>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

W 74

woofer001

Użytkownik
Ludzi którym się wydaje że analizą wyeliminują jakąś możliwość i już tworzy się surebet na xx %.
Owszem to nie był surebet, tyle że pomysłodawca tak go nazwał, poza tym nie brakuje ludzi którzy grają (lub mają taki pomysł grać) takie pseudosurebety.
 
S 0

spider1488

Użytkownik
Raczej pomyłka i nie radzę grać.
Pomyłka byłaby w przypadku:
Buk A kurs 1 - 1.34; 2 - 3.05
Buk B kurs 1 - 5.50; 2 - 1.05
Zależy jaki buk, większość może wycofać. Bezpiecznie grać do 2-3%, ale i 10% się zdarzają. Doświadczenie pomoże Ci określić czy grać większe niż te bezpieczne.
Acha. I mi wychodzi 7.75%
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Pomyłka byłaby w przypadku:
Buk A kurs 1 - 1.34; 2 - 3.05
Buk B kurs 1 - 5.50; 2 - 1.05

Zależy jaki buk, większość może wycofać. Bezpiecznie grać do 2-3%, ale i 10% się zdarzają. Doświadczenie pomoże Ci określić czy grać większe niż te bezpieczne.

Acha. I mi wychodzi 7.75%
Racja, dlatego nie rozpisywałem tak oczywistej oczywistości. Teraz kolega napisał gdzie można to zagrać i ja osobiście nie pchałbym się.
 
R 0

raf007

Użytkownik
Witam ponownie,
Gram surebety m.in na Marathonie (max 200 pln na zdarzenie gdzie limit wynosi kilkanaście tysięcy PLN) i jestem na tym buku 3000pln do przodu. Wczoraj mnie zlimitowali na wszystkie zakłady do 4pln, ale...trwało to może 2 godziny a później wszystko wróciło do normy. Miał już ktoś z was taki przypadek? może mam to potraktować jako ostrzeżenie?:p a może był to jakiś błąd techniczny?
Moje drugie pytanie jest takie czy jak teraz sobie wypłace np 2k PLN to czy tym bardziej nie narażę się na limyty ze strony tego bukmachera czy to raczej nie ma znaczenia?
 
R 0

raf007

Użytkownik
świetne kursy, ale kilka większych betów i po zabawie u braci Rosjan...
[/url]
Ech no i wykrakałeś, dostałem limit na dobre,,, na otarcie łez pozostaje fakt że 4000 zł bez problemu zostały wypłacone na konto bankowe. W sumie grałem u nich pół roku
 
B 0

bartektk55

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć czy to jest sure bets bo za duzy profit mi wyszedł:
Mecz: Philadelphia 76ers v Cleveland Cavaliers
Kurs A PHILADELPHIA 76ERS (lay) 2,64
Kurs B PHILADELPHIA 76ERS (back) 2,4
 
R 0

raf007

Użytkownik
Witam,
Czy ktoś mi może napisać jak mam rozumieć poniższy surbet zawierający zakład z Betfair? Być może nie spędziłem nad tym dużo czasu, ale ni jak mi się to niezgadza..więc wolę zapytać zamiast tracić czas ???? stawiając 1-lay (nie wygra) na bet fair mam tak na prawdę 6.4 (a więc w przypadku remisu bądź wygranej sunderlandu ja tyle będę musiał komuś wypłącić - oczywiscie kurs pomnożony o tą kwotę) no ale jak to się ma do surebeta? czy ktoś mi może to na ponizszym przykładzie wyjaśnić? co oznacza to 6.5% oraz dlaczego jest tez podany małą czcionką kurs na wygra City (1.20)? z góry dziękuję za odpowiedzi


 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Witam,
Czy ktoś mi może napisać jak mam rozumieć poniższy surbet zawierający zakład z Betfair? Być może nie spędziłem nad tym dużo czasu, ale ni jak mi się to niezgadza..więc wolę zapytać zamiast tracić czas ???? stawiając 1-lay (nie wygra) na bet fair mam tak na prawdę 6.4 (a więc w przypadku remisu bądź wygranej sunderlandu ja tyle będę musiał komuś wypłącić - oczywiscie kurs pomnożony o tą kwotę) no ale jak to się ma do surebeta? czy ktoś mi może to na ponizszym przykładzie wyjaśnić? co oznacza to 6.5% oraz dlaczego jest tez podany małą czcionką kurs na wygra City (1.20)? z góry dziękuję za odpowiedzi
to proste lay o kursie 1.20 to inaczej inaczej back o kursie 6.00, podstawiasz do kalkulatora surebetów i obstawiasz 1.30 u Betssona i lay 1.20 (6.00) Betfaira o stawce 100j -&gt; Betsson 82.19j i Betfair 17.81j (!!!oczywiście jako zobowiązanie a nie stawkę!!!) to masz zysk w obu przypadkach 6.80j oczywiście jesli wygrasz na Betfair będziesz musiał odliczyć marże od zysku
 
R 0

raf007

Użytkownik
to proste lay o kursie 1.20 to inaczej inaczej back o kursie 6.00, podstawiasz do kalkulatora surebetów i obstawiasz 1.30 u Betssona i lay 1.20 (6.00) Betfaira o stawce 100j -&gt; Betsson 82.19j i Betfair 17.81j (!!!oczywiście jako zobowiązanie a nie stawkę!!!) to masz zysk w obu przypadkach 6.80j oczywiście jesli wygrasz na Betfair będziesz musiał odliczyć marże od zysku
Dzięki za odpowiedź, tym niemniej dalej tego &quot;nie czuję&quot;. Tak więc wychodzi z tego że na Betsonnie muszę obstawić że wygra City za 1.30 a na Betfair że nie wygra Citi po kursie 1.20 za 17.81 zobowiązania, tak??
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, tym niemniej dalej tego &quot;nie czuję&quot;. Tak więc wychodzi z tego że na Betsonnie muszę obstawić że wygra City za 1.30 a na Betfair że nie wygra Citi po kursie 1.20 za 17.81 zobowiązania, tak??
moze zacznijmy od początku ;)
z twojego screena wynika że na Betssonie obstawiasz MC po kursie 1.30
natomiast na Betfair obstawiasz lay na MC po kursie 1.20 który jest równy back 6.00, zwróć uwagę na screen a zobaczysz ten sam kurs 6.00 ma back Sunderland, tak więc nie musisz obstawiać w tym przypadku laya na MC ponieważ masz taki sam back na Sunderland ;)
Lay to odwrotność Back porównaj je po przekątnej Lay MC z Back Sunderland i Lay Sunderland z Back MC a zobaczysz, że to to samo, jeśli są różnice to niewielkie, tylko sposób obstawiania inny -&gt; Back obstawiasz normalnie jak u zwykłego buka czyli w okienko wpisujesz stawkę a obok pojawia się potencjalna wygrana, natomiast w przypadku Laya w okienko wpisujesz potencjalną wygraną a obok pojawia się stawka czyli zobowiązanie które zostanie ci potracone z konta jeśli przegrasz
w twoim przypadku stawiasz na Betssonie normalny zakład na MC po kursie 1.30, natomiast w Betfair obstawiasz Laya na MC w ten sposób że w okienku tak długo dobierasz wygraną aż obok pojawi się odpowiednie zobowiązanie np. dla całej stawki 100j -&gt; Betsson 82.19j i zobowiązanie na Betfair 17.81j czyli w okienku musisz wpisać coś ok. 89j
proste, prawda? :grin:
wpisz w google
LAY - BACK conversion table
a zobaczysz o co w tym biega
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom