>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stryyke (nie grać)

M 0

majciar

Użytkownik
Problem z kontaktem Stryyke
Witam, mam problem ze Stryyke, ponieważ nie mogę się skontaktowac z nimi, proszą o przesłanie faxem pisemnego potwierdzenia wypłaty i kopii dowodu ale fax jest niestety nieczynny. Z początku nie wierzyłem, byłem na dwóch pocztach myślałem ze jakiś laik siedzi na poczcie, ale dałem koleżance w pracy i niestety to się potwierdziło. Tak samo jest z numerem telefonu które jest podane w faq na polskiej stronie. Mam do wyjęcia 932 euro przy wpłacie własnej 236 euro więc nie błaha sumka. pierwszy raz się z tym spotykam więc mógłby ktoś mi pomóc? dac aktualny numer telefonu do głównej siedziby, bo z tego co wiem polskiej nie mają, nr faxu, dodam że mailowo na początku się dogadywałem, ale teraz niestety mi nie odsyłają wiadomości zwrotnych. Ten problemik zaczął się od początku mistrzostw, i powoli zaczynam się denerwowac
Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Polecam poczytać temat... zwłaszcza kilka ostatnich stron.
Żaden Polak już tam nie pracuje. Bo za darmo nikt nie będzie pracował... firma oszukuje nie tylko graczy. Ale od dawna też swoich pracowników- Polaków, Greków itd.
To jest tonący okręt od dawna. Kwestią czasu jest tylko kiedy utonie.
Cały czas wysyłają na maila klientom ofertę bonusową. Jakoś chcą poprawić swoją płynność finansową.
Poza tym... skoro własnych pracowników się oszukuje i nie płaci pensji to czy zwykły gracz dostanie kasę?
Sami robicie sobie problemy, mówię o tych osobach, które wpłacają do tych oszustów.
Biura mają w Hamburgu (Niemcy) oraz na Malcie. Chociaż nie wiem czy jeszcze tam ktoś jest...
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
nic nie zrobisz.
Hazard internetowy w Polsce jest nielegalny więc mają to w poważaniu ????
jezeli byś to gdzieś zglosił.
 
M 0

majciar

Użytkownik
Sami robicie sobie problemy, mówię o tych osobach, które wpłacają do tych oszustów.
.
Dziwi mnie twoja reakcja, zawsze sprawdzasz kazdy buk zanim w niego zainwestujesz? zwlaszcza ze on nie wyrosl z pod ziemi.
Napisalem mail do &quot;lotteries and gaming authority&quot; cos pomoze? wiecie co mozna jeszcze zrobic? jak postepowac w takiej sytuacji?
pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie rozumiem dlaczego dziwi Ciebie moja reakcja.
Jeśli chcesz powierzyć swoje pieniądze na lokatę terminową. To czy wybierasz pierwszy lepszy bank bez sprawdzenia opinii i innych rzeczy o nim? Wybierasz i wpłacasz do banku co daje Ci największy procent - &quot;Bank Zenek&quot;?
W tym przypadku Stryyke kusi bonusem 100%. Dawali nawet do 150 €. Samo to powinno każdego zastanowić.
Tutaj masz utrudnienie, że robisz &quot;interes&quot; z firmą przez internet, która ma siedzibę poza Polską. Opinią się nie przejmują, bo i tak mają już tragiczną.
Organami nadzoru to Oni się nie przejmują. Mieli kiedyś pokera. Sieć ich wyrzuciła. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie to już nie przejmują się nadzorem. Ale próbować warto...
Do niedawna kierowałem poszkodowanych do pracowniczki Stryyke z Litwy. Ona potrafiła &quot;ruszyć&quot; sprawę i załatwić wypłatę w 2-3 tygodnie. Ale już tam nie pracuje... Z powodów, o których pisałem wyżej.
 
M 0

majciar

Użytkownik
tak tylko ze pieniądze na lokaty terminowe powierza się długoterminowo i nie 200 czy 500 euro jak w moim przypadku ale 2000 czy 5000 euro minimum, a to jest nie mała różnica.
Czyli oni sa po prostu bezkarni? równie dobrze ja mogę założyc buka dam fantastyczne oferty podziałam miesiąc i zwine interes? to jest w ogole niedorzeczne w tych czasach, łapie się oszustów kradnących grosze np z allegro a każdy ma w dupie oszustów na globalną skalę? bo tak to trzeba nazwac, złodziejstwo miedzynarodowe
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jaka jest różnica między utratą 200 - 500 a 2000 - 5000?
Oszustwo to oszustwo. Jeśli Tobie nie zależy na (nie szanujesz) 200 - 500 euro to przelej mi je. Przyjmę to jako darowiznę i nawet odprowadzę od tego podatek.
Zdaje się, że oszuści kradnący na allegro rzadko zamieszkują poza granicami. Malta, Niemcy to jednak trochę inna bajka.
Poza tym... czasami komuś wypłacą. Czasami nawet po 4-5 miesiącach.
Ostatnie kilka osób, które ujawniło się w tym temacie że mają problemy z wypłatą, jakoś nie odezwało się ponownie, aby zakomunikować sukces w walce z tym bukiem.
Jeśli Tobie się uda to daj znać.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Znalazlem taką opinnie na jednej ze stron poswieconych surbetom oto opinia poczytaj i stwierdzisz ze to są oszusci tak na marginesie ja dostalem od nich kase ale po 3 miesiacach wielkich bojów z nimi a bylo to pol roku temu.Poczytaj co pisza o nich i czytaj najpierw za nim wplacisz do niewiarygodnego buka:
Stryyke to SCAM. Udało mi się wreszcie dowiedzieć szczegółów w jego sprawie bezpośrednio od znajomego z Malty:
Zerknalem dzisiaj na strone I widze ze ma Pan newsa odnosnie Stryyke, jako ze firma ma siedzibe glowna na Malcie to znam sytuacje bardzo dobrze. Wiec jesli to mozliwe prosze przestrzec wszystkich swoich uzytkownikow (bardzo wyraznie o tej firmie).
Firma ta a raczej jej wlasciciel Ragiff naciaga kazdego kogo sie tylko da. Pracownicy (jesli dostaja) to dostaja pensje z 3 miesiecznym opoznieniem. Dlatego w obecnej chwili na Malcie jest tylko jedna osoba do supportu (ale robi tez praktycznie wszystko inne) , jak i jeden oddsmaker , ktory robi wszystkie oddsy w tej firmie. Firma naciaga na pieniadze wiedzac ze i tak ich nie odda, bonusy, wyplate wygranych mozna wsadzic miedzy bajki. Oni nie maja zamiaru tych pieniedzy wyplacac - chyba ze takim uzytkownikon ktorzy generuja pokazne zyski - wiec wyplata im raz na jakis czas paru groszy sie zdarza.
Na koniec jako podsumowanie o tej firmie podam fakt ,ze mimo iz firma (Pan Ragiff) nikomu nie placi naleznosci , to nie przeszkadza to wlascielowi w utrzymywaniu luxusowego apartmentu na Malcie w ktorym pojawia sie raz do roku....
Takze prosze przestrzec przed Stryyke w dosc widoczny sposob - tak zeby nikt nie mial juz watpliwosci zeby im nawet grosza nie powierzac.
Pozdrawiam ze slonecznej Malty
 
M 0

monjac

Użytkownik
tak na marginesie ja dostalem od nich kase ale po 3 miesiacach wielkich bojów z nimi a bylo to pol roku temu.
co to znaczy wielkie boje z nimi - chyba nic innego mi jak i innym nie pozostaje tylko pisanie cały czas maili do nich - no bo co innego robić - jeśli jesteś tak dobry aby pomóc w tej sprawie to powiedz co lub gdzie trzeba uderzyć,zrobić aby odzyskać kasę
Tak łatwo im sie nie dam, dzieki za pomoc, dam znac
pozdrawiam
a więc co zrobisz - może podziałamy wspólnie - wówczas może wspólnymi siłami odzyskamy kasę
pozdrawiam - monjac
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Raczej zbyt wiele nie zdziałasz - to są permanentni wyrachowani oszuści, oni nawet nie próbują sie tłumaczyć tylko olewają sprawę.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
co to znaczy wielkie boje z nimi - chyba nic innego mi jak i innym nie pozostaje tylko pisanie cały czas maili do nich - no bo co innego robić - jeśli jesteś tak dobry aby pomóc w tej sprawie to powiedz co lub gdzie trzeba uderzyć,zrobić aby odzyskać kasę

Wielkie boje tzn ze musisz pisac po forach zagranicznych co ktos siedzi w stryyke i do LGA juz e-maila nie pamietam krotko mowiac przerabana sprawa z nimi a jeszcze rok temu mieli konto w polskim banku i kase dostalem 1 razem po 3 tygodniach.......
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bankructwo już coraz bliżej.

120% do 300 € :!:
Widać, że już nie ma chętnych do wpłat. Było jeszcze niedawno 150% do 150€.
Niedługo dojdą do 1000% do 1000€.
Przestrzegam przed tym żeby czasami komuś do głowy nie przyszło wpłacać do nich!
Takie bonusy to nic innego jak szukanie uzyskania płynności. Tak bankrutowały inne firmy na rynku.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tylko czekać aż ostatecznie skończą działalność, sprzedadzą komuś bazę danych i... wszystkie hasła.
Wcale się nei zdziwię ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Hasła to nie. Ale bazę danych spokojnie komuś mogą opchnąć.
Zerknąłem na historię maili o promocjach od nich.
Można popatrzeć jak pilnie potrzebują kasy.
&gt; Klik &lt;
Jeszcze 31 lipca dawali 100% do 111€.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Plusem jest to, że można zmienić adres, maila i oczywiście hasło.
Już dawno to zrobiłem.
Teraz zastanawiam się czy nie zablokować konta. Przestaną przysyłać maile ????
Co do hasła: skoro filmweb mógł &quot;zgubić&quot; bazę danych to i &quot;Stryyke (nie grać)&quot; jest w stanie.
 
rts 55

rts

Użytkownik
A ja zablokowałem konto niedawno i taki mail mi odesłali:
We&#39;re sorry to see you leave. But, as you requested, your access and account have been blocked.
Upon closure of your account, the personal data held by us will, if you wish, be deleted after the statutory warranty period of three years. An earlier deletion is not possible on legal grounds. However, your data is securely encrypted and will be handled confidentially.
Your Stryyke Team
Także jeśli dobrze rozumiem, to oni dalej mają moje dane i dopiero po 3 latach można je całkowicie usunąć :;/:
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Przetrzymują dane przetrzymują, każda firma bukmacherska ma obowiązek archiwizować dane na okres 3 lat i nic na to nie poradzisz. Zgodnie z nowymi planami dotyczące ustawy hazardowej ten proces ma przedłużyć się o 2 lata (czyli 5 lat).
 
A 0

akulesza

Użytkownik
co to znaczy wielkie boje z nimi - chyba nic innego mi jak i innym nie pozostaje tylko pisanie cały czas maili do nich - no bo co innego robić - jeśli jesteś tak dobry aby pomóc w tej sprawie to powiedz co lub gdzie trzeba uderzyć,zrobić aby odzyskać kasę



a więc co zrobisz - może podziałamy wspólnie - wówczas może wspólnymi siłami odzyskamy kasę

pozdrawiam - monjac
Witam,
czy udało Ci się odzyskać środki ze stryyke?
Ja też padłem ofiarą oszustwa. Kilka miesięcy temu zablokowali mi konto z ok. 800 EUR uzasadniając to odnotowaniem nieuczciwych transakcji (pisałem o tym wcześniej na forum).
Chciałbym, żeby wszyscy poszkodowani (a widzę, że jest ich więcej) w jakiś sposób skonsolidowali działania tzn. mam propozycję przekazania sprawy kancelarii prawnej, wszczęcia postępowania windykacyjnego i złożenia zbiorowego pozwu do sądu (większa szansa i niższe koszty sądowe w przypadku wystąpienia grupy poszkodowanych).
Stryyke do tej pory działa (czyli jest szansa na odzyskanie przynajmniej części środków) i nadal naciąga swoich klientów. LGA i SBR w ogóle już nie reagują na prośby o pomoc w tej sprawie. Dziwię się bezkarności stryyke oraz przyzwoleniu instytucji kontrolujących biznes bukmacherski na taki złodziejski proceder.
Informację/propozycję zamieszczam też na forum SBR - tam też jest wiele osób, które bezskutecznie walczą o odzyskanie pieniędzy.
Czekam na odzew - piszcie na priva
 
Do góry Bottom