>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Jak działa ten cashout w sts? Wszystko się da zamknąć czy jest na + czy na -? Jak gram dubla i oba mecze są równocześnie live to zamknę?
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Od ponad godziny nie da się albo zalogować albo wejść na stronę i te problemy są lekko od miesiąca. Takiego dziadostwa to jeszcze nie widziałem w żadnej firmie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Od ponad godziny nie da się albo zalogować albo wejść na stronę i te problemy są lekko od miesiąca. Takiego dziadostwa to jeszcze nie widziałem w żadnej firmie.
Problemy techniczne ???? , niestety od jakiegoś czasu popularne.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Proponuje zamknąć ten temat. Po jakiego c.h.u.j.a. robić reklamę tak żenującemu bukowi.
Oni wyznają zasadę - nie jest ważne jak gadają byle gadali. Świadczy o tym ich stosunek do konkretnych zarzutów. Po prostu olewają temat. Więc my olejmy ich.
 
K 7

kluha

Użytkownik
To jest żałosne, od kilku dni same problemu. Teraz od ponad godziny nie da się w ogóle zalogować na ich stronę.
Czas wypłacić pieniądze i przesiąść się na innego buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Proponuje zamknąć ten temat. Po jakiego c.h.u.j.a. robić reklamę tak żenującemu bukowi.
Oni wyznają zasadę - nie jest ważne jak gadają byle gadali. Świadczy o tym ich stosunek do konkretnych zarzutów. Po prostu olewają temat. Więc my olejmy ich.
Jestem jak najbardziej za, to na co sobie pozwalaja ostatnio względem klientów zasługuje na zamknięcie tematu STS który w bardzo krótkim czasie stał się synonimem dziadostwa.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat nie zostanie zamknięty, każdy może w sposób merytoryczny wyrazić swoją opinie na temat bukmachera STS. Proszę, aby to były konstruktywne posty i na temat.
Problemy techniczne tej firmy są od dłuższego czasu, a nie tak jak pisał user @kluha &quot;od kilku dni&quot;. Podziwiam waszą cierpliwość, mam wrażenie po waszych żalach, że nie znacie innych firm, a STS ma monopol na naszym rynku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Po dzisiaj dość, wypłacam jak tylko będzie online całą kasę i już nie zagram. Dobry dzień meczowy, a oni w kluczowych godzinach nie potrafią ogarnąć strony. Problem z zalogowaniem się występuje od dłuższego czasu.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Po dzisiaj dość, wypłacam jak tylko będzie online całą kasę i już nie zagram. Dobry dzień meczowy, a oni w kluczowych godzinach nie potrafią ogarnąć strony. Problem z zalogowaniem się występuje od dłuższego czasu.
Podpisuję się pod tym co napisałeś, również wypłacam kasę jak bedzie to możliwe, i wiecej tam nie zagram. Zero profsjonalizmu, 100 % kpiny w stosunku do klinta a dzien dzisiejszy przechylił szalę. Załozyłem tam konto z uwagi na obecność kanadyjskich lig hokejowych OHL, WHL. Teraz muszę poszukać buka który też to daje bo ligi dały mi sporo zarobić w ubiegłym sezonie. Sęk w tym ze wtedy grałem w unibecie, ale teraz to chyba strach tam grać
PS: jak ktoś wie gdzie znajdę te ligi to proszę o info, dzięki
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Dajcie sobie Ludziska spokój z tą firmą. Znam ją od blisko 15 lat i co roku jest coraz gorzej. Te firmy po otrzymaniu licencji w Polsce na świadczenie usług na zakłady bukmacherskie robią co chcą. Nie wiem jak to możliwe że ktoś zatwierdza zgodność z prawem i poszanowaniem praw konsumenta ich regulaminy i cały charakter tej &quot;działalności&quot;
Regulaminy (bonusy, jak i zwykła gra) są tak na maksa naciągnięte na niekorzyść gracza, że tam żadne zasady logiki nie obowiązują, nie wspominając o wspólnym poszanowaniu i normalnej uczciwosci

Te Polskie Licencje na taką działalność sa tyle warte co takie pseudo zakłady bukmacherskie jak sts. Gorzej się nie da. Oni mają nas graczy za bydło i pewnie uważają że nawet będziemy grać zakład dwudrogowy 1.60 -1.60 odjąć 12% &quot;haraczu&quot;. Dość tej kompromitacji. Ich celem jest tylko wydojenie Polaków. Nie Grajmy w takich firmach i ich nie pormujmy!
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
żeby coś wygrać w sts potrzeba cudu. podatek to teraz norma i to jeszcze jestem w stanie przeboleć wystarczy zwiększyć stawkę. natomiast to co się tam wyprawia na live jeszcze czegoś takiego nie przeżyłem. ciągłe problemy ze stroną długie przyjmowanie zakładów konto mi co chwile samo wylogowuje nawet tego nie widzę dopiero przy próbie postawienia po prostu wszystko jest tak zrobione żeby człowieka wyprowadzić z równowagi. jak ktoś tyle lat grał u normalnego bukmachera nie jest w stanie czegoś takiego znieść. oferta na niektóre zdarzenia mierna kursy słabe nic tylko łupić nas z kasy. jeszcze brak możliwości łączenia zakładów przedmeczowych z zakładami na żywo. jedyne plusy to szybka możliwość wpłaty/wypłaty dowolnej ilości kasy no i oglądać możemy wiele zdarzeń na live ale marne to pocieszenie jak zarobić się nie da
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
żeby coś wygrać w sts potrzeba cudu. podatek to teraz norma i to jeszcze jestem w stanie przeboleć wystarczy zwiększyć stawkę
???????????? Szok, niedowierzanie, tysiące pytań...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
jaka znowu norma? chyba tylko w Polsce gdzie oferujac rzadowi podzial lupow wyrobili sobie monopol, dlatego STS raczej nigdy nie otworzy zadnej zagranicznej placowki
Temat nie zostanie zamknięty, każdy może w sposób merytoryczny wyrazić swoją opinie na temat bukmachera STS. Proszę, aby to były konstruktywne posty i na temat.
Problemy techniczne tej firmy są od dłuższego czasu, a nie tak jak pisał user&quot;od kilku dni&quot;. Podziwiam waszą cierpliwość, mam wrażenie po waszych żalach, że nie znacie innych firm, a STS ma monopol na naszym rynku...
popieram, nie zamykac, niech szeptana antyreklama robi swoje
tez mam wrazenie ze wiele osob dalej korzysta z uslug tej firmy pomimo wyrazanego tutaj niezadowolenia, chyba wlasnie z braku alternatyw
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
jaka znowu norma? chyba tylko w Polsce gdzie oferujac rzadowi podzial lupow wyrobili sobie monopol, dlatego STS raczej nigdy nie otworzy zadnej zagranicznej placowki

popieram, nie zamykac, niech szeptana antyreklama robi swoje
tez mam wrazenie ze wiele osob dalej korzysta z uslug tej firmy pomimo wyrazanego tutaj niezadowolenia, chyba wlasnie z braku alternatyw
wlasnie o to mi chodzi w Polsce juz tak jest, zeby grac na uczciwych warunkach trzeba kombinowac. a to co w innych krajach jest nie do pomyslenia u nas jest norma
 
Do góry Bottom