>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ja nie mam pretensji o to co mi powiedziała. To co wiedziała, to przekazała. Chodzi mi tylko o to, że raczej dobrym zwyczajem na live chat jest to, że rozmowę kończy użytkownik, a nie osoba z supportu. A może ja chciałem ją jeszcze o coś zapytać? Bo akurat tak było, a ona sobie sama zakończyła rozmowę. To jest jednak trochę niegrzeczne.
 
R 0

r2804

Użytkownik
Ja nie mam pretensji o to co mi powiedziała. To co wiedziała, to przekazała. Chodzi mi tylko o to, że raczej dobrym zwyczajem na live chat jest to, że rozmowę kończy użytkownik, a nie osoba z supportu. A może ja chciałem ją jeszcze o coś zapytać? Bo akurat tak było, a ona sobie sama zakończyła rozmowę. To jest jednak trochę niegrzeczne.
Dokladnie i ma odnosisc sie z szacunkiem a nie odpowiadac &#39;&#39;To kto ma wiedziec&#39;&#39; &#39;&#39;bet3655: Nikt&#39;&#39; to jest zwyczajana olewka. Ja osobiscie mam wymagania i ma mi lizac stopy, jak nie to wypad i niech szuka innej roboty.
 
R 0

r2804

Użytkownik
mam pyatnko co do tego buka
Jesli mam zamiar wplacic tam 100PLN to ile bede mial na koncie w bet365?
Jest tam jakis bonus powitalny?
Człowieku jakim ty jesteś frajerem normalnie. Temat o bonusie a ten sie pyta czy jest jakas promocja ???? Na stronie glownej bet365 masz napisane!

Dostaniesz 100% wplaconej sumy! jednak najpierw musisz zagrac za te 100 zł aby otrzymac darmowe pieniadze (mozesz grac po 20 tylko muisz zagrac za laczna sume 100 zl aby aktywowac bonus)
 
L 72

loozer21

Użytkownik
w regulaminie pisze ze do 48h. A jesli nie to zagadac na chacie to moze bedzie troszke szybciej choc pisza ze oni nic nie moga w tej sprawie.
 
R 0

r2804

Użytkownik
Szok, ja o pierniku ona o wiatraku. W koncu po 10 minutach wymiany zdan o problemie Pani poprosiła o nazwe uzytkownika i tajny numer ???? co powinna zrobic zaraz na poczatku, bo porblem dotyczyl konta a raczej bonusu ktory to nawalil ..
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
długo czekaliscie na weryfikacje dowodu?
ja wysłałem skan w niedziele nad ranem i wczoraj wieczorem mi zweryfikowali :-D codziennie przynajmniej po 5 razy pisałem z pytaniem &quot;witam. czy moje konto zostało juz zweryfikowane?&quot; chyba mieli mnie juz dosyc i przyspieszyli:jezora:
 
pipper 0

pipper

Użytkownik
A ja mam taki problem:
zlecilem wyplate na karte visa electron sporej sumki 14.01 i czekalem na dojscie pieniedzy na moje konto. 18.01 zapytalem na czacie kiedy te pieniadze dojda i odpowiedzieli mi ze najpozniej do poniedzialku (21.01). Tak wiec w poniedzialek sprawdzam konto i nic, wiec we wtroek znowu zapytalem na czacie co sie dzieje z pieniedzmi a konsultantka napisala mi ze zapyta sie przelozonych i wysle mi email z odpowiedzia. Czekajac na odpowiedz do srody godziny 19:00 nic nie dostalem wiec znowu sie pytam na czacie konsultantki co sie dzieje z tymi pieniedzmi, a ona mi odpisuje ze dzwonila do swoich przelozonych zeby poczekac do nastepnego poniedzialku i mowila ze pieniadze sa zaksiegowane ze wyslali i ze moze sa jakies opoznienie ale mi sie w to nie chce wierzyc. Takze teraz czekam do poniedzialku i zobaczymy co dalej. Nigdy mi sie jeszcze tak nie zdarzylo w zadnym buku zeby wyplata szla tak dlugo. Troche sie zrazilem do tego buka ale zobaczymy czy odzyskam te pieniadze. Mial ktos podobny problem?? jak cos to piszcie co z tym zrobic.
pozdrawiam wszystkich.
 
pipper 0

pipper

Użytkownik
ej a jak skorzystac z tego bonusa? To sie w jakis opcjach ustawia, ze chce dany kupno zagrac za kwote bonusową?
to sie nie ustawia tylko najpierw grasz za swoje 500 zl a oni pozniej automatycznie daja ci drugie 500 zl bonusu.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
to sie nie ustawia tylko najpierw grasz za swoje 500 zl a oni pozniej automatycznie daja ci drugie 500 zl bonusu.
człowieku, ja to wiem, ja juz obróciłem swój depozyt i mimo ze mam juz bonus, to dalej gram na depozycie... bonusowy stan konta jest nietknięty.
 
unclevictor 0

unclevictor

Użytkownik
Witam chcialem wplacic pieniadze na bet365
no i mam nie lada zagadke ;] gdy chce wplacic pieniadze
czy to przelewem odrazu na konto czy przelewem przez
moneybookers pisze mi ze numer konta na ktore chce wyslac
jest za krotki (powinien niby byc 26-cyfrowy)
Mial ktos juz taki problem? Wiecie jak sobie z nim uporac?
 
O 0

oszukanyprzezbet365

Użytkownik
U mnie było tak samo, wypłaty nie było ponad tydzień.Po uwadze na czasie powiedzieli że wygrane zostały anulowane i kasa też, tak ponad 500 zł, choc dostałem maila że moge wypłacać &quot; dziekujemy ble, ble...&quot; Okazało się że stawiałem po małych kursach: 2,65 1,10 i 1,10 i dupa po kasie .Totalny Banladesz, bedę pisał skargę na nich do IBAS ,bo granie w Polsce u buków on line jest nie legalne i na policje zlosić się tego złodzieja nie da.Oni o tym wiedzą i robią co chcą.Jeżeli obróciłeś bonusem poniżej odds 2,0 może wciąć wszystko jak mi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom