>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Kilkanaście minut temu ich strona strasznie muliła (przynajmniej u mnie), ale jakoś dałem radę wybrać zakłady ale przy akceptowaniu rady już nie dało i mnie wylogowało po około minucie. Gdy już strona jako tako wróciła do normy znów spróbowałem zawrzeć zakłady, ale kurs przy jednym typie spadł ;/ Ogólnie strasznie wkurzające jest u nich to zawieszanie/mulenie strony.
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Popieram STS to dramat choć oferta live szeroka. Kursy zazwyczaj niższe niż u innych choć live mają wyższe. Ostatnio jednak coś im chyba mniej zaczęło szwankować i mniej problemów jest oby tak dalej. Pozdrawiam
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Ogarnijcie pierwszy podcast https://soundcloud.com/olekwandzel
Juroszek się chwali m.in. tym że nie chciał wypłacić kobiecie uczciwie wygranych pieniędzy (polecam szczególnie ten fragment). Z zdaniem, że &quot;działają 24/7&quot; też mógłbym się kłócić.
Poza tym sugeruje, że jego krytycy mają zapłacone pieniądze za to żeby go krytykować. ???? Gość, który sam opłaca trolli...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 924

radziooh

Użytkownik
Dlaczego uważasz że jesteśmy przegrani na starcie? Ja już troche powypłacałem z STSa, mają zaskakująco szeroką ofertę na eurobasket, dziś wystawili takie zakłady (pełne błędów) których nie było na żadnym innym bukmacherze
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Regulaminy (bonusy, jak i zwykła gra) są tak na maksa naciągnięte na niekorzyść gracza, że tam żadne zasady logiki nie obowiązują, nie wspominając o wspólnym poszanowaniu i normalnej uczciwosci

Te Polskie Licencje na taką działalność sa tyle warte co takie pseudo zakłady bukmacherskie jak sts. Gorzej się nie da. Oni mają nas graczy za bydło i pewnie uważają że nawet będziemy grać zakład dwudrogowy 1.60 -1.60 odjąć 12% &quot;haraczu&quot;. Dość tej kompromitacji. Ich celem jest tylko wydojenie Polaków. Nie Grajmy w takich firmach i ich nie pormujmy!
Dlatego ja nie korzystam z jakichkolwiek bonusów , ponieważ wiem że w bich jest ukryty jakiś haczyk przy którym potem trzeba kombinować jak go jak najpredzej wypłacić w calości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
Nie wierzę, że to &quot;coś&quot;, nadal działa na polskim rynku. W tym tygodniu drugi raz chce zrobić sobie e-kupon i iść obstawić stacjonarnie, drugi raz strona nie działa/ładuje się po 5 minut, jak już się załadowało, zobaczyłem kurs o blisko 5.0 niższy niż u konkurencji - zrezygnowałem. W czwartek, po nieudanej próbie zrobienia e-kuponu, poszedłem do punktu - o mało co, prawie nie zdążyłem z obstawieniem meczów LE o 19:00 - byłem o 18:45 w punkcie, jednak jakiś lokalny amator gry na żywo za 2 zł siedział na krześle i co chwilę krzyczał swoje propozycje, a jak wytłumaczył mi pracownik punktu, taki ktoś ma pierwszeństwo (nie mówiąc o tym, że co chwile odrzucało mu te kupony na żywo z powodu zmiany kursu, niedostępności zdarzenia itd...) Nie polecam nikomu, samemu również staram się trzymać z daleka.
 
J 0

jarek516

Użytkownik
Jeden wielki syf. Czasami tam zagram, jeśli są jakieś bonusy, ale i tak nie obywa się bez kłopotów. Serwery co chwile padają.. a to jakaś przerwa techniczna.. dramat. Jedyny plus to szybkie wypłaty i jako taka dosyć szeroka oferta.
 
A 0

azuram

Użytkownik
Panowie, którzy grają na stsie. Tak chciałem porównać kursy z ciekawości co proponuję ten bukmacher, ale o panie! Czy to normą jest takie mulenie się strony, jakieś przerwy techniczne, ładowanie się danej oferty 3 lata? Przecież to jest jakiś dramat.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Panowie, którzy grają na stsie. Tak chciałem porównać kursy z ciekawości co proponuję ten bukmacher, ale o panie! Czy to normą jest takie mulenie się strony, jakieś przerwy techniczne, ładowanie się danej oferty 3 lata? Przecież to jest jakiś dramat.
Od jakiegoś czasu tak właśnie się dzieje
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Lichwiarska firma działająca pod przykrywką legalnych zakładów bukmacherskich to jest najbardziej aktualna definicja tworu jakim jest dziś STS. Mało tego posiadają system, który praktycznie w każdy weekend ledwo zipie. Czasami mam wrażenie, że grają tam tylko osoby będące w przeszłości klientami Amber Gold.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kwestia tak na prawdę przyzwyczajenia, dziwne że ludzie ciągle tutaj narzekają jaki to nie jest zły bukmacher a i tak tam grają. Czyżby to nie paradoks ?
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Dno i kilo mułu. Cały czas strona sama wylogowuje, do tego nie można łączyć zakładów na żywo z przedmeczowymi, co jest bukmacherskim średniowieczem. Serdecznie odradzam, szkoda nerwów.
P.S.: W ogóle się nie da aktualnie puścić kuponu, bo jak tylko przeładowuje się strona, to znikają wybrane zdarzenia, co doprowadza do szału po 15 minutach takiej zabawy. ŻENADA.
 
B 0

baresko

Użytkownik
panowie, może któryś z was zna materię - które dyscypliny są objęte earlycash? na pewno rozstrzygnięcia w tenisie, to wiem, a co z overami w koszykówce i ręcznej?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
panowie, może któryś z was zna materię - które dyscypliny są objęte earlycash? na pewno rozstrzygnięcia w tenisie, to wiem, a co z overami w koszykówce i ręcznej?
Dyscypliny objęte są wszystkie, ale to co piszesz, czyli overy/undery w koszykówce i ręcznej są praktycznie niemożliwe do złapania z prostej przyczyny - musi być dana linia, którą zagrałeś na live dostępna cały czas. W piłce jest to łatwiej osiągnąć, bo pograsz np. over 2,5 w meczu Lech - Legia, po 30 minutach jest 1:1 i są ciągle kursy na linie 2,5 ;3,5; 4,5 i 5,5 np. Wtedy pograłeś po kursie 2,0, a po tych 30 minutach na over 2,5 jest kurs 1,1 np. więc masz dużą różnicę kursów, earlycash możliwy jak najbardziej. Z koszykówką już gorzej, bo tu najczęściej jest jedna linia, maksymalnie 3, więc zagrasz np. over 40,5 na kwartę po kursie 1,85, na under też było 1,85. Szybkie tempo i dobra skuteczność na początku kwarty powoduje, że linia wskakuje do góry na poziom 48,5 - wtedy nie możesz zamknąć zakładu, bo Twoja linia jest niedostępna. A nawet jak później będą ceglić i spadnie z powrotem do 40,5 to nigdy do takich wartości, żeby pojawił się cashout, bo np. nawet zagrasz za 2,05 (potem już zmieniają linię zazwyczaj, a nie zwiększają kursów dla tych linii), to najmniej złapiesz na tę samą linię ok. 1,5, ale wtedy malutko proponują cashout&#39;u. Kiedyś podawałem tutaj przykład na forum, już nie pamiętam, ale coś w stylu było, że zagrałem za 250zł, a mi wtedy proponowali raptem 270zł cashout&#39;u, więc śmiech na sali. Czyli teoretycznie obejmuje też koszykówkę, w praktyce jeśli chodzi o overy i undery ciężko złapać możliwość zamknięcia, bo granie na zwycięzcę meczu oczywiście obejmuje też i jest prędzej możliwe ;)
 
Do góry Bottom