>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkocja - Polska, Eliminacje Euro 2016 [czwartek, 8 październik 2015]

Status
Zamknięty.
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Czy Mączyński nie dostał kartki? Bo jak dla mnie było 5 kartek, a strona uefa twierdzi że 4.
A już myślałem,że tylko ja widziałem tą kartkę Mączyńskiego.
Ale UEFA i wszystkie inne strony jej nie pokazują.
Swoją drogą gratulacje za majstersztyk zmian taktycznych,przegrywając 1:2 napastnika zmienia defensywny pomocnik czasami grywający też na obronie,bocznego obrońce (ale z bogatą przeszłością w pomocy) zmienia boczny obrońca oraz ofensywnego bocznego pomocnika zmienia boczny obrońca.
Ma szczęście mistrz taktyki,że Lewandowski urodził się w Polsce.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy na pewno jakikolwiek remis daje nam awans? Liczą się bramki czy mecze bezpośrednie przy takiej samej ilości punktów?
Komentator mówił, że remis 2:2 i powyżej oraz oczywiście wygrana da Irlandii awans, jak dobrze zrozumiałem
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Kolejny raz potwierdza się, że reprezentacja polski w piłce nożnej nie potrafi grać z porównywalnym rywalem i kontrolować spotkania czego efektem byłoby zwycięstwo. Praca z psychologiem potrzebna od zaraz. Oby dostali w dupę z Irlandią i nie awansowali, może się wtedy czegoś nauczą.
Lecz się człowieku. Z całych eliminacji na ten awans zasługujemy jak nigdy. Pierwsza połowa perfekcyjna poza strzałem życia z ostatniej minuty. Druga bramka też strzał życia i nic więcej Szkoci nie grali. W pierwszej połowie fajnie się patrzyło na grę naszych. Szkoda słów na takich malkontentów jak ty. Cały czas jesteśmy w grze o BEZPOŚREDNI awans i w końcu nie jest to Nasz mecz o życie przy okazji jak komuś powinie się noga, a inni zremisują przy porażce jeszcze innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Czy na pewno jakikolwiek remis daje nam awans? Liczą się bramki czy mecze bezpośrednie przy takiej samej ilości punktów?
Dokładnie. Potrzebujemy wygranej lub remisu 1:1 albo 0:0. Bo jeśli bezpośrednie mecze są tak samo, to liczy się całościowy bilans bramek.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Lecz się człowieku. Z całych eliminacji na ten awans zasługujemy jak nigdy. Pierwsza połowa perfekcyjna poza strzałem życia z ostatniej minuty. Druga bramka też strzał życia i nic więcej Szkoci nie grali. W pierwszej połowie fajnie się patrzyło na grę naszych. Szkoda słów na takich malkontentów jak ty. Cały czas jesteśmy w grze o BEZPOŚREDNI awans i w końcu nie jest to Nasz mecz o życie przy okazji jak komuś powinie się noga, a inni zremisują przy porażce jeszcze innych.
Skoro Szkoci nic nie grali i mimo tego strzelili dwie bramki to chyba świadczy jakim kiepskim zespołem jest polska kadra. ????
Szkoci nie mają gwiazd, ale mają to czego polska ekipa nigdy nie będzie mieć - zgranie. ????
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Skoro Szkoci nic nie grali i mimo tego strzelili dwie bramki to chyba świadczy jakim kiepskim zespołem jest polska kadra. ????
Szkoci nie mają gwiazd, ale mają to czego polska ekipa nigdy nie będzie mieć - zgranie. ????
Przecież jak to określiłeś Szkocja to porównywalny zespół i wynik 2-2 cie nie zadowala to nie wiem o co ci chodzi. Wiadomo nie jest to Brazylia czy Anglia żeby być szczęśliwym po remisie, ale patrząc przez pryzmat meczu i bramki w ostatniej minucie ten punkt jest zajebiście cenny. A pisanie, żebyśmy przegrali i nie awansowali po wynikach jakie osiągaliśmy w tych eliminacjach jest niepoważne .
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
A co takiego osiągnęliście w tych eliminacjach poza wygraną z Niemcami? Przecież to zwycięstwo jest dla niektórych w tym kraju ważniejsze niż to czy Polska kiedykolwiek zagra w finale mistrzostw świata, więc po co wam ten awans na EURO gdzie się tylko ośmieszycie?????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co nie zmienia faktu że tracimy frajerskie bramki, dzisiaj po stracie Grosickiego, z Niemcami obrona odprowadza piłkę wzrokiem już nie pamiętam czy po interwencji do której dopadł Moller?Gibraltar też nam pyknął brameczke a powinien z 3.W Niedziele z Irolami to już w ogóle może być masakra jesteśmy mistrzami w wypuszczaniu czegoś co mamy już w dłoni.
 
N 50

nikt

Użytkownik
A co takiego osiągnęliście w tych eliminacjach poza wygraną z Niemcami? Przecież to zwycięstwo jest dla niektórych w tym kraju ważniejsze niż to czy Polska kiedykolwiek zagra w finale mistrzostw świata, więc po co wam ten awans na EURO gdzie się tylko ośmieszycie?????
Póki co drugie miejsce w grupie, dające bezpośredni awans do finałów. Całkiem sporo.

Nawet jak się ośmieszą (a niby czemu? ), to fajnie będzie obejrzeć kilka ciekawych meczy.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Chyba jesteś faktycznie urusem , który piszę z dobrym tłumaczem na Nasz ojczysty język :] skoro mówisz po co WAM ten awans. Brak słów. Chyba, że jesteś jakimś frustratem, któremu się nic nie udaje i życzy wszystkim tego samego. Współczuje kolego
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Chyba jesteś faktycznie urusem , który piszę z dobrym tłumaczem na Nasz ojczysty język :] skoro mówisz po co WAM ten awans. Brak słów. Chyba, że jesteś jakimś frustratem, któremu się nic nie udaje i życzy wszystkim tego samego. Współczuje kolego
To, że piszę posty w języku polskim nie oznacza, że jestem Polakiem.
Pozdrawiam.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
To, że piszę posty w języku polskim nie oznacza, że jestem Polakiem.
Pozdrawiam.
Mam nadzieję, że twoja repra awansowała na Euro bądź awansuje na MŚ. Ja nie mam zamiaru płakać , że MOJA ma szansę na awans bezpośredni na mistrzostwa we Francji. Obojętnie w jakim stylu.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Mam nadzieję, że twoja repra awansowała na Euro bądź awansuje na MŚ. Ja nie mam zamiaru płakać , że MOJA ma szansę na awans bezpośredni na mistrzostwa we Francji. Obojętnie w jakim stylu.
Wiesz ja tam się nie wczuwam w piłkę nożną, bo nie ma to głębszego sensu. Można lepiej spożytkować czas niż oglądać 22 nieudaczników biegających za piłką. Nie wiem i chyba się nie dowiem co ludzie w tym widzą.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Wiesz ja tam się nie wczuwam w piłkę nożną, bo nie ma to głębszego sensu. Można lepiej spożytkować czas niż oglądać 22 nieudaczników biegających za piłką. Nie wiem i chyba się nie dowiem co ludzie w tym widzą.
Tym bardziej ci współczuję , że tracisz czas żeby to komentować :]
dobranoc
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Skoro Szkoci nic nie grali i mimo tego strzelili dwie bramki to chyba świadczy jakim kiepskim zespołem jest polska kadra. ????
Szkoci nie mają gwiazd, ale mają to czego polska ekipa nigdy nie będzie mieć - zgranie. ????
Śmieszny jesteś kolego. To, że ktoś strzela bramkę wcale nie znaczy, że drużyna która ją straciła jest słaba ;) Przykład? Man City 1-2 West Ham, a jeśli chcesz reprezentacyjny to choćby dzisiaj Irlandia 1-0 Niemcy, idąc Twoim tokiem rozumowania, to Niemcy są kiepskim zespołem bo stracili gola i przegrali z Irlandią ????
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Kolejny raz potwierdza się, że reprezentacja polski w piłce nożnej nie potrafi grać z porównywalnym rywalem i kontrolować spotkania czego efektem byłoby zwycięstwo. Praca z psychologiem potrzebna od zaraz. Oby dostali w dupę z Irlandią i nie awansowali, może się wtedy czegoś nauczą.
Za to ostatnie zdanie to od razu powinieneś dostać ???? na forum, wk*****ją mnie tacy ludzie. Zamiast cieszyć się, że szczęście trochę uśmiechnęło się do nas to jak zwykle, zauważanie tylko negatywnych stron. Nie pozdrawiam. ????
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
MI tez sie wydawało ze Mączyński dostał żółtą kartke . Na interi tez pisze ze dostał .
Krzysztof Mączyński - 4
Bardzo dobry przegląd pola. Obsługiwał kolegów znakomitymi podaniami. To on wykonał &quot;czarną robotę&quot; przy golu Lewandowskiego znakomicie odbierając piłkę w środku boiska. Notę obniża sytuacja z 33. minucie, kiedy zarobił żółtą kartkę i Szkoci mieli rzut wolny 25 metrów od naszej bramki.
Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-mecz-szkocja-polska-2-2-robert-lewandowski-bohaterem-orlow-o,nId,1901334#utm_source=paste&amp;amp;utm_medium=paste&amp;amp;utm_campaign=firefox
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
A co takiego osiągnęliście w tych eliminacjach poza wygraną z Niemcami? Przecież to zwycięstwo jest dla niektórych w tym kraju ważniejsze niż to czy Polska kiedykolwiek zagra w finale mistrzostw świata, więc po co wam ten awans na EURO gdzie się tylko ośmieszycie?????
Większości tych głupot, które tutaj napisałeś nie będę nawet komentował, ale jeśli nie wiesz po co jest potrzebny awans do ME to naprawdę jesteś ograniczonym człowiekiem. Jeden prosty przykład piłkarze, którzy dzisiaj grają w reprezentacji &quot;karmili się&quot; awansem do MŚ w Korei i Japonii wtedy większość z nich była dziećmi i duży wpływ tamten awans miał na to, że dzisiaj są piłkarzami bo reprezentacja była na fali (tak jak dziś) każdy dzieciak chciał wtedy grać jak Hajto, Dudek, Olisadebe itd....
Podobna sytuacja była gdy Adam Małysz wygrywał konkurs jeden za drugim, wtedy każdy dzieciak jeździł na stoku narciarskim w pozycji &quot;z rękami do tyłu&quot; tak jak skoczkowie na rozbiegu i każdy dzieciak chciał mieć narty firmy elan zielone identyczne jak Adam Małysz.
Tak to miej więcej działa, a poza tym ci piłkarze sobie zapracowali na ten awans i dlatego życzę im tego z całego serca.
Idąc Twoim tokiem myślenia to nie wiem po co ludzie budują domy przecież i tak się kiedyś zawalą, po co inżynierowie projektują nowe samochody przecież i tak po jakimś czasie wylądują na złomie. Jak by wszyscy mieli takie podejście to dalej byśmy siedzieli w jaskiniach.


AKA SHAKAL każda seria się kiedyś kończy :razz: poza tym to nie jest mecz o wszystko trzecie miejsce mamy pewne i playoffy to będzie dopiero mecz o wszystko ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom