>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stargames - promocje ,opinie

esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
i jak tam ludzie wypłacili bo ja juz czekam ponad tydzein, 3 dni nie odpisuja na maile ? co jest z nimi ?
to norma, najprawdopodobnie dostales szybka odpowiedz w 9 jezykach, ze pracuja nad twoja sprawa, dostaniesz odpowiedz zapewnie nie na temat, ale kase bez problemu wyplaca ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 2

kukufatal

Użytkownik
Kilka pytań odnośnie bonusa w Stargames.
(Dostałem na maila info o bonusie 100% do 100 euro)
1. Jaki jest obrót tym bonusem, nigdzie nie ma info - zapewne traktowany jest jak bonus od pierwszego depozytu.
2. Czy i gdzie można sprawdzić dokonany obrót??
3. Czy za bonusowe pieniadze można grać w pokera (texas holdem) i czy pobierany rake liczy się do obrotu?
4. Czy można wypłacac nadwyżki ponad te 200 euro (depo plus 100euro bonusu) czy dopiero po całkowitym dokonaniu obrotu można cos wypłacic??
Z góry dzieki za odpowiedz.
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
1. nie wiadomo dokladnie, a z &#39;supportem&#39; tez sie nie dogadasz. Prawdopodobnie 1x w kasynie na slotach, a w pokerze chyba jako rake
2. nie mozna ???? znaczy sie mozesz tak - dajesz wyplata i tam masz dostepna kase ktora obrociles
3. Mozna. Ciezkie pytanie, oni sami nawet nie wiedza.
4. mozna bez problemu wyplacac, nawet nie trzeba obracac ani nic
 
K 2

kukufatal

Użytkownik
Aha czyli np wpłacam 100, dostaje 100 bonusu, mam 200, gram na pokerze, ugrywam do np 240 to 40 mogę wypłacić a za pozostałe 200 dalej gram i staram się obrócic - dobrze myślę? Czy jak wypłacę nadwyżke to mi anulują bonus?
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
Dostałem Maila od Stargames do ponownego depozytu
2013 dobrze się zaczyna: mamy dla Ciebie prezent w wysokosci 100 euro!
Pozwól nam się zatroszczyć o to, żeby Twój rok 2013 zaczął się doskonale – mianowicie z 100 euro więcej na Twoim koncie! Na dobry start w grze w Nowym Roku mamy dla Ciebie w prezencie bonus 100 % o wartości do 100 euro dodatkowo do Twojej następnej wpłaty! Kliknij w poniższy link, doładuj swoje konto a bonus zostanie natychmiastowo dodany do stanu Twojego konta!
To ważne, żebyś skorzystał z linka „DOŁADUJ TERAZ“, ponieważ bonus przeznaczony jest tylko dla Ciebie i tylko w ten sposób może zostać przyporządkowany do Twojego konta!
Bonus 100% może wynieść maksymalnie 100 euro. Do 31.01.2013 lub do swojej następnej wypłaty rozegraj przynajmniej 100-krotność dokonanej wpłaty (Przykład: wpłata 100€ - wymagane punkty: 10000), a będziesz mógł nadal zastawiać swój bonus! Czyli trzeba obrocic x100?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Zawsze pisali 100 i nic sie nie zmienilo.Nadwyzke mozna wyplacac i nadal jest to jeden z najlepszych bonusow jaki jest dostepny.Wystarczy pomyslec.Jak zawsze w Stargames czesc osob dostala bonus od depozytu a czesc 10€ i 20€ darmowe
 
K 2

kukufatal

Użytkownik
Co do bonusu depozytowego w Stargames tym w którym w mailu napisane jest x100 obrót to już to rozkminiłem i tam im chodzi o obrót w pkt, należy zdobyć przy wpłacie 100 euro i 100 euro bonusu 100x100 pkt czyli 10 000 pkt.
Za granie na automatach jest 1 pkt za każde postawione 0,4 euro tak więc przy bonusie 100 euro należy zagrać za 10 000 pkt x 0,4 euro czyli 4 000 euro a na grę mamy 200 euro (100 euro bonus i 100 euro depo) tak więc obrót jest x20 depozytem i bonuem łącznie.
Na pokerze za 1 euro rake jest 100 pkt tak więc aby zdobyć 10 000 pkt i uwolnić cały bonus należy zrobić 100 euro rake. Wartosci pobieranego rake różnią się w zależnosci od stawek i liczby graczy przy stole. Na stawkach do NL250 jest to generalnie 5% puli z max limitem zaleznym od liczby graczy przy stole.
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
Jak przegrać w Stargames 0,15E?
Tyle mi zostało na koncie i prawdopodobnie blokuje mi to możliwość depozytu.
Edit. OK przegrałem w chińczyka ????
Ale niestety gdy próbuję wpłacić poprzez moneybookers wyskakuje mi informacja:
&quot;
Transakcja zablokowana
&lt;dl&gt;&lt;dd&gt;Zły adres email handlowca!&quot;&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt;Ktoś wie w czym tkwi problem?
 
jeers 54

jeers

Użytkownik
Prawdopodobnie próbujesz wpłacić z innego emailu niż wcześniej (mb) lub masz inny email niż na koncie.
 
R 58

rychlik

Użytkownik
nie możliwe, że to Ci blokuje. czasem tak bywa w Stargames, że pokazuje się taki komunikat. trzeba przeczekać - minie ;)
Dokladnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Stargames dodalo w ostatnim tygodniu najnowszy slot Novomatic o nazwie Jackpot Crown

Instrukcja gry
Słyszysz? Dzwoni dzwonek przy kasie! W Jackpot Crown™ czeka na ciebie – jak sama nazwa wskazuje – królewski jackpot. 5 walców i 5 stałych linii wygrywających zatroszczą się o szczodre wygrane. W prawdziwym tego słowa znaczeniu „koronny“ moment przeżyjesz w chwili, gdy 5 królewskimi symbolami trafisz wielki jackpot w tej grze. Nie czekaj więc: otwórz królewski skarbiec i zapewnij sobie swoją wygraną!
Twoim celem jest trafienie 5 jednakowych symboli wzdłuż linii wygrywających. W podstawowej grze każda kombinacja wygrywająca rozpoczyna się od lewej strony walca i rozciąga się wzdłuż linii wygrywających w prawą stronę. Jeśli chcesz wygrać, symbole muszą leżeć obok siebie, bez innych znajdujących się pomiędzy nimi.
Jackpot
Jackpot rozbity zostaje przy trafieniu 5 koron na jednej linii wygrywającej. Przewidywalna wysokość jackpota pokazywana jest stale podczas gry w górnym, prawym rogu pola. Jeśli trafiono kobinację jackpotową, gra zostaje na krótką chwilę wstrzymana w celu zweryufikowania wysokości jackpota. Właściwa kwota wygranej widoczna jest po weryfikacji. Wygrana jackpota nie może zostać zastawiona w grze gamble.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
StarGames bon 20 euro . Sprawdzajcie poczte

W Book of Ra™ czekaja na Ciebie bajeczne wygrane! Naszym bonusem o wysokosci 20 euro, który przeznaczony jest wylacznie dla Ciebie pomozemy Twojej dobrej passie sie odnalezc!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark 2,3K

mark

Forum VIP


Stargames dodalo nowy slot Royal Dynasty.Warto maile sprawdzic bo rozsylali darmowe vouchery z tej okazji

Pozwól, aby w Royal Dynasty szlachetne rody zatańczyły kadryla z figurami na 5 walcach i z pomocą wpływowej dynastii zapewnij sobie bogactwo i dostatek. Z królem u Twojego boku zaliczasz się już po części do zwycięzców, a pakt z następcą tronu otworzy Tobie drzwi do prawdziwie królewskich wygranych!

Abyś mógł już teraz zacząć grę w Royal Dynasty, mamy przeznaczony wyłącznie dla Ciebie bon o wartości 20 euro!

Instrukcja gry

Niech w Royal Dynasty szlachta tańczy na 5 walcach i zapewnij sobie bogactwo i dobrobyt z pomocą wpływowej dynastii. Z królem u boku jesteś już w 50% zwycięzcą, a sojusz z następcą tronu otworzy ci drzwi do prawdziwie królewskich wygranych!

Twoim celem jest trafienie 5 jednakowych symboli leżących wzdłuż linii wygrywającej. W grze podstawowej każda kombinacja wygrywająca zaczyna się od lewejstrony na pierwszym walcu i rozciąga się wsdłuż linii wygrywajacej w prawą stronę. Jeśli chcesz wygrać symbole muszą leżeć obok siebie, bez innych znajdujących się pomiędzy nimi.

Bonus Feature

Symbole 3 lub więcej księżniczek lub książąt startują 25, 30, 35, 40 lub 45 gier wolnych. Ilość gier wolnych wybierana jest losowo: poczekaj, aż koło się zatrzyma, lub zatrzymaj koło podczas kręcenia się klikając w „Start“. Na górze, w logo „Royal Dynasty“ pokazywane jest jaki symbol scaterra (książę lub księżniczka) zwolnił Bonus Feature. Symbol scattera, który NIE zwolnił scattera, zmienia się podczas gry wolnej zawsze w symbol króla. Król zastęuje wszystkie symbole za wyjątkiem scattera i podwaja twoją wygraną. Ten symbol, który zwolnił aktualny Bonus Feature, startuje następne gry wolne w momencie trafienia kombinacji wygrywającej składającej się z trzech symboli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom