>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
R 0

robert-20790

Użytkownik
UWAGA!
Jeżeli obstawimy zakład handicap -0,5 przy wyniku 1:0 i taki wynik utrzyma się do końca spotkania, zakład uważany jest jako przegrany!
Nie ważne czy pisze przy zawieraniu zakładu (Na żywo) czyli jezeli jest ten wynik 1:0 to nie jest on brany pod uwagę, gdyż wynik liczy się od zera od czasu kiedy zawarlismy zaklad, czly jakby od początku.
ALE UWAGA, to wsyzstko tyczy sie rowniez wszystkich zakladow handicap nawet jezeli przy zakladzie nei pisze &#39;&#39;Na zywo&#39;&#39;

czyli nie ma zakladów jak np u konkurencji, ze sa i z wynikiem aktualnym ktory est brany pod uwage lub nie. Np. w expekt jezeli obstawily przy wyniku 1:0 -0,5 i taki wynik sie utrzyma do konca to wygramy w bet365 nie wygramy.


Pisze to poniewaz czuje sie oszukany. Wiedziałem ze mozna obstawic zaklad handi i wiedzialem ze wynik liczy sie od czasu zlozenia zakladu. Jednak było to napisane ze jest to zaklad na zywo i aktualny wynik nei jest brany pod uwage, wiec oczywsicie tego zakladu nei zlozylem, ale nizej byl normalny handicap gdzie tyakiej informacji nei bylo, wiec zlozylem zaklad. Wszystko bylo ok, jednak zaklad ostatecznie zostal rozlicozny negatywnie.

Jak dla mnei to oszustwo, oferuja handi z dopiskiem na zywo (czyli nei biora od uwage aktualnego wyniku o czym informuja) a nizej jest rowniez hanicap oczywsicie rozniacy sie kursami lecz nie ma informacji ZADNEj ze aktualny wynik nei jest brany pod uwage. Wiec taki zakalda zlozylem (czyli normalny handi, tak jak jest wi nnych firmach np expekt) okazalo sie jha juz mowilem ze PRZEGRALEM! oszusci iferuja praktycznie dwa takie same zakaldy tylko i wylacznie dla zmylenia i wyludzenia pieniedzy.

Jeszcze przed zlozeniem zakladu pytalem sie na czacie, odpowiedziano mi ze wygram, i chuja wygralem. Mam screenshoty tej rozmowy...

Co do kursow bo wiele sie mowi ktora firma ma dobre kursy, wiec powiem ze c chwile one sie zmieniaja. Sportingbet zanizyl kursy a mial w miare dobre, betathgome idzie w gore, bet365 lipa czasami nizsze od bah expekt i betgun moze byc.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Witam. W regulaminie znalazłem takie coś:
3. Aby móc grać za Twój bonus, po prostu postaw zakłady za łączną kwotę Twojego depozytu na wybrany przez Ciebie sport i rynek. Przed możliwością wypłaty musisz trzykrotnie obrócić sumą depozytu i bonusu. Pierwszy obrót depozytem jest już wliczany do całkowitego obrotu.
9. Zakłady postawione na kursy niższe niż 2.00 nie będą wliczane do wymagań obrotu.
Czyli np. wpłacam 200zł dostaje od nich 200zł pokazuje im skan dowodu osobistego i zeby móc obracac bonus musze najpierw postawić 200zł które wpłaciłem o kursie przynajmniej 2. Dobrze zrozumiałem czy nie?? Jeżeli źle to prosiłbym o poprawienie mnie ponieważ chciałbym wpłacić pieniądze w poniedziałek albo wtorek
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Co do tego obrotu po kursie 2. To nie jest do konca tak, ja obracalem na live po roznych kursach (przewaznie ok 1.5) i mi zaliczalo do obrotu. Poprostu graj zdarzenia i patrz na saldo konta czy zalicza Ci do obrotu.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Bardziej to chodziło mi o to czy po otrzymaniu kasy od nich musze zagrać kupon za to co na poczatku wpłaciłem zebym mógl dalej obracac bonus??
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Patrz. Wplacasz 200 zł. Chcesz otrzymać bonus 200 zł ? To klikasz tam gdzie potrzeba... następnie aby korzystać z bonusu musisz zrobić dwie rzeczy. Najpierw zagrać za łączną sumę 200 zł (może ty byc 50 zakladow ale nalezy zagrac za laczna kwote 200 zł) po tym musisz wyslac skan dowodu a następnie otrzymasz juz aktywowany bonus i mozesz grac jak chesz...
Obrot znasz ? chyba 5x po kursie nei mniejszym niz 2. Jednak ich kalkulatror sie mnyli i zalicza rowneiz kursy 1.4 itd.


