>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telewizja N a Cyfra + Co wybrac ?

N 12

nipek

Użytkownik
Witam !
Czy posaida ktoś z Was telewizję N na kartę ? Rozmiawiałem z Tatą na temat telewizji cyfrowej.. Tata chciałby mieć takie kanały telewizyjne Polsat jak i TVN a mi chodzi o kanały sportowe aby móc oglądać mecze piłkarskie. W takim razie co polecacie bo jednak więcej kanału sportowych oferuje cyfra + i sam nie wiem co z tym zroibić i prosiłbym o waszą opinie.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Sport - C+, ale tylko na kanałach premium, dodatkowo płatnych tzn. Canal+ i OS.
n - tylko LM, ale ma bardzo duże szanse na Ekstraklasę od przyszłego sezonu, także poczekaj na rozwiązanie tego pseudo-przetargu ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
N na kartę ? Nie wiem czy chodzi Ci o zwykłą telewizję N bo ja mam normalną N.

Na eNce jest też tego sporo, ale mniej niż na C+, ale co za tym idzie jest tańsze.

Na pewno handicapem N jest to, że mają LM.Pomijam jakość komentatorów i &#39;&#39;ekspertów&#39;&#39;, ale sama realizacja jest świetna - większość meczy w HD, sporo meczy, multiroom czy jak to się tam nazywa [ tzn. , że się przełączają ] no i jeśli chodzi o kanał Nsport to tyle piłki w tym kanale.Są też Eurosporty, czyli wiadomo Puchar Afryki jak grają, na E2 jest BL co tydzień.Jest również TVP Sport czyli II liga polska, żużel jakiś, PP, PLK, PLKK, szkocka liga.TVN Turbo czasem pokazuje też PP.Mój, ulubiony i zdecydowanie najlepszy jakościowo pod względem obrazu jest ESPN America - kiedy sezon baseballa to pokazują MLB, NCAA, NHL.Są też sportkluby czyli liga belgijska, liga latynoamerykańska, w środy kiedy grają puchary to na prawdę na platformie jest spory wybór meczy bo też Sportkluby pokazują Copa Del Rey, Fa Cup, Carling Cup.
Dodali też Orange Sport Info gdzie można obejrzeć w weekend Ligue 1.

To tyle jeśli chodzi o N, nie wiem jak z C+, tam chyba jest więcej tych znanych lig, ale to już niech ktoś inny się wypowie.

Ja jestem zadowolony z tej oferty, mnie pasuje.
 
N 12

nipek

Użytkownik
wszedłem na stronę http://telewizjanakarte.pl/ i jednak jest gorsza oferta od C+.. Ech tyle tego jest a człowiek chciałby najtaniej najwięcej i jeszcze w HD :cool: Ta telewizja na kartę jest o tyle dobra że jednak można raz za tankować i mieć spokój na dłuższy czas..
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
Nipek, posiadam zarowno ta N na karte jak i cyfre+, z dwojga zdecydowanie jestem za C+, nic nie przebija meczy ligi angielskiej, wloskiej czy hiszpanskiej, chyba juz za 50zl miesiecznie moza miec C+ lacznie z Canal+, takze nie jest zle. ja zdecydowanie polecam C+
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Co Cię interesuje? TVN, Polsat, Polsat 2, TVN24 masz wszystko w Cyfrze. Do tego Canal+, Canal+2, Canal + Sport, masa kanałów filmowych typu Cinemax, Filmbox, itp itd. Oczywiście wszystko zależy od pakietu. Ale akurat dla nowych klientów z tego co wiem sa preferencyjne ceny. Osobiscie zdecydowanie bardziej cenię sobie Ligę Angielską niż Ligę Mistrzów. Do tego Francja, Włochy, Hiszpania. Sportkluby w Cyfrze też są. Do tego NBA. Ja jestem zadowolony, nawet bardzo.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jeśli chcesz żebyś my ci doradzili to powiedz ile chcesz płacić abonamentu, bo jeśli chcesz chcesz płacić 50 zł to zdecydowanie N, ale jeśli chcesz płacić powiedzmy 80 zł to C+. Bo tak naprawdę to co masz w pakiecie zależy od twoich pieniędzy.

Co do sportu to zdecydowanie C+ ale Canal+ to opcja dodatkowo płatna i teraz jest na nią ok promocja, ale jak się skończy to mogą chcieć za nią w okolicach 25 zł miesięcznie, tak że doradzam pośpiech w podjęciu decyzji.

Od jutra pakiet wszystkich pakietów tematycznych w n też zdrożeje do 59 zł.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak pisze Darius, wszystko zależy od kwoty jaką chcesz płacić miesięcznie za abonament i jakie konkretne kanały chcesz oglądać.
Pakiet canal+ kompakt za 60zł wydaje się bardzo ciekawą opcją. Za tą kwotę masz wszystkie canal+ (w tym sport HD i sport 2,c+ gol oraz canal+ HD i C+ film HD), masz 2 eurosporty, tvn sport. Brak orange sport i TVP sport.
Z kanałów to masz chyba wszystkie polskie (w tym TVN i Polsat), parę ciekawych programów filmowych i dokumentalnych.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
wszedłem na stronę http://telewizjanakarte.pl/ i jednak jest gorsza oferta od C+.. Ech tyle tego jest a człowiek chciałby najtaniej najwięcej i jeszcze w HD :cool: Ta telewizja na kartę jest o tyle dobra że jednak można raz za tankować i mieć spokój na dłuższy czas..
Telewizja na kartę to telweizja porównywalna z najtańszym pakietem Cyfty+ więc jak chcesz sport to normalna abnonetnowa oferta n się kłania.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Ja mam cyfre+ z wszystkimi programami dokupionymi i jestem bardzo zadowolony.
Sport Klub, Canal+Sport, Canal+Sport2, Canal+Gol, Eurosport, Eurosport2, Orange Sport, Orange Sport info itd. ????
Do tego jest TVN, Polsat i wszystkie inne programy ????
Na Nce masz tylko Lige Mistrzów, a Tu masz wszystkie ligi. Niemiecka, Włoska, Francuska, Angielska, Hiszpańska, Portugalia, Polska. Na Sport Klubie leci też niższa Angielska. ????
 
horus 129

horus

Użytkownik
Również polecam cyfre+. Oprócz transmisji meczów canal+sport jak i canal+sport 2 oferują sporo obszernych magazynów ze skrótami spotkań, bramkami i różnymi analizami. Jedynym minusem jest fakt, że nie bardzo wiadomo co będzie z Ekstraklasą w przyszłym sezonie, ale na chwilę obecną cyfra+ ma zdecydowanie najlepszą ofertę sportową.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Zeby ogladac caly sport na Cyfrze trzeba zaplacic ok 75zl miesiecznie.Umowe musisz podpisac(o ile dobrze pamietam na 19 miesiecy) lacznie musisz wydac ok 1400zl.
Polecam zakupic dekoder z serii dreambox(koszt w zaleznosci od modelu od 200 do 2500zl) i ogladasz C+,polsat i N do tego sporo zagranicznych platform calkowicie za free
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Zeby ogladac caly sport na Cyfrze trzeba zaplacic ok 75zl miesiecznie.Umowe musisz podpisac(o ile dobrze pamietam na 19 miesiecy) lacznie musisz wydac ok 1400zl.
Polecam zakupic dekoder z serii dreambox(koszt w zaleznosci od modelu od 200 do 2500zl) i ogladasz C+,polsat i N do tego sporo zagranicznych platform calkowicie za free
Taa... ale abo C+ musisz zapłacić a karty n do Dreamboxa nie włożysz bo jest parowana z nboxem
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Polecam zakupic dekoder z serii dreambox(koszt w zaleznosci od modelu od 200 do 2500zl) i ogladasz C+,polsat i N do tego sporo zagranicznych platform calkowicie za free
Jest to sposób na nielegalne oglądanie platform i proszę na forum o tym nie pisać.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Na Nce masz tylko Lige Mistrzów, a Tu masz wszystkie ligi. Niemiecka, Włoska, Francuska, Angielska, Hiszpańska, Portugalia, Polska. Na Sport Klubie leci też niższa Angielska. ????
Zupełnie się nie zgadzam. Nie wiem skąd ta powszechna opinia, że na N jest tylko liga mistrzów. Eurosporty są oba, więc niemiecka też jest. Na Orange Sport Info leci zwykle jeden mecz tygodniowo ligi francuskiej, czasem dwa, zawsze gra Lyon, Lille, Marsylia, Bordeaux itp., czyli tzw. mecz na szczycie. Wątpię, żeby ktoś potrzebował obejrzeć więcej niż jeden mecz ligi francuskiej w tygodniu. Sportklub na Nce też jest.
Nie próbóję wam wmówić, że kanały sportowe Nki mają lepszą ofertę, bo ligi angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej nie ma chyba nigdzie indziej niż w Cyfrze +. Jednak to, co mi się podoba w Nce to fakt, że nie potrzeba wykupywać jakichś ekstra pakietów, żeby oglądać wszystkie kanały sportowe.
Fajne jest też to, że co jakiś czas pojawiają się w Nce nowe kanały. Posiadam w domu telewizję N jakieś dwa lata i od tego czasu doszły takie kanały, jak Orange Sport Info, Rai Sport 2, Al Jazeera Sport Global (to ze sportowych), Fox HD, AXN HD, TVP Seriale (filmy), a z przyrodniczych to Discovery HD Showcase, Animal Planet HD (który ma inną ramówkę od zwykłego Animal Planet), National Geographic HD i National Geographic Wild HD.
Za cenę w okolicach 50-60zł w Cyfrze + chyba nie ma możliwości uzyskania takiego miksu kanałów sportowych i przyrodniczych (ale to tylko moje podejrzenia, nie mam czasu aby to sprawdzić), więc jeśli ktoś nie chce wywalać kupe kasy to chyba warto...
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
Zupełnie się nie zgadzam. Nie wiem skąd ta powszechna opinia, że na N jest tylko liga mistrzów. Eurosporty są oba, więc niemiecka też jest. Na Orange Sport Info leci zwykle jeden mecz tygodniowo ligi francuskiej, czasem dwa, zawsze gra Lyon, Lille, Marsylia, Bordeaux itp., czyli tzw. mecz na szczycie. Wątpię, żeby ktoś potrzebował obejrzeć więcej niż jeden mecz ligi francuskiej w tygodniu. Sportklub na Nce też jest.
Nie próbóję wam wmówić, że kanały sportowe Nki mają lepszą ofertę, bo ligi angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej nie ma chyba nigdzie indziej niż w Cyfrze +. Jednak to, co mi się podoba w Nce to fakt, że nie potrzeba wykupywać jakichś ekstra pakietów, żeby oglądać wszystkie kanały sportowe.
Fajne jest też to, że co jakiś czas pojawiają się w Nce nowe kanały. Posiadam w domu telewizję N jakieś dwa lata i od tego czasu doszły takie kanały, jak Orange Sport Info, Rai Sport 2, Al Jazeera Sport Global (to ze sportowych), Fox HD, AXN HD, TVP Seriale (filmy), a z przyrodniczych to Discovery HD Showcase, Animal Planet HD (który ma inną ramówkę od zwykłego Animal Planet), National Geographic HD i National Geographic Wild HD.
Za cenę w okolicach 50-60zł w Cyfrze + chyba nie ma możliwości uzyskania takiego miksu kanałów sportowych i przyrodniczych (ale to tylko moje podejrzenia, nie mam czasu aby to sprawdzić), więc jeśli ktoś nie chce wywalać kupe kasy to chyba warto...
az sobie pozwole wkleic to co aktualnie jest w oferce cyfry za 62zl, (co w moim mniemaniu jest i tak dosc drogo), aktualnie nie ma jakichs fajnych promocji, sam mam ten pakiet za 50zl, umowa na 18 miesiecy.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
az sobie pozwole wkleic to co aktualnie jest w oferce cyfry za 62zl, (co w moim mniemaniu jest i tak dosc drogo), aktualnie nie ma jakichs fajnych promocji, sam mam ten pakiet za 50zl, umowa na 18 miesiecy.
No to w porównaniu z tym, co obecnie za tą cenę można mieć w n jest kiepsko.

W n za 59zł przez cały okres umowy w porównaniu do Cyfry + jest tak:

SPORT
Brak Polsat Play i Extreme Sports (na których raczej nie ma nic porządnego), za to dochodzi Sportklub +, TVP Sport i nSport, więc przewaga po stronie Nki.

NAUKA
Tutaj oferta Cyfry + wypada bardzo blado... Z tego co mają, na Nce nie ma tylko TLC i Planete. Mamy za to Discovery HD Showcase, 2 kanały Animal Planet, BBC Knowledge HD, National Geographic Wild HD, Discovery Historia, Discovery World. W Nce mamy 10 typowo naukowych kanałów przy tylko pięciu w C+.

FILM
Przewagą C+ jest kanał Ale Kino. Kino Polska, TVP Seriale, BBC Entertainment, Universal Channel - to wszystko jest w N, a do tego trzy AXN-y (w tym jeden w HD), FOX HD, Fox Life, dwa kanały Comedy Central, no i według mnie dwa kanały, na których można od czasu do czasu obejrzeć jakiś sensowny film, nie wykupując jakichś ekstra pakietów typu HBO, czyli MGM HD i TCM.

Reszta wygląda raczej podobnie, może za wyjątkiem kanałów z bajkami, ale to raczej mało kogo obchodzi.

Duży atut Nki to spora ilość kanałów HD.

Fakt, że taka cena w Nce to efekt dużej promocji, ale ja mam te 3 opisane wyżej pakiety + tzw. pakiet informacja i rozrywka (TVP1, TVP2, TVN, TV4, TVN7 i kilkanaście innych) i płacę 48zł, a np. 4funTV, VIVA, Eska TV, Rebel TV mam bez płacenia, gdyż są to kanały niekodowane.

Prawda jest taka, że połowa z tych kanałów z oferty za C+ nie nadaje się do oglądania, a wrzucanie do płatnego pakietu takich kanałów, jak CNN, Bloomberg, czy TV5 Monde, które są niekodowane, to według mnie śmiech na sali.

Jest to oczywiście moja subiektywna ocena i nie musicie się ze mną zgadzać, ale po prostu w Cyfrze + żeby mieć coś sensownego do oglądania (najlepsze ligi piłkarskie, większy wybór kanałów naukowych), trzeba trochę więcej zapłacić, a według mnie takie pieniądze nie są tego warte.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
kosa248 to ze masz N to nie znaczy ze ejst to najlepsza platforma bo najlepsza jest Cyfra ktora bije Nke na glowe.
SPORT Brak Polsat Play i Extreme Sports (na których raczej nie ma nic porządnego), za to dochodzi Sportklub +, TVP Sport i nSport, więc przewaga po stronie Nki.
Sportklub+ to same powtorki lub zdarzenia ktore nie mieszcza sie w ramowce glownego Sportklubu. Jakosc Sportklubow na Nce jak i Cyfrze (Sportklub) jest tragiczna. Piszesz kosa ze TVP Sport ale w Cyfrze tez jest ten kanal... Nie wspomniales o Canal+ Sport, C+Sport 2, C+Gol... Jaka przewaga Nki w Sporcie? ???? na Nsport jedynie LM jest reszta to nic ciekawego i same powtorki. Sport zdecydowanie dla Cyfry!!!!
Discovery HD Showcase, 2 kanały Animal Planet, BBC Knowledge HD, National Geographic Wild HD, Discovery Historia, Discovery World.
Z tych co wymieniles na C+ nie ma tylko Discovery Historia i Discovery Showcase. Kanaly te maja dolaczyc do C+ latem lub wczesna jesienia wg nieoficjalnych informacji. Reszta jest w ofercie C+ do tego National Geo x2, Nat Geo Wild x2 Animal Planet x2. Wiec nie pisz bzdur jak g... wiesz.
, a do tego trzy AXN-y (w tym jeden w HD), FOX HD, Fox Life, dwa kanały Comedy Central, no i według mnie dwa kanały, na których można od czasu do czasu obejrzeć jakiś sensowny film, nie wykupując jakichś ekstra pakietów typu HBO, czyli MGM HD i TCM.
Procz MGM i FOX wszystko jest tez w Cyfrze razem z kanalami filmowymi Canal+, 4 kanalami Filmboxow, 4 Cinemaxami, 6 HBO Sci Fi Channel itp. Wiec wiecej kanalow o tematyce filmowej jest napewno w C+....
Duży atut Nki to spora ilość kanałów HD.
Ta spora ilosc w HD to nie do konca. Wiekszosc kanalow Nki w HD to upscaling do HD, nie ejst to HD Native. Ale wiekszosc Polakow o tym nie wie, bo zapatrzeni sa w reklamy ktore piora mozg. Poza tym widzialem jakosc TVN HD - tragedia. To jakies pseudo HD. NFilm HD tez slabe i duza czesc filmow nie jest nadawana w HD lub jest upscalowana do HD (marnie swoja droga).
Prawda jest taka, że połowa z tych kanałów z oferty za C+ nie nadaje się do oglądania,
Wymien ta polowe kanalow Mistrzu. ????
a wrzucanie do płatnego pakietu takich kanałów, jak CNN, Bloomberg, czy TV5 Monde, które są niekodowane, to według mnie śmiech na sali.
Udowodnij mi ze wymienione przez ciebie kanaly sa w platnych pakietach. Klamiesz caly czas byle zeby wybielic Nke ????
Jest to oczywiście moja subiektywna ocena i nie musicie się ze mną zgadzać, ale po prostu w Cyfrze + żeby mieć coś sensownego do oglądania (najlepsze ligi piłkarskie, większy wybór kanałów naukowych), trzeba trochę więcej zapłacić, a według mnie takie pieniądze nie są tego warte.
Za Pakiet podstawowy razem z pelna oferta Canal + razem z kanalami sportowymi w HD nowy zaplaci tylko 43 zl. To dobra cena zeby obejrzec filmy w Canal + i Sport w Canal Plusach w HD do tego. Pakiet Optimum to 78zl a tam juz spory wybor, masz tam caly sport i duzo dodatkowych kanalow. Full oferta razem z kanalami HBO to 129 zl wiec tez niedrogo, biorac pod uwage ze jest ogd groma kanalow napewno wiecej i to o wiele niz w full pakietach konkurencji. Tak wiec kolejny raz piszesz glupoty, ze trzeba slono placic zeby ogladac sport w C+. Wystarczy 43zl zeby ogladac najlepsze ligi swiata, zuzel, Eurolige, NBA itp. Wiec przestan bredzic czlowieku.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Martinho19 A czy cyfra da ci za darmo lub za nie wygórowana cena dekoder HD? Z tego co się orientuje to trzeba płacić za niego co miesiąc a to już totalne zdzierstwo.
Ja mam i Cyfre i Nke i uwiezcie mi nie ogladam większości meczy bo można by zgłupieć i szkoda na to czasu. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom