>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat zbiorczy: II Liga polska

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków
Podbeskidzie wygra # 2,40 # 5/10 ✅

Podbeskidzie gra już tylko o pietruszkę, dlaczego ? wszystko przez karne punkty bo gdyby Podbeskidzie na starcie nie zaczynało z dorobkiem minus sześc punktów to teraz zajmowali by trzecie miejsce w tabeli i mecz ze Zniczem byłby walką o ekstraklasę. W tej chwili gospodarze zajmują 6 lokatę z dorobkiem 55 punktów i już teraz wiadomo że nie zmienią swojego miejsca, nie zależnie od wyników sobotnich spotkań. Znicz ma o co grac, walczy bowiem o grę w Ekstraklasie a jeszcze sezon temu ten klub występował na trzecioligowych boiskach. Znicz to mało doświadczona drużyna, co prawda w swoim składzie jest kilku doświadczonych piłkarzy ale zdecydowanie bardziej rutynową drużyną jest drużyna z Bielsko-Białej. Znicz musi, zaś Podbeskidzie może wygrac, gracze Znicza według mnie nie wytrzymają presji na nich ciążącej i nie wygrają tego meczu, tym bardziej że ich rywale to bardzo solidny zespół, na swoim boisku grający bardzo dobrze. Znicz na wyjazdach prezentuje się najlepiej spośród wszystkich drużyn w II lidze, ale na stadionie w Bielsku gra się niezwykle ciężko. Podbeskidzie to dobrze zorganizowany zespół, którego siłą jest gra zespołowa, piłkarze nie boją się przytrzymac piłki grają spokojnie, ładnie dla oka. Znicz zaś nastawi się na kontratak ale nie jestem przekonany że to przyniesie dobry efekt w tym meczu, ponieważ piłkarze Podbeskidzia wcale nie muszą atakowac. W pierwszej rundzie na stadionie w Pruszkowie padł bezbramkowy remis. Dla Znicza to najważniejszy mecz w dziejach tego klubu, dla Podbeskidzia ostatni mecz w tym sezonie, na moje oko piłkarze Znicza nie wytrzymają presji tego meczu i przegrają...
 
maxiu40 0

maxiu40

Użytkownik
Moje typy na dzisiaj:
Lechia Gdańsk - Stal Stalowa Wola 1 (1,40) ✅
Gospodarze wprawdzie mają zapewniony już awans do 1.ligi, ale po meczu szykuje się feta w centrum miasta i piłkarze Lechii z pewnością nie będą chcieli popsuć nastrojów swoim kibicom. Co więcej, Lechiści wygrali w tej rundzie wszystkie mecze rozgrywane na Traugutta, pokonując bramkarzy rywali 11-krotnie i tracąc zaledwie przy tym 3 gole. Dla Stali spotkanie to jest także przysłowiowy mecz o pietruszkę, dlatego też nie sądzę, by popsuli święto gospodarzom. Goście nie imponują grą na wyjazdach (zdobyli 10 punktów w 16 meczach, strzelając przy tym 10 bramek i tracąc 33 gole.)
ŁKS Łomża - Kmita Zabierzów 1 (2,40) ⛔
Jest to mecz o życie dla obu drużyn. Każdy inny wynik niż zwycięstwo może oznaczać dla gospodarzy spadek z 2.ligi (w przypadku wygranej Tura z Odrą w Opolu), gościom do szczęścia wystarczy remis. Myślę, że od początku spotkania zaatakują piłkarze ŁKS-u i niesieni głośnym dopingiem swoich kibiców przełamią złą passę meczów bez zwycięstwa na własnym stadionie (ostatni raz wygrali u siebie pokonując Lechię 1:0). Warto nadmienić, iż po pauzie za kartki do kadry ŁKS-u wraca kapitan Cezary Stefańczyk, co na pewno pozytywnie wpłynie na mobilizację w ekipie gospodarzy. Jeśli ktoś boi się zaryzykować, to myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie również postawienie na 1X po kursie 1,36.
Sam zagrałem zakład kombinacyjny złożony z powyższych meczów. Czy miałem rację, okaże się około godziny 19. ;)
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Polonia Warszawa v Piast Gliwice

Typ:X
Kurs:3.10
Buk:Bet365
Analiza:
Na Konwiktorskiej w ostatniej kolejce spotkań Polskiej Drugiej Ligi , Polonia Warszawa będzie podejmować Piasta Gliwice .
Obie drużyny plasują się w góze tabeli , jednak Polonia od jakiegoś czasu już , co jest niespodzianką , nie ma szans na awans do Ekstraklasy , jednym z tego powodów jest zamieszanie wokół byłego już szkoleniowca &quot;czarnych koszul&quot; Dariusza Wdowczyka , któy został aresztowany za korupcję.
Goście do niedawna wydawali się pewniakiem do awansu , parę kolejek temu byli na pierwszym miejscu i mieli wręku wszystki karty , jednak słąbsza forma jaka ostatno ich dopadła spowodowała że nawet zwycięstwo z Polonią nie zapeniwa gliwiczanom awansu.
Ostatnie 6 meczów obu drużyn wygląda następująco :

Polonia , dwa zwycięstwa i cztery porażki , jednak obie wygrane odniesione na włąsnym stadionie , oprócz tego porażki z Arką Gdynia i Zniczem , a to przecież mocni kandydaci do awansu , nawet teraz przed ostatnią kolejką.Były też wyjazdowe porażki ze słabeuszami ligi jak Stalowa Wola i Tur Turek.

Piast , trochę lepiej bo trzy wygrane w sześciu spotkaniach , co zrównoważy to że Piast gra na wyjeździe.Piast wygrywał tylko u siebie w ostatnich meczach , jednak wygrywali tylko z drużynami z dołu tabeli .W spotkaniach z Arką i Jastrzębiem (u siebie!) polegli , a z Wisłą Płock , która jest w środku tabeli zremisowali .

Tak więc forma obu drużyn jest mniej więcej równa , jeszcze jedna różnica , o której trzeba wspomnieć , to brak motywacji ze strony gospodarzy , ale skoro w ostatnich meczach Piast też grał o awans a przegrałz takim Jastrzębiem u siebie to może nie chcą awansować ?!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Bardzo krótko bo czas nagli...
Pelikan-Katowice
Albo to jest jakiś mój fatalny błąd albo Pelikan ma nadal szanse na utrzymanie. Bo jeśli teraz wygra a Tur przegra to będą mieli po 28 pkt. co przy bilansie bezpośrednich spotkań plasuje Turka na ostatniej pozycji a Pelikana na przedostatniej. Nadal w powietrzu wisi plotka o tym że z ligi na polecieć tylko jeden zespół więc wychodzi na to że przy dozie szczęście mozemy zobaczyć Pelikana w nowej I lidze. Taka wizja powinna zmotywować troszkę piłkarzy i w Łowiczu może dojść do niespodzianki. Jednak defensywny styl gry Pelikana po zimie stwarza ryzyko remisu. Dlatego typuję 1X. Ostatni mecz na własnym boisku powinien być wygrany by ładnie pożegnać się z kibolami na wakacje
Motor-Arka
Prosta sprawa. Arka walczy o awans, jest macnym zespołem, ma doświadczonych, dobrych kopaczy a Motor to słabiak, który zapewnił sobie utrzymanie i walczy o przysłowiową pietruche... Tam wynik nie moze być inny niż win Arki czyli 2!
Polonia-Piast
Polonia ma spore kłopoty wewnętrzne. Kibice się wściekają, trener daje ciała o piłkatrzach nie wspominając. O awansie mowy być nie może a jak co roku twierdzili że z palcem w nosie awansują... W ostatnim meczy Polonia wybiegła młodzikami [papugują po Legiuni ???? ???? ???? ] i tym samym dała pierwsze zwycięstwo Turowi po zimie o_O Teraz znowy kazano trenerowi wpuścić młodzież, choć nawet gdtyby nakazu nie było to i tak pierwsdzy skład na kartki i kontuzje... Piast walczy o awans i wszyscy zapowiadają że jadą tylko i wyłącznie po 3 oczka. Słaba w tym sezonie Polonia nie da rady ich zatrzymać. Typ: 2
Odra-Tur
Tur niespodziewanie ma szansę sie jednak utrzymać, choć piłkarze robili wszystko by spaść... Jeśli teraz wygrają to maja utrzymanie bez względu na wynik meczu Kmity z ŁKS. Czy jednak [moim zdaniem] najsłabsza ekipa II ligii da radę odrze? Zapewne Kibice odry czekają na wygraną w ostatnim meczu i jakąś zabawę... Coś mi się wydaje że tur powalczy ale z wygraną będzie ciężko. Skusiłem się jednak na typ że Tur strzeli gola.
Podbeskidzie-Znicz
Podbeskidzie to bardzo mocna ekipa. Tak jak Sutek pisał są bardzo solidni i zdecydowanie bardzoej doświadczeni. Gdyby6 nie kara 6 oczek za karupcję to by byli w strefie awansu. Ostatni mecz przed własną publiką zapewne ich pozytywnie zmotywuje. Znicz słaby nie jest a doświadczenie szybko zdobywał. Czy jednak baniaminek zagra w OE?? Rozmawiają juz o stadionie a do awansu potrzeba im remisu... Lewandowski będzie grożny tylko czy wystarczająco? Co do wygranej to się obawiam bo np. remis 2:2 by mnie nie zdziwił. Jednak zdecywowałem sie na typ że Znicz strzeli.
Jastrzębie-Wisła
Obie ekipy notują ostatnio zwyżkę formy. Obie o nic już nie walczą i obie dużo strzelają. GKS gra ostatni mecz przed własną publiką i będzie pewnie chciał coś pokazać, Wisła ma dobry atak i spoto strzela. Jak na moje oko to będzie leciutki meczyk, bez napinki i wiele bramek - tak na miłe pożegnanie kibiców. Typ no over 2,5

Nie napisałem wszystkiego co mi tam w głowie o tych meczech świtało bo nie zdążyłem, typy jednak przemyślane i sam wszystkie zagrałem. Oby weszło!
 
H 0

haif

Użytkownik
Nie chciałbym zapeszyć, ale ten typ z Piastem może nie wejść. Piast nie ma już o co grać, zarząd dał im jasno do zrozumienia, że nie dostaną koncesji na 1 ligę i lepiej dla klubu było by, aby zostali w drugiej. To tłumaczyło by też ostatnią porażkę z Jastrzębiem, która jednak była zaskoczeniem. Tak więc ja sobie dziś Piasta darowałem.
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Sieku gratuluję tylko dwa błędy w typowaniu drugiej ligi. Przy takich wynikach jakie tam czasami padają. Dobrze rozpracowałeś ostatnią kolejkę. Mam nadzieję, że te mecze dałeś na różnych kuponach.

Tabela końcowa II ligi sezonu 2007/2008



Śląsk Wrocław i Piast Gliwice w ostatniej kolejce dołączyły do Lechii Gdańsk i w nowym sezonie zagrają w ekstraklasie. Piast Gliwice pierwszy raz w historii zagra w ekstraklasie.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
a Czy Piast przypadkiem nie bedzie musial zagrac w barazach? Czy mi umknelo, ze PZPN ustalil, ze nie bedzie barazy?
Na goraco moge skomentowac po koncu sezonu, ze szkoda mi druzyny Znicza Pruszkow. Mlodzi zawdonici sprawili naprawde sporo trudnosci bardziej doswiadczonym greaczom z innych druzyn, ale widac bylo, ze na koncu sezonu nie wytrzymuja presji. W przyszlym roku pewnie juz nie awansuja, wiec nie wykorzystali niepowtarzalnej okazji do znalezienia sie w elicie.
Trzeba tez w tym sezonie zaznaczyc wielka prace, jaka wykonal Marcin Brosz w Bielsku, bo gdyby nie ujemne punkty, to ogladalibysmy w nastepnym sezonie pilkarzy Podbeskidzia na pierwszoligowych boiskach.
Jak dla mnie, zawiodla Arka, bo z takimi &quot;gwiazdkami&quot; w skladzie, powinni wygrac ta lige z duza przewaga, ale na cale szczescie nazwiska nie graja, a za to kochamy pilke nozna.
Na dluzsze podsumowania przyjdzie jeszcze czas. Z cala pewnoscia bylo w tym roku ciekawie na zapleczu ekstraklasy, i oby tak tez bylo w przyszlym sezonie.
pozdro;-)
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Spokojnie Znicz jeszcze wejdzie. Przecież nie wywalili jeszcze Korony Kielce z ligi i wtedy się zwolni jedno miejsce i pewnie wezmą kolejny zespół z drugiej ligi.
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
a Czy Piast przypadkiem nie bedzie musial zagrac w barazach? Czy mi umknelo, ze PZPN ustalil, ze nie bedzie barazy?
pozdro;-)
Z ekstraklasy o dwie klasy spadły 2 zespoły: Widzew i Zagłębie Sosnowiec. Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej za udział w aferze korupcyjnej zdegradował do drugiej ligi Zagłębie Lubin.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ostatnia kolejka dobrze wytypowana ????
A to końcowe rozstrzygnięcia
Awans do Ekstraklasy: Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Piast Gliwice
Baraż o grę w Ekstraklasie: Arka Gdynia
Spadek do &quot;nowej&quot; II ligi: Pelikan Łowicz
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
nie wiem czy się nie pospieszyłeś z tym podsumowaniem tabeli...
z OE wypaść może jeszcze Korona i Jaga.
Piast i Znicz raczej nie dostaną licencji
a Śląsk się łączy...
co oznacza że Do Lechii i Arki dołączy Podbeskidzie i jak &#39;odpowiednio&#39; pójdzie to i Polonia z 7 miejsca.
Scenariusz wcale nie kosmiczny bo po wynikach było widać że niektóre mecze miały ustawione wyniki [nie chodzi mi o korupcję a o tabelę] a w pzpn decyzje to mają zwyczaj podejmować najgłupsze... jak się w II lidze postarali to teraz spokojnie siedzą w środku tabeli i wiedzą ze awansowali.
Swoją drogą jak mój &#39;brudny&#39; scenariusz się sprawdzi to to będzie ostateczny upadek naszego futbolu -&gt; koniec korupcji, początek legalnych przekrętów
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak jak napisałem. Jeśli coś ulegnie zmianie na pewno to uwzględnię.
W Ekstraklasie nie wiadomo czy licencje dostanie ŁKS, Polonia Bytom, Piast Gliwice.
Chora sytuacja dla mnie do tej pory mało wiadomo a przypomnę dzień przed ostatnią kolejką drugiej ligi, do Ekstraklasy miały awansowac trzy zespoły miało nie byc baraży a ligę miały opusicic dwa zespoły, a finał jest odmienny
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Wiedziałem o tym newsie prze odtatnią kolejką. Wiadomość opublikowano chyba na portali polonii. Jak dla mnie to nie jest jakieś straszne zaskoczenie bo już nie raz się z takimi układami w ostatnich kolejkach spotykaliśmy...
Generalnie to to co ostatnio obserwujemy w polskiej lidze to skandal. Im większa walka z korupcją tym lepiej kombinują... Szkoda że kwestie awansu rozstrzygają się po ostatniej kolejce ale chyba jeszcze długo się z tego nie wyleczymy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom