>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
rozwazam gre w tym buku i mam kilka pytan:
-odnosnie oferty:
czy mozna łączyć na jednym kuponie kilka zdarzen z F1?
H2H na pewno, resztę z tego co pamiętam też
czy posiadaja trzy linie under/over (1,5 2,5 3,5) na najwazniejsze ligi pilkarskie w europie?
TAK, zazwyczaj sam ustalasz linię bramek - dodatkowo masz AH 2.0 3.0 (czyli zwrot w przypadku 2 i 3 bramek). Jest nawet 1,75, 2,25, 2,75 także oferta szeroka
czy posiadaja zdarzenia typu ze dana druzyna strzeli lub nie trzeli w danym meczu? jest takie coś zazwyczaj (w przypadku głównych lig) - obie drużyny strzelą gola - TAK/NIE, dodatkowo często jest zakład - Drużyna X zachowa czyste konto, co oznacza że przeciwnicy nie strzelą ;] czystych zakładów - drużyna X strzeli - TAK/NIE nie ma.
czy posiadaja handicapy azjatyckie?
TAK, chyba największa oferta jeśli chodzi o takie handi z ogólniedostępnych, polskojęzycznych buków (zresztą sprawdź sam na stronie)
czy posiadaja zdarzenia ze dany pilkarz strzeli w danym meczu?
Czasami tak... zresztą sprawdź sam ;]
head to head na skoki narciarskie?
Tak, aczkolwiek na skoki lepszy jest inny buk - chociażby betgun, oferta w bet365 - taka sobie. Tak samo nie polecam bet365 do siatki i tenisa ;] do reszty sportów jak najbardziej (szczególnie do piłki, kosza (własne handi i suma punktów), hokeja, baseball&#39;a)
- pozostałe:
to co wiem, bonus 100% do 100zl do obrotu po kurskie 1,8 ktory moze byc zlozony z kilku zdarzen, relacje live video, czat jako duzy plus (jesli sie myle to prosze o opinie na ten temat)
Bonus nie wiem jak z obrotem, relacje wideo fajna sprawa i działają płynnie na dobrym łączu (ja mam 4 MB i 1 MB i na obu działa ok ;]), czat w miarę sprawny, choć bywają lepsze ;]
jaka jest prowizja od wyplat? Wypłaty na MB bez prowizji, wypłata na konto bankowe - razn na 28 dni za free ;]
istnieje mozliwosc wplaty przez Przelewy24? Nie ;]
z gory bardzo dziekuje za pomoc, Pozdrawiam
Proszę bardzo ;]
 
M 0

mario19911

Użytkownik
Może mi ktoś napisać wszystkie dane dotyczące przelewu (adres nazwa banku, tytuł przelewu). Pieniądze chcę wysłać z poczty. Nie mogę się na konto zalogować dlatego nie mogę sprawdzic. Z góry dzięki za pomoc.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
witam ponownie, mam problemy z depozytem do tego buka, chcialem wplacic kase na poczcie, wybralem forme wplaty jako przelew, po czym pokazuje mi sie ze jest to przelew zagraniczny i minimalna wplata to 150USD, czy jest mozliwosc wplaty do tego buka 100zl na poczcie i skorzystaniu z bonusa powitalnego, czy bet365 posiada konto w polskim banku?? prosilbym o w miare szybko odpowiedz bo chcialbym to jeszcze dzis zalatwic

po przez chat dowiedzialem sie ze nie ma mozliwosci wplaty pieniedzy do bet365 przez przelew na poczcie poniewaz jest to przelew miedzy narodowy, i na dodatek nie obsluguja typu karty debetowej jaka posiadam (Maestro, banku Pekao S. A. ) więc lipa
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
witam ponownie, mam problemy z depozytem do tego buka, chcialem wplacic kase na poczcie, wybralem forme wplaty jako przelew, po czym pokazuje mi sie ze jest to przelew zagraniczny i minimalna wplata to 150USD, czy jest mozliwosc wplaty do tego buka 100zl na poczcie i skorzystaniu z bonusa powitalnego, czy bet365 posiada konto w polskim banku?? prosilbym o w miare szybko odpowiedz bo chcialbym to jeszcze dzis zalatwic
Mi pokazuje 500 PLN kiedy che dokonac wplaty na konto, wiec 150 USD to i tak mniej ???? Z drugiej strony jak zmienie walute wplaty na USD to juz pokazuje mi.... 50 USD! Zagadaj wiec z supportem czy mozesz wplacic 100 PLN i dostac bonus.
Pzdr
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
tak, ja wpłacałem przez mb i dostałem trochę ponad pół roku temu bonus. Raczej nic się nie zmieniło, ale lepiej spytaj na live chacie ;]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pochwała dla bet365.
Nawet w godzinach nocnych dokonują wypłat na Moneybookers. W dzień robią wypłaty w niespełna godzinę. Ale, że w nocy to tak szybko zrobią to nie sądziłem. Oczywiście nie jest to pierwsza wypłata, konto mam zweryfikowane itp.
Poniżej screen.

Tak powinno być w każdym buku :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Mam pytania odnośnie tego buka:
a) Jak bukmacher rozlicza krecze?
b) Jeżeli nie korzystałem z bonusów to czy buk zażąda skanu dowodu ? Z tego co czytałem to weryfikacja dowodu trwa długo a chciałbym mieć w tym tygodniu jeszcze pieniądze ? Czy bukmacher zażąda odemnie skanu jezeli nie korzystałem z promocji/bonusów??
 
L 237

lookash

Użytkownik
Mam pytania odnośnie tego buka:
a) Jak bukmacher rozlicza krecze?
b) Jeżeli nie korzystałem z bonusów to czy buk zażąda skanu dowodu ? Z tego co czytałem to weryfikacja dowodu trwa długo a chciałbym mieć w tym tygodniu jeszcze pieniądze ? Czy bukmacher zażąda odemnie skanu jezeli nie korzystałem z promocji/bonusów??
a)jeżeli 2 skreczuje w czasie meczu to rozliczają jako zwycięzcę 1 i odwrotnie czyli nie ma zwrotów jak się zacznie mecz(podobnie jak expekt,sportingbet czy np.buk naziemne)
b)nie ma reguły jak u każdego buka.Nie korzystając z promocji po prostu mniej się &quot;narażasz&quot; na weryfikacje danych.Ja kiedyś wypłaciłem bez proszenia o skan bo tylko wpłaciłem i wypłaciłem bez żadnych bonusów ,promo...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytania odnośnie tego buka:
a) Jak bukmacher rozlicza krecze?
b) Jeżeli nie korzystałem z bonusów to czy buk zażąda skanu dowodu ? Z tego co czytałem to weryfikacja dowodu trwa długo a chciałbym mieć w tym tygodniu jeszcze pieniądze ? Czy bukmacher zażąda odemnie skanu jezeli nie korzystałem z promocji/bonusów??
1- Krecz= zwrot, muszą rozegrać całe spotknie żeby rozliczyli zakłąd
2- Procedura wygląda tak, że jeśli nie korzystałeś z bonusu to:
- wypłata na karte nie wymaga weryfikacji,
- wypłata na MB wymaga weryfikacji.
No i jeśli dość grubo ich ograłeś to też może się przydarzyć weryfikacja.
:spokodfhgfh:
 
T 7

tymooteusz

Użytkownik
bet365 - limity
Witam,
Pewnie niejeden z Was gra u tego buka, powiedzcie mi czy zostały nałożone Wam limity na wnoszone kupony? Grałem sobie jakiś czas u nich aż do pewnego dnia kiedy próbowałem wnieść kupon na kilkaset złotych a tutaj niespodzianka limit na zakład ... A reklamują się w sieci, że u nich nie ma limitów. Napisałem do suportu, lakoniczna odpowiedź musieliśmy Panu założyć limit na wnoszone zakłady, nie możemy odpowiedzieć dlaczego..
Pomyślałem sobie OK, wypłacam kasę , założymy konto razem z żoną żonie, niech ona zacznie grać. Jak pomyśleliśmy tak zrobiliśmy, a tutaj zonk, świeżutkie pachnące nowością konto i limit na wnoszone zakłady na dzień dobry.. majtki spadywują. Żona napisała maila do supportu, o co tutaj biega, przyszła odpowiedź, musieliśmy Pani założyć limit (maks wygrana około 100pln na kupon), nie możemy napisać dlaczego ..
No i cóż, tak się kończy przygoda z bet365..
Spotkało Was coś takiego, żeby nowe konto od razu z limitem u tego buka otwierano? :cry:
 
typper 2

typper

Użytkownik
Jak w rejestracji konta na żonę wpisałeś taki sam adres zamieszkania i to same nazwisko - co w sumie wydaje się być logiczne;] i może jeszcze to samo IP (domostwo) to z miejsce się skumali o co chodzi. Zakładanie konta na dziewczynę - inne nazwisko, adres, bank itp to ma sens i przynosi określone korzyści;]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po prostu za dużo ich ograłeś. Rzadko który buk nie daje limitów indywidualnych.
Dość często pojawiają się takie komunikaty:

Jak to jest mały rynek to nie akceptują. Przy choćby średnich rynkach już przechodzi.
A to, że założyłeś konto na żonę to jest sprawa dla nich oczywista, że próbujesz ominąć limity swoje. Żona ma to samo nazwisko, adres więc zaraz domyślili się o co chodzi... Nie to żebym dawał Ci rady, ale konto na dane osoby z innym nazwiskiem, adresem i będzie ok... Do czasu aż znowu Ciebie zlimitują. Jakoś trzeba sobie radzić...
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Jak w rejestracji konta na żonę wpisałeś taki sam adres zamieszkania i to same nazwisko - co w sumie wydaje się być logiczne;] i może jeszcze to samo IP (domostwo) to z miejsce się skumali o co chodzi. Zakładanie konta na dziewczynę - inne nazwisko, adres, bank itp to ma sens i przynosi określone korzyści;]


ja na szczęście jeszcze nie mam limitów ???? tzn mam ale na 400.000 tysięcy złotych :p

jeszcze ich nie ograłem ???? ... trzeba zacząć:p szybko bonus przewaliłem 100zł na LIVE ???? teraz zostało 200zł to gramy normalnie xD
 
T 7

tymooteusz

Użytkownik
Jak w rejestracji konta na żonę wpisałeś taki sam adres zamieszkania i to same nazwisko - co w sumie wydaje się być logiczne;] i może jeszcze to samo IP (domostwo) to z miejsce się skumali o co chodzi. Zakładanie konta na dziewczynę - inne nazwisko, adres, bank itp to ma sens i przynosi określone korzyści;]
Specjalnie wziąłem notebooka i logowałem się z hot-spota na mieście nie z domu, żona ma podwójne nazwisko, a adres zamieszkania trochę zmodyfikowałem, podając nr domu/ mieszkania w drugiej formatce, żona ma konto w innym banku ...
No cóż widocznie mają jakiś algorytm podczas weryfikacji danych nowo zakładanych kont.. ich strata
bwin takich hocków klocków nie robi, nie dają limitów na mieszkanie / nazwisko itp
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom