>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Wie ktoś kiedy rozpoczyna się podetap czerwcowy, bo mamy 2.06, a dalej jest podetap majowy?
Podetap czerwcowy zaczął się już od 1 czerwca , punkty są normalnie naliczane za kupony czerwcowe , gdzieś tak koło 5 dnia m-ca zawsze wrzucają na stronę nowy miesiąc , narazie do weryfikacji i przyznania nagród na stronie widnieje klasyfikacja z poprzedniego m-ca , co miesiąc tak jest.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
transferuj.pl przestało wspierać ING, że nie ma księgowania całodobowego jak to zawsze miało miejsce?
e:/ nie zauważyłem, że przerwa techniczna ;)
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Mam pytanie. Nie wplacalem jeszcze ani razu kasy do stsa, Wiec nalezy mi sie bonus od pierwszej wplaty, Ale czy jest mozliwosc zrzeczenia sie bonusu tak abym wygrana kase mogl od razu wyplacic? orientuje sie ktos w tej kwestii?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W Regulaminie promocji jest punkt:

2.4. Korzystanie z promocji jest dobrowolne.

zaś przy dokonywaniu rejestracji masz możliwość zaznaczyć lub nie opcję:

Chcę otrzymać swój bonus startowy

.
 
B 0

bielakooos

Użytkownik
Joł! Jak STS rozliczy dzisiejszy debel kobiet, po wygranym pierwszym secie i dwóch gemach drugiego Babos/Mladenovic skreczowały?
@ Zwrot. do usunięcia.
 
kris0 14

kris0

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie bonusu u tegoż bukmachera. Podczas rejestracji nie zaznaczyłem opcji że chce skorzystać z bonusu.. :-(
Czy jest szansa aby jeszcze jakoś go otrzymać? Czy taka możliwość przepadła?
 
S 3

sheli

Użytkownik
Najlepiej zapytać na Live Chat(Pomoc Online) na stronie STS! Zajmie Ci to 3 minuty i wszystko będziesz miał dokładnie wyjaśnione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

fantomal

Użytkownik
mam pytanko. Założyłęm konta na stsie z danymi X i podalem nr rachunku. Z tego rachunku wpłacałęm kase na konto, tylko ze dane na koncie bankoweym nie zgadzaja sie z danymi na stsie, bo nalezy do mojego kolegi gdyz ja w tym czasie nie moglem go posiadac. Kase wpłacam noramlnie i bez problemu. ciekawi mnie czy wyplacic tez moge na to konto bankowe. prosze odpowiedzcie szybko
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ciekawi mnie czy wyplacic tez moge na to konto bankowe. prosze odpowiedzcie szybko
Wyjścia nie masz i musisz spróbować, bo na inne konto niż to podane przy rejestracji Ci nie wypłacą :jezora: Ale powinno być ok, tylko niepotrzebnie tak kombinowałeś z tym kontem, mogłeś założyć swoje konto bankowe i dopiero się rejestrować :p
 
F 0

fantomal

Użytkownik
Wyjścia nie masz i musisz spróbować, bo na inne konto niż to podane przy rejestracji Ci nie wypłacą :jezora: Ale powinno być ok, tylko niepotrzebnie tak kombinowałeś z tym kontem, mogłeś założyć swoje konto bankowe i dopiero się rejestrować :p
Ale powinno byc chyba, co?
Ma ktos w tym doswiadczenie?
 
F 0

ferra

Użytkownik
mam pytanko. Założyłęm konta na stsie z danymi X i podalem nr rachunku. Z tego rachunku wpłacałęm kase na konto, tylko ze dane na koncie bankoweym nie zgadzaja sie z danymi na stsie, bo nalezy do mojego kolegi gdyz ja w tym czasie nie moglem go posiadac. Kase wpłacam noramlnie i bez problemu. ciekawi mnie czy wyplacic tez moge na to konto bankowe. prosze odpowiedzcie szybko
Wypłaty są realizowane tylko na konto bankowe indywidualne. Zlecając wypłatę kwota nie zostanie wypłacona bo księgowość weryfikuje właściciela konta online z kontem bankowym. Z tego co się orientuję to na stronie online, jest możliwość w zakładce &quot;moje konto&quot; i następnie &quot;dane osobowe&quot; i tu mmożna wpisać aktualny numer konta bankowego.
 
F 0

fantomal

Użytkownik
Wypłaty są realizowane tylko na konto bankowe indywidualne. Zlecając wypłatę kwota nie zostanie wypłacona bo księgowość weryfikuje właściciela konta online z kontem bankowym. Z tego co się orientuję to na stronie online, jest możliwość w zakładce &quot;moje konto&quot; i następnie &quot;dane osobowe&quot; i tu mmożna wpisać aktualny numer konta bankowego.
Czyli na konto bankowe o innych danych osobowych niz na koncie na stsie nie mofe sokonac wyplaty? Jesli tak to dlaczego bez problemu moge wplacac pieniadze?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czyli na konto bankowe o innych danych osobowych niz na koncie na stsie nie mofe sokonac wyplaty? Jesli tak to dlaczego bez problemu moge wplacac pieniadze?
Bo wpłacasz poprzez transferuj.pl - jest to pośrednik, który uogólniając sprawę ma konta we wszystkich dostępnych bankach, gdzie możesz wpłacić na konto STS i to dlatego przelewasz kasę do jednego z tych banków (tego samego, który Ty masz) i w tytule wpisujesz numer konta, bo wtedy oni (transferuj.pl) otrzymują od razu hajs i informują STS.pl, które konto i jaką kwotą mają zasilić, czyli wpłacasz kasę do pośrednika, STS tego nie sprawdza. Oczywiście to wszystko jest napisane tak mniej więcej, bo wiadomo, że cały ten proceder jest zautomatyzowany ;) A przy wypłacie może pojawić się taki myk, że wypłaty dokonasz na konto kolegi:
Jan Kowalski
ul. Bukmacherska 6/9
12-345 Szmal

I będzie się zgadzał numer bankowy, ale STS wyślę kasę na ten numer, ale z danymi:
Paweł Nowak
ul. Kasiasta 1/3
54-321 Gnojnik

I wtedy bank może nie przyjąć tego przelewu, bo się nie zgadzają dane odbiorcy - to akurat teraz działa na Twoją niekorzyść, ale taka polityka może być pomocna, gdybyś kiedyś wysłał kasę na błędny numer bankowy przez pomyłkę ;)
 
F 0

fantomal

Użytkownik
Bo wpłacasz poprzez transferuj.pl - jest to pośrednik, który uogólniając sprawę ma konta we wszystkich dostępnych bankach, gdzie możesz wpłacić na konto STS i to dlatego przelewasz kasę do jednego z tych banków (tego samego, który Ty masz) i w tytule wpisujesz numer konta, bo wtedy oni (transferuj.pl) otrzymują od razu hajs i informują STS.pl, które konto i jaką kwotą mają zasilić, czyli wpłacasz kasę do pośrednika, STS tego nie sprawdza. Oczywiście to wszystko jest napisane tak mniej więcej, bo wiadomo, że cały ten proceder jest zautomatyzowany ;) A przy wypłacie może pojawić się taki myk, że wypłaty dokonasz na konto kolegi:
Jan Kowalski
ul. Bukmacherska 6/9
12-345 Szmal

I będzie się zgadzał numer bankowy, ale STS wyślę kasę na ten numer, ale z danymi:
Paweł Nowak
ul. Kasiasta 1/3
54-321 Gnojnik

I wtedy bank może nie przyjąć tego przelewu, bo się nie zgadzają dane odbiorcy - to akurat teraz działa na Twoją niekorzyść, ale taka polityka może być pomocna, gdybyś kiedyś wysłał kasę na błędny numer bankowy przez pomyłkę ;)
Ale jesli sprobuje tak zrobic i bank nie przyjmie to pieniadze zostaja w depozycie i wszyscy o wszystkim zapominaja - nie ma zadnych blokowan kont itp?
 
eskimos 39

eskimos

Użytkownik
Witam mam pytanie może mi ktoś podać na numer zakładu x do 1 polowy 1 liga turecka Genclerbirligi - Karabuk?? Jestem na tel a tutaj nie wyswietlaja się numery..
 
Do góry Bottom