>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Halmstad-Syrianska under 2,5 1,85 100=185 bet365
Tutaj mierzą się dwie najsłabsze drużyny ligi szwedzkiej, Halmstad i Syrianska w domu jak i na wyjeździe mecze, strzelają średnio 0,57 gola na mecz, co jest tylko pokazuje jak słaba defensywę tworzą. W tym sezonie tylko 28% meczy kończyło się więcej niż 3 bramkami, tutaj powinno być podobnie.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Syrianska - IFK 2,25 bwin 2/10
Gospodarze bez formy, w ostatnim czasie notują fatalne wyniki, dawno nie wygrali.
IFK przegrało z Helsingborgiem mimo prowadzenia 2-0.
Dla mnie maks 2 będzie na gości, z Malmo było ~1,8, na AIK podobnie.
Rok temu IFK przegrało tutaj 1-2, teraz Ci gracze sprowadzeni rok temu
mają lepsze zgranie, w ataku pozycyjnym gospodarze za dużo im nie zrobią,
dlatego IFK musi oddać ple gry o zagrać z kontry, bo już wielokrotnie to przynosiło efekty,
a to jak IFK potrafia ją wyprowadzi można zobaczyć
choćby oglądając 2 gola w ostatnim meczu z aktualnym liderem.
 
A 1

arsenalno

Użytkownik
Kalmar-Syrianska 1.50//4.00//6.50
03.08.2013 godzina 16:00

Info:

Forma po stronie gospodarzy + Kalmar gra na naturalnej trawie a Syrianska na sztucznej.
Kalmar wciąż u siebie bez porażki ( 2-6-0). Ostatnie 6 spotkań to: 3 wygrane i 3 remisy.
Syrianska ostatnia w tabeli z 10 punktami po 17stu meczach. 11 meczów bez zwycięstwa (0-3-8). Nie obecnymi w tym meczu będą: Elia(O 13/0), Sleyman (O 12/0), Demitras (O 11/0), Chanko (P 14/1), Sjoblom (P 13/0), Touma (N 12/3).
Ciekawe H2H:
31.03.13 SyrianskaKalmar0 : 3
04.11.12 SyrianskaKalmar3 : 0
30.06.12 KalmarSyrianska3 : 0
11.09.11 SyrianskaKalmar2 : 1
01.05.11 KalmarSyrianska2 : 0
niby 3 za 3.. ale czy na prawdę? zobaczymy ;)
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
No dobra nie ważne, skoro 2 osoby mają podobne info to powinno być prawidłowe.
Arsenalno jest nowym uzytkownikiem i wolałem, aby ktoś &quot;starszy&quot; dał opinię ????
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
AIK - IF Elfsborg 1 @1.95 Bet365 3/10 ✅

Elfsborg w ciężkiej sytuacji bo w lidze grają o europejskie puchary na przyszły sezon, do końca jeszcze sporo kolejek, ale duża rywalizacja w lidze istnieje. Dla nich jednak najważniejszy jest teraz rewanż w ELM z Celtickiem - w pierwszym meczu w Szkocji przegrali 1:0 więc mają u siebie szanse w środę odrobić straty. Dlatego spodziewam się, że jedenastka w meczu ligowym może zawierać pojedyncze rotacje z powodu lekkich urazów. Z powodu kontuzji i zawieszeń nie zagra Nilsson (Napastnik 14/6G), Holmen (Obrońca 10M/1G) i Hult (Pomocnik 9M). AIK na fali, wygrywają mecz za meczem i gonią lidera Helsingborg. U siebie mają spore szanse na zwycięstwo.

Kalmar FF - Syrianska FC 1 (-0,5) @1.55 Pinnacle 4/10 ✅

Gospodarze w dobrej formie i mają o co grać bo w górnej części tabeli ścisk. Dodatkowym atutem jest gra u siebie przeciwko ostatniej drużynie w tabeli. W Kalmar zabraknie: Rydstrom (Pomocnik 14M), Arajuuri (Obrońca 12M), Ring (Pomocnik 12M/1G) i Azinović (Bramakrz 0M). Patrząc jednak na ich kadrę to nie powinni mieć problemu z tymi brakami. Kadra gości na stronie ich jeszcze niepodana, ale serwisy donoszą o takich brakach u gości więc pewnie większość się sprawdzi: Chanko (Pomocnik 14M/1G), Sjoblom (Pomocnik 13M), Elia (Obrońca 13M), Touma (Pomocnik 12M/3G), Sleyman (Obrońca 12M), Demir (Obrońca 11M) i niepewny występ: Felic (Napastnik 16M/2G) i Sow (Napastnik 7M/2G).
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
dokładnie. MENTOS dał pomocny link - ZADANIE WYKONANE, dalej ma lajt ???? . dalej działajmy sami, nie bądźmy leniuchami ????
Ja korzystam z Google Chrome to mi samo wyskakuje czy ma tłumaczyć, jedno kliknięcie i mam przetłumaczone, co prawda trochę słabo, ale z grubsza wiadomo o co chodzi;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
AIK - Atvidabergs 1,9 bwin
Mjallby - Helsingborg 2,25 bwin
Dla mnie dwie pomyłki, podobnie jak IFK po 2,25, bo teraz jest 1,8-1,9.
AIK ma teraz ciężki mecz w Malmo i niezależnie od wyniku, u siebie powinien wygrać.
AIK jest w formie, liczy się w walce o mistrzostwo, jeśli nie przegra z Malmo,
będzie w idealnej sytuacji, w przypadku porażki szybko będzie mógł się zrewanżowac za mecz z Malmo,
bo te będzie grało na trudnymi terenie z Kalmar.
Atvi wymęczyło niedawno remis z Gefle u siebie, oddało sporo strzałów, ale było bardzo nieskuteczne,
z AIK tyle sytuacji nie będą mieli, zostaną zdominowani.
Helsingborg już od kliku spotkań bez Bedoyi, na ten mecz wg mnie będzie już dostępny.
Mjallby mnie nigdy nie przekonywało, w pierwszym meczu wygrali 2-1 z liderem,
który grał wtedy przez większość spotkania w 10, Helsi się zrewanżuje, Accam jest w świetnej formie.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
AIK - Atvidabergs 1,9 bwin
Mjallby - Helsingborg 2,25 bwin

Dla mnie dwie pomyłki, podobnie jak IFK po 2,25, bo teraz jest 1,8-1,9.
AIK ma teraz ciężki mecz w Malmo i niezależnie od wyniku, u siebie powinien wygrać.
AIK jest w formie, liczy się w walce o mistrzostwo, jeśli nie przegra z Malmo,
będzie w idealnej sytuacji, w przypadku porażki szybko będzie mógł się zrewanżowac za mecz z Malmo,
bo te będzie grało na trudnymi terenie z Kalmar.
Atvi wymęczyło niedawno remis z Gefle u siebie, oddało sporo strzałów, ale było bardzo nieskuteczne,
z AIK tyle sytuacji nie będą mieli, zostaną zdominowani.
Helsingborg już od kliku spotkań bez Bedoyi, na ten mecz wg mnie będzie już dostępny.
Mjallby mnie nigdy nie przekonywało, w pierwszym meczu wygrali 2-1 z liderem,
który grał wtedy przez większość spotkania w 10, Helsi się zrewanżuje, Accam jest w świetnej formie.


Mam pytanie Tomasz,czemu typuje nastepna kolejka kiedy jescze nie zagrali ten ? wiadomo kto bwin pomile duzo kurs,ale ja cie muwiem 100 ras nie typowac taki kolejke teraz dostanie :zoltakartka:
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Jejku... Nicolante zlituj się...
Twojej wiadomości się do końca nie da zrozumieć.
Nawet jeśli pisałeś to z telefonu to nie usprawiedliwia Cię pisanie &quot;muwiem&quot;, &quot;ras&quot;...
Liga Szwedzka na FB nie jest podzielona na kolejki, tzn nie ma oddzielnych tematów na każdą kolejkę. Można typować nawet kto wygra ligę... Tym bardziej można typować mecz następnej kolejki.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
kolego barca14: user Nicolante jest obcokrajowcem i pisze na tym forum jak umie po polsku. Przynajmniej się stara i wychodzi mu co coraz lepiej. A wiem, że często ma ciekawe i sprawdzone informacje co do meczów. Także pozwólmy mu działać. ;)
 
G 7

gacek810

Użytkownik
Panowie zastanawiam się postawić coś ku Bromiepojkarnej.
Skłaniają mnie ku temu dwie sprawy
1. Niespodziewana wygrana przeciwko 4 drużynie w tabeli Ifk Goeteborg
2. Nie przegrali już od 3meczów, jak na razie 2 remisy i właśnie zwycięstwo z Goeteborgiem. Ma ktoś może jakieś info co do absencji zawodników tego meczu. Z góry dzięki i pozdrawiam.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Ljungskile SK - Falkenbergs FF
dlaczego kurs na gosci jest taki wysoki i rosnie? h2h jest na korzysc gosci, ale ostatni mecz miedzy soba grali ponad rok temu, od tego czasu jak widac zespol falkenbergs stal sie znacznie mocniejszy, obecnie zajmuje 2 miesce w lidze (po 17 rozegranych meczach, polowa sezonu, poprzedni sezon zakonczyli na 13 pozycji, utrzymali sie wygrywajac baraze o utrzymanie, nie jestem fanem zespolu i nie sledze jego poczynan wiec nie wiem, ale z pewnoscia zaszly tam jakies bardzo wazne zmiany na dobre, wiec h2h nie ma co sie sugerowac), swietnie gra na wyjazdach, podczas gdy gospodarze to przecietniak z dolnej czesci tabeli. forma rowniez zdecydowanie po stronie gosci, w 10 ostatnich meczach odnotowali 6 zwyciestw, 2 remisy i 2 porazki, podczas gdy gospodarze 7 porazek i tylko 3 zwyciestwa. kurs na zwyciestwo gosci wynosi 2.50 (bet365) i rosnie!
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Ljungskile SK - Falkenbergs FF
dlaczego kurs na gosci jest taki wysoki i rosnie? h2h jest na korzysc gosci, ale ostatni mecz miedzy soba grali ponad rok temu, od tego czasu jak widac zespol falkenbergs stal sie znacznie mocniejszy, obecnie zajmuje 2 miesce w lidze (po 17 rozegranych meczach, polowa sezonu, poprzedni sezon zakonczyli na 13 pozycji, utrzymali sie wygrywajac baraze o utrzymanie, nie jestem fanem zespolu i nie sledze jego poczynan wiec nie wiem, ale z pewnoscia zaszly tam jakies bardzo wazne zmiany na dobre, wiec h2h nie ma co sie sugerowac), swietnie gra na wyjazdach, podczas gdy gospodarze to przecietniak z dolnej czesci tabeli. forma rowniez zdecydowanie po stronie gosci, w 10 ostatnich meczach odnotowali 6 zwyciestw, 2 remisy i 2 porazki, podczas gdy gospodarze 7 porazek i tylko 3 zwyciestwa. kurs na zwyciestwo gosci wynosi 2.50 (bet365) i rosnie!
Z tego co widze(H2H) to ostatni mecz grali 4 miesiace temu. Kurs na pewno nie rosnie bez przyczyny, nie analizowalem tego meczu, ale zapewne sa jakies braki u gosci.
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
Z tego co czytałem na klubowej stronie za pomocą translatora to (chyba ???? ) pisano o tym że wraca do składu jeden z lepszych strzelców a pod znakiem zapytania stoi występ 2 zawodników, co jest lepszą sytuacją od tej jaka była przed tygodniem. Nie znam realiów ligi, ani samych graczy, ale na papierze wygląda to na value. Sam pograłem jako DNB, po kursie 1,97. Według mnie wart ryzyka jak najbardziej.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Z tego co widze to ostatni mecz grali 4 miesiace temu. Kurs na pewno nie rosnie bez przyczyny, nie analizowalem tego meczu, ale zapewne sa jakies braki u gosci.
tak tak, wtedy wygralo falkenbergs ????
ale mi chodzilo o mecz kiedy druzyny graly wlasnie tak jak dzis, czyli falkenbergs jako goscie, ostatnio taki mecz sie odbyl w pazdzierniku zeszlego roku i wygralo Ljungskile 2:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom