>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

L 0

luki0

Użytkownik
Co Ty, na prawdę to takie proste??
A słyszałeś kiedyś o kocie w worku ??
Chodzi mi oto czy wersja płatna generuje dużo surbetów. Bo wersja darmowa całkiem jest OK, ale człowiek zawsze chce więcej...
Tak czy siak dzięki za odpowiedź. Ale liczę jeszcze na innych, że może mają coś do powiedzenia w tej kwestii.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
nie wiem czy taka strona wogole wyszla ale sprobowac warto, zna ktos moze strone z surebetami gdzie np zaznaczam buka ladbrokes a strona sama wyszukuje wszystko do tego buka? od najwyzszych payoutow do powiedzmy 100,00 procent? poprostu zebym dobieral mecz do buka a nie buki do spotkan
 
B 0

bestbuk

Użytkownik
Czesc,jestem dosyc nowy w temacie mimo,ze gram od jakis 3 miesiecy surebety a pierwszy raz zainteresowalem sie tym tematem jakies 5 lat temu. Gram obecnie u 13 bukow. Na razie mi to w zupelnosci wystarcza.Korzystam ze znanych stron z surebetami (darmowych) i codziennie znajduje surka w graniach 1-3% czasem dochadza nawet do 10%. Nie mam wielkiego budzetu gdys postanowilem nabyc doswiadczenie na malych stawkach. Zaczynalem od 180E obecnie mam 250E. Wiem, ze dla surebetowcow ktorzy graja przez wiele lat te kwoty sa smieszne i pewnie zastanawiaja sie czy mi sie oplaca tracic czas, jednak zdobyc doswiadczenie dla mnie jest bezcenne.Widze w surebatach naprawde duzy potencjal mimo iz bukmacherzy juz od kilku moze nawet kilkunastu lat wiedza dobrze o tym sposobie gry i coraz lepiej sie zabaspieczaja przed takimi graczami. Glownym problem sa limity. I tu mam pytanie do doswiadczonych graczy. Czy mozecie mi powiedziec jakas wskazowke do jakich kkkkkkwot gracjac, bukmacherzy nie powinni dac limity? Czy np. granie za 300E u bukmachera moze juz spowodowac limit?Wiem , ze tylko pinnapcle i betfair nie daja limitow. Na betfair nie gram gdyz tam biora prowizje od wygranych 5 % i dla mnie jest to bezsensowne grac tam surebety chociaz mnostwo osob jakos podobno tam gra surebety Dla pomocy pwoiem Wam gdzie mam buki zebyscie mogli mi doradzic u jakiego buka jakimi stawkami moge w miare bezpiecznie obracac.Bet365, bet-a-home,betsafe, betsson,expekt, sportingbet, pinnacle,tipico, ladbrokers, betclick,eurobet, paddypower,gamebookers. Jak ktos znajdzie chciwlke zeby mi odpowiedziec na pytanie bede ogromnie wdzieczny
 
W 74

woofer001

Użytkownik
bet365 , betsafe , betsson , paddy power to psuedo buki mniej wiecej plus minus 10 porzadnych zakladow( do 1 k) i pozniej sobie pograsz za kwoty 1 cyfrowe. Ladbrokers troche wiecej pozwala pograc . Sportingbet to hmmm daja limity na konkretne sporty ( tzn na pilke mozesz miec 4 zl a na kosza, tenis mozesz spokojnie dalej stawiac). Expekt zaleznie od ligi 55-110 zl reszta do akceptacji ktora rzadko przechodzi.Betclick limity 3 stopniowe( ok 1 k w sumie nie sprawdzalem , 200, 20 ) Gamebookers bet at home idzie pograc. Tipico eurobet nie gralem.
 
B 0

bestbuk

Użytkownik
woofer001 to jak ludzie zarabiaja na surebetach 5- 10tys/ m-c skoro bukmacherzy tak szybko daja limity. Wymien mi prosze jakis przetestowanych przez ciebie bukmacherow u ktorych smialo mozna grac bez zadncyh limitow za powiedzmy kwoty od 1 tys zlotych, rozumiem ze mozna tworzyc konta na rodzine ale przeciez nie ma sensu tworzyc konta jak za miesiac naloza limity o ile nie wczesniej. Mam tez pytanie czy jezeli nie bede gral powiedzmy u w.w. bukmacherow za kwote powyzej 200E to czy tez mi wiekszosc z tych bukow naloza limity predzej czy pozniej? Prosze podziel sie recepta dla mnie doswiadczonych jak najefektywniej i wogole zarabiac na surebetach przez dluzszy okres czasu
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Nie zarabialem nigdy na surebetach wiec ciezko mi sie ta wiedza podzielic. Natomiast swego czasu gralem na spadki kursow( surbety powstaja najczesciej wlasnie w takim wypadku pinnacle i azja zmieniaja kurs a reszta za nimi predzej lub pozniej) stad wiem o ogolnych limitach u bukmacherow ktore predzej czy pozniej dopadaja kazdego. Co do bukmacherow bez limitow powyzej 1 k to jeszcze nie spotkalem buka( nie liczac pinna) ktory przetrzymal by np 50 zakladow miesiecznie, jeszcze nie na najwieksze zdarzenia typu LM czy inna liga angielska a na zdarzenia ktorych kursyzaraz skoryguja najczesciej na jakis niszowych sportach.
 
ace 3

ace

Użytkownik
Czesc,jestem dosyc nowy w temacie mimo,ze gram od jakis 3 miesiecy surebety a pierwszy raz zainteresowalem sie tym tematem jakies 5 lat temu. Gram obecnie u 13 bukow. Na razie mi to w zupelnosci wystarcza.Korzystam ze znanych stron z surebetami (darmowych) i codziennie znajduje surka w graniach 1-3% czasem dochadza nawet do 10%. Nie mam wielkiego budzetu gdys postanowilem nabyc doswiadczenie na malych stawkach. Zaczynalem od 180E obecnie mam 250E. Wiem, ze dla surebetowcow ktorzy graja przez wiele lat te kwoty sa smieszne i pewnie zastanawiaja sie czy mi sie oplaca tracic czas, jednak zdobyc doswiadczenie dla mnie jest bezcenne.Widze w surebatach naprawde duzy potencjal mimo iz bukmacherzy juz od kilku moze nawet kilkunastu lat wiedza dobrze o tym sposobie gry i coraz lepiej sie zabaspieczaja przed takimi graczami. Glownym problem sa limity. I tu mam pytanie do doswiadczonych graczy. Czy mozecie mi powiedziec jakas wskazowke do jakich kkkkkkwot gracjac, bukmacherzy nie powinni dac limity? Czy np. granie za 300E u bukmachera moze juz spowodowac limit?Wiem , ze tylko pinnapcle i betfair nie daja limitow. Na betfair nie gram gdyz tam biora prowizje od wygranych 5 % i dla mnie jest to bezsensowne grac tam surebety chociaz mnostwo osob jakos podobno tam gra surebety Dla pomocy pwoiem Wam gdzie mam buki zebyscie mogli mi doradzic u jakiego buka jakimi stawkami moge w miare bezpiecznie obracac.Bet365, bet-a-home,betsafe, betsson,expekt, sportingbet, pinnacle,tipico, ladbrokers, betclick,eurobet, paddypower,gamebookers. Jak ktos znajdzie chciwlke zeby mi odpowiedziec na pytanie bede ogromnie wdzieczny
z betclicka radziłby jak najszybciej zrezygnować, często anulują zakłady, a w surach nie możesz sobie na to pozwolić, mi anulowali 3 zakłady, grane były za małe kwoty - kilkaset złotych, na całe szczęscie wszystkie zakłady jakie mi anulowali były przegrane, ale to tylko szczęście, expekt też mi sie nie podoba. przygotuję Ci listę w miarę pewnych buków, ale to póżniej, pozdr
 
B 0

bestbuk

Użytkownik
z betclicka radziłby jak najszybciej zrezygnować, często anulują zakłady, a w surach nie możesz sobie na to pozwolić, mi anulowali 3 zakłady, grane były za małe kwoty - kilkaset złotych, na całe szczęscie wszystkie zakłady jakie mi anulowali były przegrane, ale to tylko szczęście, expekt też mi sie nie podoba. przygotuję Ci listę w miarę pewnych buków, ale to póżniej, pozdr
a powiedz mi jakiej wysokosci byl siurek w betclick ze ci dokonali zwrotui? Jezeli znajdziesz chwilke to padaj mi liste z wartymi uwagi bukami u ktorych mozna dlugo pograc siurki. Inna sprawa to taka, czy zaokraglacie np. kwoty w surebatach do okraglych kwot np. 1000zl stawiacie u jednego a pozniej np. u pinnapcle gracie juz pozostala kwote tak jak napisal mi mario w odpowiedzi na moj komentarz na stronie traderzy w artykule &quot;surebety-wprowadzenie&quot; (nie moge zamiescici linka gdyz nie mam jeszcze 10 napisanych postow )Czy takie granie w ogole moze zabezpieczyc przed uzyskaniem limitu czy to jest zludne ?
 
ace 3

ace

Użytkownik
ja korzystałem z następujących buków:
- bet365 - ok
- expekt - na nich radziłbym uważać, co prawda nie dali mi limitów, ale długo trwa u nich akceptacja stawki, mysle ze limity to tylko kwestia czasu
- bwin - ludzie czesta krytykuja , dla mnie poki co wszustko ok
- sportingbet - ok
- betclic - nie polecam
- landbrokes - ok
- pinnacle - ok
- Betfred - krotko korzystam, na razie ok
- centrebet - krotko korzystam, na razie ok
- unibet - zrezygnowalem, nie mialo to zwiazku z surebetami, ale z jakoscią obslugi
przymierzam sie do: (po przeprowadzonej analizie)
- william hill
-188bet
- betway
- betsafe
-Mybet
duzo zlych rzeczy slyszalem o betgun (nie testowalem)
-----------
oczywiście wszystko to są moje subiektywne oceny
 
J 0

janu1989

Użytkownik
dopiero zaczynam taka zabawe ale chwilka szukania i juz jest skromny ale zawsze ????
koszykowka zaklad na zwyciestwo
Żalgiris vs Fenerbahce Ulke
unibet 2,6 bet365 1,65
0,9%
stawiamy 380zl = 1008,8zl
stawiamy 600zl = 990zl
980 = 1008,8/990
Niby skromne 10 zl ale takie zaklady mozna miec codziennie i oczywiscie mozna znalesc lepsze typy. Dawajcie jakies typy ????
 
G 0

grzechu1

Użytkownik
Levante - Espanyol
Sure bet 3.75%

1- 2,4 bet770
x- 3,48 Pinnacle
2- 3,85 Pinnacle
i jeszcze jeden
Gijon - Getafe
sure bet 2%
1- 2,3 bet770
x- 3,5 188bet
2- 3,85 Pinnacle​
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
a ja wam na przestroge sure bets cosik takiego:
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. LY83847455I postawionym po kursie 3.00 na Victoria Azarenka i Maria Kirilenko (Wygra mecz WTA - Indian Wells - WD - Jankovic/ Pavlyuchenkova vs Azarenka/ Kirilenko). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.36.
Jeżeli masz dalsze pytania dotyczące tej lub jakiejkolwiek innej sprawy, prosimy o kontakt z nami.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Dziekuje ci 365złodziejbet ????
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ewidentny błąd bukmachera, nie ma nic wspólnego z surebetem. Ciesz się, że ci rozliczyli po niższym kursie a nie anulowali całego zakładu.
 
S 0

spike90

Użytkownik
Witam,
czy jest jakiś serwis który proponuje nawet minimalne surki z Betsonem? gdyż dość kłopotliwie wkopałem się w bonus. Jakoś na znanych mi serwisach nie ma opcji wyboru betsona ;/
 
Do góry Bottom