>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System Lay na multi zakład na betfair

C 6

c.suarez

Użytkownik
ale wy ludzie kombinujecie z tym systemem najlepszy sposób który nigdy was nie zawiedzie w tym systemie to 2 typy na x i 3 typy z kursem 1,6 i gwarancja że wam jakis mecz nie wejdzie wiem że zaraz ktoś napisze i pisząc hahah kiedyś te 2 remisy wejdą.
ale wcale nie muszą wejsc. Ludzie policzcie hajs który gracie od paru lat kupony typu taśmy i za 2zł ile wdupiacie więc ja wole tak wtopić kase próbując byc może bedzie stały zysk do konca zycia, a nie puszczać co dzień kupony taśmy po 10zł i modlic sie by weszły z kursami 1,5
jak jak wyżej pisałem miesiąc styczień mój zysk wyniósł 250€. Fakt ryzykowałem troche bo nie raz stawiałem kupon z ako 10,0 z kursami ok 1,45 ale tylko jeden jedyny raz miałem tak iż 1 mecz tylko nie wszedł reszte na lajcie po 2-3. każdy ma taką głupią mentalnosc aa kiedyś wejdzie ako 100 i bedzie lipa wcale nie musi wejsc. Tak jest tak samo jak z lotkiem.
Grałem już surbety i szczerze wam powiem że że ten system jest 100% lepszy od surbetów. w surbetach nie dośc że musisz siedzień i lukać w statystyki po 5-8h dziennie to nie raz buki robia wałki typu limity także panowie korzystajcie bo buk wprowadził dobry system ale gdy zrozumieją iż mają tylko straty z tego systemu anulują ten system. No chyba że jak kolega wyżej pisał że dla nich dobrze że ktoś wygrywa
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
statystyki nie oszukasz !
wmoczysz i bedziesz inaczej pisal. Twoja wtopa jest nieunikniona, a Adam przynajmniej dobrze kombinuje i chce sie zabezpieczyc jakos aby w razie czego poniesc mniejsza strate.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
statystyki nie oszukasz !
wmoczysz i bedziesz inaczej pisal. Twoja wtopa jest nieunikniona, a Adam przynajmniej dobrze kombinuje i chce sie zabezpieczyc jakos aby w razie czego poniesc mniejsza strate.
sorki ale to tak jakbyś napisał że kiedyś w lotka trafie 6-tke
czemu niby nieunikniona gram juz ok 4-5 lat i puszczałem juz kupony z ako ok 100 oraz 3remisy i jeszcze nigdy nie weszło 3 remisy przez 5 lat ! i co ty na to ?
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
nie chce mi sie wierzyc , ze codziennie puszczales kupony na 3 remisy przez tak dlugi okres czasu i nie wygrales ani razu.
Albo jestes wiec pechowcem albo piszesz nieprawdę.
Piszesz , ze w styczniu wygrales 250 euro. Grales zaklad ryzykujac 200 euro, wygrywajac 2 euro. Czyli zagrales 125 razy ! Zobaczymy , czy dojedziesz do 200 bez przegranej.
A i co zrobisz jak za powiedzmy10 kuponów wdupisz ? Bedziesz gral dalej czy zrezygnujesz ?
1 wtopa pożre mnóstwo twojego czasu i zdecydowana wiekszosc twoich zarobionych pieniedzy.
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
dla mnie lepszą metodą jest juz gra na nizsze kursy za troche wieksze kwoty ale tak jak pisal Adam44 z zabezpieczeniem.
Grajac kurs 10 i przegrywajac raz na 10 razy , grajac z zabezpieczeniem mozemy i wiecej wygrac w krotszym czasie i miec bardziej zabezpieczona swoja kase. A twoja taktyka opiera sie tylko na szczesciu !
Ty to szczęście masz a kto inny moze wmoczyc juz za 40 razem i byc do tylu.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Piszę w pełni prawdę nigdy mi nie wszedł kupon z 3 remisami na kuponie a grałem takim systemem ok 1 roku oczywiscie za stawki do 10zł 1 kupon na tydzień.
Spoko jeśli przegram to sie mówi trudno ja już nie jedne 1tyś przegrałem w głupi sposób. kiedyś byłem głupi młody i potrafiłęm zagrać za 1tyś iż dany zawodnik w NBA zdobędzie powyżej ilosc pkt a jak każdy wie to loteria i czegos takiego się nie stawia za taką kase. Więc jak pisałem wole wdupic tak niż na tego typu kuponach jak przegram wtedy trudno gram dalej gdybym przegrał tak 3 razy i byłbym dużo stratny wtedy ryzykuje ale jak na razie po 7 dniach lutego mam na czysto 42€ teraz gram za 250€ nie raz wygrywając po 3-4 € nie tylko 2 €
aha i mając ako przeważnie ako od 30,0 do 100 nie 10
 
N 0

napster

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Zagram 3 mecze, postawie 3 remisy(kurs ako ok. 30) i żaden nie wejdzie. Dostaje wtedy kase? I sie wtedy liczy wygrana? Przypuszczajac, ze stawiam 100 euro na taki zaklad.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Zagram 3 mecze, postawie 3 remisy(kurs ako ok. 30) i żaden nie wejdzie. Dostaje wtedy kase? I sie wtedy liczy wygrana? Przypuszczajac, ze stawiam 100 euro na taki zaklad.
przykładowo grasz ze kupon składający się z 3 remisów
1Chorwacja - Czechy X 3.61
2Izrael - Serbia X 3.56
3Albania - Słowenia X3.51
Kurs 44.93 wygrana €2.28 ryzyko €100.16
Przegrywasz jak wejdą 3 remisy każdy inny wynik jest dla Ciebie ok
 
N 0

napster

Użytkownik
Ok. Rozumiem, a teraz jeszcze jedno. Z jakim najlepiej kapitalem zaczac zabawe z tym systemem? Bez pomylek chcialbym uzyskiwac z 200-300zl co miesiac. Da sie to zrobic? wg mnie trafienie 3 remisow jest niewyobrazalne. Prosze o konkretne odpowiedzi a nie odpowiedzi typu: i tak w koncu wtopisz.
 
C 11

cychi

Użytkownik
100 euro to minimum przy graniu że kurs 50 nie wejdzie. (wtedy wygrana wynosi 2euro) Należy pamiętać o tym że wygrana musi być &gt;= 2.
Grając 1 kupon dziennie wyjdzie Ci 60 euro na miesiąc.
Z tym że granie 3 remisów nie do końca jest szczęśliwe. Osobiście wole zagrać 8 meczy (nie koniecznie remisy) (kurs koło 200) tylko że to już trzeba mieć większy kapitał.
 
N 0

napster

Użytkownik
Hmm? co chcesz powiedziec poprzes slowa, iz remisy nie sa szczesliwe? Trafienie 3 remisow jest dosc trudne, przynajmniej tak mi sie zdaje. Od razu mowie, ze nie jestem amatorem, wiec szukam poprostu porad. Jezeli mozesz to rozwin swoje zdane, prosze;)
 
A 498

addam44

Użytkownik
Panowie.Czy i ile na graniu multizakladow lay mozna zarobic kazdy moze sobie latwo sprawdzic.Proponuje niech kazdy sobie postawi u jakiegos bukmachera 100zakladow ako zlozonych z pieciu zdarzen po kursach 1.5-2.0 co da nam sredni kurs ok.1.75 a ako ok.16.Po 50gr za zaklad nikogo to do bankructwa nie doprowadzi(na 50zl chyba stac kazdego)a kazdy zobaczy ile mu takich ako wejdzie ???? i bedzie mial odpowiedz czy granie lay multizakladow sie oplaca.bo zbyt tu duzo teoretykow-bajkopisarzy.Do zdarzen do ww.ako koniecznie proponuje pilke nozna(kursy meczow i u/o),NBA,NHL,tenis-bo te dyscypliny gra sie w multizakladach przedewszystkim.Wekend sie zaczyna wiec kazdy moze miec odpowiedz juz po nim.I...niech sie podzieli co mu wyszlo ???? )
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Moze powiedziecie, ze sciemaniam, ale zaczalem sie bawic w ten sposob 2 dni temu. W pierwszy dzien wygralem 4+4+4 ( $ ) a wczoraj postawilem na 5 meczow tenisowych, kazdy z kursem od 1,55 do 1,75 ( ako troche ponad 14 ) i wszystkie weszly... Tzn wiem, ze mialem olbrzymiego pecha, i sumie moglem kontrowac, jednak nie zrobilem tego. W dalszym ciagu zamierzam grac tym systemem, bo bardzo mi sie on podoba, i mysle, ze mozna na nim naprawde zarobic, a to co mi sie przytrafilo ( juz przy 4 zakladzie ) uwazam, ze olbrzymi pech. Ja gram na $ ale wtedy minimalna stawka to 4$, wiec polecam zalozyc konto w euro ????
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
Moze powiedziecie, ze sciemaniam, ale zaczalem sie bawic w ten sposob 2 dni temu. W pierwszy dzien wygralem 4+4+4 ( $ ) a wczoraj postawilem na 5 meczow tenisowych, kazdy z kursem od 1,55 do 1,75 ( ako troche ponad 14 ) i wszystkie weszly... Tzn wiem, ze mialem olbrzymiego pecha, i sumie moglem kontrowac, jednak nie zrobilem tego. W dalszym ciagu zamierzam grac tym systemem, bo bardzo mi sie on podoba, i mysle, ze mozna na nim naprawde zarobic, a to co mi sie przytrafilo ( juz przy 4 zakladzie ) uwazam, ze olbrzymi pech. Ja gram na $ ale wtedy minimalna stawka to 4$, wiec polecam zalozyc konto w euro ????
tak jak pisałem, taki jest ten &quot;system&quot; !
jeden bedzie mial szczescie i nie bedzie trafial dlugo , drugi moze juz tak szybko jak ty trafic. Moim zdaniem powinienes dalej pograc i zobaczyc, moze teraz bedziesz mial serie bez przegrania duzo dluższą.
Ogólnie trzeba oszukiwac statystyke, którą ustala bukmacher, czyli przy kursach :
10 - trafianie raz na 10
20 - trafienie raz na 20
40 - trafienie raz na 40
itd.
Kazdy to musi sprawdzic na sobie jak czesto mu takie kursy wchodzą !
 
A 498

addam44

Użytkownik
tak jak pisałem, taki jest ten &quot;system&quot; !
jeden bedzie mial szczescie i nie bedzie trafial dlugo , drugi moze juz tak szybko jak ty trafic. Moim zdaniem powinienes dalej pograc i zobaczyc, moze teraz bedziesz mial serie bez przegrania duzo dluższą.
Ogólnie trzeba oszukiwac statystyke, którą ustala bukmacher, czyli przy kursach :
10 - trafianie raz na 10
20 - trafienie raz na 20
40 - trafienie raz na 40
itd.
Kazdy to musi sprawdzic na sobie jak czesto mu takie kursy wchodzą !
Teoria a praktyka w bukmacherce czesto nie maja sie nijak do siebie.Gdyby kurs 10 wchodzil raz na 10 to kazdy moglby sobie go grac progresja a stawki rosly by b.wolno przy takim kursie.A granie lay ma 1na zasadnicza przewage nad graniem wysokiego ako tradycyjnie;mozemy kontrowac minimalizujac straty.
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
No i jak tam Wasze zaklady? Graliscie coś od czasu ostatnich postow ? Jestem bardzo ciekaw jak sie to dalej potoczylo ????
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Mi idzie znakomicie choć jeszcze się miesiąc nie skończył ale jak na razie 2 miech sukces
styczeń 250€ zysku
luty jak na razie 162€
tym razem grałem parę zdarzeń kursy od 1,5 i jeden typ z remisem 75% na kuponach mecz z remisem nie wchodził jedynie wczoraj napoli siadł x ale już szybciej rubin 1 nie wszedł.
Ale tym razem na paru kuponach jedynie 1 mecz nie wszedł także juz parę razy było blisko wtopy
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Kiedyś zagrałem 3 remisy LAY i padły 3 remisy.
Albo LAY 8 zdarzeń i AKO około 50. wszystko siadło.
Nie ma reguły. Zawsze trzeba myśleć a nie grać jak popadnie.
Najlepiej moim zdaniem 8 spotkań w piłkę nożną. Wszystkie na wyjeździe i duże szanse są.
 
Do góry Bottom