>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Lay na multi zakład na betfair

C 6

c.suarez

Użytkownik
ale wy ludzie kombinujecie z tym systemem najlepszy sposób który nigdy was nie zawiedzie w tym systemie to 2 typy na x i 3 typy z kursem 1,6 i gwarancja że wam jakis mecz nie wejdzie wiem że zaraz ktoś napisze i pisząc hahah kiedyś te 2 remisy wejdą.
ale wcale nie muszą wejsc. Ludzie policzcie hajs który gracie od paru lat kupony typu taśmy i za 2zł ile wdupiacie więc ja wole tak wtopić kase próbując byc może bedzie stały zysk do konca zycia, a nie puszczać co dzień kupony taśmy po 10zł i modlic sie by weszły z kursami 1,5
jak jak wyżej pisałem miesiąc styczień mój zysk wyniósł 250€. Fakt ryzykowałem troche bo nie raz stawiałem kupon z ako 10,0 z kursami ok 1,45 ale tylko jeden jedyny raz miałem tak iż 1 mecz tylko nie wszedł reszte na lajcie po 2-3. każdy ma taką głupią mentalnosc aa kiedyś wejdzie ako 100 i bedzie lipa wcale nie musi wejsc. Tak jest tak samo jak z lotkiem.
Grałem już surbety i szczerze wam powiem że że ten system jest 100% lepszy od surbetów. w surbetach nie dośc że musisz siedzień i lukać w statystyki po 5-8h dziennie to nie raz buki robia wałki typu limity także panowie korzystajcie bo buk wprowadził dobry system ale gdy zrozumieją iż mają tylko straty z tego systemu anulują ten system. No chyba że jak kolega wyżej pisał że dla nich dobrze że ktoś wygrywa
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
statystyki nie oszukasz !
wmoczysz i bedziesz inaczej pisal. Twoja wtopa jest nieunikniona, a Adam przynajmniej dobrze kombinuje i chce sie zabezpieczyc jakos aby w razie czego poniesc mniejsza strate.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
statystyki nie oszukasz !
wmoczysz i bedziesz inaczej pisal. Twoja wtopa jest nieunikniona, a Adam przynajmniej dobrze kombinuje i chce sie zabezpieczyc jakos aby w razie czego poniesc mniejsza strate.
sorki ale to tak jakbyś napisał że kiedyś w lotka trafie 6-tke
czemu niby nieunikniona gram juz ok 4-5 lat i puszczałem juz kupony z ako ok 100 oraz 3remisy i jeszcze nigdy nie weszło 3 remisy przez 5 lat ! i co ty na to ?
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
nie chce mi sie wierzyc , ze codziennie puszczales kupony na 3 remisy przez tak dlugi okres czasu i nie wygrales ani razu.
Albo jestes wiec pechowcem albo piszesz nieprawdę.
Piszesz , ze w styczniu wygrales 250 euro. Grales zaklad ryzykujac 200 euro, wygrywajac 2 euro. Czyli zagrales 125 razy ! Zobaczymy , czy dojedziesz do 200 bez przegranej.
A i co zrobisz jak za powiedzmy10 kuponów wdupisz ? Bedziesz gral dalej czy zrezygnujesz ?
1 wtopa pożre mnóstwo twojego czasu i zdecydowana wiekszosc twoich zarobionych pieniedzy.
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
dla mnie lepszą metodą jest juz gra na nizsze kursy za troche wieksze kwoty ale tak jak pisal Adam44 z zabezpieczeniem.
Grajac kurs 10 i przegrywajac raz na 10 razy , grajac z zabezpieczeniem mozemy i wiecej wygrac w krotszym czasie i miec bardziej zabezpieczona swoja kase. A twoja taktyka opiera sie tylko na szczesciu !
Ty to szczęście masz a kto inny moze wmoczyc juz za 40 razem i byc do tylu.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Piszę w pełni prawdę nigdy mi nie wszedł kupon z 3 remisami na kuponie a grałem takim systemem ok 1 roku oczywiscie za stawki do 10zł 1 kupon na tydzień.
Spoko jeśli przegram to sie mówi trudno ja już nie jedne 1tyś przegrałem w głupi sposób. kiedyś byłem głupi młody i potrafiłęm zagrać za 1tyś iż dany zawodnik w NBA zdobędzie powyżej ilosc pkt a jak każdy wie to loteria i czegos takiego się nie stawia za taką kase. Więc jak pisałem wole wdupic tak niż na tego typu kuponach jak przegram wtedy trudno gram dalej gdybym przegrał tak 3 razy i byłbym dużo stratny wtedy ryzykuje ale jak na razie po 7 dniach lutego mam na czysto 42€ teraz gram za 250€ nie raz wygrywając po 3-4 € nie tylko 2 €
aha i mając ako przeważnie ako od 30,0 do 100 nie 10
 
N 0

napster

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Zagram 3 mecze, postawie 3 remisy(kurs ako ok. 30) i żaden nie wejdzie. Dostaje wtedy kase? I sie wtedy liczy wygrana? Przypuszczajac, ze stawiam 100 euro na taki zaklad.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Zagram 3 mecze, postawie 3 remisy(kurs ako ok. 30) i żaden nie wejdzie. Dostaje wtedy kase? I sie wtedy liczy wygrana? Przypuszczajac, ze stawiam 100 euro na taki zaklad.
przykładowo grasz ze kupon składający się z 3 remisów
1Chorwacja - Czechy X 3.61
2Izrael - Serbia X 3.56
3Albania - Słowenia X3.51
Kurs 44.93 wygrana €2.28 ryzyko €100.16
Przegrywasz jak wejdą 3 remisy każdy inny wynik jest dla Ciebie ok
 
N 0

napster

Użytkownik
Ok. Rozumiem, a teraz jeszcze jedno. Z jakim najlepiej kapitalem zaczac zabawe z tym systemem? Bez pomylek chcialbym uzyskiwac z 200-300zl co miesiac. Da sie to zrobic? wg mnie trafienie 3 remisow jest niewyobrazalne. Prosze o konkretne odpowiedzi a nie odpowiedzi typu: i tak w koncu wtopisz.
 
C 11

cychi

Użytkownik
100 euro to minimum przy graniu że kurs 50 nie wejdzie. (wtedy wygrana wynosi 2euro) Należy pamiętać o tym że wygrana musi być &gt;= 2.
Grając 1 kupon dziennie wyjdzie Ci 60 euro na miesiąc.
Z tym że granie 3 remisów nie do końca jest szczęśliwe. Osobiście wole zagrać 8 meczy (nie koniecznie remisy) (kurs koło 200) tylko że to już trzeba mieć większy kapitał.
 
N 0

napster

Użytkownik
Hmm? co chcesz powiedziec poprzes slowa, iz remisy nie sa szczesliwe? Trafienie 3 remisow jest dosc trudne, przynajmniej tak mi sie zdaje. Od razu mowie, ze nie jestem amatorem, wiec szukam poprostu porad. Jezeli mozesz to rozwin swoje zdane, prosze;)
 
A 498

addam44

Użytkownik
Panowie.Czy i ile na graniu multizakladow lay mozna zarobic kazdy moze sobie latwo sprawdzic.Proponuje niech kazdy sobie postawi u jakiegos bukmachera 100zakladow ako zlozonych z pieciu zdarzen po kursach 1.5-2.0 co da nam sredni kurs ok.1.75 a ako ok.16.Po 50gr za zaklad nikogo to do bankructwa nie doprowadzi(na 50zl chyba stac kazdego)a kazdy zobaczy ile mu takich ako wejdzie ???? i bedzie mial odpowiedz czy granie lay multizakladow sie oplaca.bo zbyt tu duzo teoretykow-bajkopisarzy.Do zdarzen do ww.ako koniecznie proponuje pilke nozna(kursy meczow i u/o),NBA,NHL,tenis-bo te dyscypliny gra sie w multizakladach przedewszystkim.Wekend sie zaczyna wiec kazdy moze miec odpowiedz juz po nim.I...niech sie podzieli co mu wyszlo ???? )
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Moze powiedziecie, ze sciemaniam, ale zaczalem sie bawic w ten sposob 2 dni temu. W pierwszy dzien wygralem 4+4+4 ( $ ) a wczoraj postawilem na 5 meczow tenisowych, kazdy z kursem od 1,55 do 1,75 ( ako troche ponad 14 ) i wszystkie weszly... Tzn wiem, ze mialem olbrzymiego pecha, i sumie moglem kontrowac, jednak nie zrobilem tego. W dalszym ciagu zamierzam grac tym systemem, bo bardzo mi sie on podoba, i mysle, ze mozna na nim naprawde zarobic, a to co mi sie przytrafilo ( juz przy 4 zakladzie ) uwazam, ze olbrzymi pech. Ja gram na $ ale wtedy minimalna stawka to 4$, wiec polecam zalozyc konto w euro ????
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
Moze powiedziecie, ze sciemaniam, ale zaczalem sie bawic w ten sposob 2 dni temu. W pierwszy dzien wygralem 4+4+4 ( $ ) a wczoraj postawilem na 5 meczow tenisowych, kazdy z kursem od 1,55 do 1,75 ( ako troche ponad 14 ) i wszystkie weszly... Tzn wiem, ze mialem olbrzymiego pecha, i sumie moglem kontrowac, jednak nie zrobilem tego. W dalszym ciagu zamierzam grac tym systemem, bo bardzo mi sie on podoba, i mysle, ze mozna na nim naprawde zarobic, a to co mi sie przytrafilo ( juz przy 4 zakladzie ) uwazam, ze olbrzymi pech. Ja gram na $ ale wtedy minimalna stawka to 4$, wiec polecam zalozyc konto w euro ????
tak jak pisałem, taki jest ten &quot;system&quot; !
jeden bedzie mial szczescie i nie bedzie trafial dlugo , drugi moze juz tak szybko jak ty trafic. Moim zdaniem powinienes dalej pograc i zobaczyc, moze teraz bedziesz mial serie bez przegrania duzo dluższą.
Ogólnie trzeba oszukiwac statystyke, którą ustala bukmacher, czyli przy kursach :
10 - trafianie raz na 10
20 - trafienie raz na 20
40 - trafienie raz na 40
itd.
Kazdy to musi sprawdzic na sobie jak czesto mu takie kursy wchodzą !
 
A 498

addam44

Użytkownik
tak jak pisałem, taki jest ten &quot;system&quot; !
jeden bedzie mial szczescie i nie bedzie trafial dlugo , drugi moze juz tak szybko jak ty trafic. Moim zdaniem powinienes dalej pograc i zobaczyc, moze teraz bedziesz mial serie bez przegrania duzo dluższą.
Ogólnie trzeba oszukiwac statystyke, którą ustala bukmacher, czyli przy kursach :
10 - trafianie raz na 10
20 - trafienie raz na 20
40 - trafienie raz na 40
itd.
Kazdy to musi sprawdzic na sobie jak czesto mu takie kursy wchodzą !
Teoria a praktyka w bukmacherce czesto nie maja sie nijak do siebie.Gdyby kurs 10 wchodzil raz na 10 to kazdy moglby sobie go grac progresja a stawki rosly by b.wolno przy takim kursie.A granie lay ma 1na zasadnicza przewage nad graniem wysokiego ako tradycyjnie;mozemy kontrowac minimalizujac straty.
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
No i jak tam Wasze zaklady? Graliscie coś od czasu ostatnich postow ? Jestem bardzo ciekaw jak sie to dalej potoczylo ????
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Mi idzie znakomicie choć jeszcze się miesiąc nie skończył ale jak na razie 2 miech sukces
styczeń 250€ zysku
luty jak na razie 162€
tym razem grałem parę zdarzeń kursy od 1,5 i jeden typ z remisem 75% na kuponach mecz z remisem nie wchodził jedynie wczoraj napoli siadł x ale już szybciej rubin 1 nie wszedł.
Ale tym razem na paru kuponach jedynie 1 mecz nie wszedł także juz parę razy było blisko wtopy
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Kiedyś zagrałem 3 remisy LAY i padły 3 remisy.
Albo LAY 8 zdarzeń i AKO około 50. wszystko siadło.
Nie ma reguły. Zawsze trzeba myśleć a nie grać jak popadnie.
Najlepiej moim zdaniem 8 spotkań w piłkę nożną. Wszystkie na wyjeździe i duże szanse są.
 
Do góry Bottom