Pamiętaj najważniejsza rzecz. Skan dowodu wysyłaj z zamazaną &#39;&#39;częscia&#39;&#39; Będzie bezpieczniej. Takich rzeczy nie powinno się robić, firma bukmacherska dobrze o tym wie, jednak nei ma innej mozliwosci weryfikacyji. Ja osobiscie dowod przerabialem w photoshopie, czyli zmienialem numer dowodu jak i pesel... i takim w tego typu firmach sie posluguje.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
jest potrzebny przy wplaie jezeli chcesz dostac bonus wiec przy wyplacie raczej juz nie bo zweryfikowane twoje dane juz beda :p
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Niestety ostatnio dobry wizerunek firmy bet365 został w moich oczach poważnie zmiejszony. Zgodzę się, że maja bogatą ofertę, dobre ofertę zakładów live, dodatkowo możliwosc oglądania na żywo sporej ilości meczów.
Do tego nie mam zastrzeżeń. Ale to, jak traktują klientów pozostawia wiele do życzenia. 4 dni temu zleciłem wypłatę. Wszystko było ok. Kasa miała byc do 24h. No właśnie i tu sie zaczął problem. Kasy nie było (dostałem ją dopiero dzisiaj po 3 dniach). W związku z nie otrzymaniem wpłaty weszedłem na czat. Dowiedziałem się, że wypłata została zrealizowana w ten sam dzień o tej samej godzinie co została zlecona, co było dla mnie szokiem. Poradzono mi, abym zgłosił sprawę zaginięcia pieniędzy na MB, albo poczekał na następny dzień. Wczoraj znowu uparcie twierdzono że pieniądze zostały wysłane, to łaskawie Pani wyłączyła mi czat bo stwierdziłem że źle traktują klientów. Dzisiaj z rana była taka sama sytuacja, pieniądze zostały wysłane. Uparłem się i powiedziałem że nie popuszczę, ąż sprawa się wyjaśni i okazało się, że chcieli wysłac na inny mail w MB tą kase, i leżała ona cały czas u nich. Na szczęście dzisiaj dostałem pieniądze. Mimo to poważnie myślę nad zmianą bukmachera!
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Pracownik BET365 wyłączył CI czat ? Nie ma takiej możliwości, tylko klient może zakończyć rozmowę...
Pieniadze z MB powinny byc natychmiast, nie moze trwac to trzech dni. Po prostu zaszły problemy techniczne lub błąd pracownika.
W takich sprawach nei rozmawia sie przez czat tylko przez telefon.

Jezeli zmienisz firme to nic to nei zmieni. Inne firmy obsluge klienta maja np. tylko przez email, wiec tam nawet bys nei pisnal tylko pracownik zablokowalby na klika dni towje emaile i pozamiatane.

Dobnra firma, podobne chamstwa sa w innych firmach.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Robert zaraz poszukam i prześlę Ci zapis.
Co do szybkości wypłat, to druga doszła po 2h od zlecenia a więc podczas tamtej musiał zajsc jakiś problem.
Mimo to, jakoś dalej nie jestem przekonany do tego buka. Brakuje mi czasami typów na podwójną szansę, której nie ma w niektórych meczach. Nie ma też takowej w hokeju.
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Brawa dla Bet365 wiedziałem że sa najlepsza firma na rynku,a dzisiaj tylko to potwierdzili,gram u nich od paru dni,i dzisiaj doszło do tego że nieznajac jeszcze dobrze ich soft przez przypadek postawiłem 5 podobnych kuponów,zagadałem na czacie do supportu i w drodze wyjątku poprostu anulowali mi 4 kupony i zwrucili kasiure,po prostu szacunek dla nich,wiem że w innych firmach takie coś by za nic nie przeszlo
Najlepszy bonus,najwiecej dodatkowych możliwości typowania
najlepszy Live i najlepszy support takiego buka szukałem i w nim sie trzeba usadowić na stałe
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Zgadazm sie z przedmowca , dzis wyplacilem duza kase czesc pozostawilem i bez klopotow.
BRIGANTOS mialem taki sam problem tylk oze postawilo mi cztery kupony i tez zwrocili , naprawde teraz to jeden z najlepszych bukow w sieci , ogromny ✅
dla nich .
 
misiek0210 0

misiek0210

Użytkownik
czytam koledzy Wasze posty i moj dylemat wybrania nowego buka po Bwin i BAH niemalze zanika, natomiast jeszcze musze poczytac o platnosciach bo mam konto w mbanku a chyba lepiej miec konto moneybookers,czyz nie??
EDIT: własnie znalazlem w pomocy Bet365 taka informacje dotyczaca kart debetowych(wlasnie ja mam karte debetowa mbanku):&quot;Możesz dokonać bezpiecznych i natychmiastowych przelewów online używając następujących kart debetowych: Electron, Laser,Maestro,Solo lub Visa Delta.
Kliknij na &quot;Depozyt&quot; na stronie bet365.
Depozyty są realizowane natychmiast i bet365 nie pobiera opłat za korzystanie z tej formy płatności.
Minimalny depozyt dokonany kartą debetową wynosi 5£ lub równowartość w innej walucie.
&quot;
to samo odnosi sie do wyplat, czyli mam rozumiec ze majac karte debetowa Visa Electron mbank moge bez zadnych problemow wplacac i wyplacac kwoty min.5funtow?? Prosze o Wasze rady
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom