>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

M 0

michalked

Użytkownik
Handicap na gemy
Witam!

Przepraszam, że zakłam nowy temat ale nie miałem pomysłu gdzie to napisać. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś odpowie na moje pytanie. Jak dokładnie jest liczony handicap na gemy w tennisa. Np. kiedy ktoś zaczyna z 0:4,5 to jak to później przeliczyć po zakończonym meczu?

Może ktoś zna jakiś link opisujący to?

Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Luzzi zawieszony za granie u buka, to juz 5 wloch (wczensiej ukarany byl Galimberti, Starace, Di Mauro Bracciali).

Pamietam finaly chyba w Napoli gdzie gral walsnie Luzzi - Di Mauro albo slynny debel Bracciali/Galimberti i juz wiadomo skad czasem takie dziwne wyniki akurat tej pary deblowej :zoltakartka:
 
P 15

panasik

Użytkownik
heh ja mysle, ze takich meczy jest duzo duzo wiecej, ale trudno udowodnic, nie ogladalem wczorajszego meczu sody, albo gostek psychicznie nie radzi sobie z meczami finalowymi, albo cos kombinuje.. spoko steve darcis w sumie gral cos, alle 2;0 lubie tego tenisiste, ale cos mi tu nie gra..
 
ester 87

ester

Użytkownik
Hahaha, no po prostu muszę się z wami tym podzielić. Właśnie skończył się mecz Makarova - Larcherde Brito, a jako że i tak sobie siedzę po nocach to pomiędzy innymi zajęciami zerkam trochę na scoreboard z Miami. I powiem wam, że młode panie prezentowały na korcie numer 2 naprawdę radosny tenis, nawet jak na WTA poziom radości był wysoki. Ale po kolei... Mecz zaczął się super dla Makarovej, od razu objęła prowadzenia, a młoda Portugalka w swoich trzech pierwszych gemach serwisowych popełniła... 8 podwójnych błędów. No nic, mecz toczył się dalej, Rosjanka była w gazie prowadziła już 6:3 5:1 i miała serwis... a potem stało się coś takiego:

*5-1 MPs
5-2* 40-15 MPs
*5-3 30-15
5-4*
*5-5
5-6*
*6-6
(*3-1)
(3-7)
6-7

Nie wiem czy Makarova doznała jakiegoś urazu, ale wygląda to dość zabawnie. No ale nie koniec na tym. W decydującym secie Portugalka objęła prowadzenie 5:2, a co niezwykle ciekawe Rosjanka na przełomie 2-go i 3-go seta przegrała 15 (sic!) z rzędu piłek przy własnym podaniu, a przy tym 5:2 miała w trzecim secie 22% trafionego pierwszego serwisu, bilans jej piłek przy własnej zagrywce wynosił 1/16. W końcu wygrała jednak swój gem serwisowy, przy stanie 3:5* miała bp, no ale ostatecznie poległa.

Ogólnie mecz bardzo pozytywnie podziałał na moje samopoczucie, nawet jak na cykl WTA był przezabawny, postanowiłem podzielić się moją radością z wami. ????

Aha, ta 15-latka z Florydy co ma być w przyszłości super tenisową gwiazdą spotka się w drugiej rundzie z Agą Radwańską. Niewątpliwie Isia się po niej zdrowo przejedzie.
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Peng/T.Sun-Dulko/Salerni ZNA KTOŚ WYNIK ?
Witm niestety nie umie znaleźć wyniku tego pojedynku.

patrzyłem już w archiwum eprofka bo nawet mam id tego zakladu od niech ale nie maja wyniku na ten mecz :/ , pojedynek miał być rozegrany w godzinach bodajże 23-1 jakoś tak (kilka dni temu).

Z góry dziękuje za jakiś sposób jak odnajdywać takie wyniki spotkań.

ps. napewno bylo na livesports.pl ale wiadomo zaczol sie nowy dzien i wymazali.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mecz jest dzis na korcie 10 jako 3 w koeljnosci po:

Querrey/Sweeting - Aspelin/Knowle
i
Loit/Zahlavova Strycova - Hseih/King
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył, to jest temat bardzo ogólny. Możecie tu pisać o wszystkim, co jest związane z tenisem. Tylko bez przesady bo to nie Hyde Park. Hyde Park jest u nas na forum jako oddzielny dział.

Pewnie wszyscy już zauważyli, że super Mario powrócił i to w dobrym stylu. Jak ktoś jest długo na forum to pewnie pamięta, że Mario Ancic to mój ulubiony zawodnik. Jutro zagra z Monaco, myślę, że spokojnie sobie poradzi. Analizkę napiszę później w odpowiednim temacie.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
ahaha, no po prostu muszę się z wami tym podzielić. Właśnie skończył się mecz Makarova - Larcherde Brito, a jako że i tak sobie siedzę po nocach to pomiędzy innymi zajęciami zerkam trochę na scoreboard z Miami. I powiem wam, że młode panie prezentowały na korcie numer 2 naprawdę radosny tenis, nawet jak na WTA poziom radości był wysoki. Ale po kolei... Mecz zaczął się super dla Makarovej, od razu objęła prowadzenia, a młoda Portugalka w swoich trzech pierwszych gemach serwisowych popełniła... 8 podwójnych błędów. No nic, mecz toczył się dalej, Rosjanka była w gazie prowadziła już 6:3 5:1 i miała serwis... a potem stało się coś takiego:
*5-1 MPs
5-2* 40-15 MPs
*5-3 30-15
5-4*
*5-5
5-6*
*6-6
(*3-1)
(3-7)
6-7
Nie wiem czy Makarova doznała jakiegoś urazu, ale wygląda to dość zabawnie. No ale nie koniec na tym. W decydującym secie Portugalka objęła prowadzenie 5:2, a co niezwykle ciekawe Rosjanka na przełomie 2-go i 3-go seta przegrała 15 (sic!) z rzędu piłek przy własnym podaniu, a przy tym 5:2 miała w trzecim secie 22% trafionego pierwszego serwisu, bilans jej piłek przy własnej zagrywce wynosił 1/16. W końcu wygrała jednak swój gem serwisowy, przy stanie 3:5* miała bp, no ale ostatecznie poległa.
Ogólnie mecz bardzo pozytywnie podziałał na moje samopoczucie, nawet jak na cykl WTA był przezabawny, postanowiłem podzielić się moją radością z wami. :smile:
Aha, ta 15-latka z Florydy co ma być w przyszłości super tenisową gwiazdą spotka się w drugiej rundzie z Agą Radwańską. Niewątpliwie Isia się po niej zdrowo przejedzie.
Podobna rzecz miała miejsce w poniedziałek w Amelia Island gdy Peng S. grała z Perebiynis T. pierwszego seta przegrała normalnie, natomiast w drugim prowadząc 5:0 dała odrobić strate rywalce i ostatecznie przegrać 5:7...
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Takie pytanie z innej beczki mam trochę, może ktoś mi pomoże. Orientujecie się dlaczego w expekcie nie ma kursów na spotkania kobiet w aktualnych turniejach ATP?
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
A propo Dawydenki . Jego mecz w ATP Sopot w roku ubiegłym z Argentyńczykiem Vassalo-Arguello był ustawiony jak czytałem kilka miesięcy temu w necie .Ponoć palce maczała w tym mafia .Po wygraniu 1ego seta przez Dawydenkę i przegraniu drugiego poszły wysokie stawki w tysiącach dolarów w zakładach LIVE na Argentyńczyka .W 3-cim secie przy stanie 2:1 dla Vassallo Dawydenko skreczował !!!Buki zablokowały przyjmowanie zakładów . Nie pamiętam już jak się skończyło w tej sprawie dochodzenie .Podobna sprawa była ładnych lat temu z Kafelnikowem - hazardzistą (obecnie jeden z wielu bywalców turniejów pokera w Monte Carlo ),który zrobił numer w czasie meczu z Hiszpanem Davidem Sanchezem . Hiszpan (w rankingu ATP ok 150 miejsca) to był właśnie taki Vassalo potrafiący tylko grać na glinie a na twardej nawierzchni czuł się jak krasula na lodowisku i właśnie w meczu na hardzie Kafelnikow zawodnik klasy Dawydienki przegrał 0:2 !!! Jako ,że miał wcześniejsze podobne zdarzenia to po tym numerze został dożywotnio zdyskwalifikowany .:kwasny4565:
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
A propo Dawydenki . Jego mecz w ATP Sopot w roku ubiegłym z Argentyńczykiem Vassalo-Arguello był ustawiony jak czytałem kilka miesięcy temu w necie .Ponoć palce maczała w tym mafia .Po wygraniu 1ego seta przez Dawydenkę i przegraniu drugiego poszły wysokie stawki w tysiącach dolarów w zakładach LIVE na Argentyńczyka .W 3-cim secie przy stanie 2:1 dla Vassallo Dawydenko skreczował !!!Buki zablokowały przyjmowanie zakładów . Nie pamiętam już jak się skończyło w tej sprawie dochodzenie .Podobna sprawa była ładnych lat temu z Kafelnikowem - hazardzistą (obecnie jeden z wielu bywalców turniejów pokera w Monte Carlo ),który zrobił numer w czasie meczu z Hiszpanem Davidem Sanchezem . Hiszpan (w rankingu ATP ok 150 miejsca) to był właśnie taki Vassalo potrafiący tylko grać na glinie a na twardej nawierzchni czuł się jak krasula na lodowisku i właśnie w meczu na hardzie Kafelnikow zawodnik klasy Dawydienki przegrał 0:2 !!! Jako ,że miał wcześniejsze podobne zdarzenia to po tym numerze został dożywotnio zdyskwalifikowany .:kwasny4565:
Małe sprostowanie
1. Po pierwsze uno:jezora: nie w dolarach tylko w funtach i to dokładnie w granicach 8 milionów fóntów ogólnie poszło na Vassallo i to przy stanie 1-0 dla ruska i to tylko w jednym buku w angli
2. Po drugie uno nie niby mafia tylko menager Dekni jest w jakiś sposób bliżej nie udowodniony do konca powiązany z jednym z moskiewskich gangsterów
3. Po trzecie uno Kafelnikowem to chyba najbardziej znany i mający pokrycie w rzeczywistości wałkarz w tenisie, tak spłacał swoje zadłużenie
4. po czwarte uno toco napisałeś było w 90% cytatem z artykułu z bodajże wp z przed niecałego roku, więc powinieneś cytować
 
A 0

a-rod

Użytkownik

Granollers-Pujol wygrał na &quot;American red clayu&quot; :razz: który jak widzimy wcale tak bardzo nie przypomina europejskiej mączki, jak sądzą tutaj niektórzy. :jezora:
Wielkie gratulacje dla młodego Hiszpana. 22-letni mieszkaniec Barcelony zasygnalizował formę. Jestem ciekaw jego rozwoju i tego jak poradzi sobie w Europie. W Monte Carlo go nie zobaczymy, ale w Rzymie raczej już tak.
 
J 19

jajo

Użytkownik
CZECHMAR - jeśli chcesz kogoś tu przekonać, to posłuchaj rady. Załóż w swoj temat, w dziale kupny ze statystykami, tam przedstawiaj swoje wyliczenia. Jeśli udowodnisz swoją skuteczność w grze, to moze ktos Ci przyzna racje. Oczywiscie, ze oblicza sie cos na wzor prawdopodobienstwa, ale moim zdaniem mozna je okreslac 60-70% na zwyciestwo np. i wtedy prowonywac z kursem oferowanym przez buka. Za to wyliczenie 65,436832% mnie nie przekonuje. Nie chcesz tez podac metody jaka to wyliczasz.
Nawet wierzac w skutecznosc Twojego systemu nikomu za bardzo w ten sposob nie pomagasz, bo Twoja gra opiera sie na puszczaniu duzej ilosci singli i liczenie na ogolny dodatni bilans. Za to wiekszosc ludzi zaglada tutaj, aby znalezc jakis interesujacy typ. W tej sytuacji zdecydowanie bardziej przekonywujaca jest analiza slowna poparta jakas statystyka niz % pawdopodobienstwa, bo akurat to moze byc to nietrafione zdarzenie. Malo kto tez postawi np 1000zł na Feda, zeby zgarnac 4 dychy, bo jakos mnie taka praca kroczek po kroczku, biorac pod uwage ryzyko przy robieniu kazdego malego kroku do przodu nie kreci
 
F 0

fcandy80

Użytkownik
Nie wiadamo czy sie smiac czy plakac dzieciaku. Mowa to o i do CZECHMAR.
To co Ty tu wypisujesz nie ma najmniejszego sensu z punktu widzenia matematycznego.
Co z tego ze wedlug twych obliczen % jeden zawodnik ma 99% szans na zwyciestwo , inny 36% skoro grasz to plaska stawka. !1000zl hehe.
Nie bede Cie tu obrazac ale po tym stylu gry twe komentarze sa naprawde zbedne.
Wyliczanie % prawdopodobienstwa wejscia zdarzenia z pewnoscia i casla stanowczoscia nie maja sensu gry przy jednolitej stawce.
Ma natomiast sens kiedy wdrozymy w gre Krytrium Kelleygo - no chyba ze o nim nie slyszales. Wowczas sami musimy , dzieki informacjom ktore sa najwazniejsze ocenic % prawdopodobienstwa wejscia zdarzenia, i dobrac odpowiednia stawke.
Tak czy siak twe % to co najwyzej mozna na imieninach.............
Pozdrawiam
 
F 0

fcandy80

Użytkownik
Dzieciaku dzieciaku mleko Tobie nie %. Zainwestowales 12.000 tys wirtualnych zlotowek.
Zysk twoj to marne 115zl hehe . Gdzie tu rozum gdzie logika? Dziecko. Po co te twe % dopisujesz skoro nie ma to najmniejszego sensu.
Masz Almagro z tymi twymi % . A szukales informacji w sieci? Znalazles cos? Otoz przed spotkaniem z Niemcem narzekal na przemeczenie . Twe procenty wyliczone na podctawie kursow to podpucha buka , w ktora wdepnoles jak dzieciak w krowi placek. Oddales bukowi za free 1000zl wirtualnych.
Poczytaj sobie juz moze nie mnie ale wybitnego matematyka Kellyego to moze zrozumiesz o co mi chodzi . Choc watpie abys poszukal info o Kryterium Kelleyego. Wowczas zobaczysz na czym polega % wyliczanie i dobieranie stawek .

Ps W sumie mleko tez ma % hehe
 
Do góry Bottom