>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Ja czekałem na weryfikacje tydzień , tak jak napisał przedmówca lepiej wysłać wcześniej i mieć to z głowy.
pozdro
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja nie mam tego bonusu 25PLN... Dajcie tu ten nr kodu. Może być wykorzystany, przerobię go trochę. Albo PW.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
ale sie wk...m.Włączam oferte na Tenis a tam nie ma meczy deblowych ????
chciałem obstawić siostry B. bo to prawie pewniak a tu lipa :kwasny4565:
 
bogi 0

bogi

Użytkownik
Czy jest możliwośc wpłacenia w banku depozytu 50 zł bez posiadania konta bankowego? Bo tam tyle tego jest napisane że nie ogarniam, jest że min 500 w limitach :/ nie rozumiem
 
cashier 0

cashier

Użytkownik
Kilka pytań:

1.) Nigdy nie wpłacałem kasy do Bet365 ale wczoraj chciałem zobaczyć jak to wygląda i wybrałem zakład z kursem @10, wpisałem stawke 1 a w polu wygrana pokazało się 9zł... Czy nie powinno być 10zł?

2.) Taka sytuacja - wpłacam 10zł przez MB i przegrywam je. Potem wpłacam 50zł przez konto bankowe, gram i mogę potem to wypłacić na MB?

3.) Można płacić z poczty?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
1.) Nigdy nie wpłacałem kasy do Bet365 ale wczoraj chciałem zobaczyć jak to wygląda i wybrałem zakład z kursem @10, wpisałem stawke 1 a w polu wygrana pokazało się 9zł... Czy nie powinno być 10zł?
pokazalo Ci sie ile wygrasz na czysto
2.) Taka sytuacja - wpłacam 10zł przez MB i przegrywam je. Potem wpłacam 50zł przez konto bankowe, gram i mogę potem to wypłacić na MB?
tak

3.) Można płacić z poczty?
wiem tylko tyle ze nie maja konta w polskim banku
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
postawilem, że Ronaldinho strzeli gola w dowolnym czasie a nie gra w 1 składzie. jezeli wejdzie to jezeli strzeli to wygram zaklad a jak wejdzie i nie strzeli to przegram zaklad?
w regulaminie coś takiego wyczytalem ale nie za bardzo rozumiem ????

Strzeli gola w dowolnym czasie
Wszyscy zawodnicy, którzy biorą udział w meczu będą uznawani za &#39;uczestników&#39;.
Wszelkie selekcje z niedokończonego meczu bedą uznane jako wycofane.
Zwróć uwagę, że gole samobójcze nie są wliczane do rozliczenia zakładów.
 
bogi 0

bogi

Użytkownik
można przekazać 50 zł z banku żeby dostać bonus?? jak to jest bo bet365 nie ma banku w polsce;/
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
można przekazać 50 zł z banku żeby dostać bonus?? jak to jest bo bet365 nie ma banku w polsce;/
w bet365 z każdej dostępnej płatności dostaniesz bonus, nawet mb, a z normalnego banku pieniądze dojdą, bo dopóki sam nie wiedziałem o tym że jest takie coś jak mb to pytałem na czacie, ale ostrzegam że to będzie przelew zagraniczny, dużo droższy, także polecam mb :spokodfhgfh:
 
bogi 0

bogi

Użytkownik
Ale pisze na MB że trzeba mieć konto bankowe swoje żeby przelać kase:/ nie da sie normalnie przekazem??;/
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Ale pisze na MB że trzeba mieć konto bankowe swoje żeby przelać kase:/ nie da sie normalnie przekazem??;/
do mb to nie wiem czy można przekazem, ponieważ ja mam konto w mbanku, a do bet365 możesz wysłać przekazem
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
czy mogę zalozyc konto na siostre ktora mieszka w tym samym domu co ja bedzie to samo IP co moje ale ona ma juz inne nazwisko -&gt; męża ?????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom