>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Mi sie ogolnie nie podoba tylko to ze jak wplacam przez MB to musze czekac, a nie odrazu tak jak w pozostalych netowych bukow;p
 
harv 0

harv

Użytkownik
Najbardziej przejrzysty, najczytelniejszy bukmacher w sieci. Ilość zdarzeń też bije większość innych buk&#39;ów. Jak dla mnie numer jeden już od długiego czasu. Kilka razy wpłacałem i wypłacałem pieniądze u tego bukmachera, nigdy nie miałem żadnych problemów w związku z tym, a kasiorka tego samego dnia już u mnie w kieszeni;) Według mnie obok Bet-at-home i Bwin bezkonkurencyjny!
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Fajny bukmacher, ostatnio wporwadzil nowa metode platnosci przelewy24.
Jednak wyplaty moga potrwac az 6 dni ze wzgledu na to ze wyplata idzie z londynu.
Wiec jasiu ma racje...
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Nie ma co. Korzystam ze wszystkich firm bukmacherskich w sieci czyli expekt, betgun, betsson, unibet, bwin, bet365, gamebookers, BAH, sportingbet.
Dlaczego tyle firm ? to proste nie kazda ma to czego trzeba... Jednak z moich obserwacji wynika że to sportingbet jest bardzo dobra firmą i w moim rankingu zajmuje pierwsze miejsce, bez zadnego wątpienia.

Co sie na to składa:
Na pewno oferta, jest zdecydowanie obszerniejsza w przeciwienstwie np. do expekt. Przeważnie do każdego meczu mamy minimum 20 opcji założenia się z firmą.
kursy jak kursy, raz sa nizsze raz wyzsze.
Również bardzo dobry kontakt z obsługą klinta gdzie np. expekt obsługi klienta praktycznie nei posiada.
Minusem są wypłaty metodą przelewu bankowego, ponieważ przelew nie jest realizowany bezposrendio z polskiego konta bankowego.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
kto ostatnio wyplacal z sportingbet przelewem bankowym? ja zlecilem wyplate wczoraj ale ze jestem czlowiekiem baaaaaardzo niecierpliwym i podejrzliwym (w przypadku gdy chodzi o kase ???? ))) to sie pytam bo chce wiedziec ile dni musze jeszcze czekac?
co do oferty i np. ilosci opcji na pojedynczy mecz jest spoko ale nie zawsze, przynajmniej dla mnie mogliby to zastosowac w obstawianiu np. jakis egzotycznych lig, a maja takie jak estonska czy bosniacka
ale live support maja swietny, to trzeba przyznac
jedno mi sie jednak w sportingbet nie podoba
nie podoba mi sie to, ze zaklady nie sa pogrupowane w/g dni tygodnia, czesto gdy chce cos obstawic w sportingbet na nastepny dzien, musze wczesniej zajrzec na strone sts-u lub milenium aby sprawdzic jakie w ogole sa jutro wydarzenia warte gry
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
A ja nie lubie jak sa &#39;&#39;pogrupowane&#39;&#39;. biore lige hiszpansko i mam wszystko i wiem kiedy co i jak ???? Przy odbstawianiu meczow ja korzystam rowniez z pomocy stsa i betathome jezeli chce np sprawdzic historie daneych zespołow :p

Co do twojego pytania odnosnie wyplaty. musisz uzbroic sie w cierpliwosc. na stronie sportingbet pisze ze do 5 dni roboczych powinienes otryzymac pieniadze. Ja ze sportingbet wyplacalem pieniadze na mbank miesiac temu i czekałem na nie poltora tygodnia. Dlaczego tak dlugo ? Poniewaz pieniadzy wyplacane sa z londynskiego banku a nei polskiego wiec jest to przelew miedzynarodowy lól Ale nei zawsze on tyle trwa, moze trwac krocej np. 3 dni. Jednak ja zmienilem metode wyplaty na moneybookers. W niedziele wyplacielm pieniadze na moneybookers a w poniedzialek zlecilem wyplate z moneybookers na mbank (o godzine 8) a o godzinie 18 mialem juz kase na koncie. fakt z MB 7 zl wyplata.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
plusy jw - duza oferta, dobre kursy
minusy bardzo małe w sumie, ale przeszkadzają nieco ;) :
-brak wyszukiwarki zakładów (po nazwie drużyny) jak to jest w większości buków (chyba że nie zauważyłem :p ?)
-brak podanego od razu kursu akumulacyjnego (trzeba wpisac np 1 zł ;) )
-brak podanej na stworzonym kuponie godziny rozpoczęcia spotkania
 
K 358

koeman66

Użytkownik
mialem o nich dobre zdanie ale za dzisiejszy dzien maja wielkiego minusa, caly wczorajszy dzien budowalem sobie pewny rozpis i mialem go wlasnie postawic, ale niestety pier...y sportingbet przez 2 godziny nie zatwierdzil mi kuponu, ktory weszedl i nie mam kasy na koncie
czy w innych bukach tez trzeba tyle czekac na zatwierdzenie zakladu?
 
profit 0

profit

Użytkownik
Moj znajomy wygral u tego buka niezla sume pieniedzy ponad 8 tys i niestety po przelaniu tej kaski na konto bankowe zostala naliczona niezla prowizja ponad 200 zl wiec to uwazam za minus a tak ogolnie naprawde solidna firma jezeli chodzi o kontakt z klientem i zadnych sciem z wyplacaniem kasy . Ogolnie Polecam .
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
co jerst grane z ich chatem bo od dobrego czasu u mnie nie idzie z nimi gadać????????????
U mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Spróbuj może nowszą wersję Javy zainstalowac, ewentualnie z innej przeglądarki spróbowac ;)
 
D 0

dario

Użytkownik
Wszyscy chwalą, a ja ponarzekam. Nie podoba mi się słabo działająca strona, wielokrotnie nie mogłem się zalogować, żeby coś obstawić. Po zalogowaniu wyrzucało mnie samoistnie. Nie mogłem wtedy obstawić kuponów, przeglądarka nie miała w tym przypadku znaczenia. Mało czytelna informacja o zawartych zakładach. Mimo wszystko nie jest tak super przejrzysta, jak mi się wydawało. Duży plus za Przelewy24. Zastanawiam się, czy jednak nie zmienić.
 
S 0

sonic

Użytkownik
do dario:
u mnie stronka śmiga super, nie mam problemów z jej działaniem. Byćmoże problem leży u Ciebie. W mojej opini ten buk jest świetny, marże z reguły są dość niskie, przynajmniej na te spotkania które mnie interesują, wygląd strony bardzo mi się podoba, łatwość obsługi kojelny plus, a przelewy24 to majstersztyk. Inne buki powinny natychmiast to wprowadzić, jeżeli oczywiście mogą. A jeśli Ty, dario, nadal będziesz niezadowolony, to może spróbuj buka bodajże Betwin, tam też jest opcja przelewy24 i design strony jest bardzo przystępny, a kursy bardzo bardzo podobne do tych ze sportingbetu. Dla mnie osobiście Sportingbet i Betway rox✅✅✅
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Mam od nie dawna konto. I nie narzekam. Stronka jest bardzo przejrzysta. Nie wiem czemu dario narzeka... Stronka może nie zawsze chodzi jak należy ale wiem,że przyczyną tego jest moje łącze internetowe... JAK DLA MNIE JEDEN Z NAJLEPSZYCH BUKOW INTERNETOWYCH....
 
harv 0

harv

Użytkownik
Wszyscy chwalą, a ja ponarzekam. Nie podoba mi się słabo działająca strona, wielokrotnie nie mogłem się zalogować, żeby coś obstawić. Po zalogowaniu wyrzucało mnie samoistnie. Nie mogłem wtedy obstawić kuponów, przeglądarka nie miała w tym przypadku znaczenia. Mało czytelna informacja o zawartych zakładach. Mimo wszystko nie jest tak super przejrzysta, jak mi się wydawało. Duży plus za Przelewy24. Zastanawiam się, czy jednak nie zmienić.
Jeśli używasz FireFoxa jako swojej przeglądarki, to fakt czasami jest problem z działaniem strony. Często się wylogowuje i trzeba kilkakrotnie logować się z powrotem. Na operze i explorer&#39;ze działa to trochę lepiej. Tak przynajmniej dzieje się u mnie, chociaż i tak używam Mozilli, a loguję się tuż przed obstawieniem zakładu, aby unikać powyższych problemów..
 
Do góry Bottom