>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkocja - Polska, Eliminacje Euro 2016 [czwartek, 8 październik 2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czwartek, 8 października, godzina 20:45
VS

SZKOCJA - POLSKA
2,60-3,10-2,70 BetClic
200zł na Darmowy zakład w BetClic
Już w najbliższy czwartek mecz, który może zdecydować o awansie naszej reprezentacji na Euro 2016 do Francji. Szkoci jednak mają także swoje ambicje i dla nich to mecz o wszystko.
Starcie zapowiada się ciekawie. Czy podopieczni Nawałki wygrają? Czy znowu błyśnie Lewandowski i strzeli gola jak podczas gier w Bayernie?
Zapraszam do dyskusji;)
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
over 2.5 @ 2.35 ✅
bts @ 2 b365 ✅
tutaj wystarczy wziac pod uwage forme naszych graczy ofensywnych i defensywnych, silny przod, ktory pozwoli nam cos wcisnac i daremna defensywa, ktora napewno da sobie cos wcisnac z wolnego/roznego, kwestia taka czy polacy nie pekna pod agresja wyspiarzy i beda w stanie wywiezc jakies punkty z goracego terenu, czy zostana stlamszeni tak jak z irlandia w drugiej polowie i w zasadzie bedzie po meczu
a polska kadra nie wiem czego szuka na euro, skoro tepy wyspiarski futbol jest dla nich zbyt duzym wyzwaniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Czwartkowe spotkanie Szkocji z Polską jest bardzo istotne dla obu ekip. Szkocja przegrywając to spotkanie traci jakiekolwiek szanse na baraże, remis za dużo też nie daje, bo muszą liczyć na potknięcia Irlandii(konkretnie 2 porażki) zarówno w spotkaniu z Niemcami jak i z Polską by zrównać się z nimi punktami (bilans Szkotów z Irlandią jest korzystny dla Szkocji - zwycięstwo u siebie , remis na wyjeździe). Polska natomiast w przypadku swoejgo zwycięstwa ze Szkocją oraz Niemców z Irlandią kwalifikuje się bezpośrednio do finałów, więc jest o co grać, a stawka jest olbrzymia.
Nietrudno wyobrażać sobie przebieg tego spotkania, nie sądze by ktorakolwiek w ekip miała wyraźną przewagę. To będzie raczej mecz na styku, bardzo zacięty- mecz walki z dużą ilością kartek, a wcale niekoniecznie piękne widowisko z dużo ilością bramek.
Dlatego na ten mecz proponuje:
rzut karny w meczu - 3.10 STS
Mecz arcyważny dla obu ekip, jakaś gorąca głowa może nie wytrzymać i jest całkiem spora szansa na to że arbiter wskaże na wapno.
czerwona kartka - 3.20 STS
Podobnie jak powyżej, mecz zapewne ostry według mnie najważniejszy dla obu ekip, wcale nie jest wykluczony faul taktyczny lub druga zółta kartka , a w konsekwencji czerwona u któregoś z zawodników.
Połowa lub koniec - remis 1.59 Fortuna - mecz będzie oscylował wokół remisu więc niewykluczony jest remis czy to do przerwy czy na koniec meczu. Polska w tych eliminacjach remisowała do przerwy z Niemcami u siebie oraz w obu spotkaniach z Gruzją, a także zanotowała dwa remisy do 90 minutach z Szkocją u siebie oraz na wyjeżdzie z Irlandią
Ewentualnie:
over 4.5 zółtych kartek 1.70 STS - mecz na styku , ostry , a przede wszytskim bardzo ważny dla układu tabeli. Szkoci nie będą kalkulowac jakiejś absencji bo w ostatniej grają wyjazd z Gibraltarem, więc ten mecz jest dla nich priorytetem
Patriotyczne:
bramka Roberta Lewandowskiego, który jest w kapitalnej formie- 2.62 Bet365 - co gra Robert każdy widzi, jest na gazie niesamowicie skuteczny zarówno w reprezentacji jak i Bayernie ( Bundesliga + Liga Mistrzów). Ponadto najprawdobniej zagra sam w ataku , a Arek Milik na skrzydle więc większość dośrodkowań z kontr będzie szła na niego, co daje spore szanse na powodzenie i bramkę Lewandowskiego w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 0

chudy132

Użytkownik
no ja uważam ze Szkocja sie na nas rzuci okrutnie . i szanse widze w kontrach. osobiście uważam że cięzko będzie o dobry wynik :/ remis chyba to max. oczywiście bramkowy.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Szkocja - Polska (2-2)
Typ: LB over 1,5 1,45 ✅

Witam
Na początek mecz naszej drużyny. Jak gra naszej reprezentacji wygląda wszyscy wiemy. Nie chcę snuć czarnych scenariuszy lub być hura optymistą ponieważ szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak będzie przebiegać to spotkanie. Na pewno nie zabraknie walki z obu stron. O tyle o ile z naszej ofensywy jestem zadowolony to o obronie już tego powiedzieć nie mogę. Jak wiadomo nie jest ona najlepsza. Myślę że Szkocja strzeli nam przynajmniej jedną bramkę, jednak my również nie powinniśmy pozostać dłużni. Oczywiście chciałbym abyśmy odnieśli zwycięstwo jednak jak to będzie przekonamy się w czwartek. Na dniach na pewno edytuję jeszcze post w celu dodania składów czy ewentualnych refleksji.
Nad resztą spotkań intensywnie myślę. Kiedy doznam oświecenie nie omieszkam się nim podzielić ;)
Piłkarze powołani na mecze ze Szkocją i Irlandią:

bramkarze: Artur Boruc (AFC Bournemouth), Łukasz Fabiański (Swansea City), Wojciech Szczęsny (AS Roma), Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart);
obrońcy: Thiago Cionek (Modena FC 1912), Kamil Glik (Torino FC), Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar), Paweł Olkowski (FC Koeln), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Łukasz Szukała (Osmanlispor), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdańsk);

pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina), Kamil Grosicki (Stade Rennes), Maciej Rybus (Terek Grozny), Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC), Piotr Zieliński (Empoli FC), Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków), Ariel Borysiuk (Lechia Gdańsk), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Bartosz Kapustka (Cracovia), Karol Linetty (Lech Poznań), Sebastian Mila, Sławomir Peszko (obaj Lechia Gdańsk);

napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam), Kamil Wilczek (Carpi FC), Artur Sobiech (Hannover 96).
Info: przegladsportowy.pl
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Witam.

Mecz ze Szkocją to nie będzie &quot;spacerek&quot;. Szykuje się spotkanie z drużyną która potrafi grać twardy football. Dla Szkotów będzie to mecz o wszystko więc nie będą się z nami patyczkować ale i nasze &quot;Orły&quot; nie dadzą z siebie zrobić wycieraczek. &quot;Żółtek&quot; w tym spotkaniu rzeczywiście nie powinno zabraknąć.

Patriotycznie wierzę w zwycięstwo Polski ale Szkoci udowodnili, że potrafią nam strzelać gole. Myślę, że są nam w stanie &quot;urwać&quot; jednego gola chyba, że nasza obrona będzie tego dnia mega skuteczna.


Rozgr. międzynarodowe, EURO 2016 ⚽ eliminacje
Szkocja - Polska
Obie drużyny strzelą gola
Typ: TAK✅
Kurs: 1.90 (STS)


Edit: Wynik: 2:2. Uff co to był za mecz. Kluczowe akcje w ostatnich sekundach i dużo emocji. Remis? Ok. W sumie ani radość ani tragedia. Chociaż trzeba przyznać uczciwie, że Szkoci kilka razy nas nieźle &quot;postraszyli&quot; i byli naprawdę bliscy zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Eliminacje do EURO 2016 przysparzają nam ostatnio wiele emocji i tym razem nie będzie inaczej... Mateusz Borek i Roman Kołtoń przygotowali bardzo szczegółową analizę meczu Szkocja vs Polska. Polska jeszcze nie ma miejsca w finałach EURO 2016 a ten mecz dla Szkotów jest meczem o wszystko... Potrzebujemy punktów w czwartkowym meczu... Czy Polska zdobędzie komplet? Jedziemy do Glasgow z samymi atutami... Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Zakład bez ryzyka 200zł w Betclic
https://www.youtube.com/watch?v=KOBtPuE0ENA&amp;amp;feature=youtu.be
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Wiecie może kiedy pojawi się oferta na żółte kartki? Mam nadzieję że któryś buk wystawi linie over 3.5 i chciałbym ją szybko złapać za dużą stawkę. I czy orientujecie się który buk ma najkorzystniejszą ofertę jeśli chodzi o kartki? Jest może taki? Z góry dzięki za podpowiedź ????
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
w STS jest over 4.5 kartek po kursie 1.7. Osobiście gram do dubla za grubszą stawkę, wydaje się pewne.
Korzystam także w STS z BTS po kursie 1.96 jakoś.
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Bardziej mi chodziło o internetowe. Nie wiem kiedy mogę oczekiwać tego że pojawi się ta linia a chciałbym od razu po pojawieniu się obstawić żeby kursy nie pospadały i żeby jak najmniejsza linia została
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Powołania dla kopaczy z Lecha i Lechii to klapa razy chuda szkapa. Mecz ze Szkocją ma to do siebie, że remis nikogo nie urządza, a coś czuję, że będzie 1-1. Nie warto tego ruszać, bo każdy wynik tak samo możliwy.
 
C 0

chudy132

Użytkownik
jak patrzę na powołanych obrońców to cienko to widzę . Każdy jest bez formy. Jedynie Pazdan coś gra ale on jest po kontuzji . środek pomocy to tylko krychowiak coś prezentuje. skrzydłowi i środkowy napastnik najlepiej wyglądają no ale kto tą piłkę bedzię rozgrywał. czeka nas bardzo ciężki mecz :/
No i dodam że na miejscu trenera dałbym Pazdana do środka bo to jednak walczak razem Krychowiakiem mogli by coś zdziałać tam, bo w naszej druzynie widzę tylko 3 takich walecznych graczy: Glik, Pazdan i Krychowiak.
 
white001 6

white001

Użytkownik
Ja nie rozumiem czemu nasza liga nie rodzi dobrych obrońców i rozgrywających. Mimo, że świetnie idą nam te eliminacje to i tak każdy obawia się &quot;wielkiej&quot; Szkocji.... Tam nie mają wybitnych piłkarzy ale jak już ktoś pisał pewnie skończy się bezsensownym remisem 1:1, i co najgorsze wyrównanie przyjdzie od szkotów po głupim rożnym a strzeli go najstarszy szkocki zawodnik. Coś w stylu pamiętnego &quot;Panie turek kończ Pan mecz !!!!&quot;
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Szkocja-Polska @ 2,70 ⛔ nosz 94min.../
Krychowiak kartka @2,75 (gram jak kurs będzie min 2) wyśmienity kurs unibet!✅
DW 1-0 @ 7,0⛔
Bet365

Balonik wystarczająco nadmuchany? Awans już w czwartek i wielka feta na czele z Wielką Panią Premier, kwiaty, podziękowania,medale, honory, odznaczenia....
Dobra, teraz serio.Mecz fifty-fitfy, remisu nikt nie chce, więc gram na gospodarzy.Sam Lewy nie przebije się przez mur Szkotów, kto mu pomoże, jedynie Milik coś błyśnie formą.Blaszczykowski? Ten to się o własne nogi potyka.Szkoci znani z twardego futbolu, po jednym faulu na Robercie, ten będzie unikał obrońców jak ognia, żeby nie daj Bóg go ktoś kopnął....
A nasza obrona? Jak będzie dobry kurs to gram na kartkę Krychowiaka,w Sevilli często łapie kartki, zarobi i tu.Dalej-stracona bramka z Gibraltarem na Narodowym mówi wszystko.
A i na koniec....jakby to było, gdyby nasi nie grali &quot;meczu o wszystko&quot; -tradycji musi stać się zadość w niedzielę w Warszawie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
xavy 386

xavy

Użytkownik
Wiecie może kiedy pojawi się oferta na żółte kartki? Mam nadzieję że któryś buk wystawi linie over 3.5 i chciałbym ją szybko złapać za dużą stawkę. I czy orientujecie się który buk ma najkorzystniejszą ofertę jeśli chodzi o kartki? Jest może taki? Z góry dzięki za podpowiedź
Szczerze wątpię żeby którykolwiek buk wystawił linię 3,5. Myślę, że zacznie się od linii 4,5 i szybko ta linia skoczy na 5,5. Uzasadnia to tym bardziej fakt, że mecz sędziował będzie Viktor Kassai, który w swoich ostatnich meczach w takich ilościach rozdawał żółte kartki: 7, 5, 6, 6, 8, 6, 2, 5, 4.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Irlandia - Niemcy + Szkocja - Polska (DNB) kurs łączny: 2,70 buk: STS mała stawka ⛔
Irlandia - Niemcy + Szkocja - Polska kurs łączny: 3,90 buk: STS mała stawka ⛔
Ja powiem tak. Pierwszy chyba raz tak odważnie i z przekonaniem gram na Polskę. Pominąwszy całą tą narodową, naszą otoczkę, na papierze, ale faktycznie mamy kadrę zdolną do walki o wysokie i bardzo wysokie cele, nie tylko teraz tutaj w EL do ME. Z wyjątkiem paru grajków z naszej rodzimej extraklasy mamy zawodników grających w czołowych klubach Europy i zawodników również tam się wyróżniających. Oczywiście Lewy, ale też Milik z Ajaxu czy Krychowiak z Sevilli, Błaszczykowski, Piszczek. Do tego po wcześniejszych meczach, nawet tym 3:1 z Niemcami widać, że drużyna się rozumie i potrafi stwarzać sobie naprawdę dużo sytuacji. Troszkę niedomaga skuteczność, ale Szkocja to nie Niemcy. Szkocja na pewno postawi bardzo ciężkie warunki, ale grają tam zawodnicy z beznadziejnej PR i to jeszcze z średniej i dolnej części tabeli (Aston Villa, Hull, Cardiff). Paru w Celticu. Na papierze to my rządzimy i faktycznie również. Oczywiście Szkocja walczy o przetrwanie, ale my również możemy już teraz zagwarantować święto narodowe i piłkarze o to się postarają grając jednak z mniejszą presją niż Szkocja. Co do meczu Niemców z Irlandią, przeciw Irlandii podobne argumenty co przeciw Szkocji - jakość piłkarzy. Niemcy również już mogą sobie zagwarantować wyjście z 1 miejsca wszystko dalej wygrywając. Media w Niemczech nie wyobrażają sobie innego scenariusza. Oba typy jak widać łącznie wychodzą dużym kursem. Szczególnie drugi gdzie kurs zbliży się do 4,00, a szansa na wejście jest dosyć duża.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Szkocja-Polska @ 2,70
Krychowiak kartka @ (gram jak kurs będzie min 2)
DW 1-0 @ 7,0
Bet365

Balonik wystarczająco nadmuchany? Awans już w czwartek i wielka feta na czele z Wielką Panią Premier, kwiaty, podziękowania,medale, honory, odznaczenia....
Dobra, teraz serio.Mecz fifty-fitfy, remisu nikt nie chce, więc gram na gospodarzy.Sam Lewy nie przebije się przez mur Szkotów, kto mu pomoże, jedynie Milik coś błyśnie formą.Blaszczykowski? Ten to się o własne nogi potyka.Szkoci znani z twardego futbolu, po jednym faulu na Robercie, ten będzie unikał obrońców jak ognia, żeby nie daj Bóg go ktoś kopnął....
A nasza obrona? Jak będzie dobry kurs to gram na kartkę Krychowiaka,w Sevilli często łapie kartki, zarobi i tu.Dalej-stracona bramka z Gibraltarem na Narodowym mówi wszystko.
A i na koniec....jakby to było, gdyby nasi nie grali &quot;meczu o wszystko&quot; -tradycji musi stać się zadość w niedzielę w Warszawie
Nie wyolbrzymiaj też w drugą stronę, Szkoci słynną z waleczności ale co Lewy ma się ich przestraszyć?! Taki profesjonalista jak Robert w tak ważnym meczu na pewno nie odstawi nogi.Robert nie przebije się przez zasieki obrońców gospodarzy tylko wtedy gdy druga linia nie będzie z nim współpracować, jeśli Błaszczykowski, Grosicki, Milik czy Mączyński będą podłączać się za Lewym wtedy mamy duże szanse na zgarnięcie kompletu punktów.Moim zdaniem właśnie pozbycie się &#39;&#39;martwej przestrzeni&#39;&#39; między Lewandowskim a resztą ofensywnych graczy może być tu kluczowa.Druga rzecz, że Błaszczykowski od niepamiętnych czasów gra wreszcie w piłkę i to po 90min na europejskim poziomie! Mowa tu o występach w Seria A czy Lidze Europy oczywiście.Dlatego takie pisanie, że Kuba się o własne nogi potyka jest nie na miejscu.Nasza defensywa wiadomo oprócz bramki której strzeże dobrze dysponowany Fabiański ma sporo mankamentów i można chuchać na nią i dmuchać a i tak pewnie jakieś błędy popełnimy.Pytanie jak skuteczna będzie drużyna Strachana.Wg mnie przynajmniej jednego gola nam wcisną.Rozważałem kilka typów na ten mecz, jednak główny i przynajmniej przed meczem wydaje się najpewniejszy: BTTS tak @ 1.9 Typy poboczne: over 4.5 żk @ 1.7 (wiadomo walki nie zabraknie, Szkoci to typowe &#39;&#39;drwale&#39;&#39; oby tylko żadnemu z naszych żadna kontuzja się nie przytrafiła!!! W Naszej kadrze też nie brakuje zawodników którzy włożą głowę tam gdzie inni bali by się włożyć nogę np. Krychowiak, Glik, Jodłowiec.Mecz będzie pewnie przez dłuższy okres gry na styku, będzie dużo nerwów a więc kartki powinny się sypać :zoltakartka:
Polska DNB @ 1.8 Nie przyjmuje do wiadomości, że w tym meczu przegramy, albo remis albo zwycięstwo które da awans.Kurs na Polskę już poleciał w dół, na X2 jest już tylko 1.37 więc wole zabezpieczyć się zwrotem w razie remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cock 756

cock

Użytkownik
W ciemno wezmę przed meczem remis. Eliminacja Lewego kosztem czerwieni, hmm. Wtedy PL to już drużyna do ogrania w 10ciu. Ale ten scenariusz to pisanie teorii spiskowych.

Niestety nie ma komu zastąpić Lewego, nie ma komu obsłużyć Lewego, ani też odciążyć.

Under 2 2,03 ze wskazaniem na gospodarzy, to prawdopodobnie obok kartek najlepsze rozwiązanie, jeśli &quot;musisz&quot; to grać. Proponuję wcale. Życzę sobie czegoś zupełnie innego. Polska kopana mimo wzlotów nauczyła mnie pokory... :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom