>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
26.08.2013 / kupon #46

Dyscyplina: piłka nożna / Allsvenskan / Szwecja
Spotkanie: Hacken - IFK Norrkoping
Typ: IFK Norrkoping (Zakład bez remisu)
Kurs: 2,62
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: w przeciągu ostatnich 9 meczach przed własną publicznością dzisiejsi gospodarze bo o nich mowa wygrali tylko dwa razy. Nie służy im gra na własnej murawie ? dziwne, myślałem do tej pory że to atut grania na własnej trawie. Mało tego, w ostatnich 11 spotkaniach ogółem zarobili do tabeli ligowej 7 pkt po dwóch wygranych i jednym remisie.. podkreślam po 11 spotkaniach ! Ich forma szału nie robi, a na mnie wrażenia tym bardziej nie robi. W meczach bezpośrednich obu drużyn zwycięzco wychodziła drużyna Hacken, ale zadajmy sobie pytanie czy statystyki h2h odzwierciedlają obecną formę ? nie uważam tak, choć nie ukrywam że często się tym sugeruje. Przejdźmy do gości tego meczu. Norrkoping swoje ostatnie spotkania to 3 wygrane, remis i przegrana z niżej plasującą się drużyną Djurgadens po hattrick&#39;u A. Prijović. Remis 0:0 z liderem tabeli też duży plus wg. mnie. Trener gospodarzy Gerhardsson dzis w wyjściowej jedenastce nie wystawi takich graczy jak :
Joza (6/0), defensywny pomocnik Ayarna (5/0), pomocnicy Mohammed (15/1), Gustafsson (19/1), oraz ich pierwszy napastnik El Kabir (19/12). Pozyskali również dwóch nowych graczy takich jak Yago Fernandez i Mikolaj Lebedynski, lecz nie zostali powołani do kadry na to spotkanie.
Norrkoping, ich trener Andersson nie ma świeżych urazów lub zawieszonych graczy w dzisiejszym meczu i może liczyć na wszystkich swoich zawodników. Gram ten typ bardzo zachowawczo, tak więc w przypadku remisu zwrot stawki.
wynik: Hacken 1:0 IFK Norrkoping / ⛔ nie zaliczony !
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Sundsvall - Angelholms +1,5 1,89 BetVictor 2 7,6 Sbobet


Gospodarze nie przegrali od 8 spotkań w lidze, u siebie tracą sporo bramek.
Goście zremisowali z Jonkopings, ale oni teraz są w formie.
Z GAIS przegrali po dobrym meczu, wcześniej wygrali cztery spotkania.
Angelholms na wyjazdach przegrało tylko 3 z 10 spotkań, to nie jest koszykówka, więc +1,5 gram śmiało.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co do meczu Hacken, ja +0,5 zagrałem na gości, ale oni też stracili niedawno dwóch istotnych graczy, Thorvaldsson strzelił 9 bramek, Khalili 7. Poza tym over 2,5 bo w meczach między tymi ekipami zawsze
padało sporo bramek, a ich defensywy nie są mocne.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Witam ;)
mam pytanie do ekspertów od ligi szweckiej . co powiecie aby zagrac BTS-a w meczu Sundsvall - Angelholms ? Obydwie druzyny lubia sporo strzelac jak i tracic . kurs na BTS oscyluje w granicach 1.70 a na wygrana gospodarzy 1,35-1,40 . mysle ze lepiej zagrac BTS-a bo szanse sa duze i po wiekszym kursie . Co wy na to ? ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Brakło życia by Angelholm wygrał, ale +1,5 łatwo, więcej nawet było u większości buków jak więcej dało ten spread :spokodfhgfh:
na weekend na pewno Gefle +1,25, o AIK pisałem przed meczem z Halmstad, gdzie przegrali :cool:
Dla mnie powinna być inna linia, tak jak tydzień temu.
Więcej nie ma co pisać, bo nie ma czasu, a gdy się go znajduje to forumek muli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Do typu na Gefle się przyłączam,z tym że w bet365 biorę +1,5. AIK nie zremisowało od 7 kolejek i wdg mnie ta seria teraz się skończy.
Jak widzicie Helsingborg -1? Wracaja do siebie,gdzie są bardzo mocni a z Brommą ,która niby podłapała ostatnio formę nie powinni mieć raczej dużych problemów.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Falkenbergs-Assyriska FF 1 AH-1,5 2,5 8/10 Bet365✅
Assyriska ma dość dużo problemów dzisiaj ze składem, nie wystąpi 3 z 4 podstawowych obrońców. Kapitan drużyny Batan jest kontuzjowany, a Agai kluczowy gracz w pomocy jest chory. Gospodarze walczą o awans do klasy rozgrywkowej, dzisiaj nie powinni mieć problemu z osłabionym średniakiem.​
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Svenska Cupen - Kwalifikacje
Svenska Cupen - Kwalifikacje
5. września 2013, 19:00
Mecz: Sirius - Brage
Typ: Under 3
Kurs: 2.00
Stawka: 3/6
Buk:
vs.
Krótka Analiza: Gospodarze na własnym stadionie wygrali ostatnie dziesięć spotkań! Brage też ma serię dziesięciu spotkań, tyle że przegranych, na wyjeździe. Mimo iż Sirius gra ligę niżej to i tak są faworytami - Blåsvart pewnie przewodzą w trzeciej lidze szweckiej. Brage znowu kompromituje się w Superettan w 22 meczach wygrywając tylko jedno z nich. Jeżeli dziś faktycznie wygrają gospodarze to nie powinno być to najwyższe możliwe zwycięstwo. Dlatego trzeba spróbować under, zwrot jeżeli padną trzy gole. A że padnie więcej to mało prawdopodobne...
WYNIK: Sirius 4-1 Brage ⛔
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
GAIS - Varnamo 1,75 bwin 1,8 marathonbet
Dla mnie to ma wartość 1,5, obie ekipy w ostatnich meczach słabo.
Varnamo może i tylko 4 razy przegrało poza domem, ale rywal jest od nich kadrowo lepszy,
dla mnie tu będzie -1, więc gram już teraz.
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Allsvenskan / Szwecja
15.09.2013 17:30 Spotkanie: BK Hacken vs. Helsingborg
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza
Przeglądałem ofertę na najbliższy weekend i przejść obojętnie obok takiego kursu na zwrot w przypadku remisu - nie mogę. Pozostało jeszcze 8 spotkań do końca ligi. Helsingborg posiada stratę 1pkt do Malmo. W spotkaniach z przeciętniakami nie mogą tracić punktów, jeżeli chcą zostać liderem. Hacken posiada 25pkt i 4pkt przewagi nad grupą spadkową. O nic nie walczą, jedynie o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jeżeli przegrają mecz z vide-liderem, tragedii nie będzie. Helsingborg traci bardzo mało bramek, do tej pory 22, tylko jedna drużyna straciła mniej do tej pory, Kalmar - 19. Hacken do tej pory strzeliło 25 bramek, z czego 12! strzelił jeden gracz (El Kabir Moestafa). Co więcej, ten gracz może nie zagrać. Nie grał w poprzednich czterech spotkaniach z powodu kontuzji, niestety nie znalazłem informacji czy w tym zagra. W poprzednim spotkaniu rozgrywanym 01.09.2013, zawieszeni byli: Oscar Lewicki, Moestafa El Kabir, Tibor Joza, Jonas Bjustrom, Yago Fernandez, Nasiru Mohammed, Fredrik Bjorck . Bilans ostatnich pięciu spotkań W-L-D również dla nich niekorzystny (1-2-2) / Helsingborg (2-2-1). Według mnie, nawet jeżeli zagra El Kabir, w co wątpię, Helsingborg powinien wygrać to spotkanie. Ich spotkanie w poprzedniej rundzie zakończyło się zwycięstwem Helsingborga 5:0. Hacken w statystykach wypada blado i uważam że taki kurs jest warty gry. Trzeba łapać, bo przy wystawieniu kurs był 1,83 (według oddsportal).
Pozdrawiam.
3:2 ⛔ Przedziwny mecz 1:0 -&gt; 1:2 -&gt; 3:2....​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Atvidabergs - Osters
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365

vs.

Myślałem, że seria zwycięstw drużyny Osters może dobiec końca. Spodziewałem się kursów na mniej więcej równym poziomie. A tu śmiech: 2.00 - 3.40 - 3.75. Po takim dużym kursie gram na gości bez wahania. Przed przerwą reprezentacyjną byli w świetnej dyspozycji - nie przegrali w siedmiu spotkaniach z rzędu, wygrywając cztery (bilans 12-5). Dzisiejsi gospodarze byli na przeciwnym biegunie - nie wygrali w kolejnych siedmiu spotkaniach Allsvenskan, przegrywając cztery razy i remisując trzy (bilans 4-13). Wymęczyli jedynie zwycięstwo w pucharze Szwecji po rzutach karnych z trzecioligową drużyną Uddevalla. Coś się w tej drużynie zacięło, po dobrym początku sezonu i teraz (oczywiście obok Syrianska) są najgorszą drużyną. Osters potrafiło pokonać na wyjeździe mistrza kraju - Elfsborg, urwać punkty u siebie liderowi z Malmo, więc są aktualnie drużyną o dużo lepszej formie. Liczę, że przerwa reprezentacyjna nie zmieniła nic w psychice i dyspozycji obu drużyn i ujrzymy tu przekonywujące zwycięstwo gości.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Hammarby - GAIS +0,75 1,98 Sbobet albo +1 1,92 teraz
Nie patrzę nawet na kadrę gości na ten mecz, nawet brak całej 11
nie skłoniłby mnie do odpuszczenia gry w stronę gości.
Hammarby blisko w tabeli, ale u siebie wygrało tylko 4 z 11 spotkań.
Goście poza domem przegrali cztery razy, to oni są w lepszej formie, nie wiem skąd ta linia.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Osters - Halmstad
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,00
Bukmacher: Milenium​

Wynik: 0-1 ✅

vs.
Nie rozumiem. Ostro przejechałem się w ostatni weekend na drużynie Osters, której zaufałem w meczu z Atvidabergs. Totalna kompromitacja, beznadziejny występ i zasłużona porażka 0-4.
Dlatego dzisiaj poszukam niespodzianki (wg buków, patrzę na kursy i chyba mimo researchu o czymś nie wiem). O Osters napisałem dużo w poprzedniej analizie i we wstępie tej. Wcześniej super, teraz fatalnie. W meczu z Atvidabergs nic nie działało dobrze, każdy piłkarz zagrał fatalnie, a gospodarze wypunktowali wszystkie słabości Osters. Teraz, po porażce w ostatni weekend Osters podejmie Halmstad. Mecz bezpośrednich sąsiadów w tabeli. Mecz o utrzymanie. Motywacja u obu drużyn będzie na pewno na wysokim poziomie, o to nie trzeba się martwić. Goście przystępują do tego meczu po porażce u siebie 0-1 z walczącym o mistrzostwo Goteborgiem. Wcześniej całkiem dobra passa, pokonali między innymi AIK. Mają teraz trochę lepszy okres po fatalnym początku sezonu. Na wyjazdach ugrali dwa zwycięstwa, Osters tylko trzy u siebie. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na niesamowicie wyrównany pojedynek, więc value jest po stronie Halmstad. Na koniec jeszcze osłabienia w obu drużynach:
Osters:
Alexander Nadj - bramkarz (17/0 [25 bramek straconych] - 1530 minut)

Halmstad:
Shkodran Maholli - pomocnik (4/1 - 92 minuty)
Johan Blomberg - pomocnik (24/2 - 1242 minuty)

Serdecznie polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Djurgarden - Atvidabergs
Typ: X2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Milenium

Wynik: 2-0 ⛔

vs.
Djurgarden - Atvidabergs czyli starcie drużyn, które po przerwie na reprezentacje zaprezentowały się chyba najlepiej. Djurgarden pokonało na wyjeździe lidera z Malmo, a Atvidabergs zmiażdżyło 4-0 na swoim terenie Osters. Wydaje się więc, że będzie wyrównany mecz i idę tym tropem. Oglądałem ostatni mecz Atvidabergs i mogę powiedzieć, że całkowicie zdominowali Osters, nie dając im zrobić absolutnie nic. Obrona rozbijała ataki już w zalążku, a pomoc i atak robił swoje. Djurgarden nie widziałem przez długi czas, ale po wynikach widać że spisują się coraz lepiej. Warto jednak zaznaczyć, że nie wystąpią jutro dwa ważne ogniwa drużyny ze Sztokholmu: Haris Radetinac i Aleksandar Prijovic. Obaj grali w zwycięskim boju z Malmo i obaj są bezdyskusyjnie zawodnikami pierwszego składu. Obaj odnieśli urazy i obaj zostali zmienieni. Radetinac to filar pomocy, Prijović to drugi najlepszy strzelec klubu. Jest to o tyle duże osiągnięcie, bo przyszedł do Djurgarden zaledwie miesiąc temu. 5 meczów: 3 bramki i 2 asysty. W dużej mierze dzięki niemu miały miejsce te ostatnie sukcesy drużyny ze stolicy. Atvidabergs przystępuje do meczu z jednym poważnym osłabieniem - nie wystąpi Daniel Hallingström, podstawowy obrońca i zawodnik klubu od ponad 10 lat. Wierzę jednak, że zmiennicy się wykażą i powstrzymają również osłabiony atak gospodarzy. Kurs @4,33 na gości jest bardzo wysoki i moim zdaniem trochę przesadzony, bo jednak Atvidabergs pokazał się ze świetnej strony w ostatni weekend i jestem skłonny im po tym meczu zaufać, zabezpieczając się podpórką po również dobrym kursie.
Pełna lista osłabień:

Djurgarden:
- Joel Riddez - obrońca (2/0 - 14 minut)
- Philip Sparrdal Mantilla - obrońca (3/0 - 102 minuty)
- Brian Span - pomocnik (5/0 - 132 minuty)
- Haris Radetinac - pomocnik (24/4 - 1945 minuty)
- Aleksandar Prijovic - napastnik (24/8 - 940 minut -&gt; cały sezon*) / (6/3 - 434 minuty -&gt; tylko Djurgarden)
*Aleksandar Prijovic dołączył do Djurgarden z FC Sion, wcześniej występował na wypożyczeniu w Tromso i tam strzelał bramki w tym sezonie.


Atvidabergs:
- Daniel Hallingström - obrońca (22/0 - 1878 minut)
- Emmanuel Dogbe - pomocnik (6/0 - 339 minut)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Osters - Kalmar
Typ: Kalmar i poniżej 2.5 bramki
Kurs: 6,00
Bukmacher: bet365

Wynik: 1-2 ⛔

vs.

Na wstępie mówię, że jak ktoś lubi grać undery w meczach piłkarskich to dzisiaj jest do tego świetna okazja. Na ostatnie 12 spotkań ligowych i domowych Osters padły tylko 2 overy 2.5. Kalmar pokrywał over 2.5 na wyjazdach również tylko dwukrotnie na 12 prób, tak samo jak Osters. Dwie wybitnie underowe drużyny, Kalmar posiada najlepszą defensywę w lidze (tylko 19 bramek straconych w 24 meczach). Zmierzą się drużyny o trzecim i czwartym najgorszym ataku w lidze (Osters 22 gole w 24 meczach, Kalmar 24). Do tego dodajmy osłabienia, których lista na końcu analizy. W obu drużynach zabraknie po dwóch pomocników, którzy odpowiadają za siłę rażenia w obu drużynach. Jak tu nie padnie under, to gdzie ma paść?
Under 2.5 @1,66 bet365 wydaje się dobrą opcją dla nielubiących ryzyka.
Teraz uzasadnię, dlaczego typuję Kalmar na zwycięzcę tego pojedynku. Po meczu z Osters Kalmar będzie miał bardzo ciężki terminarz, bo przyjdzie im się zmierzyć z IFK, Djurgarden, Norrkoping i Helsinborgiem. Dwie drużyny walczące o mistrzostwo i dwie drużyny ciężkie do pokonania. Dzisiaj chyba najlepsza okazja na zdobycie pełnej puli. Warto zaznaczyć też dobrą postawę gości na wyjazdach (18 punktów na 36 możliwych i 4 miejsce w tabeli wyjazdowej) i słabą Osters w meczach domowych (13 punktów na 36 możliwych i 14 miejsce w tabeli spotkań domowych). Warto też wspomnieć o patencie drużyny Kalmar na Osters, bo nie przegrała z nią w ośmiu spotkaniach z rzędu, notując sześć zwycięstw i dwa remisy (nie liczę meczów towarzyskich).
O Osters było też sporo w poprzednich analizach.
Kalmar widziałem zaledwie kilka razy w tym sezonie, lecz zawsze ich gra wyglądała podobnie. Nie zaskoczą mnie. Osters to dziwna drużyna. Przed przerwą na reprezentacje byli świetni i pokonywali każdego jak leciało. O 180 stopni zmieniło się oblicze tej drużyny po przerwie i zobaczyliśmy blamaż z Atvidabergs i porażkę przed własną publicznością z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie - Halmstad. Te wyniki i słaba postawa w tych meczach nie wróżą dobrze gospodarzom, na których dodatkowo ciąży ogromna presja. Dodajmy do tego osłabienia w postaci braku Nadja, Perssona i Zlojutro. Kalmar też jest osłabiony, ale przyjeżdża raczej w dobrym humorze, bo w lidze mogą ugrać jedynie coś pozytywnego, spadek im nie grozi w żadnym stopniu. Nie jestem przekonany, czy gospodarze udźwigną presję i poradzą sobie z dobrą obroną Kalmar przy braku czołowych zawodników. Kurs na zdarzenie Kalmar wygra i under 2.5 to bardzo kusząca propozycja i ja zaryzykuję. Under jest właściwie pewny, kwestia tylko czy Kalmar podoła. Niemniej jednak jest value.
Osłabienia:

Osters:
- Alexander Nadj - bramkarz (17/0 - 1530 minut)
- Karl-Johan Lindblad - obrońca (0/0 - 0 minut)
- Jesper Andersson - obrońca (0/0 - 0 minut)
- Johan Persson - pomocnik (22/1 - 1877 minut)
- Fredrik Lundgren - pomocnik (0/0 - 0 minut)
- Vladica Zlojutro - pomocnik (25/5 - 1943 minut)
- Andreas Wihlborg - pomocnik (0/0 - 0 minut)
- Andreas Birgersson - napastnik (0/0 - 0 minut)

Kalmar:
- Zlatan Azinovic - bramkarz (0/0 - 0 minut)
- Paulus Arajuuri - obrońca (12/0 - 988 minut)
- Mattias Pavic - obrońca (0/0 - 0 minut)
- Rasmus Sjöstedt - obrońca (4/0 - 360 minut)
- Filip Sachpekidis - pomocnik (2/1 - 64 minuty)
- Anton Agebjörn - pomocnik (3/0 - 74 minuty)
- Ismael Silva Lima - pomocnik (20/2 - 1320 minut)
- Mans Söderqvist - pomocnik (22/5 - 1692 minut)
Pogrubione są ważne osłabienia, na pomarańczowo są nowe osłabienia.​
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
IFK Goteborg - Gefle IF 3:1

Typ: 1
Kurs: 1.53


IFK Goteborg gra o fotel lidera w tym spotkaniu. Nie ma mowy o odpuszczaniu. Mają sporą szansę, bo 1 z 3 drużyną zmierzą się w tej kolejce bezpośrednio ze sobą. Chodzi mi o ekipy Helsingborgs IF i Malmo FF. Jeden Bóg raczy wiedzieć jaki padnie tam wynik. Ale IFK Goteborg ma szansę to wykorzystać wygrywając spotkanie z Gefle IF. A goście nie grzeszą formą, w 3 ostatnich meczach zaledwie 1 zdobyta bramka. O dobrej dyspozycji Gefle nie ma co więc pisać. Gospodarze ciągną passę 3 zwycięstw z rzędu i zapowiada się czwarte. Pod względem meczy na własnym boisku IFK Goteborg jest zdecydowanym liderem w lidze. A Gefle IF na przedostatnim.. gorsza jest tylko Brommapojkarna. Kurs na gospodarzy mimo przewagi jaką mają jest dość atrakcyjny i wart mimo wszystko zagrania. Ekipa Gefle jak pamiętamy pożegnała się z rozgrywkami Ligi Europejskiej w tym sezonie ulegając w dwumeczu Karabakh. To świadczy, że w klubie nie jest za wesoło. Pozostała im walka w lidze o.. utrzymanie. Bo bliżej im dołu tabeli niż góry.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Helsingborgs - Malmo +0,25 1,79 Sbobet
Mecz na szczycie, Malmo mimo przewagi Norrkoping wygrało z nimi poza domem 2-0 w ostatnim meczu,
gospodarze u siebie zremisowali u siebie z Syrianską 2-2,
mieli sporo okazji, ale nie potrafili przez ponad 20min wykorzystać przewagi zawodnika i strzelić na 3-2,
drużynie brakuje paliwa, dla mnie goście tego nie przegrają.
 
A 0

amichal

Użytkownik
Pytanie do osób znających się na lidze szwedzkiej.
Djurgarden - AIK. W zespole Djurgarden ta sama obrona co w ostatnich dwóch meczach, nie tracąca żadnej bramki. W ataku brakuje Prijovica i Fejzullahu, czyli strzelców 6 z 26 wszystkich bramek. Zostaje Jawo strzelec 8 bramek. W zespole z AIK brakuje, wydaje mi się dość mocnego zawodnika, mianowicie Borges&#39;a. Autora 5 bramek i licznych asyst w 19 spotkaniach, grającego na kierownicy(ofensywny pomocnik). Doświadczona obrona zostaje bez zmian, nie licząc ostatniego meczu gdzie stracili 3 bramki z IFK Goteborg, to w poprzednich 3 meczach stracili 1 bramkę. Trójka najlepszych strzelców, którzy zdobyli łącznie 20 bramek: Goitom, Bahoui i Igboananike są w kadrze na mecz.
Czy warto grać ten mecz ? i co wg. Was jest odpowiednim typem w tym meczu ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom