>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat zbiorczy: II Liga polska

Status
Zamknięty.
sieku 31

sieku

Użytkownik
Zaspaliście? Jutro grają chłopaki a tu żadnych analiz? Na szybko wrzuce dwa typy, moim zdaniem najciekawsze na jutro:

Tur - Arka @ 2 @ 1,7

Tur spisuje się fatalnie i kompletnie nie pasuje ani do pozostałych beniaminków, ani do wizerunku jaki kreował na początku tego sezonu. Konsekwentnie gram przeciwko nim i mam teorię o której już wiele razy pisałem że z kolejnymi meczami będą grali tylko gorzej... a tym razem miarza się z Arką która pod wodzą nowego trenera zagrała niczym natchniona i chyba powruciła na właśniwy tor - walki o podium. Powinni rozjechać Tura bez zająknięcia się a kurs 1,7 to prezent który trzeba wykorzystać!

GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków @ 2 @ 2,3

To już znacznie mniej pewny mecz, jednak skusił mnie kurs na gości. Podwarszawska drużyna walczy o zaskakująco wysokie cele i radzi sobie równie zaskakująco dobrze. Wygrywa kolejne mecze, stanowi postrach dla kazdego rywala i wyraźnie 2 liga nie potrafi w meczach przeciwko Zniczowi wyeliminować jednego zawodnika - Lewandowskiego. Jest on liderem strzelców tak swojej drużyny jak i całej ligii. Trochę śmieszne że jeden piłkarz jest dla przeciwników nie do zatrzymania ale skoro tak to tylko podziwiać jego grę! Coś mi się wydaje że powoli budzące się po zimie Jastrzębie również nie sprosta zadaniu i nie zatrzyma śmiertelnie skutecznego napastnika. 0-2? Prawdopodobne. O ile tylko gospodarze nie zaskoczą fantastyczną grą w defensywie i przypadkiem czegoś nie ustrzelą... raczej nie.
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
II liga 2007/2008

Motor Lublin vs. Pelikan Łowicz

Liga:
II liga 2007/2008
Spotkanie: Motor Lublin vs. Pelikan Łowicz
Typ 1: X2 ⛔ ( 3:0 )
Typ 2: under 2.5 ⛔ ( 3:0 )
Kurs 1: 1.70
Kurs 2: 1.72
Bukmacher: unibet

Analiza:
Pelikan od początku rundy wiosennej wziął się za gre i odrabianie strat. Mam nadzieje, że nie za późno. Cały czas znajduje się na ostatnim miejscu w drugiej lidze. W 28. kolejce &quot;Ptaki&quot; pojadą powalczyć do Lublina. Będzie to bardzo ważny mecz, gdyż żeby mieć jakiekolwiek szanse na utrzymanie Pelikan nie może dziś przegrać, mimo że gra na wyjeździe.
Pelikan poczynił duże postępy w tej rundzie. Już nie jest przysłowiowym chłopcem do bicia. Powiem więcej, stawia realny opór potentatom do pierwszej ligi takim jak Arka, Piast czy Polonia urywając im punkty. W ostatnich sześciu meczach pelikan zaprezentował się bardzo dobrze, dwa razy wygrywając ( raz na swoim terenie i raz na wyjeździe ), trzy razy remisując ( Polonia, Wisła P. i Piast ) i tylko raz przegrywając z GKS Jastrzębie. Przegrany mecz można uznać jednak za wpadkę. W ostatniej kolejce &quot;nasi&quot; podejmowali u siebie Odre Opole i z zadania wywiązali się znakomicie wygrywając 3:1. Bardzo przyczyniła się do tego postawa bramkarze Marcina Ludwikowskiego, który dobrze ustawiał obrone i wykazywał się swietnym refleksem. Sądzę że po tym meczu morale Pelikana wzrosły i że w wyjazdowym meczu ze słabym ostatnio Motorem mogą powalczyć nawet o komplet punktów. Jak zwykle pelikan będzie mógł liczyć na swoich najbardziej doświadczonych graczy
Roberta Wilka i Radosława Kowalczyka, którzy i w ostatnim meczu strzelali bramki. Należy dodać jeszcze, że Pelikan w tej rundzie traci mało bramek. Na wyjazdach nie strzela ich również za dużo. Stara się grać uważnie w obronie, bo jeden mały błąd może kosztować przegrany mecz.
Natomiast Motor to drużyna środka tabeli, obecnie 11 miejsce. Gracze z Lublina ostatnio formą jednak nie blyszczą. Na ostatnie 6 meczy wygrali dwa, jeden zremisowali i trzy mecze przegrali. Na pewno będą starali się na własnym terenie zagrać jak najlepiej i i zdobyć 3 punkty z &quot;teoretycznie&quot; słabym zespołem gości. Jest jeszcze możliwość że Motor spadnie z ligi. Żeby sobie zapewnic jak najszybciej pewne utrzymanie nie mogą przegrać.
Dlatego bardzo prawdopodobnym jest też że w Lublinie padnie remis. Z drugiej strony skłaniam się do Pelikana, który jest w dobrej formie i można powiedzieć na fali i może powalczyć ???? Gracze powinni uważnie grać w obronie, to też i under 2.5 jest bardzo prawdopodobny.

 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Zaspaliście? Jutro grają chłopaki a tu żadnych analiz? Na szybko wrzuce dwa typy, moim zdaniem najciekawsze na jutro:

Tur - Arka @ 2 @ 1,7

Tur spisuje się fatalnie i kompletnie nie pasuje ani do pozostałych beniaminków, ani do wizerunku jaki kreował na początku tego sezonu. Konsekwentnie gram przeciwko nim i mam teorię o której już wiele razy pisałem że z kolejnymi meczami będą grali tylko gorzej... a tym razem miarza się z Arką która pod wodzą nowego trenera zagrała niczym natchniona i chyba powruciła na właśniwy tor - walki o podium. Powinni rozjechać Tura bez zająknięcia się a kurs 1,7 to prezent który trzeba wykorzystać!
Masz tu całkowitą racje, ja nawet bym sie pokusił o typ 2 do przerwy po kursie 2.20 w unibecie. Zmiana trenera naprawde dużo dała Arce, co od razu widać po dwóch ostatnich meczach. Co prawda były to mecze u siebie ale na słabego turka taka siła jaką dysponuje Arka całkowicie powinna wystarczyć. Gracze Arki prawdopodobnie będą starali się szybko strzelić bramkę a później kontrolować przebieg, i być może strzelać kolejne bramki. A Tur z taką formą jaką teraz dysponuje spadnie z drugiej ligi. Na ostatnie 6 meczy tylko dwa remisy, reszta to porazki!! I drugim może troszke mniej pewnym typem jest over 2.5 , bo jeśli Arka sie rozstrzela to może tych bramek paść naprawde dużo. Zespół z Gdyni ma potencjał, tylko jak do tej pory, myle tu o czasie przed zmiana trenera, nie umiał go wykorzystac.

edit: I już pierwsza połowa zweryfikowała moje typy:
wynik do przerwy:
2 @ 2.20 ✅ ( 0:3 )
ilość bramek: over 2.5 ✅
 
sarajevo 0

sarajevo

Użytkownik
Piast Gliwice - Stal Stalowa Wola

1
1.40
Expekt


W tym meczu nie wchodzi w rachubę inny rezultat niż zwycięstwo gospodarzy. Dlaczego ? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Piast Gliwice poważnie myśli o awansie do Orange Ekstraklasy. Obecnie w II lidze najmują trzecią pozycję, która daje baraże, ale z miejscem premiowanym bezpośrednim awansem dzielą ich tylko różnice bramkowe. Znicz Pruszków zajmuje drugie miejsce, ale dziś mogą oni stracić punkty w bardzo trudnym wyjeździe z GKS Jastrzębie. Jak widać zespół z Gliwic ma bardzo dużą szansę, by po dzisiejszej kolejce zasiąść na drugim miejscu w tabeli. Nie będzie to jednak łatwa przeprawa. Dziś u siebie teoretycznie bezstresowy mecz, ale nie można zlekceważyć przeciwnika, ponieważ może się to źle zakończyć. Mam nadzieję, że Piast Gliwice nie zrobi jakiegoś głupstwa i nie zmarnuje tak wielkiej szansy na wyższą pozycję w tabeli. Typ na ich zwycięstwo po kursie 1.40 jest bardzo dobry i serdecznie polecam zagranie tego zakładu.

Polonia Warszawa - GKS Katowice

Obie drużyny strzelą gola ?
NIE
1.83
Expekt


Mecz na prawdę godzien zagrania. Polonia ma jeszcze jakąś chrapkę na awans do Orange Ekstraklasy, ale bardzo wątpię by im się to udało. Dziś grają z drużyną ze środka tabeli ( GKS Katowice ). Takich meczy na własnym boisku nie można przegrywać. Polonia to zespół, który traci mało goli, tak więc bramka zespołu z Katowic stoi dziś pod wielkim znakiem zapytania. Mój typ do tego meczu jest jak najbardziej trafny. Tak przynajmniej uważa większość moich kolegów, którzy również zajmują się bukmacherką. Po za tym Polonia ma dobrą obronę i na własnym boisku nie powinni stracić bramki. Jeżeli tak sie stanie, GKS Katowice nie strzelą to mój typ po kursie 1.83 wejdzie. Mam nadzieję, że tak właśnie się stanie a ja po dzisiejszym dniu dostanę się od głównego konkursu i będę mógł typować razem z Gwiazdami na forum. To jest mój główny cel i tego się trzymam. Pozdrawiam !
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dziś w Łowiczu ostatnia drużyna tabeli grała z liderem z Gdańska. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 co mogło tylko ucieszyc... lidera z Gdańska, ponieważ zawodnicy Lechii znacznie odstawali od graczy Pelikana. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa czy Pelikan zagrał tak dobrze ? Czy Lechia jest tak słaba ? Lechia strzela bramkę dającą wyrównanie w 94 minucie przy sporej pomocy sędziego liniowego ale cóż Pelikan chociaż że stracił punkty w frajerski sposób pokazał że grac potrafi
 
sieku 31

sieku

Użytkownik


Trochę tego jest ale ja zwróciłem uwagę szczególnie na 3 spotkania:

Wisła - Arka

Wisła w tym sezonie spisuje się bardzo nieciekawie... Myśleli o sukcesach a teraz już tylko środek tabeli im został, choć dobre i to bo przynajmniej nie grozi im perspektywa spadku. Teraz na własnym stadionie przyjdzie im zmiarzyć się z odrodzoną Arką, która pod wodzą mowego trenera naprawia stare błędy. Wychodzi im to bardzo dobrze, zwłaszcza po ostatniej wygranej z jednym z rywali do awansu, Piastem Gliwice. Teraz Arka znajduje się na fali, jest na dobrej drodze by powrócić do OE. Wątpię by Wisła była w stanie im przeszkodzić a kurs 2,00 na faworyta to prezent na który warto postawić! To powinien być prosty mecz...

Piast - Tur

Kolejny typ z cyklu gry przeciwko Turowi. Czemu tak gram już kilka razy tłumaczyłem więc zapraszam do starszych analiz bo nic się nie zmieniło;P Teraz zagrają z Piastem, który choć ostatnio się zatrzymał i gra conajmniej w kratkę to nadal są w czołówce i jeśli nie chcą z niej wypaść to z zespołem skazanym na spadek wygrywać muszą. 5 kolejek przed końcem rozgrywek niespodzianki być nie powinno... tylko kurs niski bo 1,4. Ale myślę że i tak wart grania!

Odra - Znicz

Od dawna się mówi że Znicz jest objawianiem i jako baniaminek ma ogromne szanse na awans do OE [co swoją drogą byłoby... ostro komentowane;P ]. Ale przyznać trzeba że grają bardzo skutecznie i konsekwentnie. Kolejne wygrywane punkty przesuwają ich w górę tabeli. A tym co może cieszyć najbardziej to fakt, iż choć Lewandowski jest nadal czołowym strzelcem to jednak mecze Znicza nie są spotkaniami spod znaku jednego piłkarza. Pruszkowianie są zgrani i doskonale wykorzystują ogromny talent swojego snajpera. Odra natomiast to przeciętniak a nawet troszkę gorzej. Przed spadkiem się raczej obronią ale Znicza nie zatrzymają. Pewnie znowu Lewandowski coś ustrzeli a typerom wejdzie kurs około 2,3 [zależy od buka]
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Spotkanie: Warta Poznań – Pelikan Łowicz
Typ: X2
Kurs: 1.80
Bukmacher:unibet

Analiza:

Siódmego maja gracze Pelikana jadą po Poznania by stoczyć z tamtejszą Wartą bój o życie. Obie drużyny znajdują się obecnie w strefie spadkowej, jednak Warta ma aż 6 punktów przewagi nad Łowickimi graczami. Dla obu ekip ten mecz będzie bardzo ważny. Sądzę jednak że dla Pelikana ważniejszy. Jeśli ten mecz przegrają to już praktycznie na sto procent spadną z ligi. To już ostatni dzwonek dla Pelikana.

Warta ma o tyle ułatwione zadanie bo gra u siebie, co stanowie niewątpliwie ich atut. Poznaniacy zajmują obecnie szesnastą pozycję i potrzebuują dwóch punktów do wyjścia ze strefy spadkowej. W ostatnich sześciu meczach zdobyli 7 punktów, dwa razy wygrali, raz zremisowali i trzy razy przegrali. Strzelili przy tym niedużo bramek, ale też dużo nie stracili, 5:5 . Trener Bogusław Baniak podchodzi ostrożnie do tego spotkania. Mówi że meczu nie mogą przegrać ale na pewno będzie on bardzo trudny. W drużynie Warty nie ma dużych osłabień. Powraca po pauzie za kartki Błażej Jankowski, pozróci również wypoczęty Marcin Wojciechowski. Nie zagra za to pauzujący jeszcze za czerwoną kartkę w meczu z Łomżą Alain Ngamayama .

Pelikan za to w niedzielę zagrał swój najlepszy mecz w drugiej lidze jak mówi trener Bogdan Pisz. Grając z liderem drugiej ligi wygrywali znaczną część spotkania. Niestety stracili bramkę w ostatniej akcji meczu w 95. minucie. Na pewno chłopaki są tym zirytowani, ale cóż taka jest piłka. Bardzo dobrze w tym meczu zagrali strzelcy bramek – Radosław Kowalczyk i Maciej Wyszogrodzki. Ten pierwszy regularnie zalicza dobre występy w barwach zielonych. Pelikan zajmuje jak na razie ostatnią pozycję w licze z dorobkiem 21 punktów. Forma „Ptaków” jest niezła, niestety mają dziwną tendencję, a mianowicie że potrafią zagrać dobry mecz i zdobyć punkty z zespołami silnymi, a z tymi potencjalnie słabszymi przegrywają. Mam nadzieję że tym razem, gdy mają „nóż na gardle” postarają się znaleźć mobilizację i skupienie, i zagrają dobre spotkanie. Pelikan nie może tego meczu przegrać, ale również zdobyć punkty będzie bardzo trudno. Sądzę że będzie bardzo zacięty mecz. Moim typem jest minimalna wygrana Pelikana.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Popieram zarówno typy proponowane przez Sieku jak i typ x2 na Pelikan younga.
Znicz gra świetnie na wyjazdach, mają młody, wybiegany, grający na luzie zespół który wykorzystuję wszystkie błędy rywala. Mają w ataku Lewandowskiego który w każdej kolejce zdobywa bramki. Widziałem Odrę w meczu z Pelikanem i Odra ma siły do 20 minuty później już grają fatalnie, jeśli Znicz przetrzyma pierwsze 30 minut to z pewnością wywiezie z Opola komplet punktów. Odra raczej gra już o pietruszkę bo spadek raczej im nie grozi ponieważ prawdopodobnie spadną tylko dwie ostatnie drużyny.
Mój typ: wygrana gości
Arka wiemy ostatnio gra wręcz kapitalnie wygrywa mecz za meczem, różnicą kilku goli, nie traci ten zespół w ostatnim czasie bramek, pokazuję że to właśnie oni są najlepszą drużyną na drugoligowym froncie. Wisła Płock już się pogrzebała kilka kolejek temu teraz grają o pietruszkę czyli o nic. Arka przyjeżdza do Płocka po komplet punktów, piłkarze z Trójmiasta nie mogą sobie pozwolic na jakąś stratę punktów, ponieważ cały czas traca kilka punktów do miejsca premiowanego awansem do orange Ekstraklasy i cały czas muszą to nadrabiac. Wisła nic nie gra, zespół jest rozbity, nie przywódcy i to wszystko pokazują nam bardzo słąbe wyniki &quot;Nafciarzy&quot; którzy przegrają kolejny mecz
Mój Typ: wygrana gości
Polecam również zagrac:
Piast Gliwice oraz Pelikan Łowicz ( czysta &quot;2&quot; lub &quot;x2&quot; )
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Piast Gliwice - Tur Turek
Do końca sezonu zostało tylko pięc kolejek, a w tabeli nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte. Mecz ten dla Piasta jest niezwykle wazny - jesli nie najwazniejszy w tym sezonie. Jesli Piast wygra bedzie dalej walczył o awans do pierwszej ligi, jesli natomiast przegra lub zremisuje moze zapomniec o Ekstraklasie. Piast aktualnie zajmuje 4 pozycje w lidze z dorobkiem 52 punktów i ze stratą zaledwie 4 pkt do lidera a tylko dwóch do miejsca trzeciego czyli dającego mozliwosc gry w barazach. Gliwiczanie zajmowali by teraz wyzszą pozycje gdyby nie ich ostania foram na wyjezdzie - nic nie mogą wygrac. Jednak na ten mecz jest pełna mobilizacja. U siebie Piast ma bilans 9-4-1 czyli bardzo dobry. 27 zdobytych goli a stracone tylko 9. Na ten mecz do zespołu Piasta powrócą Kompała i Petasz. W jutrzejszym spotakniu Piast wystąpi wiec w prawie najsilniejszym składzie. Turowi w tej rundzie zupełnie nic nie idzie. Zajmują 16 pozycje w tabeli. Tur ostatni mecz wygrał... 13 października!!! Ostatnie 7 spotkan tej druzyny to 5 porazek i dwa remisy. Na obcym terenie Tur zupełnie sobie nie radzi. Wygrał tylko 1 spotaknie, 5 zremisował i 8 przegrał. W zespole gosci ęłęónie zagrają kontuzjowani Piotr Skokowski, Piotr Bieniek i Patryk Lipiński. Dla zespołu Piasta jest to arcywazny mecz piłakrze Piasta wyjechali nawet na specjalny obóz aby lepiej przygotowac sie do tego meczu. Jutro wygra Piast i udowodni ze zasługuje na gre w ekstraklasie. Natomiast Tur punktów bedzie musiał szukac w innych spotkaniach.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Chyba znowu zapomnieliście o naszej kochanej 2 lidze...
Ja wybrałem dwa mecze:
Znicz-Motor
Typ to oczywiście wygrana Znicza. Dlaczego gram na Znicz to raczej tłumaczyć nie muszę. Jedyne wątpliwości może wzbudzić ewentualność odpuszczania ostatnich meczy przez Pruszkowian, tak by &#39;uniknąć&#39; awansu. Chodzi o to że ich boisko nienadaje się na OE czyli musieli by wynajmować. A do tego jeszcze pierwsza liga dla takiego małego zespołu wiąrze się z ogromnymi kosztami i w ten sposób pojawiła się teoria że Znicz będzie grał tak by zająć jak najwyżesze miejsce ale nie awansować. Mało tego, pojawił się jeszcze kretyński pomysł że Znicz sprzeda się Widzewowi. Ten ostatni został oczywiście szybko wyjaśniony przez klub, który oświadczył że nie może być mowy o sprzedaży/fuzji! I całe szczęście bo sam fakt, że komuś takie rozwiązanie do głowy przyszło świadczy o paranoii jaką kierują się niektórzy ludzie w polskim sporcie. Czyli wiadomo że Znicz nie gra by awansować i się sprzedać ale czy gra by awansować i stanąć na skraju bankructwa, czy woli zostać w 2 lidze? Woli awansować. OE to zawsze szansa na większą kasę, jak się trudny etap przetrzyma. Znicz jako beniaminek brawurowo przebiegł po tabeli II ligii i wielu osobom zaimpomował. Gra tam sporo młodych kopaczy, którzy mają ogromny talent. Że nie wspomnę już o Lewandowskim! Klub może sporo na nich zarobić. Jeśli awansuje to choć nie są jeszcze na poziomie OE to jednak będą mieli szanse na utrzymanie. Będą mogli kogoś sprzedać, kogoś kupić. Jeśli nie awansują to Lewandowski odejdzie za grube pieniądze... tylko po co będzie im ta kasa w II lidze? Lewandowski obiecał że jeśli awansują to zostaje w Zniczu. Myślę że w tym zespole wszystkim na awansie zależy by pokazać się, zdobyć doswiadczenie, mieć lepsze możliwości, perspektywy. Klub nie będzie hamował piłkarzy przed osiągnięciem tego celu. To mimo wszystko spora szansa, a celowe pozostanie w II lidze to głupota bo w następnym sezonie na lepsze się nic nie zmieni... ewentualnie na gorsze.
Tak więc skoro Znicz unikać awansu nie będzie to oczywistym jest chyba fakt że Motor nie jest żadną przeszkodą dla Pruszkowskiego zespołu. Są ogromnym pewniakiem i walka o 3 oczka powinna być dla nich spacerkiem. Kurs 1,4-1,3 wysoki nie jest ale za to pewny. Polecam!
Kolejny mecz to:
Tur Turek - Wisła Płock
Od dłuższego czasu gram przeciwko Turowi i teraz również tak obstawiam. Wisła o nic już nie walczy ważnego ale to nadal Wisła, ta która razem z Arką prorokował swój łatwy awans do OE. I nie da się ukryś że choć szans na awans nie mają to są solidnym zespołem i dla nikogo w lidze kelnerami nie są. Tur walczy przed spadkiem ale jak dla mnie to III ligę ma jak w banku. Czemu gram przeciwko nim pisałem w poprzednich analizach i jak na razie się sprawdzało. Przypomnę że chodzi o brak zaplecza medycznego w zespole i przeciętną sytuację finansową. Teraz słaby Tur spotyka się z nadal mocną Wisłą. Kurs 2,3 na gości jest bardzo kuszący i oczywiście mu uległem ????
 
gall 0

gall

Użytkownik
Znicz pruszkow - Motor Lublin 1 1,30 ✅
W tym pojedynku beniaminkow ligi, fawyt jest tylko jeden druzyna Znicza zaskakuje wszystkich w tym sezonie, szczegolnie druga runda pokazuje ze bazujac na mlodych utalentowanych graczach mozna zajsc daleko. Glowna sila Znicza jest znakomity atak z Lewandowskim na czele, o ktorym co chwila slychac ze interesuja sie nim nie tylko druzyny naszej ligi ale takze lig zagranicznych. Znicz wygrywa niemalze wszystko w tej rundzie, szczegolnie u siebie nie pozwala slabym druzynom wywiesc punktow. Motor to zdecydowanie druzyna wlasnego boiska nie sadze zeby z tak mozna druzyna mogli pokusic sie o sprawienie niespodzianki. W tej rundzie nie pokazali nic szczegolnego na wyjazdach glownie porazki, bodajze jedna wygrana z Lomza ktora byla wtedy w wielkim kryzysie formy. Moj typ na ten mecz to zdecydowana wiktoria gospodarzy.
Arka Gdynia - GKS Jastrzebie 1 1,25 ✅
Koljeny mecz i kolejny kandydat do awansu druzyna Arki od poczatku ligi jest wymieniana jako glowny faworyt rozgrywek, z niebagatelnym budzetem i d9obrymi zawodnikami miala dominowac w lidze i w cuglach awansowac do OE. Rzeczywistosc nieco pomieszala szyki druzyny z Gdyni, slaba forma na wiosne w pierwszych meczach niueco oddalia marzenia o OE. Jednak szybka zmiana na stanowisku trenera dodala blysku druzynie Arki, nie traca tak wiele z tylu, a z przodu szaleje Marcin Wachowicz. Jastrzebie nie pokazuje nic ciekawego, w ostatniej kolejce szczesliwie wygrany mecz ze Stala po 3-0 w pierwszej polowie, ledwo wymeczone zwyciestwo 3-2 w calym meczu, przy czym Stal gra bardzo slabo na wyjazadach. Nuie przekonuje mnie gra tej druzyny, w tamtej rundzie byli mocnym zespolem srodka tabeli, teraz plasuja sie niewiele ponad dolem tabeli z niewielka przewaga punktowa, jednak mimo wszystko jest ona wystarczajaca zeby sie utrzymac i Jastrzebianie powinni zachowywac sily na slabsze zespoly w nastepnych meczach bo u siebie idzie im znacznie lepiej. Moj typ to 1 i kazdy inny wynik bedzie wielka niespodzianka.
 
S 0

strzelec18

Użytkownik
PIAST GLIWICE - Lks Łomża 1 1.30 BAH
niedziela godz. 18.30 ul.Okrzei, Gliwice , transmisja w TVP SPORT

31 kolejka walki o istrzostwo 2 ligi przed nami.Piast Gliwice w ostatniej kolejce pewnie pokonał u siebie Tura Turek 4-1, rywalom natomiast udało sie zremisować z dobrze grającym w tym sezonie Podbeskidziem, ale bramkę na wage 1 punktu strzelili dopiero w 87 minucie...W oficjalnej strony PIASTA wyniku że trener Mandrysz ma do dyspozycji wszystkich zawodników.Czeka go zatem &quot;kłopot bogactwa&quot; ???? Dodatkowymatutem gospodarzy jest gra przed własną publicznością, dobra atmosfera w drużynie oraz motywacja jaką jest awans czy choćby gra w barażach ze słabą Jagiellonią! Gospodarze mają sznase dziś odskoczyć piłkarzom Arki na 3 punkty, a w perspektywie meczu w następnej kolejce z Wisłą Płock na wyjeździe uważam że zrobią wszystko alby dziś odnieść zwycięstwo! Tym bardziej że drużyny z &quot;czuba&quot; (Lechia, Arka, dziś prawdopodobnie Znicz) wygrały swoje mecze. Co do gości to nie ma tam znanych piłkarzy noo może oprócz grającego kiedyś w Polonii Kęski.Beniaminem zajmuje 15 lokate a jeszcze w przerwie zimowej słychać było głosy że zamierzają sie wycofać z rozgrywek.Zespół troche poskładał Jakołcewicz, ale uważam że w walce z Piatem bedą bezradni!! Dodam,że w nastepnej kolejce Łomża gra u siebie z Pelikanem Łowicz, czyli mecz o 6 punktów a wszelkie wysiłki klubu skoncentrują sie własnie na tym małym derby. Jeśli chodzi o bilans bezpośrednich spotkań to na 3 mecze w 2 zwycięstwo odnieśli piłkarze Piasta i padł jeden bezbramkowy remis! W Łomży 6 pażdziernika 2007 było 0-0 dlatego dziś czas na rewanż. Polecam również handicapa o dobrym kursie 1.70! Uważam, że Piast wygra 2-0 lub 3-0 ???? pozdrawiam!
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
31 kolejka II Polskiej Ligi
Piast Gliwice - ŁKS Łomża
Piast, który chyba wrócił z dalekiej podróży wciąż liczy się w walce o mistrzostwo II ligi i awans do Orange Ekstraklasy. Ostatnio nie układało im się najlepiej bo przecież zajmowali już nawet 1 miejsce jednak seria słabych meczu zepchnęła ich na 4 pozycję. Ostatnie 3 meczy to 2 wygrane i to oba na własnym stadionie co pokazuje że drużyna Mandrysza jest silna na własnych śmieciach. Łomża jeżeli chce pozostać w II lidze musi szukać punktów ale bardziej z takimi zespołami jak Tur Turek czy Warta Poznań ale nie z ekipami z górnej części tabeli jakim jest zespół z Gliwic, chociaż ŁKS ostatnio zremisował dość szczęśliwie z Podbeskidziem na własnym stadionie 1:1 to jednak do mnie nie przemawia i sądzę że dziś okazałe zwycięstwo odniesie ekipa z Gliwic !
Tur Turek - Wisła Plock
Tur Turek który zajmuję przed ostatnią pozycję w tabeli zmierzy się dzisiaj z bezpiecznie już ulokowaną w środkowej części tabeli Wisłą Płock. Tur już bardzo dawno nie zdobył kompletu punktów, Wisła za to gra sobie spokojnie bo wie że sezon dla nich już skończony choć do końca rozgrywek jeszcze dosyć daleko. Stawiam dzisiaj na 1X ze względu że Wisła nie jest w najmocniejszej ostatnio formie a Tur jeżeli marzy jeszcze o bycie w II lidze musi zbierać punkty a gdzie to ma robić jak nie na własnym stadionie ?
Piast Gliwice - ŁKS Łomża || Typ : 1 || Kurs : 1,3
Tur Turek - Wisła Plock || Typ : 1X || Kurs : 1,5
Expekt

pozdROWienia ????
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Polonia Warszawa - Arka Gdynia @ 2 @ 2.5 unibet
W obecnej sytuacji i formie Polonia zostaje w drugiej lidze. Ich forma jest po prostu średnia. Już w tym sezonie o nic nie powalczą. Zajmują obecnie szóste miejsce w lidze z dorobkiem 50 punktów. Ostatni mecz przegrali wysoko na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Wcześniej zwycięstwo u siebie i porażka na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. Nie mówie tutaj że będzie im brakować motywacji, ale na pewno gracze Arki będą jej mieli więcej gdyż mają jeszcze jakieś szanse na awans. Początek sezonu nie był najlepszy. Dopiero po zmianie trenera gracze z Gdyni wzięli się za robotę i zaczęli wygrywać. Są w bardzo dobrej formie. Na ostatnie sześć meczy wygrali pięć i raz zremisowali na wyjeździe. Ostatnio strzelają dużo bramek, właściwie gracze Polonii też ???? Sądzę że w tym meczu można pokusić się o over 2.5 po kursie 2.00 . Mecz 18 maja ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Polonia - Arka

Odnośnie Arki to w zupełności popieram! Kursy powyżej 2 na gości to niewątpliwa okazja! Gdynianie wierzą w awans i zagrają to spotkanie na maxa, Polonia natomiast musi się pogodzić że kolejny sezon kibluje w II lidze co raczej może im podciąć skrzydła. Zresztą ostatnio Arka prezentuje zdecydowanie lepszą formę od gospodarzy i dziwi mnie że bukmacherzy nie wystawili w kursach Arki jako faworytów?! Odnośnie braków w składach to Polonia wybiegnie na murawę bez Dody... Majdana znaczy się, Michalskiego, Zasady, Kuzery, Moryca i Kosmalskiego! Arka równiez nie dysponuje wszystkimi zewodnikami bo odpada Mazurkiewicz, Nawrocki, Sobieraj i Wróblweski.
Po tym co ostatnio pozazywał zespół z Konwiktorskiej to byłbym nawet skłonny zagrać handi na Arkę :p

Motor - Śląsk

Śląsk walczy o baraże i nic do tego fuzja zespołu nie ma. Cel jest jasny a biznesy to nie sprawa piłkarzy... no chyba że mowa o premii o jaką przyjdzie im walczyć w 3 najbliższych a zarazem ostatnich w tym sezonie meczach, bo mowa tu o 990tyś zł Jak na II ligę to chyba pieniądze o które warto wylać ostatnie poty. 900tyś za awans na który Śląsk ma realne szanse i 30tyś za każde zwycięstwo. Wizja tych pieniędzy piwonna zmobilizować zespół do dobrej gry. Pomoże im w tym powracający Janusz Gancarczyk, który swojej wartości dla Wrocławian udowadniać nie musi. Gospodarze tego spotkania - Motor Lublin, choć grają ostatnio bardzo słabo to pozostanie w II lidze mają zapewnione [no chyba ze PZPN znowu coś zmieni czego wykluczyć nie mozna... a nawet wydaje się prawdopodobnym. ale i wtedy Motorowi niewiele trzeba do bezpiecznej pozycji]. Słaby Motor powinien bez większej walki przegrać ten mecz. Kurs na gości jak na razie 1,9 więc jeszcze atrakcyjny!

A no i bym zapomniał. Będę oczywiście grał kolejną porażkę Tura ???? Tym razem grają na wyjeździe z GKS Jastrzębie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
No tak po raz kolejny sporo osób będzie typowało na wygraną Arki, która musi wygrac ale ona cały czas musi i musi a ja doszedłem do wniosku żeby lepiej nie stawiac na Arkę która bardzo często kwasi i remisuję i kupon do kosza. Ja ten mecz zostawiam Arka jest faworytem ale &quot;Czarne Koszule&quot; grają u siebie i za pewne będą chciały zdobyc punkty

GKS Jastrzębie - Tur Turek
Under 2,5 # 1,60 # 7/10

Mecz dwóch ekip które nie grają technicznego futbolu, tylko mają zasadę zero z tyłu i może coś się strzeli. Jastrzębie u siebie potrafi strzelac i sporo tracic ale z drugiej strony zespół z Wielkopolski ma najmniej strzelonych goli w lidze spośród wszystkich drugoligowych ekip. Turek broni się przed spadkiem, prawdopodobnie ligę opuści tylko jedna drużyna i tą drużyną będzie albo Tur Turek albo Pelikan Łowicz, na chwilę obecną Tur na 4 punkty przewagi nad drużyną z Łowicza a do zakończenia rozgrywek zostały trzy spotkania. W pierwszej rundzie Tur pokonał drużynę z Jastrzębia Zdroju 2:0, ale w tamtej rundzie piłkarze Tura grali o niebo lepiej niż teraz. Tur nie ma siły przebicia, strzelają bardzo mało goli, zaś GKS według mnie też nie będzie szalał ze strzelaniem goli. W tym spotkaniu przewiduję mało bramek, kto wygra ? więcej szans daje na to gospodarzom
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dwie sprawy:
1. Polonia już praktycznie nie ma po co zdobywać punktów bo Stalówka dość skutecznie odebrała jej tydzień temu nadzieje... już nawet nie ma co kalkulować za bardzo.
2. Co do ilości spadających zespołów to ja słyszałem że mają polecieć 2... w tym wypadku Pelikan i Tur już mają sprawę niemal przesądzoną a ich szanse są czysto matematyczne. Tylko że PZPN ma taki bajzel że nie wiem ile w końcy spada?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ostatni wyjazdowy rywal Arki, Wisła Płock także o nic nie grała i Arka zremisowała. Niby Arka ma dobrych piłkarzy ale nie umie tego wykorzystac, Znicz kadrowo jest znacznie słabszy a punktów ma więcej. Polonia będzie chciała urwac punkty Arce a Arka będzie chciała wygrac ? Ale czy jej to się uda ? nie wiem, ja na pewno nie postawię złamanego grosza na Arkę
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No właśnie czytając posty także chciałem wspomnieć o tym co pisze Sutek, że Arka już grała z taką drużyna co to już miała nie grać o nic, a jednak odebrała jej punkty (Wisła Płock). Tak więc pojedynek z Polonią Warszawa mimo wszystko chyba odpuszczę.

Sam skupiam się jednak na meczu na szczycie, w którym Lechia podejmie Znicz Pruszków. Oba kluby są już na prawdę blisko awansu, ale moim zdaniem miejsca dla Znicza w Ekstraklasie zabraknie. Dlaczego? Kilku zawodników zapewne po sezonie zmieni barwy klubowe, a poza tym z tego co się orientuję Znicz nie dostałby licencji na grę w ekstraklasie. Co prawda piłkarze takimi rzeczami się nie przejmują i grają na całego, ale wydaje mi się, że może czegoś im zabraknąć na finiszu sezonu. Pierwsza strata punktów zapowiada się już w tej kolejce w Gdańsku, gdzie Lechia praktycznie moze sobie zapewnic awans do Ekstraklasy. Może nie jest to druzyna grająca jakąś finezyjną piłkę, ale na przestrzeni całego sezonu Lechia prezentowała się całkiem solidnie i swoją postawą zasłużyła na awans. Mecz ze Zniczem nie będzie należał do łatwych, ale moim zdaniem gospodarze go wygrają m.in za pomocą skutecznej gry w defensywie, ktora moze okazac się kluczem do sukcesu.

mój typ: Lechia Gdańsk
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Znicz gra świetnie na wyjazdach, zgadza się Lechia na własnym stadionie także ma bardzo dobry bilans, ale Znicz nic nie musi, jedzie by dobrze się zaprezentowac, a Lechia musi ten mecz wygrac, bo jeśli przegra to jej sytuacja w lidze się skomplikuję. Znicz właśnie dlatego że nie ma żadnej presji gra tak dobrze, jest to zespół w którym grają zarówno młodzi jak i doświadczni piłkarze, połączenie rutyny z młodością jak na razie daje wybuchową mieszankę której żadne zespół nie jest straszny. Ja szczerze mówiąc stawiałbym x2, ponieważ widziałem Lechię w Łowiczu i byłem bardzo zniesmaczony ich grą, u siebie grają lepiej ale pamiętajmy że Znicz to najlepsza drużyna na wyjazdach. Ja w tym meczu będę trzymał kciuki za drużynę z Pruszkowa, która naprawdę fajnie gra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom