>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system tenisa ( wygrana po przełamaniu )

O 0

ogien

Użytkownik
7. @1.11✅
zamykam ze stratą⛔
Przy prowadzeniu 5-4 i swoim serwisie gościu został przełamany. Wygrywa w tie-breaku. Trzeci raz tak się przejechałem.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
Jak się nie ma odpowiedniej psychiki do grania to tak jest .jak teraz tak robisz przy pewnie małych stawkach to nie wróżę sukcesu przy wiekszych
 
O 0

ogien

Użytkownik
To nie kwestia psychiki. Myślałem po prostu, że tak trzeba, bo Ty także przecież zamykałeś wcześniej.
Dobrze, że wyszedł z tej historii jakiś morał. To mówisz, że twardo trzymać do końca?
8. @1.16✅
trochę się spóźniłem, było 1.22
 
S 28

shalir

Użytkownik
Polecam na live Andersona, serwis jak w masło wchodzi, mógł już kilka razy przełamać Haasa, warto oglądać i ewentualnie coś zagrać.


edit:
Gdyby ktoś chciał lokatę 5 minutową na 2,5%, to Anderson serwuje po mecz przy stanie 6:5.

edit2:
✅1,16 i ✅1,36 złapane, w pewnym momencie było 1,8 na Kevina, lecz, co za dużo to niezdrowo. :cool:


Taki jeden morał i podpowiedz dla innych: patrzmy jak nasz faworyt do wygrania seta wygrywa poszczególne gemy - czy męczy się na przewagi czy może wygrywa gładko do 0/15/30.

Powodzenia wszystkim. ;)
 
O 0

ogien

Użytkownik
9. @1.28⛔
stawiam przed przełamaniem, po przełamaniu było już 1.11
jak nie zamknąłem to akurat nie weszło, teraz też psychika? : ) przegrał w tie-breaku 7-5.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Ogien zagralem to samo zdarzenie :/ na szczescie udalo mi sie wycofac z niewielka strata przed tie breakiem.

A wczoraj dziwna sytuacja zawodnik ma pilke meczowa przy 5:1 i... traci 6 kolejnych gemow z rzedu bez jakiejkolwiek walki. Gemy serwisowe w stosunku 15:40 ???? te itf-y to chyba jakies eldorado dla sprzedawzykow.
 
S 28

shalir

Użytkownik
Również przejechałem się na tym meczu, Hemery znakomicie trzymał serwis, a tu bum. Khachanov też dość dobrze serwuje, nie wiem czemu tego od razu nie ogarnąłem. Hemery wyciągnął z 1:4 do 5:4 w tie-breaku, później już tyle szczęścia nie było. ????
 
T 0

turbopsycho

Użytkownik
Analizowałem ten system , nawet próbowałem ale jestem niecierpliwy hehehe
zrobiłem teraz tak, odpalam sobie mecz na bet365 najlepiej z przekazem na żywo i sobie oglądam, uważnie obserwuję zachowanie zawodniczek (najlepiej się na babach gra dla mnie) i obstawiam gemy ???? już któryś raz z kolei jest laska która w gemach ze swoimi serwisami wygrywa gema a serwy wchodzą elegancko, przeciwniczka zaś przy swoich serwach się meczy żeby wygrać, więc wtedy daję że ta moja w kolejnym gemie mając swoje serwisy wygra , przeliczniki są 1.5 - 1.7 , w 60% przypadków zamykam bezpiecznie zakład przy zysku 80% założonej stawki jak jest 40:0 lub 40:15, czasami jednak trzeba się wykazać tymi nerwami ze stali i patrzeć jak jednak wynika walka przy 40:40 bo już wtedy zamknięcie zakładu się nie opłaci.
???? to nie jest system tylko analiza, obserwowanie meczu, dobrze jest popatrzeć najpierw ze 4 gemy zanim sie obstawi, dotyczy to 1 i 2 seta, nie należy stawiać od razu ???? jak ktoś ma nosa i trochę szczęścia to ma w prezencie przeliczniki 1.5 - 1.7.
Dobrze jest też zwrócić uwagę na to by przekaz na żywo był przynajmniej na równi z aktualizacją wyników i zakładów obok (pare razy trafiłem że przekaz wideo był szybszy 2 - 3 sec niż cyferki) - wtedy trzymając palec na guziku &quot;zamknij zakład&quot; można wyjść obronną ręką z beznadziejnej sytuacji co mi się 2 razy już udało, kliknąłem zamknij zakład i mi zwróciło praktycznie 70% postawionej stawki a po sekundzie cyferki się zaktualizowały i straciłbym duuuużo więcej. To samo dotyczy samego obstawiania, najelpiej mieć odpaony szybki zakład na bet365, wtedy dwa klikii obstawione a jak akcja jest szybka to nieocenione ????
Taki mutant bukmacherski się urodził mi po analizie tego systemu greku i po analizach meczów na żywo ????
 
T 0

turbopsycho

Użytkownik
Jeszcze jedna sprawa Panowie, powyższego posta nie ma co komentować bo tak jak napisałem to jest coś co ma sens jak się naprawdę umie ocenić sytuację i ma się jakiś współczynnik szczęścia (choć przyznam że mały, co najwyżej mógłby dotyczyć tego że nie trafiliśmy na sprzedany mecz) - bo jeżeli widzę sytuację:
A: ma serwis - wygrywa do 15 gema
B: ma serwis - wygrywa na przewagi po 5 wymianach w gemie
A: ma serwis - wygrywa do 0 gema
B: ma serwis - wygrywa na przewagi po walce z 3 wymianami w gemie
A: przelicznik 1,55 że wygra gema - stawiam , wygrywa gema ????
Tutaj mam do was pytanie - które zawody i ewentualnie zawodników wpisać na czarną listę ? Zawody/ ligi itp. mam na myśli gdzie najwięcej sprzedanych meczy można trafić. Zawodnicy mam na myśli artystów którzy za $$$ sprzedają mecze.
z góry dzięki ????
 
B 0

bryc123

Użytkownik
grekuu jak Ci idzie? Ciekaw jestem czy dalej osiągasz takie dobre rezultaty. Trudno jest na dłuższym dystansie osiągać korzyści Twoim sposobem gry, wiem bo próbowałem.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
małe podsumowanie ostatnich miesięcy mam nadzieje że ktoś zarobił grając tak jak pisałem 2 seta do wyniku 6-4 i zarobił taka mała motywacja dla was na nowy rok że się da ;) wesołych !




 
R 0

rafau88pl

Użytkownik
Witaj, gratuluję ci wygranych, są naprawdę imponujące;)
Powiedz mi jakim sposobem unikasz dostania limitu, bo na printach widzę że w ciągu paru dni wyciągasz parę tysiaków ???? Czy to nie jest wystarczająca kwota żeby buk się tym zainteresował??
Poza tym widze że wyplacasz przelewem banowym, nie obawiasz sie namierzenia przez UC??
Od jutra zaczynam twoim sposobem bo moj nawet po paru miesiacach udoskonalania nie jest tak rentowny jak twój ????
Pozdrawiam i życzę coraz lepszych wyników !!!!;)
 
G 52

grekuu

Użytkownik
Witaj, gratuluję ci wygranych, są naprawdę imponujące;)
Powiedz mi jakim sposobem unikasz dostania limitu, bo na printach widzę że w ciągu paru dni wyciągasz parę tysiaków ???? Czy to nie jest wystarczająca kwota żeby buk się tym zainteresował??
Poza tym widze że wyplacasz przelewem banowym, nie obawiasz sie namierzenia przez UC??
Od jutra zaczynam twoim sposobem bo moj nawet po paru miesiacach udoskonalania nie jest tak rentowny jak twój ????
Pozdrawiam i życzę coraz lepszych wyników !!!!;)

jak dla mnie limity to tylko legenda do tej pory nie dostałem żadnego limitu a pieniędzy sporo wyciągnąłem od nich no tak wypłacałem na konto bo nie zamówiłem karty skrill jakoś nie miałem głowy do niej dopiero teraz od nowego roku mam kartę
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
jak dla mnie limity to tylko legenda do tej pory nie dostałem żadnego limitu a pieniędzy sporo wyciągnąłem od nich no tak wypłacałem na konto bo nie zamówiłem karty skrill jakoś nie miałem głowy do niej dopiero teraz od nowego roku mam kartę
Twoje wygrane to też legenda, dlaczego na zrzutach czasami jest separator tysięcy(kropka), a czasami nie ma?
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Twoje wygrane to też legenda, dlaczego na zrzutach czasami jest separator tysięcy(kropka), a czasami nie ma?
Aż zerknąłem u siebie i faktycznie też tak mam że czasem kropka a czasem spacja. To wciąż o niczym nie świadczy bo sądząc po częstości wypłat to raczej przelewa miedzy bukami wpłacając i wypłacając, więc zysk to prawdopodobnie ułamek kwoty, ale jak chłopak jest na plusie to brawo dla niego. Nie ma co zazdrościć.
Co do samego sposobu to śledzę sporo tenisa i trzymając się zasad opisanych w temacie i grając wszystko co spełnia owe warunki to minus praktycznie w każdym dniu a w dłuższym okresie to wręcz bankrut. Ale może ma oko, albo szczescie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Twoje wygrane to też legenda, dlaczego na zrzutach czasami jest separator tysięcy(kropka), a czasami nie ma?
To proste, pewnie bet365 chciał zaoszczędzić na wirtualnym atramencie skoro mają tak dla nich nierentownego gracza to oszczędności trzeba szukać dosłownie wszędzie, skoro limitów i tak mu nie dadzą. ;)
 
G 52

grekuu

Użytkownik
Chłopaki dobre dobre haha mam zrobić filmik z historią wypłat ? bo jednemu idzie a drugiemu nie hehe.myślałem że są tu poważni ludzie.po za tym te dwa miesiące były na 2 stronach wystarczy pomyśleć że jak kopiowaniem i linia sie usunęła to przez takie coś ale widzę z myśleniem ciężko z początku roku .pozdrawiam
 
Do góry Bottom