nie ogarniam;/ to samo mi wyskakuje.

PRzeciez nie realne jest obrocic 5 euro x30. ;/
 
A 0

antenelles

Użytkownik
Ja wlasnie tez tego nie ogarniam;/ to samo mi wyskakuje.

PRzeciez nie realne jest obrocic 5 euro x30. ;/

jak nie realne jak realne? nie udzielaj się jak nie wiesz...

ja już swoje 6 euro obróciłem ponad 50 razy i gram dalej w ruletke
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Trochę nie jasna ta promocja.
Konto mam jakiś czas, ale spinów brak.
1E natomiast mam !

w info. o promocji na głownej stronie Tobet widnieje wpis:

&quot; Każdy zarejestrowany użytkownik Tobet.com otrzymuje od nas 5 free-spinów ... &quot;

więc każdy powinien mieć spiny, a tu ni ma :|
czekam na live chat to sie dowiem ????
 
M 0

mrozik90k

Użytkownik
No no ja juz tez obrocilem,ale i tak pewnie nie wyplace dlatego,ze z bratem sobie konto na 1 kompie zalozyliscmy no i pewnie sie bedą przy.pierdalac,ze jedno IP
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
pokazuje nam ile hajsu mozemy przelac i po przelaniu te 2€ zniklo?
np ugrałeś 2,50 €,po czym na ruletce dobiłeś do 6€ ,czyli możesz przelać 3,50 €,a pozostałe pieniądze sie nie kasują.Prosta matematyka ;)
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
wlazlem na ruletke, zagralem za ponad 330 € (mialem bonus 10,4 wiec liczymy x30 wiec musze zagrac za 300 €) teraz mam ponad 53 € ale to saamo, przelac nie moge... Ehhhh widocznie nie licza ruletki w obrot za 100 %, ja znajsc nigdzie nie moge ile % ma u nich ruletka...
 
A 0

antenelles

Użytkownik
Nie wiem;/ Bo najpierw przekrecilem te 100 spinow no i zakonczylem na 1 miejscu . A teraz wchodze w jakas gre i mam 0.00 i od nowa leci;/
czytaj regulamin botku to będziesz wiedzial dlaczego tak jest ...

w każdej grze jest inny ranking
 
M 0

mundur

Użytkownik
Jednak nie dla wszystkich spiny
Witamy serdecznie,
Uprzejmie informujemy, że free spiny sa dostępne tylko dla graczy
którzy korzystali z naszego kasyna już wcześniej.
 
Do góry Bottom