>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

G 0

grzesiex88

Użytkownik
Sportingbet wypłata na konto
Witam mam takie małe pytanie zleciłem wypłatę na konto bankowe i od dwóch dni w transakcjach mam taki status wypłaty Bank Transfer Withdrawal Request (Envoy) moze mi ktos powiedziec czy zatwierdzili wypłate itp?? o co wogóle tam chodzi

Dodatkowo zapytam po ilu dniach dostaliscie wyplate na konto bankowe ? Mam konto w ing
 
L 51

legionista880

Użytkownik
wplacilem 1999 zrobilem obrot dostalem freebety , jeszcze zostal ostatni ktory dostane za 2 dni krotko mowiac buk wporzadku jakby ktos chcial robic jeszcze ta promocje to niech sie nie boi
 
rudykris 0

rudykris

Użytkownik
wypłata
Siemanko , mam pytanie , chciałbym wypłacić kasę w sportingbet.Ile wynosi w końcu ta minimalna wypłata , bo w zleceniu przelewu pisze 10 zł , a w możliwościach wypłaty 80 zł i jeszcze jedna rzecz , zlecam wypłatę wszystko ładnie uzupełniam , wpisuje hasło i zatwierdzam , ku mojemu zdziwieniu wyskakuje &quot;błędne hasło&quot; . Wpisuje takie hasło jak przy logowaniu, jakie powinno się wpisywać , innego nie posiadam :grin:. Pozdrawiam
 
zlatek 0

zlatek

Użytkownik
Jeśli wypłacasz na konto bankowe to na pewno jest bramka minimalna - 80 zł, mniej nie wypłacisz.
Ja za to mam inne pytanie, chwilowo nie mogę korzystać z konta bankowego, próbował ktos wypłacać czekiem, jak długo trwa taka transakcja?
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Panowie, orientujecie sie czy SB ma jakieś godziny ksiegowania?
Wpłaciłem przed 19 przelewem wewnętrznym BZWBK i zastanawiam się czy jest szansa, żeby jeszcze dzisiaj coś zagrac.
E:Już nieaktualne.Własnie doszło;)
 
M 0

mkestragar

Użytkownik
Nie możliwe że w warszawie nie ma odziału ???? ale mozesz wpisać samo miasto to też powinno wystarczyć
chodzi o to ze inteligo nie posiada oddzialow ;p jest tylko adres w Warszawie, wiec jezeli wpisze w pole oddzial: Warszawa to chyba bedzie ok, wazny przeciez jest tylko numer konta
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Witam. Nie orientuje się ktoś ile wynosi prowizja za przelew złożony bezpośrednio w banku BPH? Nie elektroniczny tylko w placówce banku.
E: Lub z BZWBK.
 
Do góry Bottom