>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telewizja N a Cyfra + Co wybrac ?

radula 5,4K

radula

Użytkownik
A ja mam z telekomunikacji tv z liveboxem ????
Z kanałów sportowych: Orange sport,Eurosport,Eurosport 2 , TVP Sport , TVN Turbo , Sport Klub ,Sport Klub2 , ESPN America, I jestem zadowolony bo oglądam to co lubie czyli żużel liga Polska i Szwedzka, Piłka nozna liga Niemiecka (szkoda ze tylko 1 mecz ligi polskiej na Eurosporcie) i na Eurosportach wszystkie sporty zimowe.
Acha i ostatnio doszedł kanał Polsat i TV 4 i mają jeszcze dodać do oferty Polsat Sport podobno po nowym roku.
AA i najwazniejsze place 39zł co miesiąc;P Nie jest drogo a mi wystarcza bo i tak nie mam czasu caly czas siedziec i ogladac;]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Teraz jest tak, że przy podpisywaniu umowy z opcją multiroom dostajesz 2 karty i można oglądać na 2 osobnych odbiornikach. Nie wiem jak to wygląda w świetle prawa, czy w umowie są zapiski że karty można używać w jednym gospodarstwie etc. Jednak możliwość techniczna oglądania 2 odbiorników oddalonych od siebie jest możliwa.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Napiszę tutaj, zeby wszyscy zainteresowani widzieli

Gdy kupimy opcję multiroom dostajemy dwie karty, jeden dekoder gratis (za drugi trzeba zapłacić-bez opcji nagrywania tego czego nie oglądasz na jednym - to jest haczyk). Ja mogę być np w Warszawie, kumpel w Poznaniu, i tak bedzie wszystko ok działało (wiadomo, musisz mieć antenę)

Marcin: mam umowę przed sobą i nie ma takich zapisków, możesz oglądać gdzie chcesz, jaki kanał chcesz- tak jakbyś miał dwa abonamenty, z tym, że na jednym nie możesz nagrywać (tzn możesz, ale to co aktualnie oglądasz, ale musisz mieć dysk zewnętrny).

Qozi: Ja narazie mam kilka dni i żadnych zakłócen nie dostrzegam kumpel mieszka parę ulic dalej i jest ok. Radziłbym wziąć wczesniej, bo tv gratis dawają (LG 3D za 1zł). Umowa oczywiscie jest na jedną osobę, jak sie nie dogadasz z kumplem czy coś to może być kłopot bo sam z rachunkiem zostaniesz ;/

Mam ten pakiet


PLUS do tego dochodzą jeszcze pakiety HBO, CINEMAX,FILMBOX i kanał CANAL + WEEKEND (sportowy), którego nie ma na ofercie powyżej

Za wszystko razem płacę Pakiet kosztuje 168,90 plus 10 za dekoder i 15 za drugą kartę czyli razem 193,90 na miesiąc czyli po niecałej stówce na łebka ????
 
dawgrzesko 0

dawgrzesko

Użytkownik
ja podzielę się swoimi przykrymi niestety doświadczeniami z cyfrą, mając już jedną platformę, zdecydowałem się na dokupienie drugiej- postawiłem na cyfrę- niby renoma itd. Umowę podpisałem pod koniec grudnia, a w styczniu info o podwyżce 8zł/mc- i pytam czy to jest poważne?

i zaraz odpowiadam- nie jest, jak tylko dostałem oficjalne info zaraz napisałem wypowiedzenie i czekam na zakończenie okresu wypowiedzenia- strach się bać co będzie za miesiąć
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
podwyżce 8zł/mc- i pytam czy to jest poważne?
ja mam Multiroom i też przyszło mi pismo że od Lutego +10zł za tą właśnie usługę.
Zrezygnować mogę tylko z Multiroomu , z całego abonamentu nie. Nie mam zamiaru póki co bo to &quot;aby&quot; 5zł na jedną kartę ale jak w przyszłości bedą znowu jakieś podwyżki to warto będzie przemyśleć sprawe.
 
M 0

mir123bych

Użytkownik
ja mam Multiroom i też przyszło mi pismo że od Lutego +10zł za tą właśnie usługę.
Zrezygnować mogę tylko z Multiroomu , z całego abonamentu nie. Nie mam zamiaru póki co bo to &quot;aby&quot; 5zł na jedną kartę ale jak w przyszłości bedą znowu jakieś podwyżki to warto będzie przemyśleć sprawe.
Jak sobie policzysz to rocznie 60 zł. czyli 30 piwek ????
Wypowiadając rezygnujesz ze wszystkiego nie tylko z multiroomu.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad przesiadką z C+ na N po tych ostatnich podwyżkach.
Będzie mi brakować Canal+, który z resztą dostałem przy podpisywaniu ostatniej umowy, na bodaj 3 miesiące gratis, wcześniej też go brałem przy okazji różnych zniżek(przez rok miałem ze zniżką 50%), promocji itp.
Obecnie mam optimum HD, w N za 59 zł dostanę podobną ofertę(głównie o sport chodzi, Eurosport 1,2, TVP Sport, Sportklub jest). Parę fajnych kanałów odpada, ale tęsknić będę jedynie za TCM i AleKino. Na - w N również konieczność dokupienia multiroomu, a w C+ można jechać na splitterze.
W FTA widzę, że też jest wszystko ważniejsze, co było w Cyfrze, RAI sport, supertennis, Das Erste, itp. Zobaczymy jak z tym wyjdzie w praniu, ale świetną rzeczą w N jest krótki czas trwania umowy-tylko 12 miesięcy i to mnie głównie do nich skłania.
Do momentu fuzji pożegnamy się z Cyfrą ;p Może kiedyś stworzą platformę, w której płaci się tylko za każdy kanał który oglądasz. Mogę się tak łudzić ;p
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mnie się tak złożyło, że mam C+ i N i jedyną przewagą jaką posiadają ci drudzy to, że nie każą sobie dodatkowo płacić na HD - w eNce dodają kanały w jakości automatycznie i TVP, BBC Lifestyle/Enter., FOX, AXN czy zagraniczne jak DSF, ARD są w HD co zapewne jest sporym atutem.Ja jednak wolę C+ bo znacznie więcej sportu mają, a w eN z tym średnio - samo nsport prócz LM nie ma kompletnie nic walą non stop powtórki i nic tam ciekawego nie ma, a resztę kanałów sportowych mają taką samą jak C+ także moim zdaniem zmiana z Cyfry na ITI jest trochę zadziwiająca i raczej moim zdaniem trochę błędem.
PS. Davey zajrzyj do foto quizu.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Ja mam multiroom z Cyfry+, ale nie korzystam. W 1 pokoju obraz świetnie działa, zaś w 2 pokoju (moim) programy się tną tragicznie. Jedyne programy które działają bez zastrzeżeń to: TVP 1,2, Canal+,C+Film+C+Sport, ale C+GOL i C+Weekend się tną strasznie. Nie wiem czemu tak jest, mam stary dekoder, ale to nie powinno być przyczyną problemów.
Teraz korzystam z telewizji Dialog, telefon+internet+telewizja(canal+ nie wykupiony, w czerwcu będzie jak się umowa z cyfrą skończy) i płacę za to 110zł.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
powiem tak - jeśli zależy komuś na dobrej jakości programach (bitrate) oraz dobrym oprogramowaniu w dekoderze to brałbym bez zastanowienia N.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
zwłaszcza, że ceny w porównaniu do tego co oferują mają bardzo konkurencyjne – już za 49 zł jest opcja z dekoderem HD
dokładnie. Zważywszy że w tej cenie dekoder dostajesz za free. Ale w oferta premium jest super do oglądania sportu - 40 programów HD.
 
N 12

nipek

Użytkownik
Odświeżam temat.. Co teraz polecacie ? Czy nc+ za 89,99/99,99 zł to dobra oferta bo zależy mi na piłce nożnej,czy lepiej może poczekać na jakieś promocje ?
Jaka jest zasada multiroomu ? Czy płacę jakiś dodatkowy abonament ?
 
Do góry Bottom