>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stryyke (nie grać)

S 674

slukasz123

Użytkownik
a to odp z firmy co zarzadza grami na malcie zobaczcie co mi odpisali wy tez byscie sie wkurzyli jakby wam wisieli ponad 800 euro oto odp:
Dear Lukasz,

I am writing to acknowledge receipt of your e-mail dated 30th December 2009.

I have made contact with the Representative of Stryyke Entertainment Ltd. on your behalf about the matter you have raised; information has been requested with regards to the incident you refer to.

Can you advise your user name and how much was the cash out you requested?

As soon as information becomes available to the Authority you will be notified accordingly.

Should you receive the payment you refer to in the mean time kindly advise on this address.

Regards

Frances
Jakies postepy sa ale kasy nie ma
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szczerze w to watpie...
Nie jestes pepkiem swiata, wiec watpie zeby z powodu 1 niezadowolonej osoby LGA zamknelo bukmachera...
To nie jest jeden niezadowolony...
Polaków chyba tam za dużo nie gra. Ale w całej Europie ludzie ich ścigają o kasę. Takich ludzi jest sporo. I nie są to osoby co mają po 10-30 Euro.
Ale ludzie, którzy dopominają się o kasę to są to sumy rzędu setki euro lub tysiące.
slukasz123 dostał ode mnie &quot;namiar&quot; na PW gdzie, co i jak trzeba &quot;cisnąć&quot;.
Więc jeśli ktoś jest co Stryyke mu zalega z pieniędzmi to pisać na PW do niego lub do mnie.
Są spore szanse, że jakimś czasie &quot;ciśnięcia&quot; kasę wypłacą.
Inni niech nawet nie wpłacają do tonącego okrętu...
Najpierw sieć pokerowa zabrała im pokera. To zaczęli dawać bonus na zakłady aby przyciągnąć ludzi...
Firma upada... póki co ma duże problemy z płynnością finansową...
 
S 2

stevie

Użytkownik
no to szkoda tych ludzi trzeba przyznac...
widze, ze ten STRYYKE to cos pokroju BETAFTERBET...
kolejne gowno, ktore miesiacami nie wyplaca sianka :no to szkoda tych ludzi trzeba przyznac...
widze, ze ten STRYYKE to cos pokroju BETAFTERBET...
kolejne gowno, ktore miesiacami nie wyplaca sianka :[
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Oto ostatni post ode mnie na temat stryyke dzis dostalem kase fakt sporo stracilem na przeliczniku euro ale dostalem dokladnie czekalem dokładnie 100 dni i kupa e-maily do roznych orgaznizacji itd szczerze nie wplacajcie tam kase chcialbym na tym forum podziekowac adminowi za namiary do forum zagranicznym w sumie dzieki niemu udalo sie wyplacic!!
I mowie do wszystkich nie wplacajcie tam kasy!!!Mimo iz bonusy maja ciekawe...
 
B 0

bako82

Użytkownik
proszę o pomoc
Oto ostatni post ode mnie na temat stryyke dzis dostalem kase fakt sporo stracilem na przeliczniku euro ale dostalem dokladnie czekalem dokładnie 100 dni i kupa e-maily do roznych orgaznizacji itd szczerze nie wplacajcie tam kase chcialbym na tym forum podziekowac adminowi za namiary do forum zagranicznym w sumie dzieki niemu udalo sie wyplacic!!
I mowie do wszystkich nie wplacajcie tam kasy!!!Mimo iz bonusy maja ciekawe...
Cześć wszystkim, Ciebie &quot;slukasz123&quot; i wszystkich którzy mogą mi pomóc proszę o pomoc, do kogo, do jakich organizacji mam pisać żeby przelali mi zaległą kasę, do tej pory czekam na jakieś 750 euro, a na koncie mam jeszcze kilkaset euro i nie specjalnie wiem jak te pieniądze odzyskać. Bardzo proszę o pomoc. Piszcie na priv, email:[email protected] lub gadu: 1947051.
 
B 0

bako82

Użytkownik
Wysłałem już około 15 e-maili z pytaniem kiedy mi kasę przeleją z czego otrzymałem odpowiedź może na 3, ale wczoraj to myślałem że padnę. Nie wiedzieli co mają odpisać na mojego kolejnego e-maila z prośbą o realizację dyspozycji wypłaty środków, więc napisali żebym im przesłał skan jakiegoś rachunku za gaz, telefon lub innego (cytuję: &quot;We still need to confirm your address and need you to send me your most recent copy of a bank statement clearly showing your name, address and the date. You can block out any information on your transactions as we don’t need to see these.
If you don’t have a recent bank statement then you could send me a recent copy of a utility bill such as landline telephone, electricity, gas or water&quot;) kiedy to wcześniej, jakieś 10 dni temu otrzymałem od nich e-maila, cytuję: &quot;&quot;Please be sure the money will be transferred to your Moneybookers account as soon as possible, no more documents are required.&quot;. Nie wiem jak ich support funkcjonuje, ale widać jakby prawie wcale nie działał, bo o odpowiedź bardzo ciężko, a jak już odpiszą to po prostu brednie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ich odpowiedzi są skierowane na opóźnianie jak tylko się da.
To typowe bzdury, żeby klient myślał, że coś się dzieje. A w rzeczywistości nic się nie dzieje...
Rób tak jak Ci pisałem na PW. A powinno się udać wydostać kasę...
 
B 0

bako82

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisałeś na PW. Użyję wszelkich dostępnych środków żeby odzyskać kasę (trochę tego jest) włącznie i zarazem w ostateczności z założeniem im sprawy sądowej. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
 
B 0

bako82

Użytkownik
Ma ktoś może jakieś wieści czy Stryyke ostatnio coś komuś wypłaciło? Ja cały czas czekam na pieniądze od nich, ale już nawet na e-maile nie odpowiadają.
 
A 0

akulesza

Użytkownik
Witam. Jakiś czas temu założyłem w Stryyke konto - mój błąd, bo nie doczytałem, że często nie wypłacają środków. W momencie, gdy udało mi się nieco ugrać, Stryyke zablokowało mi konto, uzasadniając, że na moim koncie odnotowano nieuczciwe działania. Jestem teraz w kropce, bo nie mam dostępu do konta. Przesłałem im wymagane dokumenty weryfikacyjne, odzewu brak. Do kogo można się zwrócić po pomoc w tej sprawie? Włos mi się na głowie jeży, a nóż w kieszeni otwiera na słowo STRYYKE...
Andrzej
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
akulesza na PW odpiszę Ci wieczorem.
Dobra rada dla innych -&gt; NIE WPŁACAJCIE TAM PIENIĘDZY!

Ciągle ktoś do mnie pisze na PW w sprawie problemów z wypłatami...
 
P 0

pietro

Użytkownik
kurrrde ze nie moglem zagladnac na to forum zanim tam wplacilem kase?? :/
jestem ich (stryyke) kolejna ofiara, wisza mi 900 euro a teraz jeszcze dodatkowo oskarzaja mnie o manipulacje i profesjonalne granie, banda oszustow i imbecylow...
czy ktos moze mi pomoc? co moge teraz zrobic?
 
P 0

pietro

Użytkownik
pisalem do nich (LGA) i zadnej odpowiedzi od tygodnia, tobie szybko odpisali? bo nie wiem czy maja mnie gdzies czy cos rabia z tym
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Średnio co 2 tygodnie dostaje PW w sprawie pomocy w odzyskaniu pieniędzy.
Teraz mają bonus chyba 100% do 110 €. Kuszą ludzi. Ale nie radzę tam grać!
Same problemy przy wypłatach.
 
M 0

monjac

Użytkownik
Witam,
Jestem kolejną osobą która nie doczytała na tym forum iż jest problem w momencie wypłaty środków z konta Stryyke - wpłatę zleciłem w dniu 30.06.2010 i jest kompletna cisza, nie odpisują na żadne maile - czy może ktoś pomóc jak zadziałać i gdzie aby odzyskać swoje pieniądze
pozdrawiam - monjac
 
M 0

monjac

Użytkownik
czy trzeba również wysyłać ten fax. - jeśli tak to podany nr jest błędny - osoba która wie jak zadziałać proszona o pomoc
nagle nikogo nie ma na forum ??? i nikt nie może pomóc
 
Do góry Bottom