>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

P 0

precious-one

Użytkownik
mam pytanko, czy po rejestracji u tebo buka przychodzi cokolwiek (jakies potwierdzenia, i inne świstki) droga pocztowa na adres podany przy rejestracji?
 
W 2

wislak

Forum VIP
Niedlugo nowa szata graficzna jak i koszyk zakladow.
No nareszcie :/ wg mnie jest starsznie nie wygodny ten Sportingbet :/ masakra nie iddzie normalnie sie polapac... Expekt czy BAH to jest cos a tutaj ????
oby sie poprawili duzo bo fajnie by bylo
 
E 0

evo

Użytkownik
No i jest nowa oprawa graficna i koszyk zakladow. :jupi: Teraz bukmacher pierwsza klasa.
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
nie chca mi kasy wyplacic moze mi ktos powie dlaczego ? na konto bankowe nie na moneybookers tez nie mimo ze wplacalem kase wlasnie przez moneybookers to jest 30 euro jakies male pieniadze a oni mi nie wysylaja tej kasy
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mnie denerwuje ,że bardzo długo rozliczają zakłady.Dla mnie to jest jakaś żenada wczoraj Legia skonczyła kolo 22 ,a o 24 jeszcze nie miałem rozliczonego .Dziś też musze troche czekac na druga Norweska.Chociaż pierwsza rozliczyli mi w około 40 min dla mnie to i tak za długo.Mi sie tu podobają tylko bardzo fajne kursy.
 
X 0

xxlrobert

Użytkownik
Ej gdzie ta nowa oprawa graficzna sportingbet :p ? Moze strony i jest ale o ile dobrze amietam to historia zakladow po tych poprawkach byla inna. Klikalo sie na rozwin i mozna bylo ogladac zaklady, a teraz jak atrze to znowu balagan wszystko sie zlewa itd ??
Wiecie w Oogle o czym mowie :p ?
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam

Dobry buk, nie miałem z nim wiekszych problemów.Wpłaty realizowane dobrze i szybko, zakłady rozliczane szybko,szczególnie LIVE.
Mankamentem jedynym moim zdaniem jest Serwer... czesto są jakieś aktualizacje i nie można wbić na konto ,bo jest jakaś przerwa... ale myśle ze to sie zmienni...
Tak poza tym jest :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom