>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
michauek 233

michauek

Forum VIP
Kwestia indywidualna punktów, przewaznie to jest:

pon - 11.30 - 17/18/19
wt-pt 9.00 - 18/19
sob 8/9 - 15
nd 8/9 - 14
 
S 0

seba18

Użytkownik
Siemka mam pytanko w zwiazku z zakladami w STS a konkretnie chodzi mi o tryb zakladów wielokrotnych. Czy w tym trybie moge dobrac wydarzenia z róznych dyscyplin sportowych ?? Np. obsatwic mecze , skoki narciarskie i siatkówke na jednym kuponie i czy wszystkie wydarzenia musza byc z jednego dnia ?? A i jak sie zaznacza na tej kartce z moimi typami ktory tryb wybrałem ?? Moze to sa jakies banalne pytania ale narazie doksztalcam sie bo chcialem pójsc zagrac ale niemailem bladego pojecia o tym ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Siemka mam pytanko w zwiazku z zakladami w STS a konkretnie chodzi mi o tryb zakladów wielokrotnych. Czy w tym trybie moge dobrac wydarzenia z róznych dyscyplin sportowych ?? Np. obsatwic mecze , skoki narciarskie i siatkówke na jednym kuponie i czy wszystkie wydarzenia musza byc z jednego dnia ?? A i jak sie zaznacza na tej kartce z moimi typami ktory tryb wybrałem ?? Moze to sa jakies banalne pytania ale narazie doksztalcam sie bo chcialem pójsc zagrac ale niemailem bladego pojecia o tym ????
mozesz mieszac dyscypliny i daty :]

a zaznaczasz swoj typ 1 x 2 najczesciej czyli gospodarz, remis lub gośc...
 
p.j.88-sts 0

p.j.88-sts

Użytkownik
Siemka mam pytanko w zwiazku z zakladami w STS a konkretnie chodzi mi o tryb zakladów wielokrotnych. Czy w tym trybie moge dobrac wydarzenia z róznych dyscyplin sportowych ?? Np. obsatwic mecze , skoki narciarskie i siatkówke na jednym kuponie i czy wszystkie wydarzenia musza byc z jednego dnia ?? A i jak sie zaznacza na tej kartce z moimi typami ktory tryb wybrałem ?? Moze to sa jakies banalne pytania ale narazie doksztalcam sie bo chcialem pójsc zagrac ale niemailem bladego pojecia o tym ????
mozesz mieszac dyscypliny i daty :]

a zaznaczasz swoj typ 1 x 2 najczesciej czyli gospodarz, remis lub gośc...
Dodać można:
1X czyli wygrana gospodarzy bądź remis,
X2 wygrana gości bądź remis.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Siemka mam pytanko w zwiazku z zakladami w STS a konkretnie chodzi mi o tryb zakladów wielokrotnych. Czy w tym trybie moge dobrac wydarzenia z róznych dyscyplin sportowych ?? Np. obsatwic mecze , skoki narciarskie i siatkówke na jednym kuponie i czy wszystkie wydarzenia musza byc z jednego dnia ?? A i jak sie zaznacza na tej kartce z moimi typami ktory tryb wybrałem ?? Moze to sa jakies banalne pytania ale narazie doksztalcam sie bo chcialem pójsc zagrac ale niemailem bladego pojecia o tym ????
mozesz mieszac dyscypliny i daty :]

a zaznaczasz swoj typ 1 x 2 najczesciej czyli gospodarz, remis lub gośc...
Dodać można:
1X czyli wygrana gospodarzy bądź remis,
X2 wygrana gości bądź remis.
no oczywiscie :roll:
wypisalem glowne tylko, wiadomo ze są under/over itp
przeczytaj regulamin STS to wszystko skapujesz łatwo, to po przeczytaniu jest banalne :spokodfhgfh:
polecam
sts.pl ---&gt; ABC Początkującego
sts.pl ---&gt; Regulamin
 
S 0

scoobdoo

Użytkownik
Interesuje Sie Zakładami Od Niedawna I Mam Takie Pytanie Czy W StS&#39;ie Można Mieszczać Terminy Spotkań Na KUponie ?
Np. Na Jednym KUponie Mecze Ze Środy,Czwartku, Piątku?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja powiem że w toto są wyższe kursy niż wstsie.Musze przyznać ze kiedyś grywałem sts ale teraz wole zagrac gdzies indziej bo kursy sa naprawde lepsze.
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Sts to bardzo dobry zakład bukmacherski polecam serdecznie. Zawsze obstawiam tam i jestem zadowolony. A kursy są ok.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Mam pytanie czy STS dysponuje opcja stawiania przez internet??
Bo ktos mi wspominal tylko nie jestem pewien czy o STS-ie. Na ich stronie tez nic takiego nie widzialem.
z gory dzieki za odpowiedz ;-)
 
M 0

misieq88

Użytkownik
Jelsi gra systemem blokowym to zaplaci 35 zl ale w przynajmniej jednym bloku musza byc dwa mecze. A jesli gra rozpisem gdzie stawka podstawowa jest 2 zl to zaplaci 2 razty wiecej czyli 70 zl:p ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom