>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,ŚWIAT: Germany Cup
Spotkanie: Szwajcaria - Słowacja 3:2 ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Sportingbet
09.11.2012 16:00
Analiza:
Pierwsze spotkanie rozgrywane na dziś rozpoczynające Germany Cup.Myślę że w tej grupie spomiędzy jeszcze zawodników Niemiec i Kanady to szwajcarska drużyna jest najsłabsza i zajmie ostatnie miejsce.Hokeiści słowaccy mają wiele gwiazd którzy grają w najlepszej hokejowej lidze świata.Dziś więc powinno odbyć się bez żadnych niespodzianek i słowacy pewnie wygrają te spotkanie.Bilans między tymi drużynami jest z wielka przewagą na Słowację i dziś też tak sądzę ze poprawią sobie statystyki ze Szwajcarią.Obie ekipy może nie grają porywającego hokeja i nie strzelają mnóstwa bramek ale to słowaccy hokeiści bardzo często wychodzą z tego zwycięsko_Ostatnie spotkanie w German Cup to wynik:
Szwajcaria - Słowacja 1:2 13.11.11
Nie było tu gradu bramek ale sprzed rokiem to Słowacja była górą.Mam nadzieję że sie nie mylę i dziś też spotkanie zakończy się na korzyść graczy ze Słowacji.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,EUROPA: Karjala Cup
Spotkanie: Finlandia - Czechy 0:1 ✅
Typ: 2
Kurs: 3.23
Bukmacher: Pinnacle
09.11.2012 17:30
Analiza:
To już drugie spotkanie dla obu ekip w tym małym ale silnie obsadzonym turnieju.Oba zespoły są bardzo mocne i żadne wygranej w kolejnym meczu.W sumie obie ekipy po jednym spotkaniu już wygrały.Finowie po zaciętym i z odwiecznym rywalem Rosja dopiero po rzutach karnych.Czesi pokonali pewnie w regulaminowym czasie drużynę ze Szwecji.Bardzo wysoki jest kurs na czechów ale myślę że buki ich nie doceniają.mają w swym składzie graczy z NHL i to jest ich siła napędową. Plekanec ,Tlustý czy Zidlicky wczoraj pokazali że są w formie i bardzo dużo od nich zależy.W składzie finów nie widzę takich gwiazd jak u czechów. Będzie to z pewnością zacięte spotkanie i na bardzo wysokim poziomie.Nie liczę tutaj na grad bramek ale na minimalną wygraną graczy rodem z Czech.Bilanse między nimi są na korzyść widowiska, bo obie ekipy między sobą grają w kratkę.Raz jedna raz druga drużyna.dziś jednak myślę że Czesi naprawdę przyłożyli się do tego turnieju.mają w składzie swoje gwiazdy i myślę że to właśnie one przyczynią się do zwycięstwa na d zespołem Finlandii.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Polska - Hiszpania
Nie będę się wymądrzał ani też wymyślał rzeczy niestworzonych, powiem wprost Hiszpanie to na pewno drużyna egzotyczna jak na hokej na lodzie, wczorajszy mecz z Ukrainą pokazał że są daleko z tyłu jeśli chodzi o poziom, jak i potencjał gry. Wynik 7:0 dla Ukrainy to chyba najmniejszy wymiar kary, bo gdy weźmiemy pod uwagę to że Ukraińcy oddali 69 :!: strzałów to wyjdzie na to że Hiszpanie mają fantastycznego bramkarza. Nie wiem jak to dzisiaj zafunkcjonuje ale biorąc pod uwagę to co Polacy wczoraj zrobili z Estonią przy 55 oddanych strzałach napawa mnie sporym optymizmem i myślę że przed pojedynkiem z Ukrainą, Nasi dołożą jeszcze kilka bramek, tak żeby z dobrym samopoczuciem podejść do największego wyzwania w tej grupie.
Polska over 7.5 / 1.86 Marathon ⛔
Gram team total ponieważ hendi jest -7,5 a wiadomo jak to bywa jedna głupia bramka z niczego i hendi płynie, także TT wydaje mi się być pewniejsze.
Co do spotkania Ukrainy to proponuje to samo rozwiązanie over 7.5 na drużynę, wydaje mi się że wynik będzie oscylował w okolicach 10:0 lub 9:0 ;)
Ukraina over 7.5 / 1.75 Marathon ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Węgry - Chorwacja
Mecz już niebawem, dlatego w największym skrócie. Hendi jakie buki proponują na ten mecz to +/- 7,5 według mnie linia ta jest bardzo dobra ale do zagrania dodatniego hendicapu. Węgrzy ok, są lepszą drużyną od Chorwatów, ale nie spodziewam się tu tak wielkiego lania, po pierwsze widać że drużyna Węgier nie dysponuje taką ofensywą jak choćby Oranje którzy dziś rozgromili Litwę 9:2, zaś Madziarzy wczoraj zaaplikowali Litwinom jednynie 5 bramek. Co do Chorwatów to też nie można ich tak mocno lekceważyć, przecież w tej drużynie jest kilku graczy którzy na co dzień występują w lidze austriackiej w Medvescak Zagreb, a także jeden zawodnik ze Skalicy. Pozostali to zawodnicy z rodzimej ligi. W ekipie Węgier jest również 4-5 zawodników z poza ligi węgierskiej, dlatego też nie sądzę by gospodarze tego turnieju dokonali tak znacznej masakry na Chorwatach ;) Po takim kursie, z wielką przyjemnością.
Chorwacja +7,5 / 2.15 Bwin⛔
e: Wtopa miesiąca, po prostu Chorwaci mnie zabili tym wynikiem...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Węgry - Holandia
Mecz o pierwsze miejsce, które daje promocje gry w dalszych kwalifikacjach do turnieju olimpijskiego. Faworytem i to zdecydowanym wydają się być gospodarze. Mimo wszystko ja na pewno nie będę lekceważył Holendrów, którzy na tym turnieju prezentują się bardzo dobrze, dwie pewne wygrane 8:2 oraz 9:2 pokazują że Holandia podobnie jak i Węgrzy problemów w ofensywie przeciwko słabszym ekipom z tej grupy nie mają. Co prawda Madziarzy stracili tylko jedną bramkę jak na razie, więc stosunkowo przewaga w grze defensywnej jest po ich stronie, jednak przy lepszym rywalu na pewno nie będzie to wszystko tak proste i oczywiste. Pamiętam mecz z mistrzostw świata dywizji gdzie Węgrzy byli faworytem w meczu z Austrią a zakończyło się to dla nich dość bolesną porażką, oczywiście nie porównuje Holendrów do Austriaków, ale typ który znalazłem to over 2.0 na drużynę Holandii. Linia stosunkowo niska, myślę że w najgorszym wypadku może to być zwrot.
Holandia over 2.0 / 1.86 Marathon ✅
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Spotkanie: Norwegia U20 - Francja U20, Typ: Norwegia U20, Kurs:1.65, Buk: Bet365 3:1 ✅

Norwegię zawszę uważałem za kuźnie młodych talentów. W tym roku skład głównie oparty na zawodnikach z ostatnich MŚ U20, z kilkoma ciekawymi nazwiskami. Przede wszystkim pozycja golkipera, młody Steffan Sober wykorzystał swoją szansę i jest pierwszym golkiperem Valerengi Oslo, gdzie spisuje się świetnie. Ponadto jest kilku zawodników z ligi szwedzkiej i dwóch zza oceanu z Green Bay Gamblers - Sebastian Weber oraz Prince Albert Raiders - Jonas Knutsen. W pierwszym spotkaniu ograli pewnie Austrię 4:1 oddając dwa razy więcej strzałów. Francja w zeszłym roku wywalczyła awans do Division 1A, gdzie grała między innymi z Polską (mecz chyba o nic ale przegrany). Drużyna oparta na zawodnikach z ligi francuskiej, większość grała na ostatnich MŚ U20. Grają u siebie i to chyba ich jedyny atut, wszystko przemawia za Norwegią. Pierwsze spotkanie Francuzi przegrali dość łatwo z Danią 2:5.
 
M 9

mieta20

Użytkownik
[Hokej]Finlandia - Czechy 13.12.2012 godzina 17:30

Typ: 2
Kurs: 2,20
Buk: Sportingbet
Stawka: 3/10



Jutro rozpoczyna się międzynarodowy turniej w Rosji - Channel One Cup w którym udział wezmą reprezentacja gospodarzy, Szwecja, Finlandia i Szwecja. Miesiąc temu w Finlandii zmierzyły się obie ekipy, wtedy skromnie bo tylko 1-0 wygrali Czesi. Wówczas gospodarzem była Finlandia , która dysponowała chyba najmocniejszym składem, mimo tego przegrała. Teraz ten turniej trener Jalonen nie traktuje poważnie, z tego też powodu powołał wielu młodych zawodników i przede wszystkim nie skorzystał z graczy NHL. Jak czytam wypowiedź jednego obywatela Finlandii daje jasno do zrozumienia , że to najsłabsza drużyna zebrana w tym roku, są dobrzy gracze ale większość to średniaki z SM-Liiga.

Brankáři:
Ari Ahonen (Magnitogorsk, KHL), Joni Ortio (IFK Helsinky).

Obránci:
Sami Lepistö (Jaroslavl, KHL), Teemu Laakso (Čerepovec, KHL), Mikko Mäenpää (CSKA Moskva, KHL), Lasse Kukkonen (Rögle, Švédsko), Teemu Eronen (Jokerit Helsinky), Ilari Melart (IFK helsinky), Kristian Näkyvä (Jyväskylä), Atte Ohtamää (Oulu).

Útočníci:
Juhamatti Aaltonen (Rögle, Švédsko), Jori Lehterä, Jonas Enlund (oba Novosibirsk, KHL), Oskar Osala (Nižněkamsk, KHL), Antti Pihlström (Ufa, KHL), Tuomas Kiiskinen (Doněck, KHL), Kristian Kuusela, Teemu Ramstedt, Tommi Huhtala (všichni oba Espoo), Toni Kähkönen (Oulu), Miika Lahti (Jyväskylä), Jere Sallinen (Hämeenlinna), Ville Koho (Lappeenranta),

Channel One Cup 2012 będzie chyba najlepszym turniejem w historii z faktu, że wystąpi na tej imprezie tylu świetnych zawodników. Pierwotna kadra Czeskiej reprezentacji składała się z 10 zawodników NHL, ale z powodów rodzinnych oraz przez uraz doszło do korekty i będzie ich 8. Wygląda na to że nasi południowi sąsiedzi dysponują bardzo dobrym zespołem i na pewno będą chcieli powtórzyć wyczyn z przed miesiąca i wygrać turniej rozgrywany w Rosji. Jak wyglądają składy można zobaczyć w linkach , które podałem.

Brankáři: Ondřej Pavelec (Pelicans Lahti/Fin.), Alexander Salák (Färjestad/Švéd.)
Obránci: Jakub Kindl (Pardubice), Roman Polák (Vítkovice), Martin Škoula(Lev Praha/KHL), Filip Novák (Dynamo Moskva/KHL), Lukáš Krajíček (Dinamo Minsk/KHL), Zdeněk Kutlák (Ambri-Piotta/Švýc.), Jakub Nakládal (Spartak Moskva/KHL)
Útočníci: David Krejčí, Aleš Hemský (oba Pardubice), Martin Hanzal (České Budějovice), Vladimír Sobotka (Slavia Praha), Tomáš Plekanec (Kladno), Martin Růžička (Třinec), Jakub Svoboda (Kometa Brno), Michael Frolík (Chomutov), Petr Nedvěd (Liberec), Petr Koukal (Nižněkamsk/KHL), Tomáš Rolinek (Ufa/KHL), Michal Vondrka (Slovan Bratislava/KHL), Jakub Petružálek (Chabarovsk/KHL), Jakub Voráček (Lev Praha/KHL).

Fani hokeja na pewno czekają na pojedynek Czechów z Rosja, która także skorzystała z blokady NHL i posiada bardzo silny zespół. Ja skupiam uwagę na tym spotkaniu i myślę że jest dobry kurs żeby zagrać na naszych sąsiadów. GL! ????
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Warto zwrócić uwagę na będącego w bardzo dobrej formie ostatnio napastnikowi Trinca Martina Růžičke. Martin ma występować w linii PP z Plekancem i Nedvedem, nie wiem jak ich poustawia trener Hadamczik, ale pewnie Ruzicka w 2 linii będzie jeździł, więc spędzi trochę czasu na lodzie.
Jeżeli jest buk , który wystawia kursy na strzelca bramki to Ruzicka wygląda solidnie, nawet jeżeli zagramy progresją na tego gracza w przebiegu turnieju powinno dać zarobić, nie wiem jakich kursów się spodziewać, ale 2.5 wzwyż jest dla mnie do przyjęcia, poszukam może znajdę.
Poza tym kadrowo Czesi wyglądają bardzo ciekawe na tym turnieju.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
ale z tego co widze mecz w Finlandii
13 grudnia 2012 Finlandia 17:30 CET Czechy Hartwall Arena, Helsinki
Dobrze widzisz, akurat opcja w tym turnieju jest taka że pierwszego dnia oba mecze rozgrywane są o tej samej porze, co jest jednoznaczne z tym że na jednej hali wszystkie zespoły nie zagrają, dlatego też od dłuższego czasu już jest tak że jedno spotkanie rozgrywane jest w innym państwie, oczywiście biorącym udział w tym turnieju.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Szwecja - Rosja -&gt; Szwecja wygra +1,5 gola [2.15][Betsson]
W myśl zasady że lepiej dodawać niż odejmować pogram dziś na fajny skład Szwedów. Oczywiście faworytem jest Rosja, ale dla mnie przesadzone są kursy (niskie) na Sborną. Dwa gole luzu dla Szwedów, którzy mają fajną mieszankę ligowo-NHLową może po tym kursie być perełką. Poprzedni turniej z cyklu EHT &quot;Trzy Korony&quot; zakończyły kompletem porażek - nie wierzę że tak klasowa drużyna narodowa długo pociągnie tak niekorzystny &quot;streak&quot; .
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Pisał wyżej user mieta20, skład Czechów bardzo ciekawy i na papierze wygląda to o wiele lepiej niż u rywala. Czeskie portale hokejowe wypowiadają się z optymizmem i liczą nawet na win w turnieju. Jeżeli tak, to dzisiaj powinni wygrać z Finami.
Czech Republic 60&#39; 3:2 FT⛔
2.15
WH
ZASŁUŻONY WIN SKANDYNAWÓW, BYLI LEPSI
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mistrzostwa Świata U20 Grupa A, Dywizja I
Słowenia - Austria
Słoweńcy mnie zaskoczyli bardzo pozytywnie we wczorajszym spotkaniu z Francją. Wynik 5:0 w pełni nie oddaje tego co działo się na lodzie ponieważ to Francuzi oddali 44 strzały, zaś Słoweńcy 27, ale jak widać skuteczność a także postawa bramkarza sprawiły iż Francja została &quot;zmiażdżona&quot;. Dziś Słowenia zagra z Austrią, czyli drużyną która tak naprawdę nie wiele ma do powiedzenia póki co w tych Mistrzostwach, wczoraj porażka 8:3 z Danią wynikała głównie z różnicy potencjału jaka jest pomiędzy obiema ekipami. Młodzi Austriacy ambitnie walczą, niestety ich poziom póki co znacząco odbiegał od poziomu rywali, warto jednak zauważyć że Austria grała z najtrudniejszymi rywalami w tej grupie czyli Norwegia, Białoruś i Dania, teraz czekają ich tak naprawdę mecze prawdy. Spodziewam się w miarę wyrównanego spotkania, w przypadku wygranej Słoweńców, będą oni już spokojni o byt w tej dywizji, wygrana Austrii to z kolei, niepewność, ale i lepsza pozycja dla młodych Austriaków.
Ja decyduje się na tych którzy póki co pokazują się z lepszej strony i myślę że dziś zapewnią sobie utrzymanie.
Słowenia 60&#39; / 1.80 bet365 ⛔ 3:3
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Spotkanie: Rumunia U20 - Japonia U20, Typ: Japonia U20 (-1.5), Kurs:1.67, Buk: Bet365 1:4 ✅

Bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Japonia do tej pory gra bardzo dobrze, atak funkcjonuje w każdym spotkaniu, a do tego świetnie broni Hitomi. Mimo słabych początków i dość powolnego wchodzenia na obroty niszczą rywali. W każdym meczu pełna dominacja nawet z zapasem. Dziś rywal, który może zagrozić im w awansie, więc pełna koncentracja. Rumuni zaczęli grę od najsłabszych drużyn by co mecz rywal był bardziej wymagający. Teraz spotykają się z głównym faworytem i nie widzę tu szans dla nich. Japonia ma głębszy skład, każda piątka dobrze punktuje i dobrze gra w obronie. Rumuni mają problem w obronie ich golkiper nie jest pewnym punktem co z pewnością rywale wykorzystają.
 
G 0

grzes2891

Użytkownik
Panowie chciałbym się dowiedzieć czegokolwiek odnośnie meczu Rumunia-Ukraina w European Challenge, czy nie interesuje Was ten mecz??? Ukraińcy chyba zdecydowani faworyci, H2H zdecydowanie dla Ukrainców, czy może graja rezerwami??? Stawia to ktos??
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Polska vs Ukraina ✅✅✅ 3-2
Under 5,5
1,7
bet365

Trzeci mecz biało-czerwonych na turnieju w Rumunii. Po przegranej z Kazachstanem i zwycięstwem nad Rumunami przychodzi czas na mecz z niepokonaną ekipą Ukrainy.
W tym meczu skupię się jednak nad ilością goli w meczu. Stawiam tutaj na dosyć wyrównany bój z mała ilością goli. Ukraińcy skromnie wygrali z Kazachstanem (2-1) i z Rumunią (3-0),jak widać zbyt dużo bramek tutaj nie padło co świadczy o bardzo dobrej postawie w obronie. Jeden stracony gol w dwóch meczach to świetny rezultat. Polacy także całkiem przyzwoicie poczynają sobie w grze defensywnej. Pięć bramek straconych w dwóch meczach. Zapowiada się underowy mecz i w mojej ocenie padną 3-4 gole.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mistrzostwa Świata U20 Grupa A, Dywizja I
Austria - Francja
Krótko i treściwie, Francuzi pomimo tego iż grają u siebie są po prosto słabsi od każdej z drużyn, która bierze udział w MŚ tej dywizji, jedynym wyjątkiem był mecz ze Słowenią, ale że Słoweńcy byli skuteczni do bólu a Francuzi nie potrafili nic zrobić to i mecz zakończył się blamażem Francji 0:5. Dziś rywalem Austriacy, którzy można powiedzieć wręcz &quot;frajersko&quot; przegrali po karnych ze Słowenią, gdzie w 3 tercji prowadzili jeszcze 3:1 i całkowicie dominowali i kontrolowali spotkanie. Mecz o pozostanie w tej dywizji, Austriacy wyjściowa pozycja lepsza bo mają jeden punkt, Francja ma okrągłe zero i cały bagaż straconych bramek na tym turnieju. Ja zdecydowanie skłaniam się ku Austrii, pokazali że mają charakter poza meczem z Danią i Norwegią, walczyli jak równy z równym. Samo spotkanie ze Słowenią było dla mnie zaskoczeniem ponieważ Austria po 2 tercjach miała 45 oddanych strzałów a więc pełna ofensywa. Aby wygrać z Trójkolorowymi trzeba być po prostu skutecznym, a wtedy można iść za przykładem Duńczyków i Białorusinów którzy strzelali odpowiednio 7 i 9 bramek w spotkaniach z gospodarzem turnieju.
Austria ML / 1.99 MarathonBet
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W dniu dzisiejszym startuje turniej hokejowy

Oddset Hockey Games 2013


http://www.swehockey.se/Landslag/Herr/Tre-Kronor/OddsetHockeyGames2013/

w którym biorą udział Rosja, Finlandia , Szwecja i Czechy.

Meczem otwarcia będzie spotkanie Rosja - Finlandia , które zostanie rozegrane w Rosji w St.Petersburgu , zaś pozostałe mecze odbędą się w Szwecji w Malmö.

Gospodarze są zdecydowanym faworytem u bukmacherów , o czym zaświadczają kursy:

http://www.betexplorer.com/hockey/europe/oddset-hockey-games/nextmatch.php?matchid=1442411

ale wobec wyników under 4.5 w ich 4z5 poprzednich spotkań:
3-1
1-1 ( 1-2 pen. )
6-2
0-2
1-1 ( 2-1 pen.)

warto poza typem na gospodarzy , rozważyć też typ na taki właśnie rezultat - a kurs na under 4.5 dostępny np. w betsson to 2.25

Mecz: Rosja - Finlandia ( wynik 3-3 ; 4-3 po karnych )
Typy:
a/ Rosja 1 kurs @1.55 betway ⛔
b/ under 4.5 kurs @2.25 betsson ⛔

.
 
Do góry Bottom