>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkocja - Polska, Eliminacje Euro 2016 [czwartek, 8 październik 2015]

Status
Zamknięty.
B 7

bestandriu

Użytkownik
Spodziewam się wyrównanego spotkania , z lekką przewagą na Szkotów . Zespoły raczej będą grały na remis , dodatkowo Szkoci będą osłabieni , bo bez Anya oraz Mulgrew . Polacy mają tylko Lewego który w przypadku słabej gry kolegów nie da sobie rady , więc remis wydaje się takim małym pewniakiem . Spodziewam się ze o wszystkim może zdecydować jedna przypadkowa bramka , ale w myślach jestem za naszymi ze wygrają , oj ale będzie cieżko , oby nasi nie zawiedli .
 
P 57

przedmarancza

Użytkownik
Nie wiem czemu taki strach przed tymi Szkotami. Anya czyli poniekad naped szkotow kontuzjowany, u nas wszyscy zdrowi w formie. Lewandowski gra poza wszelkimi granicami ostatnio i sam moze wygrac ten mecz. Przypuszczam ze Szkoci mocno zaczną, ale to szybkio sie moze im skonczyć ???? Jestem mega optymista co do tego meczu, tak tez biore to co ktos wyżej podawał.

Polska i powyzej 2.5
Over 4 kartek

innej opcji poprostu na ten mecz nie widze, w takiej formie poprostu musimy to wygrac
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ale w jakiej my formie jesteśmy?z tego co pamiętam straciliśmy z Niemcami frajerskie bramki, Gibraltar powinien nam strzelić co najmniej 3.Lewy nabił rekordy w BL fajnie ale balonik reprezentacji pompuje się ładnie i jak to zwykle będzie musiał pierdyknąć by zejść znowu na ziemie.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
To będzie cholernie trudne zadanie gdybyśmy z nimi wygrali u siebie teraz nie było by tematu awans byłby już nasz jednak tak się nie stało i gramy z nimi na wyjezdzie ze Szkotami którzy walczą o wszystko w tym spotkaniu będzie ciężko jak nigdy i obawiam się że możemy to przegrać.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
A wiec tak, bez zbednego gadania. Jestesmy w formie, zespolowo i indywidualnie. Blaszczykowski (w koncu!) wrocil, a kazdy kto oglada mecze kadry chociazby od Euro 2012 wie, ile jakosci i woli walki moze on wniesc do gry. Slusznie zaufano mu w nowym klubie, zbiera fenomenalne noty, Nawalka napewno dzisiaj skorzysta z jego uslug (mam nadzieje ze od poczatku). O Lewym chyba juz wszystko zostalo napisane, do tego Milik, Glik i Grosik rowniez graja swoje, reszta nie odstaje (moze Krycha mial ostatnio male klopoty w klubie, ale ostatni mecz w ktorym rozegral 90 min, zwyciestwo 2:1 z barca o czyms swiadczy, no i ewentualnie Piszczek slabszy okres ostatnio). Kadra az blyszczy, nie ma co wiecej pisac, nikt istotny nie jest kontuzjowany. Teraz rywal, Szkocja. Forma? Kiepsko, moznaby tu probowac zaslaniac sie nienajgorszym wynikiem z mistrzami swiata, ale nie ma sie co oszukiwac, tam po prostu udalo sie strzelic 2 bramki. Niemcy byli zdecydowanie lepsi. My i to na ich terenie zagralismy duzo lepiej, mimo tego ze przegralismy wyzej, kto ogladal mecze ten wie. Mecz z Gruzja to wpadka, ale skoro taka wpadka zdarzyla sie Szkotom z Gruzinami (swoja droga tez bylismy w drugim meczu blisko wpadki w postaci remisu - ale na szczescie skonczylo sie &quot;typowym Lewym&quot;, a oni przegrali). Do tego kontuzje naprawde istotnych zawodnikow Mulgrew, Morrison, Anya (kto ogladal pierwszy mecz ten wie ile Szkoci traca szczegolnie na tym ostatnim).
Dla mnie sprawa jasna, uda sie. Szkoci indywidualnie zblizony poziom, ale mimo wszystko mysle ze i tak gorzej od nas. Faktem jest, ze u nas wiekszy rozrzut poziomu, bo z jednej strony jeden z najlepszych snajperow swiata z hegemona Bundesligi, czy perelka triumfatora LE, z drugiej strony zawodnicy z &quot;srednio mocnej : D&quot; Ekstraklasy. Szkoci z kolei w wiekszosci graja w sredniakach BPL. Jednak forma to jest klucz, a i indywidualnie i zespolowo nasi zawodnicy gniota tutaj Szkotow. Latwo nie bedzie (chociaz na papierze powinnismy sie po nich przejechac), nikt nogi nie odstawi, bedzie mecz walki. Duzo sytuacji, kartek i roznych wiec daje pare propozycji:
Polska wygra @ 2.5
Over 2.5 bramek @ 2.25
BTS @ 1.91
Over 10.5 rogow @ 2
Over 5.0 żk @ 1.85
i za drobne DW 1:2 @ 10
wszystkie kursy z b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Szkocja vs. Polska 2 (DNB), 1.81 Unibet 2/10 zwrot 2:2
Wiele już zostało napisane. Ja jednak idę w kierunku Polski w dzisiejszym meczu. Wiadomo - wygrana najpewniej da nam awans. Wątpię by mistrzowie świata nie wygrali z Irlandią. Biało-czerwoni będą skupieni na odpowiednim dogrywaniu do Lewandowskiego. Jego forma przekracza wszelkie granice w ostatnim czasie. Defensywa co prawda bez większej formy w naszej kadrze, ale rywale również nie błyszczą. Ostatnie mecze eliminacyjne wyglądały przeciętnie. Z Gruzinami Szkoci ulegli i tutaj to ich może kosztować brak awansu. Z Niemcami zagrali lepiej, choć również przegrali. Morale zatem nieco obniżone, choć są zdeterminowani patrząc na wszelkie wywiady. Osłabieniem w szeregach gospodarzy będzie brak zawodnika Anya, który grał w pierwszym meczu przeciwko Polsce całkiem solidnie. Polacy są jednak bardziej zdeterminowani i naładowani pozytywną energią. Liczę na ponownie świetny występ kapitana i przy tym wygraną. Choć gram z ubezpieczeniem ze względu na ewentualny remis.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
O remisie nikt nie myślał? Na pewno coś stracimy, na pewno coś strzelimy. Obrona nie jest pewna, co chyba pokazaliśmy w meczu z Gibraltarem. Do tego czuję te stałe fragmenty gry w wykonaniu Szkotów. Na te bramki Lewego też bym jakoś dziś nie liczył, bo będzie pilnowany, a do tego dostanie kilka kopów i odechce mu się grania. Czekam na ten mecz tak samo jak Wy, ale boję się tej fali optymizmu. Szkoci też mają sporo indywidualności, a do tego potrafią grać drużyną. Nasz styl gry mi się podoba, dziś pewnie podejdziemy pod kontrę, ale ze Szkotami w Warszawie też mieliśmy wygrać, a skończyło się remisem i to wysokim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mi się podoba, że wychodzimy z Lewym i Milikiem jako napastnikami, autorski pomysł Nawałki, który przynosił świetne efekty przez te eliminacje. Przez te wyczyny ostatnie Lewandowskiego jest więcej niż pewne, że na nim skupią się głównie Szkoci, a to będzie świetną okazją do grania na Milika. Szykuje się ciekawy mecz, jak dla mnie najpewniejszy w tym meczu BTS, bo do 0 nie przegramy, za dużo walorów w ofensywie mamy, a z drugiej strony nie wierzę, że byśmy też mieli bez straty bramki zagrali. Jednak nic nie stawiam, bo z Polakami nigdy nie wie się :jezora:
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Ja tam nie wiem skąd typy w strone Polski.Jesteśmy mocni to nie ulega wątpliwościom ale czy powinniśmy dzisiaj pokonać Szkocje ? wydaje mi się , żę zbytnio wszystkim wryło się rozgromienie Gibraltaru co fajny wynik 8-1 ale kim jest ta drużyna ? Lewy jest w życiowej formie co ma przekładać się na reprezentacje ? Lepszy Lewy w formie niż nie ale przydałoby się jeszcze paru zawodników z Bayernu żeby ten najlepszy Lewy w pełni zaistniał a przypomnijmy sobie mimo 3 zdobytych goli z Gruzją Lewy prezentował do stanu przed 2-0 ? z antybohatera stał się nagle piłkarzem meczu.Fajnie również wyglądała gra Polski z Niemcami ale Szkoci nigdy nie zagrają tak wysoko jak Niemcy i ta nasza genialna klepana piłka gdzieś niestety zaniknie.W moim w pełni obiektywnym odczuciu dzisiaj niestety prędzej polegniemy ze Szkotami.Przypomnijcie sobie mecz z Irlandią i pierwsze jakieś 20 min dość dobrej piłki Polaków a co było dalej ? strasznie krótko patrzycie typując.Nie chce również robić przepisu na pewne zwycięstwo Szkotów/pewną porażke Polski ale nasze Orły z osto grająćymi Szkotami z większością piłkarzy grających w lidze angielskiej na swoim terenie nie pozwolą pograć Polakom.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Szkocja - Polska
Polska lub remis - @1.42 - Bet365
✅
Bezpiecznie,asekuracyjnie ... wiem,wiem. Ale wierze ze Polska choc zremisuje co przyblizy nas do awansu. Mecz bedzie zaciety - to wiadomo. Sporo fauli i ostrej gry w srodku pola.
Piszczek ostatnio bardzo niepewny na PO - to co gral w meczu z Bayernem to cienizna.
Co do Lewandowskiego to nie sadze zeby strzelil gola tak jak regulanie robi to ostatnio w Bayernie ale napewno moze pomoc nam w strzeleniu gola sciagajac na siebie dwoch obroncow przez co zrobi sie luka i otworzy to droge do bramki chocby dla Milika ktory ma bardzo dobre strzaly z przed pola karnego.
Wierze w Polske ale widzi mi sie dzis tutaj remis 1:1.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Szkocja - Polska
O tym meczu napisane i powiedziane zostało już prawie wszystko. Ja zdecydowanie stawiał bym tu na typ powyżej 5,5 żółtych kartek. Dla Szkotów to mecz o wszystko i maja nóż na gardle, tylko wygrana pozwoli im myśleć dalej o awansie. Która ekipa wygra środek pola ta wyjdzie z tego pojedynku na plus. Można by tez zaryzykować i postawić na czerwoną kartkę. Możliwe ze nasi rywale będą chcieli wyeliminować Lewandowskiego a że łatwe to nie jest to fauli będzie sporo a sędzia Węgierski dba o nogi piłkarzy co pokazały mecze w L. E. i L. M. Ponadto gospodarze ruszą na Polaków co poskutkuje mnóstwem wznowień z narożnika boiska.
typ: over 5,5 kartki @ 2,05 ⛔
typ: czerwona kartka @ 3,20 ⛔
typ: Szkoci więcej rożnych @ 1,60 ⛔
sts
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Szkocja vs Polska Polska (-1) = 5,50 = bet365 Na Polskę jest value i to nie podlega dyskusji, kursy na zwycięstwo powinny być ok 2,20 ale nie 2,70. Polska gra o awans i jak dla mnie jutro sobie go zapewni, nie ma co się oszukiwać że to już nie jest ta Polska za Smudy, Nawałka poukładał to bardzo fajnie i z taki piłkarzy jakich ma do dyspozycji nic lepszego się z tą reprezentacją nie da zrobić. Grają z polotem a co najważniejsze duża uwaga jest przywiązywane do gry ofensywnej, która na prawdę wygląda dobrze. Rewanż z Niemcami to świetne spotkanie w wykonaniu naszych, w defensywie jak i w ofensywie. Jest Lewandowski, który jest w świetnej formie do tego dołączy Milik i pewnie Kuba. Krychowiak czyli fundament pomocy a do tego Mączyński i Jodłowiec. W środku oborny zagra Glik z Pazdanem. Kamila doskonale znamy a Pazda jest to obrońca jak dla mnie nie doruszenia z pierwszego składu chłopak po prostu wie po co tu jest. Po bokach Rybus, gdzie od razu wieszano na nim koty jak miał grać z Niemcami na boku lewej obronie a chłopak zagrał na prawdę solidnie a przede wszystkim włącza się do przodu, więc jak najbardziej plus dla Nawałki za ten wybór i oczywiście po drugiej stronie Piszczek, który wiem w jakiej obecnie jest formie. Co do Szkotów to przegrali u siebie ostatnio z Niemcami 2:3, ale wynik kompletnie nie odzwierciedlał tego co działo się na boisku, strzelili dwie bramki, że tak powiem z niczego, pierwsza to był samobój Hummelsa a później dołożył McArthur po żucie rożnym, ale całe spotkanie na własnej połowie zamknięci. Totalnie skompromitowali się w meczu z Gruzją przegrywając 1:0 i prawda jest taka że oni w tym spotkaniu nawet nie przeważali... bodaj że nie mieli ani jednego celnego strzału, więc o czym my rozmawiamy. W ataku zobaczymy pewnie Fletchera, który w West Brom pokazuje totalne zero. Za nim Naismith, który w Evertonie gra dzięki absencji Miralasa, ale dostateczny poziom jak najbardziej utrzymuję. Ja to widzę tak, że Polska spokojnie może wykręcić ten hedi, Szkoci na pewno będą grali bardzo ostro i w stronę kartek również idę. Jak Polska strzeli pierwsza to później już poleci. Typ po takim kursie jak najbardziej do gry.
Kursy są dobre, bo jak prawidłowo powinno być na Polaków 2,2 to by dziś rynek poszedł w tą stronę,
a po pierwsze sam bym to zagrał jakby miało wartości 2,2 ????
http://www.flashscore.pl/mecz/jmliskpq/#szczegoly-meczu
u siebie było 1,85 na Polskę więc jest niemożliwe, by na wyjeździe było 2,2.
nie wiem która Szkocja jest prawdziwa, z Niemcami poza domem potrafili zagrać świetne spotkanie, ostatnio zagrali słabo.
przywołaj statystyki wyjazdowe Polski
http://www.flashscore.pl/mecz/AN1w4R9n/#h2h;away
Polska rzadko wygrywa na wyjazdach, o handicapach to już nie wspominam.
z Irlandią Polacy w 2 połowie nie wiedzieli co się dzieje, zobaczymy jak będzie dziś.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie dostał chyba (wiem o którą akcje ci chodzi).A jak dostał i nie było widać to się nie martw poprawią jak dostaną protokół od sędziego
 
jumbodhul 0

jumbodhul

Użytkownik
Czy Mączyński nie dostał kartki? Bo jak dla mnie było 5 kartek, a strona uefa twierdzi że 4.
nic takiego nie widziałem.
A Szkoci? tak naprawdę zmarnowali szansę, na to by mieć szansę w niedzielę, na to by mieć szansę ugrać coś w playoffach. statystycznie więc szanse mieli marne;)
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Dzięki za odzew, to dziwne bo byłem pewny że dostał Rybus, a potem Mączyński jak wyłożył Naismitha, no nic szkoda ????
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Czy na pewno jakikolwiek remis daje nam awans? Liczą się bramki czy mecze bezpośrednie przy takiej samej ilości punktów?
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Kolejny raz potwierdza się, że reprezentacja polski w piłce nożnej nie potrafi grać z porównywalnym rywalem i kontrolować spotkania czego efektem byłoby zwycięstwo. Praca z psychologiem potrzebna od zaraz. Oby dostali w dupę z Irlandią i nie awansowali, może się wtedy czegoś nauczą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom