>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Czy warto grać ten mecz ? i co wg. Was jest odpowiednim typem w tym meczu ?
Odpuść sobie kolego to spotkanie. Nie warto grać tego meczu. Kursy 2.80-3.20-2.50 pokazują że faworyt jest ciężki do wskazania. Wiadomo, że kursami nie ma co się sugerować, ale zawsze jest to jakiś wyznacznik. Obie ekipy stać dzisiaj na wygraną. A więc 1x2 to loteria. Gospodarze od 3 spotkań fakt, że nie stracili gola, ale Aik z tego co pokazuje tabela o dziwo lepiej gra na wyjeździe niż u siebie. Jedyne co mi się wydaje to, że mecz powinien underowo przebiegać. A jak wyjdzie to zobaczymy. Chcesz dzisiaj pograć Allsvenskan to idź w stronę Malmo X2 jak napisał Szef Elity albo pograj mój typ na IFK Goteborg. Masz już dubla ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Malmo wczoraj wygrało 3-0 jak coś.
IFK - Gefle +1,25 1,82 Sbobet
W sumie jest więcej przeciw niż za, ale ja gram, nie mocno, mocno to wszedłem w Malmo
bo widziałem jak grają obie ekipy w ostatnim czasie.
IFK jest na fali, walczy o mistrzostwo, gra u siebie czego chcieć więcej,
dało radę AIK to jak Gefle ma ich zatrzymać ?
nie wiem w jakich składach zagrają obie ekipy, nie wiem jak wyglądały w ostatnich meczach,
same wyniki nigdy nie pokażą tego co naprawdę się działo na boisku.
Co składnia mnie to gry w stronę gości ?
a to, że potrafią grać w piłkę :cool: , na wyjazdach narazie nie wygrali,
raz remisują raz przegrywają, przegrana jedną bramkę też sprzyja typowi.
Najważniejsze dla mnie jest to, że ja po tym kursie robiłbym +1 a nie +1,25,
na IFK domu nie zbuduje, Helsingborg utopił ludzi ostatnio na 1,15-1,2 ,
Orebro i Sundsvall też były faworytami, IFK na osiem ostatnich spotkań przegrało tylko z Malmo,
oni nie są Barceloną by utrzymali taką formę.
 
H 164

hector

Użytkownik
Od siebie tylko dodam,że Gelfe najważniejsze mecze zagra w nastepnych kolejkach:
30.09 Gelfe - Hacken
06.10 Osters - Gelfe
19.10 Gelfe - Syrianska
W tej sytuacji naprawde wątpe czy bedą &quot;gryźć trawe&quot; podczas meczu z IFK.Oczywiście każdy punkt sie dla nich liczy,ale gdzieś w głowie mają już zakodowane,że walka o wszystko bedzie w nastepnych 3 meczach.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Kalmar +0,5 - IFK 1,8 Sbobet
Gospodarze u siebie przegrali tylko raz - z Malmo, stracili wtedy 4 bramki,
od tamtego spotkania w dobrej formie, zwłaszcza w obronie.
Goście wygrali kolejne spotkanie u siebie i tracą punkt do Malmo,
w meczu z Gefle od stanu 3-0, nie grali praktycznie, Kalmar nie ma tak słabej obrony jak Gefle
i nie popełnia tak prostych błędów jak oni.
Rok temu było 3-0 dla Kalmar, wcześniej 0-0 i tak rezultat dla mnie będzie już dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Djurgarden - IFK 3,8 bwin
Hacken - Malmo 4,7 bwin
Stówkę mogę zagrać na obie ekipy.
Djurgarden nie widziałem dziś, ale formy chyba jest skoro 4-1 wygrali z Halmstad,
a oni potrafili pokona u siebie niedawno AIK, z IFK przegrali pechowo 0-1 po golu w 90min.
Djurgarden u siebie jest ekipą, która jest mocna, wygrała 6 z 13 spotkań.
IFK dziś przegrało z Kalmar, czy znowu przegra wyjazd ?
Djurgarden ma z nimi rachunki za puchar do wyrównania, w życiu nie zagram 1,85 w stronę gości,
znowu pojawił się za niski kurs na gości.
Malmo jutro powinno wygrac i powiększyc przewagę do 4 punktów, ale 1,7 z Hacken to przesada,
a dlaczego ?
bo mimo, że u siebie przegrali 6 spotkań, wygrali tyle samo,
teraz zagrają z najlepiej grająca wyjazdową ekipą, to mają też wysoką formę.
http://www.livesports.pl/mecz/OCfFtjsP/#zestawienie-kursow;kursy-1x2;koniec-meczu
w pierwszym meczu zabili Malmo z kontry, na gospodarzy było ponad 1,7
to dlaczego teraz jest mniej ? to jest pytanie dla
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Norrkoping DNB - Kalmar 1,8 bwin
Gospodarze u siebie na zmianę wygrywają i przegrywają, teraz statystycznie czas na porażkę.
Widziałem ostatnia spotkania i bardzo podobała mi się gra, mimo niekorzystnego wyniku i udane powroty.
Goście od porażki z Malmo u siebie, nie przegrali 6 kolejnych spotkań, dobrze wyglądali w meczu z IFK.
Na wyjazdach 6 wygranych, jedna z najlepiej grających ekip poza domem.
Dla mnie fajna linia w stronę gospodarzy mimo dobrej formy gości, poza tym over 2,5 do tego dorzucę.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: AFC United - Sirius
Typ: 1 DNB / 1X ✅
Kurs: 9,00 / 4,33 ✅
Bukmacher: bet365
vs.

Wynik: 2-2
Zacznijmy od tego, że typ jest do pogrania raczej za małą stawkę. Nie oglądam trzeciej ligi szwedzkiej, więc nie wiem jak zespoły wyglądają na boisku.
Ale ten pojedynek naprawdę bardzo mnie zaintrygował. Sirius na 3 kolejki przed końcem posiada przewagę 14 punktów nad drugim zespołem, który dodatkowo ma jeden mecz rozegrany więcej. Więc awans do Superettan (szwedzka druga liga) jest pewny. Goście biją się o pozostanie w lidze. Są o jedno miejsce nad strefą spadkową i mają o 3 punkty więcej niż zespół Sandvikens, który okupuje pierwsze zagrożone spadkiem miejsce. A tak naprawdę cztery, bo jeśli o kolejności pozycji decydują mecze bezpośrednie to AFC United wygrywa (1 zwycięstwo, remis - bilans 4:1), a jeśli o bilans bramkowy to też wygrywa (-8 AFC, -16 Sandvikens). Dzisiejsze zwycięstwo nad liderem zapewniłoby więc AFC United utrzymanie.
W ostatniej kolejce, kiedy Sirius też już było pewne awansu mierzyło się z drużyną Umea. Kursy na to zdarzenie przedstawiały się następująco: 1,17 Sirius, 6,50 remis, 15,00 Umea. Wynik 0-0 i piękny kurs siada.
Dzisiaj jest 10,00 - 5,75 - 1,20. Kto wie, czy nie będzie podobnie.
W wielu ligach drużyny po osiągnięciu swego celu spuszczają z tonu i grają na luzie, albo po prostu olewają spotkania. Sirius, czy wygra, czy przegra - dla nich jest to bez znaczenia. A AFC gra o życie, mobilizacji im nie zabraknie. Daję im większe szanse, niż robią to buki, więc widzę value. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli Sirius podejdzie do tego meczu Sirius(ly) to z gospodarzy nic nie zostanie. Cały czas trzeba pamiętać, że goście mają w lidze rekord 19-4-0 i bilans bramkowy 70:11.
Mimo wszystko gram, lepsi od lidera 3 ligi szwedzkiej północnej kręcili takie lody ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Assyriska - Sundsvall
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Efortuna
vs.

Wynik: 1-1 ⛔

Kontynuuję nielubiane przeze mnie, ale (jak widać wyżej) skuteczne węszenie spisków w niższych ligach szwedzkich, tym razem w Superettan. Otóż odkryłem bardzo ciekawą zależność, proszę zobaczyć:
Oba kluby muszą być ze sobą we wspaniałych relacjach. 3 punkty za 3 punkty, zwycięstwo za zwycięstwo to norma od 1998 roku. Miało to miejsce w pięciu z siedmiu sezonów, w których te dwie drużyny się spotykały. W tym sezonie pierwszy mecz wygrała Assyriska, czyżby jutro miało triumfować Sundsvall? Myślę, że jest na to bardzo duża szansa.
Pierwszy argument to oczywiście powyższe zestawienie.
Drugim argumentem, który będzie trafny, przy założeniu, że dalej grają 3 za 3 jest to, że teraz to Sundsvall jest w potrzebie i Assyriska powinna oddać im zwycięstwo. Gospodarze jutrzejszego meczu są bezpieczni, nie grozi im ani spadek, ani awans, natomiast Sundsvall walczy o bezpośredni awans do szwedzkiej ekstraklasy - Allsvenskan, bądź też w najgorszym wypadku o utrzymanie miejsca barażowego, na którym znajduje się obecnie. Zostały 3 kolejki i wypadałoby wygrywać do końca. Przeciwnicy to: Assyriska (7 miejsce), Brage (16), Landskrona (11). Więc teoretycznie powinny być łatwo zdobyte punkty w liczbie dziewięciu i prawdopodobnie awans do ekstraklasy.
Ale załóżmy, że nie zagrają 3 za 3. I tak faworytem jest Sundsvall. Ostatnio świetna forma, pięć meczów bez porażki, przypieczętowanych pokonaniem lidera - Falkenbergs w ostatniej kolejce. Ponadto Sundsvall to najlepsza wyjazdowa drużyna w lidze, zdobyli 27 punktów na 39 możliwych w delegacjach. Mają jasny cel, podczas gdy Assyriska gra o nic.
Wróćmy jeszcze na chwilę do teorii spiskowych. Oto mecze, w których Sundsvall poniosło porażkę w tym sezonie:
1. Sundsvall 0-3 Jonkopings
2. Orebro 3-0 Sundsvall
3. Sundsvall 2-4 Assyriska
4. Ostersund 2-0 Sundsvall
ad.1. - Sundsvall i Jonkopings grali 3 za 3 w 3/6 sezonach (w tym 2013)
ad.2. - Sundsvall i Orebro grali 3 za 3 w 1/9 sezonach (w tym 2013) - wyjątek od reguły
ad.3. - Sundsvall i Assyriska grali 3 za 3 w 5/7 sezonach (zobaczymy jak w 2013)
ad.4. - Sundsvall i Ostersund grali 3 za 3 w 1/1 sezonach (w tym 2013)
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Atvidaberg - Helsingborg 2 2,0 7/10 bet365
Goście sa na pewno bardziej zmotywowani niż gospodarze, ponieważ walczą o LE gdzie Atvidaberg jest w środku tabeli i nie grozi im ani spadek ani walka o wyższe cele. Ponadto u gospodarzy nie zagra ich najlepszy strzelec Zatara(9g).Jeśli chodzi o Helsingborg to brakuje Mahlangu (midf.13), Anderssona (def.17 +6 3g). Mimo braku tych dwóch piłkarzy goście na pewno będą walczy o 3 ptk.​
Elfsborg - Hacken 1 1,8 6/10
Hacken bez: Martina Ericssona (midf.20 1 5g) i Oscara Lewickiego (midf.14 +3) zawieszeni są, Simon Gustafson (midf.15 +9 2g) i Simon Sandberg (def.7 +3) a występ , Tibora Joza (def.5 +1) jest bardzo wątpliwy. Gospodarze jeszcze z cieniem szansy na LE wiec mają też o co walczyć, ponadto zagrają pełnym składem.​
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
AIK[email protected] b365✅✅
Gospodarze jeśli myślą o grze w pucharach to dzisiejsze spotkanie muszą wygrać.Aktualnie zajmują 4 pozycję i jeśli zwyciężą wskoczą na miejsce 2 i potem to oni mogą kontrolować sytuację.
Ich rywale zajmują bezpieczną 9 pozycję i grają już o przysłowiową pietruszkę.
AIK na dzisiejsze spotkanie wyjdzie w optymalnym zestawieniu,goście bez 3-4 podstawowych graczy.
Według mnie nie ma za bardzo nad czym się zastanawiać i pobierać ten typ.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Helsinborg - Kalmar
Typ: 2 DNB
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
vs.

Wynik: 2-3 ✅
Ten kurs to w mojej opinii ogromne value i aż grzech nie spróbować. Spodziewałem się tu 2,00-3,50-4,00 max., ale nie 1,50-4,00-6,00. Obie drużyny walczą o Ligę Europejską. Ktoś powie, że Kalmar ma tylko cień szansy. A niby dlaczego? Sytuacja w tabeli wygląda tak:
3. IFK Goteborg 51 pkt (bramki +17)
4. Helsinborg 49 pkt (bramki +22)
5. Kalmar 46 pkt (bramki +7)
Mecze Goteborga:
vs. Mjallby (wyjazd)
vs. Norrkoping (dom)
Mecze Helsinborga:
vs. Kalmar (dom)
vs. AIK (wyjazd)
Mecze Kalmar:
vs. Helsinborg (wyjazd)
vs. Mjallby (dom)
Goteborg ma teoretycznie najłatwiejsze mecze, ale jest pod formą pod koniec sezonu i ich konkurenci w walce o LE doskonale o tym wiedzą, więc będą walczyć.
Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Helsinborg nie zdobędzie już do końca żadnych punktów - są w słabej formie, od września coś się w nich zacięło i wygrali tylko jeden mecz na sześć możliwych. Zremisowali nawet z ostatnią, beznadziejną, zdegradowaną Syrianską u siebie. Przestali się liczyć w walce o mistrzostwo i chyba to ich bardzo podłamało. Teraz zakładamy, że przegrywają z Kalmarem (inaczej nie typowałbym w stronę gości) i z AIK&#39;iem, bo czego by nie mówić - nawet jeśli ostatnia kolejka będzie dla drużyny ze Sztokholmu meczem o pietruszkę, to i tak Helsinborgowi ciężko będzie sforsować twierdzę Friends Arena, gdzie niesieni wsparciem kibiców piłkarze AIK&#39;u grają dobrze. No i dochodzi chęć godnego i dobrego zakończenia sezonu przed własną publicznością. A może ten mecz jednak nie będzie o pietruszkę? Tym gorzej dla Helsinborga.
Kalmar prezentuje się ostatnio bardzo dobrze. Widziałem ich mecze z Osters (wygrana 2-1) i Goteborgiem (wygrana 2-1), zagrali w obu bardzo dobrą piłkę. Ostatnio, mimo przewagi, ulegli u siebie Djurgarden (a Djurgarden ostatnio jest naprawdę w wyśmienitej formie, więc nie mają się czego wstydzić). Wyjazdy, o czym pisałem w poprzednich analizach meczów z udziałem Kalmar to ich bardzo mocna strona, co jest plusem w kontekście meczu z Helsinborgiem. W delegacjach odnieśli 7 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki.
Nie wiem skąd bukmacherzy wytrzasnęli taki kurs na Kalmar w jutrzejszym starciu. Będzie wyrównany mecz, mecz o stawkę, a skoro będzie wyrównany, to grzechem jest nie spróbować typu na gości po przepięknym kursie, tym bardziej, że forma również przemawia za gośćmi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Djurgården-Gefle 1 AH-1 1,9 8/10 Bet365
Ciekawy mecz pod koniec sezonu pomiędzy Djurgården a Gefle. Goście praktycznie nie są zagrożeni spadkiem. Dlaczego wybrałem ten mecz skoro nikt nie gra o nic ? A mianowicie trener gospodarzy będzie prowadził ostatni raz zespół przed własną publicznością, ponieważ po sezonie odchodzi objąć Norweską kadrę (nie jestem pewien czy chodzi o kadrę, ale na pewno odchodzi z zespołu).Na mecz zostało sprzedanych 16 tys biletów co może świadczyć ze zawodnicy będą mega zmotywowani żeby dzisiaj wygrać i godziwie pożegnać się z trenerem. W składzie gości ponadto są jakieś osłabienia w formacji w defensywnej co jeszcze bardziej potwierdza ze wybór jest dobry.​
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Helsingborg wygra ligę 7 5/10 bet365

Dla mnie w tym roku Elfsborg nie obroni tytułu, a spore szanse daje Helsingborgowi.
Mają mocną kadrę, jeśli ktoś dojdzie do ataku teraz lub w połowie sezonu mogą potwórzyc sukces z sezonu 2011.
Zagrałem EW, bo dla mnie zajmią miejsca 1-2 w lidze.
Ponadto dorzucę kogoś Malmo albo AIK w trakcie sezonu (może Hacken)

http://screenshooter.net/8920115/pwcogkr
⛔

Malmo mistrz E/W kurs 5 5/10 bet365

Do końca rundy Malmo ma dobry terminarz, jeśli wygra dwa najbliższe mecze u siebie
na półmetku będzie na miejscach 1-2, widziałem w nich jednego z faworytów do tytułu
i teraz gram właśnie na nich.
✅

+1666zł

83% lokaty, tyle to nawet Amber Gold nie miało
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Ktoś powie, że Kalmar ma tylko cień szansy. A niby dlaczego? Sytuacja w tabeli wygląda tak:
3. IFK Goteborg 51 pkt (bramki +17)
4. Helsinborg 49 pkt (bramki +22)
5. Kalmar 46 pkt (bramki +7)
No dlaczego? Dlaczego? Teraz tabela wygląda tak:
3. IFK Goteborg 51 pkt (bramki +16)
4. Helsinborg 49 pkt (bramki +21)
5. Kalmar 49 pkt (bramki +8)​
Kalmar zbliżyło się do trzeciego miejsca, które premiowane jest awansem do Ligi Europejskiej. Nie jest to wcale zadanie niewykonalne: IFK i Helsinborg są w katastrofalnej dyspozycji w końcówce sezonu. Pisałem też:
Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Helsinborg nie zdobędzie już do końca żadnych punktów - są w słabej formie, od września coś się w nich zacięło i wygrali tylko jeden mecz na sześć możliwych. Zremisowali nawet z ostatnią, beznadziejną, zdegradowaną Syrianską u siebie. Przestali się liczyć w walce o mistrzostwo i chyba to ich bardzo podłamało. Teraz zakładamy, że przegrywają z Kalmarem (inaczej nie typowałbym w stronę gości) i z AIK&#39;iem, bo czego by nie mówić - nawet jeśli ostatnia kolejka będzie dla drużyny ze Sztokholmu meczem o pietruszkę, to i tak Helsinborgowi ciężko będzie sforsować twierdzę Friends Arena, gdzie niesieni wsparciem kibiców piłkarze AIK&#39;u grają dobrze. No i dochodzi chęć godnego i dobrego zakończenia sezonu przed własną publicznością. A może ten mecz jednak nie będzie o pietruszkę? Tym gorzej dla Helsinborga.
Helsinborg skompromitował się w meczu z Kalmar. Dlaczego aż tak mocne słowa? Wygrywali 2-0 jeszcze w 70 minucie, by przegrać 2-3. Wychodzą już braki i kondycyjne i w motywacji. Nie sądze, by byli w stanie powalczyć z AIK&#39;iem w jaskini lwa, nawet jeśli lew o nic już w tym sezonie nie gra.
IFK Goteborg jest w tym samym punkcie, co Helsinborg. Totalnie opadli z sił pod koniec sezonu i z ekipy, która walczyła o mistrzostwo stali się drużyną niepewną europejskich pucharów. Przegrywają jak leci i nie spodziewam się nagłego zwrotu w meczu z Norrkoping. Kursy rzędu @1,50 na słaby Goteborg to raczej z kategorii &quot;nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać&quot;. Tak jak w ostatniej kolejce grzechem było nie pobrać typu na Kalmar, tak teraz grzechem jest niepobranie Norrkoping. Zawsze warto zabezpieczyć się DNB i ja czekam na kurs na to zdarzenie.
Kalmar idzie po swoje w końcówce tego sezonu, wygrywają mecz za meczem, polegli jedynie ze świetnym w końcówce Djurgarden. Pokazali charakter i wiarę we własne umiejętności i formę w ostatnim meczu z Helsinborgiem, o którym pisałem wyżej. To powinien być wystarczający bodziec, by w ostatniej kolejce pokonać Mjallby na własnych śmieciach. Kurs nie rozpieszcza, ale według mnie można brać. Kończąc, polecam następujące typy:
Mecz: AIK - Helsinborg
Typ: 1
Kurs: 1,91
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Mecz: IFK Goteborg - Norrkoping
Typ: 2 DNB
Kurs: 4,75
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Mecz: Kalmar - Mjallby
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: WilliamHill
vs.


Warto też poszukać (jak pojawi się) zakładu na typ obie strzelą w meczu Malmo i Syrianska. Ten mecz to będzie jeden wielki festyn, Malmo będzie świętować mistrzostwo, a Syrianska będzie chciała pożegnać się z Allsvenskan w dobrym stylu. Jakkolwiek absurdalnie by to brzmiało, goście (tak, mówię o drużynie, która zdobyła całe 14 punktów w 29 meczach) zaliczyli zwyżkę formy. Przegrali po dobrym meczu z Gefle i rozbili u siebie Atvidaberg 4-1. Liczę na otwartą piłkę i jeśli kurs będzie satysfakcjonujący, chętnie wejdę w BTS w tym meczu.
E: co do meczu AIK:
Absencje AIK:
- Daniel Majstorovic - obrońca (8/1 - 676 minut)
- Robert Ahman-Persson - pomocnik (8/1 - 162 minuty)
- Alhassan Kamara - napastnik (3/0 - 43 minuty)
Absencje Helsinborg:
- Loret Sadiku - obrońca (27/2 - 2385 minut)
- May Mahlangu - pomocnik (13/0 - 1169 minut)
- Robin Simovic - napastnik (28/8 - 2112 minut)
- David Svensson - pomocnik (3/0 - 111 minut)
- Christoffer Andersson - obrońca (23/3 - 1505 minut)
Naprawdę polecam zagrać gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Superettan-ostatnia kolejka.
Ljungskile-Orebro@1.50 b365✅
Będzie szybko i na temat.Jeśli goście chcą pozostać na 2 miejscu i awansować bezpośrednio do elity muszą to spotkanie wygrać bowiem tuż za nimi z 1 punktem straty znajduje się Sundsvall.
Gospodarze zajmują bezpieczną 9 pozycję,w 3 ostatnich meczach porażki.
Brage-Varbergs@1.80 b365✅
Tutaj sytuacja całkiem odwrotna.Goście jeśli chcą się wydostać ze strefy spadkowej muszą wygrać.Zadanie o tyle łatwiejsze,że gospodarze zajmują ostatnią pozycję z zaledwie 12 punktami i dawno już pożegnali się z ligą.
Jak zdobędą dziś 3 punkty,a varnamo lub Landskrona(gra z Sundsvall) nie wygrają to zostają w lidze.
Myślę,że nie wypuszczą z rąk takiej szansy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Idę grać w piłkę zaraz, jest super wkurwiony, bo forum nie działa.

Zagrałem tak:

Varbergs 2 unibet
Sundsvall -0,25 1,8 bet365
Varnamo -0,25 1,91 ibc

Sundsvall walczy o awans, Landskrona jest bez formy.
Varnamo walczy o życie, Varbergs też, tabele i ostatnie wyniki każdy sam sobie może zobaczyć, tyle.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Brage - Varberg / Typ 2 @ 1.85 / William Hill
http://www.betexplorer.com/soccer/sweden/superettan/brage-varbergs/tt9U35lJ/
vs

Ostatni mecz w ramach szwedzkiej Superettan ! Spotkanie pomiędzy Brage a Varberg. Sytuacja wygląda następująco ! Brage (gospodarze) są w 10000 % spadkowiczem, gdzie obecnie zasiadają na ostatnim miejscu w lidze. Ich dzisiejszy rywal a tym samym ostatni mecz w tej lidze jakim jest Varberg ma szanse utrzymać się w Superettan ! Wygrywając to spotkanie mogą wskoczyć na miejsce 12, ewentualnie grając w play off o utrzymanie. Gospodarze z problemami :
Magnusson (obrona 26/3), Bjorkman (obrona 0/0), Tauer (obrona 8/1), Toompuu (pomoc 8/1), Nilsson (atak 10/1) oraz Cyr (pomocnik 6/0).
Ale tak łatwo to nie będzie, z racji tego że goście też osłabieni : OzdemiroK (obrońca 13/1), Larsson (napastnik 7/0) i Rexhepi (pomocnik 24/6). Vanneryr (napastnik 26/13 najlepszy ich zawodnik) nie jest pewny swojego występu. Ciężko cokolwiek wywnioskować patrząc na statystyki, obie drużyny szału nie zrobiły w przeciągu sezonu, ale Goście grają o swoje być / albo nie być !
Gram na williamhill, tam nie ma szerokiej oferty na ten mecz by zagrać podpórke, tak więc gram na czysto za płaską stawkę.
Ljungskile - Orebro / Typ 2 @ 1.53 / William Hill
✅ Brage 2:4 Varberg
http://www.betexplorer.com/soccer/sweden/superettan/ljungskile-orebro/vHCD7mkf/
vs

Podobna sytuacja jak w meczu drużyny Varberg. Tu różnica polega na tam że gospodarze są spokojni pozostania w lidze lecz w przypadku Orebro, to panowie muszą w tym meczu mieć łeb na karku i to spotkanie wygrać. Mianowicie w przypadku gdy Falkenberg&#39;owi się powinie noga to Orebro wskoczy na fotel lidera, lecz nie zapominajmy ze Orebro po piętach depcze drużyna GIF Sundsvall i jak wygrają mogą zamienić się miejscem z drużyną Orebro i nie będzie to dla nich spokojny awans do Allsvenskan. Oczywiście nie obędzie się bez braków kadrowych w obu ekipach, Gospodarze bez :
Josemar(obrońca 10/0), Lindberg (pomocnik 25/7) nie jest pewny swojego występu. Orebro bez Berish (obrońca 12/1) oraz Nilsson (pomocnik 16/0).
✅ Ljungskile 0:1 Orebro
Falkenbergs - Angelholms / 1 @ 1.40 / William Hill
http://www.betexplorer.com/soccer/sweden/superettan/falkenbergs-angelholms/nsGL5RJ6/
vs

Prosta sprawa, Gospodarze muszą zapewnić sobie pierwsze miejsce i tu nie ma co się rozpisywać ! Na oficjalnej stronie Falkenbergs Kibice organizują ogromną &quot;pomeczową&quot; fieste by udokumentować tym samym 1 miejsce swojej drużyny ! Braki w tym meczu po obu stronach, zacznę może od gospodarzy :
Vall (pomocnik 4/0), Svahn (pomocnik 23/5) oraz ErikssoN (obrońca 28/1).
Goście osłabieni w takich graczy jak : NIlsson (obrońca 10/), Nilsson (pomocnik 4/0), Eiswohld (pomocnik 8/1) oraz NazarI (pomocnik 21/3).
✅ Falkenbergs 4:2 Angelholms
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
vs

Prosta sprawa, Gospodarze muszą zapewnić sobie pierwsze miejsce i tu nie ma co się rozpisywać ! Na oficjalnej stronie Falkenbergs Kibice organizują ogromną &quot;pomeczową&quot; fieste by udokumentować tym samym 1 miejsce swojej drużyny ! Braki w tym meczu po obu stronach, zacznę może od gospodarzy :
Vall (pomocnik 4/0), Svahn (pomocnik 23/5) oraz ErikssoN (obrońca 28/1).
Goście osłabieni w takich graczy jak : NIlsson (obrońca 10/), Nilsson (pomocnik 4/0), Eiswohld (pomocnik 8/1) oraz NazarI (pomocnik 21/3).
[/size][/center]
No chyba że duże zaangażowanie gości zostało kupione przez kogo innego:? Bo na tą chwilę (16 minuta) gospodarze już przegrywają...
edit: myliłem się,emOboy gratuluję typu.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Midtjylland vs Esbjerg Typ 1
Polecam jutro mecz z ligii duńskiej ekipa lidera zmierzy się z ósmym Esbjergem, który przegrał ostanie trzy mecze. Midtjylland po świetnym początku notuje lekki spadek formy nie wygrali ostanio 5 meczy. Licze jutro na przełamanie złej passy ekipy gospodarzy.
Kolego, pomyliłeś tematy + analiza niezbyt merytoryczna. Proszę, by ktoś zajął się tym postem, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom