>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
G 49

gazda-stach

Użytkownik
Późno, więc skrótowo. Oczywiście jak będą pytania to pisać, prawdopodobnie do rozpoczęcia meczów zdążę odpisać/bardziej uzasadnić.
Tak więc dzisiaj:
Mecz: Norrkoping - Atvidabergs✅
Typ: 1
Kurs: 2.2 (sportingbet)
Stawka: 4/10
Norrki w tym sezonie chyba najmniej niespodzianek robią. Dzisiaj najmocniejszy skład (11 + ławka) mają do dyspozycji. Derby. AFF nadspodziewanie dobrze (chociaż nie żeby byli zagrożeni, mocniej, spadkiem), też skład silny. Norrki nawiążą do czołówki.
Mecz: Osters - AIK✅
Typ: 2
Kurs: 2.22 (nordicbet)
Stakwa: 4/10
AIK i Osters byli opisywani tutaj nie raz już. Gospodarze już wyhamowali z &#39;rozpędu beniaminka&#39;. AIK musi wygrać taki mecz. Po prostu.
Mecz: Djurgarden - Halmstad✅
Typ: 1
Kurs: 2.2 (sportingbet)
Stawka: 4/10
Dobrze! się stało, że DIF wyszarpał zwycięstwo z Malmo. Motywacja. Wiara. Morale. Itd. Mimo, że braki są, to jest to o niebo (tak o 4-8 pozycji w tabeli) lepsza drużyna jeśli chodzi o potencjał i umiejętności. Wygrywają w osłabieniu przegrywając z Malmo to z HBK przy równych szansach powinni spokojnie wygrać.
Mecz: Goteborg - Kalmar✅
Typ: 1
Kurs: 1.75 (sporo buków)
Stawka: 3/10
IFK u siebie, wliczają - prawdopodobnie - oszczędzanie dni za 3 dni, czyli na 4 dni przed pucharem, z Djurgarden. Więc u siebie nie odpuszczą. Kalmar poza stadionem ptaka sporo tracą. Wyniki w tym sezonie na wyjeździe dobre - ale jacy rywale? A nie mówię o szczęściu (chociażby w Boras). Stawka umiarkowana.
Mecz: Hacken - Gefle⛔
Typ: 1
Kurs: 1.57 (sporo buków)
Stawka: 3/10
Gefle na wyjeździe. Powinno wystarczyć. Dalej bez Lantto, wraca Dahlberg. Górnicy - mimo, ze ich entuzjastą nie jestem - grają lepiej niż to pokazują wyniki. Stawka nie jest duża, bo Gefle - w sumie już nie wiem czemu - słynie z obrony. Ale na dobrą sprawę tutaj powinno być 4:0.
No i mój faworyt:
Mecz: AFC United - Sandvikens⛔
Typ: 1
Kurs: 1.8 (sporo buków)
Stawka: 5/10
Wygrywać mieli już kilka kolejek temu. Różne sytuacje (czyt. kartki) im na to nie pozwoliły. Jak pisaliśmy - co tydzień będzie lepiej. Dzisiaj dostają łatwego rywala. Spokojnie, handi pobrać!
Superettan zostawiam. Na dzisiaj.
GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Helsingborg (-0,25) - Elfsborg 1,81 Sbobet 2/10 ✅
Gospodarze tak jak i ekipa gości obecnie są w gazie, szybko zapomnieli o porażce
u siebie z Mjallby 1-2, wygrali pięć kolejnych spotkań, ostatnio zdemolowali u siebie Hacken 5-0.
Goście po serii remisów, wygrali 4 spotkania i wracają do walki o mistrzostwo.
Goście nie potrafią grac na tym terenie, jeśli Helsingborg marzy o mistrzostwie
musi wygrac ten mecz, bo wróci na pierwszej miejsce w tabeli a nad Malmo
oraz Elfsborgiem zbuduje sobie 6 punktów przewagi, nad IFK będzie miało 2.
Widziałem jak potrafią grac u siebie i dla mnie dziś pokażą, że to oni są faworytem do tytułu.
 
G 49

gazda-stach

Użytkownik
Wczoraj coś tam pykło.. dzisiaj bardzo symbolicznie.
HIF - Elfsborg ✅. Remis możliwy. Wygrana gości tylko po jakiejś nieprzewidzianej sytuacji typu: czerwona kartka dla gospodarzy. Faworytem Helsingborg. Ostatnio opisywałem dokładnie mecze wyjazdowe Elfsborga. Wchodząc na stronę hif.se od kilku już kolejek te same braki (0 znaczenia właściwie):
Indisponibla:
13. Rachid Bouaouzan (höft)
28. Jere Uronen (knä)
32. Gustaf Jarl (baksida lår)
Trudno się tego nie nauczyć na pamięć już, hehe.
Goście z drobnymi urazami, nazwiska nie wiele dadzą.
Niski kurs, bo 1.53 na typ: DNB 1 po stawce: 5/10
I drugi mecz. 2 liga. Landskrona bez bohatera ostatniego meczu z Varnamo (win 2:1), Karlssona. Strzelił dwie bramki, zszedł, dzisiaj nie zagra. Bajen w środku tabeli, ale kończą kolejkę, wygrywając są top2 razem z 2 innymi ekipami. Landskrona, młodziaki, nie przekonują, Hammarby po średnim początku wygrywają. Dzisiaj u siebie powinni wygrać
Hammarby - Landskrona ✅
Typ: 1
Kurs: 1.7
Stawka: 4/10
Dubel 2x DNB wydaje się ciekawym posunięciem, na dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 49

gazda-stach

Użytkownik
Trochę przemyśleć po meczu HIF z Elfsborgiem. Po pierwsze w tym roku HIF w drodze do mistrzostwa może stanąć albo IFK (bo ich lubię, chyba, dlatego.. bo oni kadry aż takiej nie mają i zaraz padną w zaułek, w którym pkt nie będzie) no i.. Malmo. Tak mi się wydaje, że oni będą potrafili.
No i drugie zdanie. Nie wiem jak to się stało, ale liga Szwedzka jest DUŻO silniejsza od polskiej. Tak patrzę na ten HIF (nie pamiętam, w tamtym sezonie oni na 5, 6 czy nawet 7 miejscu skończyli). No ale to by było przekłamanie - ok, na pewno jedna z 3 ekip najlepsza w Szwecji - czyli taki nasz Śląsk/Górnik (?) przecież oni wchodzą do naszej ekstraklasy i zdobywają mistrzostwo w 25 kolejce już (na 30). Zobaczymy losowanie i naszą drogę w pucharach, ale bedzie tak jak w tamtym roku (z HIF właśnie śląsk dostał, a lech poznań z AIK). Przejście od przejęcia piłki do strzelania gola, albo sytuacji sam na sam zajmuje im 2-3 podania. dyscyplina w obronie, zaangażowanie.. obyśmy ich ominęli.. i tak w grupie w LE się spotkali, takie marzenia.. ;)
Dobra, wracając do meczy, bo dziś coś tam grają.

Jeden zarzut do Gefle - abstrahując od meczu - po cholerę tak mydlić oczy. Kontuzja podstawowego, ważnego, pewnego itd zawodnika. Jakieś 5-6 kolejek temu. Komunikat: Nie zagra, ale pewnie za 2 tygodnie już zagra. Badania w Upssali. Pisałem nawet - że to mydlenie oczu. Minęły 2 kolejki. Lantto dalej nie ma - bo o ni m mowa. Mijają 3-4 kolejki, dalej nie gra, nawet nie poruszają jego tematu. Dzisiaj nie zagra (hah! zdziwienie). Ale już niedługo zagra, badania w Stockholmie tym razem. Zamiast powiedzieć: grał nie będzie do końca rundy , to wałkują go niemiłosiernie długo. Ok, żale wylałem.
Mecz: Gefle - Goteborg pół ✅ i pół zwrot
Typ: 1 (+ 0.0 , 0.5)
Kurs: 1.96 // 12BET Stawka: 5/10
Analiza: Jak pisałem przed tamtą kolejką. IFK tutaj chyba troszkę odpuści, za 4 dni finał z Djurgarden w stolicy, ale nie tam gdzie rzucają butelkami, tylko na stadionie narodowym.
Philip Haglund w ostatnim meczu się ewidentnie wykartkował. Miał 2 kartki (3 kartki = pauza), ostatni kwadrans - z tego co pamiętam - i żółtko 3 w sezonie. No a gracz nie w kij dmuchał. podstawowy, 3 gole w tym sezonie. Joel Allansson, który grałby - już na pewno - gdyby był (bo nie ma w/w). Też go nie ma, no i braziliano, Lopes da Silva, tez odpoczywa. A tez zastąpić by go mógł. Dzisiaj też w kadrze będzie wracający Engvall z mistrzostw U17, gola nawet zdobył. Rocznik 1996. Może dadzą mu ostatnie 3 minuty? Braki naprawdę spore, nie jest to zespół z wielka ławką.
Gefle. Brak właściwie tylko Lantto, no i Gańczyka, ale to nieistotne. Jak nie grają na wyjeździe to coś ugrać potrafią, przecież. Johan Oremo i Alexander Faltsetas mieli nie grać, ale grają.
Sztuczna murawa - w IFK się mówi, że taka sama jak w Boras, a tam było 0:0.. ale raz - nie taka sama, a dwa 0:0 było, ale powinno być w czapę.
W tamtym roku IFK w Gavle , powiedzieć, że dostali w czapę to nic nie powiedzieć , skompromitowali się: 5:0. A przypomnę - to nie AIK czy Malmo, a Gefle.
Gospodarze nie odpuszczą (oglądałem z Hacken ich trochę to ich tam Hacken robiło jak chciało, ale spalone, słupki, celownik ala Sikorski z .. i się skończyło remisem) ale grali na ile ich stać i u siebie - dla mnie nie przegrają, a wygrać mogą. IFK bez spiny, przegrają to nic.
Się rozpisałem, za co przepraszam, bo w sumie o dupie marynie trochę. a późno już, a to nie ostatni mecz. Więc skrótowo.
Kolejny to na pewno derby.
AIK - DIF ⛔
na AIK
DIF się odradza. I fajnie. Bo spaść nie mogli. Ale ja - będąc ich entuzjastą - nie wierzę w ich pkt w tym meczu. Przecież goście wygrywając dzisiaj zbliżą się na 2 pkt do AIK. a AIK wie, że DIF to dzisiaj OSTATNIA EKIPA. Więc brzmi to trochę groźnie, a oni o mistrza mieli się bić. A pobiją o puchary.
Kursy idą w górę, i fajnie, naprawdę. Ja z tego korzystam.
DIF za 4 dni na tym stadionie tez gra finał z IFK pucharu. 2 mecze już wygrali, wystarczy im, potem łatwiejszy terminarz mają. AIK im tego nie puści 100% mobilizacja, i to, że nowy powiew w DIF, do tego wygrane 2x (przewidziane! prze ze mnie, nie że zawsze przeciw nim gram - sprawdzić można).. ale nie na AIK, nie dzisiaj.
TYP: 1
Kurs: 1.76 Stawka: 4/10 (bo derby). w Pinn
No i superettan.
Pytanie o kursy na ten mecz wydaje się zasadne. Albo ktoś jaja robi, albo się nie zna ;)
Degerfors - Ostersunds ✅
Ja rozumiem, że gospodarze o awans się nie będą bić. Ale goście też, awansów im wystarczy. Bez GK, to raz. ale braki większe. Gospodarze powoli - bo powoli - ale coraz mniej zdziesiątkowani.
Może tam ktoś kupił mecz i wszyscy wiedzą, ale kursy na win powinny być (nieco wyższe, bo bez przesady!) jak na DNB.
Dlatego typ: 1 DNB
Kurs: 1.86 (kupe buków) Stawka: 5/10 (bo superettan)
No i Sorda powinna wygrać u siebie.
Na Orebro kurs 1.33 to śmiech na sali. Jasne, że wygrać powinni, ale na live się lepiej zaczaić, może długo strzelać nie będą. A jak strzelą 2-3 bramki to w stronę gości (że strzlą, albo już nie stracą) bo Orebro jak wygrywa to .. to to nie Bayern Monachium po prostu ;)
Fajny dzień się w tej Szwecji szykuje! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Varbergs - Orgryte DNB 1 1,73 ✅
Marathon



Orgryte to zespół, który w latach 2009-2011 zdążył najpierw spaść z Allsvenskan by kolejno zostać karnie zdegradowanym jeszcze niżej i w tym roku wraca do Superettan i moim zdaniem, patrząc na kadrę jaką posiadają będą bronić się przed spadkiem. Zespół opiera się w zdecydowanej większości na bardzo młodych zawodnikach bez większego doświadczenia nawet na poziomie Superettan. W porównaniu do zeszłego sezonu z zespołu odeszło kilku doświadczonych zawodników - Johansson, Lycén, Jonsson (wszyscy Utsikten) oraz Björkeryd (Varnamo). Do zespołu w ich miejsce dołączyli zawodnicy w większości niedoświadczeni (ok 20 lat), grający co najwyżej na poziomie Div1 (3 liga). W dotychczasowych 7 spotkaniach zgromadzili 8 pkt, z czego w 3-ech ostatnich nie zdobyli bramki. Ich przeciwnikiem będzie zespół Verbergs, który 2 sezon z rzędu będzie występował w II lidze po awansie z Div1. Zaczęli bardzo przeciętnie notując bilans 1-0-4 lecz dwa ostatnie spotkania wygrane i 5 strzelonych w nich bramek pozwala pozytywnie myśleć o kolejnych potyczkach. Mecz z młodym zespołem beniaminka będzie jedną z lepszych okazji do zgarnięcia 3-ech punktów na własnym stadionie. Zespół Verbergs przed sezonem pozyskał kilku ciekawych zawodników:
- obrońca Erkan Saglik, mający za sobą występy w norweskiej Adecco oraz szwedzkiej All
- obrońca Ibrahim Marcel Koroma, występujący swego czasu w ekipie Trelleborg na poziomie All
- młodzi Barrow oraz Rexhepi, którzy również zaliczyli po kilka spotkań w najwyższej klasie
- nigeryjski natastnik Peter, który strzelił w kolejnych sezonach 9 oraz 10 bramek na poziomie Div1

Jeśli do tego dołożyć pozyskanych przed sezonem w roku 2012 turka Özdemiroka oraz Kutjim Bala, którzy również występowali na poziomie Allsvenskan to otrzymujemy naprawdę ciekawą kadrę, która pozwala myśleć co najmniej o górnej części tabeli.
Z zawodników, którzy odgrywali większą rolę w zeszłym sezonie odeszli pomocnicy Lindberg oraz Berg.

Własny stadion i doświadczenie to na pewno będą atuty, które zaprezentują jutro po swojej stronie gospodarze i zważywszy na niemoc strzelecką ekipy Orgryte zakład DNB uważam za dość opłacalny.


Stawka umiarkowana bo to początek sezonu i wszystko może się zdarzyć ;) Celem było przede wszystkim scharakteryzowanie obydwu zespołów co powinno zaprocentować w dłuższym okresie czasu.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Brage - Assyriska DNB 1 2,65 ZWROT
Marathon



Polecam dziś spróbować pograć w stronę gospodarzy. Nie mam czasu na rozłożenie ekip na czynniki pierwsze jak powyżej ale w skrócie - zespoł Brage kadrowo jest całkiem przyzwoityi przewiduję w najbliższym czasie, że poprawią swoje wyniki. W zespole gra wielu doświadczonych piłkarzy, a przecież kończyli poprzedni sezon z taką samą iloscią pkt co ekipa Assyriska. Gdyby nie fakt, że wtopili 5 ostatnich spotkań i okupują ostatnią lokatę, spokojnie byłoby tu 50 na 50 w kursach. Trenerem jest Conny Karlsson, który swego czasu sięgał po puchary z Helsinborgiem. Zespół Assyriska może pochwalić się bardzo dobrze wyglądającą linią obrony, lecz z przodu grają już zawodnicy co najwyżej solidni z ciekawym Aganoviciem, który strzelał już bramki w kilku europejskich ligach. Myślę, że kursy na gospodarzy są zawyżone i jestem pewien, że zagrają dziś z pełnym zaangażowaniem by przerwać fatalną passę pięciu porażek.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Djurgarden - Kalmar over 2,25 1,92 Sbobet 1,5/10 ⛔
Gospodarze po słabym początku złapali formę, zdobyli nawet puchar Szwecji w ten weekend.
U siebie tylko raz nie strzelili bramki.
Goście na wyjazdach strzelili 6 bramek, nie pokonali bramkarzy Malmo ani IFK.
Ostatnie spotkania między tymi ekipami to przeważnie 2 albo 3 gole, ja gram over.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Djurgården - Kalmar FF 1 2,30✅ lub BTS⛔ 1,83 bet365

Per-Mathias Høgmos musi odbudować drużynę po ostatniej porażce w pucharze z IFK w niedziele zagra 3 bardzo ważny mecz W zespole nie panuje zbyt dobra atmosfera. zespól musi zacząć wygrywać jeśli chce utrzymać się lidze i punktu które musza Gromadzic musza pochodzic z ich własnego terenu. Jeśli chodzi o osłabienie to na lewej obronie nie wystąpi Andriuskevicius i Jesper którzy maja kontuje. Kalmar wygrał ważne derby Smalandii 3-1 z Öster, atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Jest to zespól dość dojrzały, od 5 meczy jest to zespól niepokonany. Ostanie mecze pomiędzy tymi zepolami kończył się podziałem punktów ale dzisiaj tak nie Bedzie. Wydaje mi się ze pomimo porblemow gospodarze w końcu zgraja i zaczną pnąc się w gore tabeli

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Podobała ci się analiza proszę kliknij:

http://www.ermail.pl/klik/VXdTa2AD
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
IFK Norrköping – AIK 1x 1,55 bet365⛔

IFK Norrköping jest to dość stabilna drużyna przegrała tylko jeden z ostatnich pięciu meczy i jest na 8 miejscu z 14 punktami. Ma 1 punkt więcej niż obecny przeciwnik AIK. Obie druzy ni nie zawodzą w porównaniu do ostatniego sezonu. Jeśli chodzi o osłabienia to w zespole IFK Christoffer Nyman mam problemy z żołądkiem i nie wiadomo czy wystąpi. AIK ostatni mecz zremisowało z w derbach Sztokholmu z Djurgalens. Drużyna nie była zadowolona z tego wyniku. Przeczuwam tutaj remis acz kol wiek większe szanse na swoim terenie maja gospodarze, brak Nymana nie będzie aż tak kluczowe w tej potyczce wydaje mi się AIK będzie trochę zmęczony meczem derbowym.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Öster - IFK Göteborg 2 1,95 Bet365 200=390
Źle się dzieje w Osterdund, zespół przegrał ważne derby ‘slaget om Småland’ 1-3 z Kalmarem, przegrał 6 ostatnich meczy, zdobyli dopiero 8 punktów z dziesięciu meczy, i sa przedostatni. Kapitan Velic zmaga się z kontuzja i pewnie nie wystąpi w tym meczu. W IFK dobry nastrój po niedzielnym zwycięstwo w Gold Cup przeciwko Djurgarden i sa już na drugim miejscu w tabeli. Jeśli chodzi o osłabienia to zabraknie Allanssona i Augustinssona . Mimo zmęczenia i tych dwóch osłabień u gości warto pograć na IFK są obecnie zdecydowanie lepszym zespołem.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Mjällby – Halmstad over 2,5 2,05 lub 1 1,85 bet365

Mjallby jest na bardzo dobrym 5 miejscu, ale został ostatnio sprowadzony do ziemi przerywając 0-3 z Åtvidaberg, bardo dobra seria w domu 3-1-1, ale jest niepokój w drużynie ponieważ odszedł dyrektor sportowy Thomas Andersson-Borstam, grupa drużyny sprzeciwiła się temu, ale miejmy nadzieje ze nie wpłynie to negatywnie na zespół. Jeśli chodzi o Halmstad to jest przedostatni i musi wygrać tutaj jeśli marzy o tym żeby wziasc latem udział w grupie spadkowej, ostatni mecz zagrali z Norrkoping gdzie wynik był 1-1 i zespol pokazał się z dobrej strony, do zespołu wraca Islandzki napastnik Baldvinsson. W tym meczu można zagrać na gospodarzy ale jednak polecam over albo BTS
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Häcken – Elfsborg 1 2,50bet365
Mecz miedzy zeszłorocznym srebym medalista i ubiegłorocznym mistrzem. Hacken jest na razie daleko do osiagnieca wyniku z tamtego roku i aktualnie jest na 9 miejscu, a zespół nadal gra nierówno, chociaż ostatni mecz wygrany 0-3 był bardzo dobry i na pewno morale zespołu poszlo w góre, ale zespół nadal nie może wygrać dwa razy z rzędu może tym razem hmm… ?. W zespole nie wystapi Khan i Joza. Jeśli chodzi o statystykę to hacken nie przegrał u siebie z Elfsborgiem od 2006. Jeśli chodzi o gosci to sa na 3 miejscu z 13 ptk. O 5 wiecej od gospodarzy, przegrali tylko jeden mecz w tym sezonie z Helsinngborgiem a ostatnio wygrali bardzo efektownie 6-0 z Brommapojkarna. U gospodarzy niepewne jest czy wystąpi obrońca Jonsson. Będzie to mecz otwarty ale jednak ze wskazaniem na gospodarzy
 
G 49

gazda-stach

Użytkownik
No nie dam rady popisać więcej niż bym chciał.
Elfsborg w Goteborgu (Hacken) z górnikami.. No jak dla mnie to jednak w stronę gości. Over prawdopodobny, ale przecież goście bronić potrafią. Gospodarze to nie drużyna na podium, a jak wygrają to tuż tuż.. Mój ulubieniec - Stefan - ich poprowadzi do zwycięstwa asystą po której szczeka opada, hehe.
Oczywiście remis prawdopodobny! Więc Typ: 2DNB Kurs: 1.99 Buk: Pinn Stawka: 4/10
HIF z AFF powinine wygrać. To sprawa jasna. Ale pamiętam mecz chociażby z Mjallby. Dominacja, piekne granie, tam gol niesłusznie nieuznany i nie wygrali. A powinni jak dzisiaj. Nie mniej kurs powinien być chyba mniejszy, tak więc zagrać spokojnie zwycięstwo Helsingborgu można! Typ:1 Kurs: 1.52 Stawka: 5/10
Mjallby - Halmstad. Mjallby to przerost formy nad treścią trochę. Bynajmniej nie formy na boisku. Fajnie, pkt są, ale oni skończą sezon w dolnej części tabeli. Obie ekipy w silnych składach, a HBK ma kilka ciekawych, doświadczonych nazwisk. Typ: 2 DNB Kurs: 3.1 Stawka: 3/10
No i superettan, tu już super krótko:
GAIS - Assyriska FF
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.7
stawka: 5/10
Varbergs - Varnamo
Typ: 1
Kurs: 1.75
Stawka: 4/10
Angelholms - Orgryte
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.1
Stawka: 6/10
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Brage – GAIS 2 2,20 Bet365
wynik: 0:4 ✅

Brage miał całkiem dobry początek sezonu ale obecnie ma 5 ptk po 10 meczach i jest ostatni. Jak narazie strzelił 7 bramek co pokazuje bezsilność w ofensywie. ostatni mecz przegrali 1-4 z Landskorną w tym meczu kontuzji doznał ważny element zespołu pomocnik konstruujący akcje Patrik StCyr. W meczu nie wystąpią także dwaj zawieszenie zawodnicy Andersson i Nuren. GAIS jest to spadkowicz z ALLSVENSKAN i do tej pory jest na 5 miejscu. Rozegrali bardzo rozczarowujący mecz na wyjeździe z Falkenberg, ale z Assuryjska już pokazali naprawdę dobry futbol. Na pewno nie będzie to łatwy mecz ale wydaje mi się ze GAIS powinien tutaj wygrać jeżeli marzy o awansie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Falkenbergs - Sundsvall
over 2,5 @ 1,90 1j.
Mecz kolejki w szwedzkiej Superettan. Falkenbergs podejmuje u siebie Sundsvall. Z bezpośrednich meczów tych drużyn wynika że lubią postrzelać. Jednak od początku. Gospodarze w lidze na 10 meczy zanotowali 5 overów. Goście dokładnie tak samo. Falkenbergs u siebie 3 razy miało over, a 2 mecze kończyły się poniżej 2,5 bramki. Sundsvall na wyjazdach 2 overy i 3 undery. Jak dotąd pół na pół. Jednak H2H mówi co innego. W ostatnich 4 latach, na 6 meczy tych drużyn, aż 5 razy padał over i to znacznie pokrywający linię 2,5 bramki. Dziś również spodziewam się bramek i ciekawego meczu.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Puchar Szwecji
Karlbergs - Sirius
Karlbergs over 0.5 @ 1.83 Betsson
Karlbergs DNB @ 6.55 Betsson
Sirius to lider 3 szczebla rozgrywek w Szwecji. Wydaje się, że celują w awans. W ubiegłym roku przegrali go w ostatniej kolejce z bezpośrednim rywalem do Superettan. Pucharowe spotkanie wypadło im w dosyć niekorzystnym treminie. Zaledwie 2 dni temu grali ligowy mecz u siebie, a już 16.06 czeka ich wyjazd. To daje 3 mecze w 6 dni! Treneiro zapowiedział rotację w składzie. Z powodu kontuzji nie zagra etatowy obrońca Nystrom. Skład jaki awizuje oficjalna strona gości na ten mecz to: Martin Karlsson(0 meczów w tym sezonie), Jakob Bergma(0, 17 latek!), Mathias Benker(1, 17 latek!), Oscar Pehrsson(9), Viktor Lövgren(4), Johan Claesson(6), Kim Skoglund(8), Mirza Jelecak(1), Joel Rydstrand(2), Christer Gustafsson(8), Elliot Käck(nawet nie mogę znaleźć, pewnie 0). Szczególnie blado wypada defensywa. Nawet na rezerwie nie ma najleszpego strzelca zespołu Bjorkebauma, ani drugiego etatowego napastnika Runnemo. Na ławce nie przewidziano też miejsca dla kilku innych mniej lub bardziej ważnych dla zespołu piłkarzy. Podsumowując - zagrają w dużej mierze rezerwy. Do tego grają na wyjeździe, więc to zawsze jakiś argument przeciwko nim. Ciężko o tak szczegółowe informacje z obozu gospodarzy. Grają ligę niżej niż dzisiejszy rywal, zajmuja 7 miejsce na 12. U siebie 2-2-1, przy bilansie bramkowym 5:4. Poziom sportowy pewnie sporo niższy. Po prostu przy tym wszystkim co udało mi się wygrzebać gram przeciwko Sirius.
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szwecja Diwizja 2 Norra
Spotkanie: 19:30 Huddinge-Enkoping
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Expekt
Analiza: Liga mało znana wszystkim zapewne , ale że słaba oferta już na dzisiaj , poszperałem i wydaje m isię znalazłem ciekawy typ.
Huddinge gospodarze tego meczu, po 9 kolejkach zajmują pierwsze miejsce w tabeli z przewagą 4 punktów nad drugą drużyną. W 9 pierwszych spotkaniach przegrali tylko raz i zremisowali tylko raz. U siebie spisują się znakomicie , na 4 mecze u siebie , każdy wygrany a w tym wpuszczone tylko 2 bramki. Natomiast goście wręcz przeciwnie , ledwo nad miejscem spadkowym, w 5 ostatnich meczach przegrali aż 4 , wygrali ostatnie i to z drużyną również z miejsca spadkowego a więc zaden wyczyn. Huddinge wydaje mi się taką polską Nieciecza , awans za awansem (nie mam pewności) . Więcej cięzko o tym meczu coś napisac ,ale po tym wyżej można stwierdzić że tylko gospodarze moga wygrać ten mecz .
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Orebro - Orgryte +1,5 1,95 Sbobet 1/10
Nie zaglądam w osłabienia i mimo świetnej formy gospodarzy gram w stronę gości.
Orebro wygrało wszystkie spotkania u siebie, straciło tylko jednego gola,
tylko z Angelholms nie wygrało więcej niż golem u siebie.
Goście przegrali wysoko ostatnie dwa wyjazdy i dziś mimo, że mają niewielkie szanse na urwanie punktów, to +1,5 w ich stronę gości to lepsza opcja niż granie -1,5 na Orebro wg mnie.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Orebro-Orgryte 1 -1,5 AH 1,90
W Örebro zabraknie najeloszego strzelca, ale wydaje mi się że maja odpowiednia drużynę żeby wygrać. Örgryte zabraknie Ohlsson (F: 9/0), sala (D: 3/0), Hollander (5/0) i Lindström (M: 8/1). Örebro jest kandydatem do awansu i nie spodziewam się, że będzie miał problemu z Ortyge.
edit: gospodarze dominowali 16 strzałów i tylko 2 bramki.. ale udało sie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom