>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
pytanie mam do tej promocji 100%
w regulaminie pisze:
&quot;5. Jeżeli wymagania obrotu tym bonusem nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego depozytu, to wszelkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.&quot;
nie wiem czy dobrze rozumiem ten. w ciągu tych 90 dni muszę obrócić bonusem /obrót ma być 6 razy/, ale niekoniecznie muszę obracać depozytem. dobrze to rozumiem? bo z tego jakby wynikało że będę miał środki w depozycie i środki bonusowe. dobrze to rozumiem?

i jeszcze jedno pytanko tak dla upewnienia. nie opłaca się tam wysyłać kasy z polskiego banku bo oni nie mają konta w żadnym polskim i pobiorą mi prowizje za przelew? więc chyba lepiej wysłać tam z MB? i czy bonus 100% wpłaty będzie obejmował środki wpłacone przez MB bo nie znalazłem nic takiego tam w regulaminie?
będę wdzięczny za odp
pozdrawiam ;)
 
L 237

lookash

Użytkownik
tak dobrze zrozumiałeś że masz 90 dni na obracanie bonusem.jeżeli nie spełnisz wymagań obrotowych to po prostu ci go zabiorą.
a co do drugiego to tak, najlepiej przez mb bo są spore prowizje przy przelewach.I jeżeli nic nie ma w regulaminie to znaczy że możesz wpłacać przez moneybookers ????
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Witam.


A mnie spotkało cos bardzo przykrego z ich strony.

Kiedyś miałem konto w Euro ale ze dwa miesiące temu zmieniłem konto z Euro na PLN.

Wczoraj zasiadłem sobie do gry live koszykówki, patrze a tu przyjmuje mi po 27 zl na zakład, gdy równoczesnie znajomemu będącemu w kontakcie ze mną na gg przyjmowało 2700.

Wynika z tego to że moje konto zlimitowane jest do 1% stawki maksymalnej! Jest to sytuacja o tyle dziwna, bo z tego co udało mi się podliczyc to ja na tym koncie nie jestem wogóle do przodu (pln), a na koncie w Euro też uważam że byłem w okolicach 0 max.

&quot;Witam serdecznie.

Zauważyłem dziś dziwną rzecz na moim koncie. Otóż obstawiając zakłady live mogłem postawic max 27 pln wówczas gdy moi koledzy z którymi sie jednocześnie kontaktowałem mieli limit max stawki na 2700. Oznacza to że mam konto zlimitowane do 1 % ! A przecież historia mojej gry jest bardzo krótka, nie dokonywałem żadnych wypłat z konta u Państwa a do tego uważam że wiecej przegrałem niż wygrałem.

Jakiś czas temu zmieniałem walute z EURO na PLN i byc może przy tworzeniu konta w PLN cos się stało że mam limit 1-procentowy... Czekam na odpowiedź.&quot;


Dostałem następującą odpowiedź:
&quot;Uprzejmie informuję, iż Pańskie limity online zostały ponownie sprawdzone. Niestety w chwili obecnej decyzją traderów pozostaja one bez zmian.&quot;

Odpisałem:
&quot;Bardzo proszę o ponowne sprawdzenie limitów na moim koncie przed jak i po zmianie waluty. Przed zmiana waluty konto w euro bylo zarejestrowane na login ***, po zmianie waluty na PLN konto jest na login ***, na nowym jak i na starym koncie jestem przekonany że jestem na minusie po przegladnięciu historii. Tym bardziej limit 1 % to jakieś nieprzyjemne nieporozumienie i mam nadzieje że uda nam się to załatwic w miare szybko i w przyjemnej atmosferze.

I dostałem ponowną odpowiedź:
&quot;Uprzejmie informuję, iż Pańskie limity online zostały ponownie sprawdzone. Niestety w chwili obecnej decyzją traderów pozostaja one bez zmian. Jest to decyzja ostateczna w tej sprawie i nie jest ona pomyłką.

Ewa Pachuca . &quot;

nie grałem ani wielkimi stawkami, ani nie kręciłem nic. Bonusów nie wyłudzałem, nie zrobiłem niczego co by mogło spowodowac, że należy mi się limit.

Nie wiem jak mam z Nimi dalej walczyc ????

Jeśli ktoś miałby jakis pomysł czy cos w podobie to chętnie posłucham ????

pozdro
 
F 0

filweb

Forum VIP
wg mnie buk jest jak knajpa. jeśli właściciel Ciebie nie lubi, może poprosić o opuszczenie lokalu. najlepszy wg mnie sposób na bet365, w takiej sytuacji to prośba o zlikwidowanie konta i podobne zachowanie ze strony Twoich kolegów. zresztą, obiektywnie rzecz biorąc, bet 365 to kiepski buk
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
zresztą, obiektywnie rzecz biorąc, bet 365 to kiepski buk
Gdybys rzeczywiscie byl obiektywny, to na pewno bys tak nie napisal. Wedlug mnie jest to jeden z lepszych bukow - nigdy nie mialem problemow z wyplata kasy, czeste promocje (skierowane indywidualnie do userow). Na pewno ma duzo wiecej plusow niz minusow, wiec nie mozna powiedziec, ze jest to kiepski buk.
Pzdr
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja także złego słowa nie mogę powiedzieć na bet365. Oferta duża, wypłaty szybkie. Ja nie miałem z nimi nigdy problemu. A gram u nich od dawna.
Każdy ma widać inne zdanie.
A co do limitów to po prostu nie ma zasad! Niektórzy mogą się uchować bez limitów.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
wg mnie buk jest jak knajpa. jeśli właściciel Ciebie nie lubi, może poprosić o opuszczenie lokalu. najlepszy wg mnie sposób na bet365, w takiej sytuacji to prośba o zlikwidowanie konta i podobne zachowanie ze strony Twoich kolegów. zresztą, obiektywnie rzecz biorąc, bet 365 to kiepski buk

Nie rozumiem dlaczego mieli by moi koledzy likwidowac konta jak u nich wszystko jest okej ????

Byc moze jednak zrobie tak że poprosze o zamkniecie mojego konta i może założe nowe, na swoje dane. Bez zadnych bonusów itp, żeby po prostu moc grac a nie odstawiac jakąś dziecinade.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Dzisiaj miało miejsce ciekawe zdarzenie. Mecz Cibulkova - Sugiyama: 7-6, 6-7, 3-5 i stan 00-40. 3 piłki meczowe dla japonki i ... widzę na oficjalnym scoreboard &quot;Winner: A.Sugiyama by Retirement&quot;. W historii mam rozliczone jako przegrana, ale w tym buku zawsze krecz=zwrot. Fakt, ze szanse Cibulkovej na wygranie byly w zasadzie bliskie 0%, ale skoro mecz nie został w pełni rozegrany to powinien być zwrot.

Dla mnie jest to naprawde najlepszy buk w sieci. Swietna oferta, live, support. Bede musial jutro wyjasnic sytuacje, bo czemu mam tracic, skoro zgodnie z regulaminem powinno byc rozliczone jako 1.0?
pzdr
/do SKASOWANIA. Już jest zwrot ???? .
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
4. Przed dokonaniem wypłaty musisz obrócić sześciokrotnie sumą depozytu i bonusu. Maksymalna kwota wymaganego obrotu wynosi 1.200PLN*
czyli jak wpłacę 100zł to dostane bonus 100zł czyli będe musiał postawić aż za 1200zł żeby móc wypłacić? ;O
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
4. Przed dokonaniem wypłaty musisz obrócić sześciokrotnie sumą depozytu i bonusu. Maksymalna kwota wymaganego obrotu wynosi 1.200PLN*
czyli jak wpłacę 100zł to dostane bonus 100zł czyli będe musiał postawić aż za 1200zł żeby móc wypłacić? ;O
Dokladnie tak.
 
le89 0

le89

Użytkownik
ooo ja co za czat na żywo... mialem tylko małe pytanie a prosze zobaczyc coza super obsługa i powazne podejscie do sprawy :

W tym momencie rozmawia Pan(-i) z Patryk P.
Patryk P: Witam w czacie na zywo bet365. W czym moge pomóc?
Damian: witam, chcialbym zapytac co oznacza azjatycka suma goli na tym przykladzie
Damian: Powyżej 2.5, 3
Patryk P: Oznacza to ze gdy zawrze Pan zaklad na np under 2.5, 3 to Pana stawka zostanie podwojona i jej polowa powedruje na selekcje ponizej 2.5gola a druga polowa na ponizej 3. analogicznie gdy wybierze Pan over.
Patryk P: CZy rozjasnilo to Panu nieco obraz???
Damian: tak, prosze chwileczke nie zakanczac rozmowy niech sobie to poukladam
Patryk P: Prosze podac numer telefonu pod ktorym jest Pan dostepny i wowczas bedzie mi najlatwiej Panu to wyjasnic.
Damian: dobrze [Vader]
Patryk P: wiec juz dzwonie.
Patryk P: do uslyszenia.
Patryk P: Dziekujemy za kontakt z czatem na zywo bet365. Prosze wybrac opcje &#39;Zamknij&#39; aby ocenic otrzymany serwis oraz poprosic o zapis czatu.


Gosc zadzwonil i wszystko pieknie mi wytlumaczył... polecam bet365 !!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No proszę... jaka miła obsługa. Trafiłeś na dobrego pracownika. Nie gadajcie z Panią Lilianą.
Edytowałem Twój numer telefonu. Chyba nie chcesz żeby jacyś mianiacy co tu przeczytają dawali Ci głuche telefony itp.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
heh Vader a co miales z nia przykre doswiaczenia ? Ja pamietam raz rozmawialem z jakas Ania i nie moglem doprosic sie o bonus kroty mi przyslugiwal , porozmawialem z tym Patrykiem i po 1 min byl bonus na koncie .. ????
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Mam pytanie.
Dokonałem już pierwszego obrotu kwotą jaką wpłaciłem na bet 365. Został mi udostępniony obrót bonusem 100% od wpłaty. Ale jak grać tym bonusem skoro ciągle pobiera mi z konta podstawowego kasę? Coś konkretnie trzeba robić by grać bonusem? Czy bonus może dopiero zostaje udostępniony jeżeli gram za całą kwotę tych 100% bonu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom