>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telewizja N a Cyfra + Co wybrac ?

martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Dekoder HD mozna kupic na wlasnosc za nieduze pieniadze wiec wtedy nic nie placisz miesiecznie. Za dekoder PVR placisz 10 lub 15zl to zalezy od statusu, tego dekodera nie mozna kupic na wlasnosc bo taka jest umowa z jakas komisja nadawcow (nka tez nie sprzedaje PVR na wlasnosc), zwiazane to jest z VOD i innymi duperelami. Tak wiec dekoder HD mozesz kupic zeby nie placic miesiecznie, PVR tylko pod wynajem ale to tez nie jest jakas wysoka cena. Oferte C+ ma lepsza wiec pare zl w te czy w te za dekoder to przynajmniej dla mnie marna sttrata
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dekoder HD mozna kupic na wlasnosc za nieduze pieniadze wiec wtedy nic nie placisz miesiecznie. Za dekoder PVR placisz 10 lub 15zl to zalezy od statusu, tego dekodera nie mozna kupic na wlasnosc bo taka jest umowa z jakas komisja nadawcow (nka tez nie sprzedaje PVR na wlasnosc), zwiazane to jest z VOD i innymi duperelami. Tak wiec dekoder HD mozesz kupic zeby nie placic miesiecznie, PVR tylko pod wynajem ale to tez nie jest jakas wysoka cena. Oferte C+ ma lepsza wiec pare zl w te czy w te za dekoder to przynajmniej dla mnie marna sttrata
Oczywiście, że C+ niema lepszej oferty bo, co z tego że są tam wszystkie ligi jak trzeba je oglądać w jakości SD, bo taka jest prawda, Canal+2 Sport już dawno powinien być w HD. Na chwilę obecną HD jest czynnikiem przyciągającym, a C+ od czwartku będzie miała tych kanałów najmniej na rynku. Jakość HD jest taka sam wszędzie bo to są te same kanały wiec mówiąc o upscalu mówisz to samo od kanałach C+.

A dekoder z nagrywarką w n dostanie każdy za grosze i nie musi nic płacić za wynajem, z tym że po umowie trzeba go zwrócić, ale to tak jak w C+.

Sport to poważny atut C+, ale w N czy Polsacie masz takie kanały jak FOX HD (kanał z serialami od najlepszej wytwórni na świecie), AXN HD, czy Discovery HD i wiadome jest, że kanały HD są priorytetem firm produkujących i ich ramówki są znacznie lepsze od kanałów SD, poza AXN oczywiście. Oprócz tego w tym tygodniu N wymieni się kanałami z Polsatem i obie będą miały zarówno TVN HD jak i Polsat HD i to jest poważny atut przeciw C+.

Uważam, że na ten moment najlepiej jest kupić Multipakiet CANAL+ HD to koszt w okolicach 25 zł i wziąć sobie drugą platformę z kanałami tematycznymi, bo pod tym względem od cyfry są lepsze.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
wiec mówiąc o upscalu mówisz to samo od kanałach C+.
W kanalach Canal + audycje w HD nie sa upscalowane tylko nadawane w natywnym HD. To nie nFilm.
Widziales chlopie jakosc Polsat HD i TVN HD? Kaszety rażą po oczach i jakosc bardzo marna tego HD nazwac nie mozna... Prawdziwy kanal HD to BBC HD zobacz jaka jest tam jakosc i porownaj z tym g... od Polsatu i TVNu.
wziąć sobie drugą platformę z kanałami tematycznymi, bo pod tym względem od cyfry są lepsze.
Kazdy oglada co lubi, jak ktos lubi sport czy film to wezmie Cyfre, jak bajki czy dokument to N czy Polsat chociaz na Cyfrze od groma tych kanalow.
Co do Canal + Sport 2 to pracuja nad wprowadzeniem go w jakosci HD, pewnie juz w tym roku.
W tym roku rowniez ma dolaczyc ESPN America.
Jak ktos chce ogladac sport to tylko Cyfra, ewentualnie Polsat Cyfriowy dla siatkowki i meczy polskich zespolow w roznych dziedzinach sportu. Nka nie ma oferty sportowej, jedyny wartosciowy kanal sportowy na tej platformie to Eurosport.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Ok porównaj jeszcze cene za abonament Nki i cyfry.
W cyfrze za programy które sa w Nce zapłacisz 78zl + programy HD 11zl =89zl natomiast u konkurenci podobny pakiet 59zl (ja mam za 48). Jest różnica, nie?
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Paczka Canal + tez jest w Nce? Bo w tej cenie sa wszystkie kanaly z rodziny Canal +.... A to sa najlepsze polskojezyczne kanaly z najlepszymi kanalami sportowymi w kraju...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Widziales chlopie jakosc Polsat HD i TVN HD? Kaszety rażą po oczach i jakosc bardzo marna tego HD nazwac nie mozna... Prawdziwy kanal HD to BBC HD zobacz jaka jest tam jakosc i porownaj z tym g... od Polsatu i TVNu
Polsatu jeszcze nie widział, ale TVN HD mam na co dzień i jakościowo jest bardzo dobry, nie wiem gdzie ty go oglądałeś.
hociaz na Cyfrze od groma tych kanalow.
Wszędzie tych kanałów jest dużo, ale jak masz tv LCD, Plazmę czy LED to raczej kanałów w 4:3 nie będzie ci się chciało oglądać.
W tym roku rowniez ma dolaczyc ESPN America.
Żadna platforma nie podaje informacji jakie kanały ma dołączyć, jeśli umowa nie jest podpisana.
Jak ktos chce ogladac sport to tylko Cyfra
I tu się zgadzam w 100% ale poco komu reszta pakietów jak można kupić sam Canal+, bo reszta jest u konkurencji o wiele taniej. Po co płacić za Kompakt 62 złote i oglądać tylko Canal+, bo wątpię że ktoś posiadający Canal + ogląda AXN Crime itp....


Ogólnie dyskusja jest na inny temat, każdy wybiera co mu pasuje, a przede wszytkom cena odgrywa rolę. Wiec ja ze swej strony polecam, wszystkie pakiety tematyczne n i dokupienie samego Canal+ u drugiego operatora.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Polsatu jeszcze nie widział, ale TVN HD mam na co dzień i jakościowo jest bardzo dobry, nie wiem gdzie ty go oglądałeś.
Widzialem oba i dla mnie bardzo slabe nawet jak na upscalling do HD.... Polsat gorszy od TVNu.
Wszędzie tych kanałów jest dużo, ale jak masz tv LCD, Plazmę czy LED to raczej kanałów w 4:3 nie będzie ci się chciało oglądać.
Mam plazme 50 cali i wiem co to jest ogladac w 4:3 ???? Chociaz jak usiadziesz tak z 3-4 m od tv to nie widac tak tej pikselozy wiec jak musze ogladac taki kanal to siadam po prostu w wiekszej odleglosci od tv i ujdzie wtedy ;)
Żadna platforma nie podaje informacji jakie kanały ma dołączyć, jeśli umowa nie jest podpisana.
Informacja jest nieoficjalna, ponoc rozmowy sa prowadzone. Jestem przekonany ze ten kanal dolaczy jeszcze w tym roku, najpozniej jesienia bedzie w Cyfrze +. Oczywiscie jak bedzie to w HD ;) Fajna sprawa dla milosnikow hokeja, koszykowki uniwersyteckiej czy MLB ;)
Po co płacić za Kompakt 62 złote i oglądać tylko Canal+
A teraz odejmij sobie 35 zl od tych 62 ktore sa za Canal + i zobacz ile wyjdzie ci kompakt bez Canalow, porownaj z cena N ;)
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
No nie tak do końca Kompakt tylko Optimum(78zl) do ktorego musisz dodać 11zl za programy HD które w N masz już wliczone w abonamencie.
razem daje 89zl i teraz odejmuj kanały cyfra.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Chyba temat odpowiedni:
Jest jakiś kanał dostępny w PL na którym można oglądać NBA oprócz canal+sport??
 
dawgrzesko 0

dawgrzesko

Użytkownik
witam wszystkich, temat dobrego tunera przewałkowałem już 16 razy we wszystkich platformach i najkorzystniej wychodzi w N, bo oni dają pudło HD (nawet do 500GB) w cenie abonamentu, a zapłacić trzeba tylko za samą aktywację. Nie wyobrażam sobie dzisiaj oglądać ligi mistrzów jakości innej niż HD... a dysk daje duże możliwości- oprócz nagrywania można też przewijać i powtarzać sekwencje
 
K 0

krakk

Użytkownik
Mam N, umowa przedłużona na kolejny rok w tej samej cenie, wszystko to samo. Sprawa tylko tego że trzeba było wysyłać do nich wcześniej rezygnacje umowy wraz z końcem wygaśnięcia tej, wtedy oddzwonili i przedstawili lepsze warunki, tzn takie same jak miałem do tej pory, a oni oficjalnie oferowali cenę wyższą za mniej pakietów. Plazma 50&quot;, głównie do oglądania meczów bo filmów i tak nigdzie tak nie ma, wolę oglądnąć szybciej na kompie (tzn do kompa podpinam TV). z Meczy jednak jest to głównie liga mistrzów oraz liga niemiecka, zawsze oglądałem mecze BVB. Ze względu na LM zdecydowanie wybieram N. Prawda jest taka że i tak na mecze polskiej ekstraklasy nie będę miał czasu
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dla mnie rowniez Cyfra+ jest lepsza od eNki. Naprawde polecam. Nie wiem czy chce Ci sie czekac, ale zawsze kolo Swiat Bozego Narodzenia sa bardzo dobre oferty.
Posiadam najzwyklejszy pakiet + Canal+, Canal+Film, Canal+Sport, Canal+Gol i Canal+Weekend i nie wyborazam sobie co by bylo, gdybym tego nie mial... Masa meczy, a szczegolnie liga angielska i liga hiszpanska. A do tego w tym sezonie Canal+ wygral prawa do pokazywania na zywo 100% Ekstraklasy, czyli KAZDY mecz w tym sezonie mozna ogladac na zywo na Canal+. Do tego jeszcze magazyny lig, itp. Generalnie Canal+ wymiata. ????
 
N 12

nipek

Użytkownik
Powracam ! ????
A powiedzcie mi znawcy o tv cyfrowej naziemnej. Ostatnio tak czytałem o tym i szukałem na swoim tv znalazłem parę programów typu Polsat sport news tvn polsat i znalazłem jeszcze eurosport ale jest napisane że program jest nie dostrojony i jest brak wizji. Co mogę z tym zrobić żeby odbierać właśnie programy &quot;niedostrojone&quot;?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Korzysta ktoś może z Telewizji na kartę, opłaca się? Bo szukam jakiegoś taniej cyfrowej telewizji (głównie chodzi mi o sport) i znalazłem właśnie że jeśli z góry się zapłaci za 2 lata to wychodzi 10zł miesięcznie, a jest tam TVP Sport, NSport HD a w Cyfrze + jest tylko Eurosport.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Korzysta ktoś może z Telewizji na kartę, opłaca się? Bo szukam jakiegoś taniej cyfrowej telewizji (głównie chodzi mi o sport) i znalazłem właśnie że jeśli z góry się zapłaci za 2 lata to wychodzi 10zł miesięcznie, a jest tam TVP Sport, NSport HD a w Cyfrze + jest tylko Eurosport.
http://www.cyfraplus.pl/oferta/cyfra__na_karte.html

na 2 lata na C+ ? w tym linku jest aby na pół roku i to za 5baniek. 500zł przy pakiecie KOMPAKT to będziesz miał na 10 miesięcy. Umowa na 19.

Nawalone dużo , i sportu itp. Sprawdź sobie w symulacjach to zobaczysz.
 
M 0

mateusz919

Użytkownik
Ja mam Canal + i jestem z niego zadowolony , leci tam duzo sportu z wielu lig pilkarskich np.polska ,hiszpanska,wloska jest wiele analiz.Ogolnie duzo sportu i tez tam sa fajne filmy ktore chetnie ogladalem
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Ja teraz wziąłem cyfrę plus pakiet: &#39;&#39;pełna oferta cyfry +&#39;&#39; dali mi telewizor 3d gratis, dodatkowo dekoder 500 GB za 10 ziko na mc. Wziąłem też multiroom z kumplem i teraz dzielimy sie rachunkiem na pół czyli po 100zł na miesiąc, czyli jak na taką ofertę to tanio. polecam
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Właśnie Brylant, jak znajdziesz chwilę to opisz na czym polega ta opcja Mroom bo na święta też będę brać C+ i kolega mi mówił o takiej możliwości, że można dzielić rachunek z kimś innym [ a tak się składa, że kolega też bierze nową umowę ], a jak to w praktyce wygląda ?
Pytam bo on mieszka kilka km ode mnie i co w takim razie, wszystko działa normalnie, nie ma żadnych zakłóceń, nie przerywa, nie wyłącza się ? Ogólnie mówią to czy wszystko jest z tym ok i nie ma żadnego haczyka ?
Jak znajdziesz chwilę to daj znać.
Dzięki.
 
Do góry Bottom