>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Bet365 - moim zdaniem jezeli ten bukmacher bedzie działał w polskim jezyku bedzie sie mozna zakładac za złotówki to bedzie on najlepszym bukmacherem na rynku. Mają ogromną ilosc zakładów live nawet czasami wiecej niz bwin. Swietne kursy, kurs na podpórki wieksze o 2-10 gr na zdarzenia czesto tez są wieksze. Ogromna ilosc kombinacji chyba na ok 11 ligach do kazdego zakładu jest mozliwosc zakładu draw no bet hednicapy azjatyckie do kazdego meczu hendicapy azjatyckie do Under over, zakładanie sie na ilosc rzótów roznych zakładanie sie na ilosc kartek bedzie karny czy nie itd. Kursy na Live są znacznie wieksze niz na Bwin np mecz Saragosy z Viareal przy 1-0 na saragose w 75 min było 1.2 na bwin było 1.07. Limitów Bet365 na pewno małych nie ma. Sam sprawdze tego buka mam zamiar wpłacic tam 200 PLN czyli około 50 euro
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Tak popieram ta stronka jest super a to wiadomoze ze bedzie po polsku w przyszłosci?? bo jak tak to super ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Moim zdaniem Bet365 to bardzo dobry buk. Gram tam i bardzo mi sie podoba oferta + bonus i wogóle przejrzysta strona.Bardzo dobra oferta zakładów + możliwości manipulacji u/o i handicapów ;) Dobry liveczat oraz szybkie odpowiedzi na maile.
Jednym słowem jeden z lepszych bukmacherów.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Dokładnie Daimler. Jednak musze powiedziec a raczej wymienic dwie wady, ale ktore nie powinny byc brane pod uwage...
Mianowicie, jak napisales &#39;przejrzysta strona&#39; ale raczej to sie nei tyczy zakladow np znajdz Puchar uefa, wcale nie jest latwo ???? dziwnie to wsyzstko jest podzielone i poukladane.

Druga sprawa to Live czat. owszem da się dogadać lecz troche trzeba poswiecic na to czasu.

Cytat:
Ja: Witam, nie widzę oferty na angielską ligę piłki nożnej Premier League. Jest oferta na Championship i na niższe ligi jednak nie ma oferty na premiership (Arsenal i spolka)...?
Pani: Co dokładnie ma Pan na myśli ?
(jezeli o to chodzi to rzeczywiscie nie bylo jeszcze oferty... ale nie wiem dalczego Pani tak &#39;pisze&#39; myslalem ze nabawie sie kompleksow ze to ja jestem idiota ????

Albo dzisiaj:
Ja: Witam, nie moge znalezc oferty na wtorkowe mecze ligi mistrzow ?
Pani: Prosze sprawdzić w Barclays Premiership
Ja: co ?
... i sie dogadałem ????

Był jeszcze jeden myk z pytaniem o promocje ????
Pytam sie: Złożyłem zakład na Live po kursie 1.9 za 50 zł a w profilu konta odnosnie obrotu bonusu ta stawka zostala odnotowana jako &#39;obrot bonusowy&#39; myslalem że obrot jest po kursie nei mniejszym niz 2 ?
Pani: Tak jest Pan upoważniony do skorzystania z Bonusu.

(hehe dobre tylko ze ja o tym wiedzialem juz dwa dni wczesniej)

Zawsze jak lacze sie z Live czatem to tylko: Niech odbierze facet :p
 
S 0

snowee

Użytkownik
I normalnie da radę grać w złotówkach? Przelew na to konto zagraniczne co jest tam podane tak? Orientuje się ktoś ile taki przelew kosztuje z mbanku?
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
I normalnie da radę grać w złotówkach? Przelew na to konto zagraniczne co jest tam podane tak? Orientuje się ktoś ile taki przelew kosztuje z mbanku?
Czlowieku o czym ty mowisz. Przelew zagraniczny kosztuje od 30 zł a ty chcesz wplacac 10 zł omg.......................

Zaloz sobie konto na moneybookers i pozamiatane.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie polecam buka . Co prawda mają fajną ofertę rejestracyjną , super support i niezłą ofertę lecz kursy mają strasznie niskie ostatnio . Przynajmniej na te mecze co ja chciałem grać to średnio o 0.1-0.2 mniejsze od choćby UB czy Expektu ...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Bet365 bardzo mi się podoba. Wpłata przez MB 10zł. Wszystko w polskim języku. Wypłata idzie max 24h, ja dostałem w 13godzin kase na MB. Oferta świetna, handicap azjatycki niemal w każdym meczu. Kursy nie są aż tak złe. Zdecydowanie lepszy od BAH, GB.

Jak ktoś chce więcej info to prosze pisać.

pzDr ;)
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Bukmacher mi się bardzo podoba. Wpłata przez MB 10zł. Wszystko w polskimjęzyku. Wypłata idzie max 24h, ja dostałem w 13godzin kase na MB. Oferta świetna, handicap azjatycki niemal w każdym meczu. Kursy nie są aż tak złe. Zdecydowanie lepszy od BAH, GB.

Jak ktoś chce więcej info to prosze pisać.

pzDr ;)
stary co ty powrownujesz ? ???? jakis bah i gb ????

bukmacher jest z pierwszej piatki, a na pewno przed Bwin takim moim skromnym zdaniem.
Osobiscie dalbym mu miejsce numer 1 zzze wzgledu na obsluge klienta, zakladom live, TV, oferty, a kursy jak wszedzie u jednogo na jedno zdarzenie wiekszy u drugiego na drugie mniejszy...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja napisałem tylko swoje zdanie. Od Bwin ma na pewno lepszy support, tu sie zgodze. Oferta też lepsza jeśli chodzi o np. Asian Handicap, ale więcej spotkań ma własnie Bwin. Osobiście bym wybrał Bet365, gdybym miał wybierać pomiędzy tymi dwoma bukmacherami.

Co do porównaia między bukmacherami to posłużyłem się kursami, dlatego napisałem, iż jest lepszy od BAH oraz GB. Takie moje przekonanie.

pzDr :]
 
O 0

ofconcern

Użytkownik
Całkowity stan konta 51.00
Stan konta możliwy do wypłaty 0.00
Bonusowy stan konta 51.00
Obrót depozytem 51.00
Wymagany obrót depozytem 51.00
Obrót 51.00
Wymagany obrót 306.00

Dlaczego nie moge nic postawic i mi mówia ze nie mam wystarczajacych srodków na koncie?
Dostalem mejla &quot;Witaj xxxx
Dziękujemy za Twoją prośbę o darmowy depozyt w bet365. Obróciłeś już swoim początkowym depozytem i możesz już zagraćswoim bonusem od depozytu.
Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić swoim depozytem i bonusem DEPROLL3, aby wypłacić środki.&quot;


Wiec w czym problem?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Możesz postawić, wręcz musisz jeśli chcesz wypłacić. Napisz do supportu jeśli nie udajeCi sie postawić. Pewnie jakiś błąd.

pzDr :]
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Zeby grac za bonus muisz napisac email do dzialu obslugi klienta wraz z skanem dowodu. Po weryfikacji bedziesz mogl obstawiac za bonus. Jezeli skan dowodu juz dostarczyles to wystarczy zagadac na czacie.

2. Nie zadawaj takich pytan skoro jest Live czat w bet365 i w ciagu kliku sekund otrzymasz odpowiedz.
 
O 0

ofconcern

Użytkownik
Zeby grac za bonus muisz napisac email do dzialu obslugi klienta wraz z skanem dowodu. Po weryfikacji bedziesz mogl obstawiac za bonus. Jezeli skan dowodu juz dostarczyles to wystarczy zagadac na czacie.

2. Nie zadawaj takich pytan skoro jest Live czat w bet365 i w ciagu kliku sekund otrzymasz odpowiedz.
Wiem nie chcalem tworzyc i wiedzialem o chacie ale nie chcial sie wlaczyc jakies bledy wyskakiwaly. Bede musial formata zrobic
Dzieki za odpowiedzi!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom