>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

unique- 32

unique-

Użytkownik
A jak z wypłatami na konto bankowe? 3 czerwca poszła wypłata i do dzisiaj cisza...
EDIT: Właśnie doszła. Wypłata trwała 4 dni robocze.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty z Moneybookers, to problemy Sportingbet są zwykłą ściemą. Pieniądze wpłacamy i wypłacamy za pomocą formularzy Moneybookers, a nie innych (tu Sportingbet)
Sportingbet może co najwyżej mieć problemy z księgowaniem tych pieniędzy na kontach. Jest to bardzo prawdopodobne, bo oni mają z d..y informatyków, choć &quot;informatyk&quot; dla tych ludzi to ogromny komplement i rzecz nieosiąglana jednocześnie.
Strona pracuje bardzo wolno, a dlaczego? Wystarczy się przyjrzeć ile różnego śmiecia ładuje się po otwarciu strony, ile cały ten shit zajmuje miejsca. Strona często się wiesza, często wyskakuje komunikat, ze skontaktować sie z działem obsługi. Często jest kłopot z postawieniem pojedynczego zakładu.
Druga sprawa to opłata 5 złotych od wpłat. Trzeba być nie lada debilem, by wpaść na taki pomysł. To mniej więcej tak, jak ktoś by przyszedl do banku wpłacić pieniądze, a panienka z okienka zameldowała mu, że od wpłat pobieramy opłatę.
Na chwilę obecną Sportingbet to syfiasty buk. Czekam aż zrobią porządek i zrezygnują z opłaty. Poza tym mocno limitują
 
simons 646

simons

Forum VIP
Druga sprawa to opłata 5 złotych od wpłat. Trzeba być nie lada debilem, by wpaść na taki pomysł. To mniej więcej tak, jak ktoś by przyszedl do banku wpłacić pieniądze, a panienka z okienka zameldowała mu, że od wpłat pobieramy opłatę.
Przy jakiej metodzie platnosci? bo ja widze Free
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Druga sprawa to opłata 5 złotych od wpłat. Trzeba być nie lada debilem, by wpaść na taki pomysł. To mniej więcej tak, jak ktoś by przyszedl do banku wpłacić pieniądze, a panienka z okienka zameldowała mu, że od wpłat pobieramy opłatę.
Na chwilę obecną Sportingbet to syfiasty buk. Czekam aż zrobią porządek i zrezygnują z opłaty. Poza tym mocno limitują
Pisałeś to 3 dni temu a już minimum od 2 tygodni (albo i miesiąca) wpłaty znów są darmowe.
 
waska 131

waska

Użytkownik
jeśli juz kiedyś wpłaciłes na tego buka przez moneybookers to po kolejnej wplacie dajmy na to paysafecard to na swoje mb mozesz spokojnie wypłacic
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale trochę się opuszczają - 3 dzień czekam na wypłatę, zawsze była po kilkunastu godzinach( na konto bankowe), rozliczanie kuponów szczególnie granych live ,zawsze następowało błyskawicznie , natomiast ostatnio czekałem prawie godzinę:-|
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Ja nie dawno wypłacałem. Wypłata w niedziele rano zlecona. We wtorek napisałem na chacie i po tym za jakiś czas kaska była. (Wypłata na konto w KB)
 
Z 0

zenek316

Użytkownik
Witam. Czy tez czekacie tak dlugo na wyplate na konto bankowe ? Chyba maja jakas awarie, kasa zawsze w ciagu 2 dni roboczych, a dzis juz mija 5ty dzien roboczy.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Spróbuj napisać na chacie do nich. Mi pomogło jak ostatnio wypłacałem, bo coś wspominali o jakiejś awarii i Pan z supportu chyba zaksięgował jakoś ręcznie wypłate lub coś ;)
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Demonami prędkości to nie są w wypłatach.
Wypłata via karta zwykle idzie u mnie tak z 4-5 dni. Wczoraj po raz pierwszy zleciłem wypłatę na mb. Ponad 24 godziny :|
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Próbując wpłacać przez MB wyskakuje taki komunikat &quot; Błąd wpłaty Przepraszamy, nie masz karty powiązanej z kontem Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta&quot;...
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie jak u was ostatnio wygladaly wyplaty na moneybookers? Ja osobisvie czekam juz ponad 24 godziny i nadal nic , sportingbet tak zwleka z wyplatami???? ⛔
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę 0 1.00 w nocy ze środy na czwartek.
Dam znać jak dojdzie.
Dodam tylko ,że 2 tyg. temu też zlecałem około północy i pieniądze dotarły mi na MB około 13,czyli wyrobili się w nieco ponad 12h.
Konto masz zweryfikowane? Jeśli nie to może być to przyczyną dłuższego oczekiwania.
Czasem bywa też tak ,żę jeżeli jest to 1 wypłata od buka to też trwa ona nieco dłużej niż każda następna.
Dosłownie przed chwilą o 13.15 wypłata dotarła na moje MB.
 
G 0

grethort

Użytkownik
A czy buk nie bedzie robil problemow, kiedy zaloze konto na ojca i wysle skan jego dowodu, ale depozyt bede skladal ze swojego konta bankowego i ewentualne wygrane bede wyplacal rowniez na moje konto. Czy raczej cos takiego nie przejdzie?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
A czy buk nie bedzie robil problemow, kiedy zaloze konto na ojca i wysle skan jego dowodu, ale depozyt bede skladal ze swojego konta bankowego i ewentualne wygrane bede wyplacal rowniez na moje konto. Czy raczej cos takiego nie przejdzie?
najczesciej wymagaja takich samych danych, ale czy ktos to sprawdza to nie wiem.
poczekaj do 18nastki ????
 
Do góry Bottom