>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
P 58

pyzza

Użytkownik
1. Aha, czyli jeżeli wpłaciłem 100 zł i dostałem 100 zł bonusu, to jeżeli będę grał za 100 zł to będę korzystał jako pierwsze z bonusa automatycznie? I tak na okrągło jeżeli będę wygrywał będzie? To co wygram ponad to 100zł bousowe to pójdzie na konto podstawowe?
2. Druga sprawa. Co będzie jeżeli zagram za 100 zł bonusa i przegram? Po prostu już po bonusie i jestem zwolniony z obrotu?

Dziwne te zasady na bet365. Grałem już na Bwin, Bah, Unibet z bonusami i nie było takich podziałów kwot podstawowych i bonusowych, stąd moje pytania ????
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Porozmawiałem na Czacie i sam odpowiem jak to jest.
Po prostu NAJPIERW korzystamy z kasy na koncie podstawowym ile by jej nie było. Przegram to co na podstawowym koncie i wtedy dopiero ruszamy bonus.
Czyli wszystko jak na pozostałych bukmacherach.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
No proszę... jaka miła obsługa. Trafiłeś na dobrego pracownika. Nie gadajcie z Panią Lilianą.
Edytowałem Twój numer telefonu. Chyba nie chcesz żeby jacyś mianiacy co tu przeczytają dawali Ci głuche telefony itp.

mi się zdarza z tą Lilianą rozmawiać ???? i zawsze się dogaduję bez problemu
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ja już takich odczuć nie mam że to taki profesjonalny support...
dostałem list z kodem pocztowym weryfikacyjnym, więc napisałem do nich gdzie mam go wpisać a w odpowiedzi dostałem wiadomość żebym się z nimi skontaktował... :|
jak dla mnie to trochę za dziwne :p
 
ziolek00 6

ziolek00

Użytkownik
bet365 rejestracja
Witam, mam problem. Przy rejestracji krok 2 z 4. Nie wiem co wpisać w pole adres 1.

Jeżeli wpisze mój adres to wyskakuje błąd, że to pole jest tylko alfanumeryczne.

(Mój adres składa się z nazwy ulicy, numeru klatki i numeru mieszkania/lokalu)
przykład: ul. Xxxxxx 11/11

W formularzu wyglada to tak:



Pomóżcie jak wpisać poprawnie adres. Z góry bardzo dziękuje! ;)
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Albo tu jakiś błąd jest albo ADRES 1 ADRES 2 i ADRES 3 są alfanumeryczne... Więc nie wiem jak mam wpisać numer klatki i mieszkania...
najlepiej jak czat jest dostepny to zagadaj tam,ale te babki sa tam troche niedorobione heh
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Graliscie trzydrogowy handicap na live ?? Ja właśnie zagrałem i mi źle zaliczyli mecz Győr-Debreceni. Bylo 3-0 dla Debrecen w 80 minucie i postawilem na Debreceni -3 remis. Mecz sie skonczyl wynikiem 3-0 i mi zaliczyli jako przegrany
Edit: Po trzech rozmowach z panią Lilianną B. ponownie rozliczyli tym razem na plus ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Mi chodziło o list, który się weryfikuje w Bet365. Do Ciebie nie doszedł???
list na adres domowy ? tzn list pocztowy? Nie, jak się rejestrowałem to nie było czegoś takiego ;) . Na meila oczywoście że tak tuż po rejestracji jakieś meily doszły ale nie pamiętam dokładnie co tam w nich było
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
list na adres domowy ? tzn list pocztowy? Nie, jak się rejestrowałem to nie było czegoś takiego ;) . Na meila oczywoście że tak tuż po rejestracji jakieś meily doszły ale nie pamiętam dokładnie co tam w nich było
Od pewnego czasu zmieniła się dość mocno polityka weryfikacji w bet365.
Teraz weryfikują także przez wysyłanie listu na adres jaki podaje się przy rejestracji.
--------------------------------------------------
Jest to stary temat o bet365. Zanim zadasz pytanie dotyczące tego bukmachera poszukaj odpowiedzi w tym temacie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom