>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat zbiorczy: II Liga polska

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Byłem na meczu Motor Lublin - Śląsk Wrocław.Atmosfera kapitalna kibice obu drużyn na jednym sektorze i wspólny doping.Pierwsza połowa należała do Śląska lecz bardzo długo WKS nie potrafił sforsować obrony RKSu.Dopiero po 30 minutach gry zawodnik Śląsk dość łatwo urwał się na prawym skrzydle i dośrodkowaniem wzdłuż bramki obsłużył Garncarczyka.Druga odsłona bardziej wyrównana.Motor szukał szans z rzutów wolnych i rożnych.Śląsk nie zagrał porywająco ale był o klasę lepszym zespołem.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Mecz wytypowany, szkoda że w Typach dnia pokusiło mnie na handi...

Spotkanie: Lechia - Znicz
Typ: oba zespoły strzelą
Kurs: 1,73
Buk: Expekt
Analiza:
Ostatni mecz tej kolejki to mecz na szczycie. Oba zespoły są typowane do awansu do ekstraklasy i raczej nikt im w tym już nie przeszkodzi. Lechia ma 6 oczek nad 3 miejscem a Znicz 3... do rozegrania pozostały jeszcze 2 kolejki ale jakoś mi się nie wydaje by Znicz spadł na finiszu z 2 lokaty. Jeśli teraz wygra będzie miał przewagę 6 punktów i będzie juz spokojny... Jednak nie w wygranej rzecz, bo w meczach tego typu wyniki są często nieprzewidywalne. Ja bym raczej postawił na to ze obie ekipy strzelą brameczkę. Kurs nie jest zły i warto go wykorzystać.
Lechia gra u siebie co jest niewątpliwi atutem. Do pierwszej ligi awansuje na 100%, mamy z kolegą pewną teorię na tą drużynę ale to kiedyindziej. Teraz już grają wyluzowani i bez specjalnego spięcia jednak kiedy gra się z głównym rywalem to cięzko oczekiwać odpuszczania. Zresztą wstyd przegrać na własnym boisku, będą atakować - jest nie do pomyślenia by lider na własnym boisku grał na 0 z tyłu i nic więcej. Od zimy jeszcze się nie zdażyło by Lechia grając u siebie nie strzeliła w lidze gola. I tym razem też coś strzelą bo nie oczukujmy się - Znicz to bardziej atak niz defensywa.
Znicz natomiast wierze że strzeli bowiem grają niesamowicie skutecznie w ataku jak na II ligę. Zdobywają masę goli, w tym sezonie zaledwie w 6 meczach nie zdobyli bramki a to wynik imponujący! Lewandowski będzie się starał bo z każdym golem jego cena wzrasta a przestaliśmy mówić już o złowówkach, teraz wyrażqa się ją w tysiacach euro... Znicz meczy nie odpuszcza, więc jutro zobaczymy sporo walki.
Typowania zwycięscy się nie podejmę ale jestem przekonany że oba zespoły coś strzelą! Fajnym typem jest też over 2,5 jednak ewentualnośc 1-1 skłoniła mnie do zagrania powyższego typu. Polecam!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Kmita Zabierzów - Pelikan Łowicz
Under 2,5 # 1,70 # 8/10 ✅

Mecz drużyn które walczą o utrzymanie, na dzień dzisiejszy z ligi spadają prawdopodobnie dwie drużyny ale nieoficjalnie mówi się że spadnie tylko jedna drużyna z ligi. Pelikan po ostatniej wygranej na wyjeździe w Łomży 2:0 traci tylko punkt do przedostatniego Tura i wszyscy w Łowiczu bardzo liczą na to że zespół Pelikana utrzyma się w lidze, teraz gra w Zabierzowie z Kmitą a w ostatniej kolejce w Łowiczu z GKS-em Katowice. Kmita w ostatniej kolejce przegrała z silnym Podbeskidziem 3:2 pokazał charakter ponieważ Kmita przegrywał już 3:0 ale zawodnicy walczyli do końca i zmniejszyli rozmiary porażki. Najjaśniejszą postacią zespołu Pelikana są obrońcy, bramkarz Ludwikowski i skrzydłowy Wyszogrodzki. Formacja defensywna na czele z Pacenem gra bardzo dobrze wraz z nim na środku gra Staniek, człowiek ze Śląska, twardy i nie ustępliwy bardzo nie wygodny obrońca ponieważ walczy o każdą piłkę, na bokach doświadczony Pastuszka i czech Josef Petrik która potrafi grac w piłkę. W bramce naprawdę świetny bramkarz Ludwikowski, były mistrz Polski z Widzewem, w tej rundzie zespół &quot;Biało - Zielonych&quot; nie traci wielu goli. Kmita w tej rundzie gra o wiele wiele lepiej niż było to na jesieni ale to raczej zrouzumiałe ponieważ ten zespół wskoczył do drugiej ligi &quot;kuchennymi dzwiami&quot; zastępując Pogoń Szczecin. A spadł z ligi po barażu z... Pelikanem u siebie Pelikan wygrał 2:0 a na wyjeździe przegrał 2:3, było już 3:1 dla Kmita ale w 87 min Maciek Wyszogrodzki strzelił gola i to gracze Pelikana cieszyli się z awansu, dodam że obecnie popularny &quot;Mumia&quot; jest w świetnej formie i coś czuję że to jego ostatnie mecze w barwach &quot;Ptaków&quot;. Te drużyny mają ze sobą na pieńku teraz to dla nich bardzo ważny mecz, szczerze mówiąc Kmita już się praktycznie utrzymał bo nie wierzę że ten zespół spadnie, zaś Pelikan będzie walczył do ostatniej kolejki o grę w nowej pierwszej lidze. W tym meczu wobec dobrej obrony Pelikana oraz faktu że Kmita nie zanotował overu na własnym boisku od 9 spotkań, typuję mało goli
 
A 0

alfopl

Użytkownik
Mecze 32 kolejki (21.05.2008r)
Wisła Płock - ŁKS Łomża
Piast Gliwice - GKS Jastrzębie
Tur Turek - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Odra Opole
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Znicz Pruszków - Warta Poznań
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko Biała
Tiger Kmita Zabierzów - Pelikan Łowicz​

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk Typ: X
Analiza:
W przedostatniej kolejce zmierzy się lider Lechia Gdańsk z 5 zespołem rozgrywek drugiej ligi- Śląskiem Wrocław. Lechia w ostatniej kolejce zapewniła sobie awans do Ekstraklasy. Potwierdzona została fuzja Śląska z Groclinem, wiec niezależnie od zajętego miejsca, Śląsk wystąpi w ekstraklasie a na dodatek w europejskich pucharach. Zasadniczo jest to mecz bez większego znaczenia. Śląsk ma przewagę własnego boiska, lecz według mnie Lechia jest drużyną lepszą. Sytuacja obu drużyn daje wszelkie podstawy, aby zaryzykować w tym meczu ty na remis. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się zwycięstwem Lechii 3:1.

Arka Gdynia - Odra Opole Typ:1
Analiza:
Arka zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli a Odra 13. Odra w tym sezonie nie gra już o nic. Ma bezpieczną przewagę nad strefą spadkową oraz traci zbyt dużo punktów do liderów 2 ligi. Arka wciąż liczy się w walce o powrót do ekstraklasy ( traci jeden pkt do 3 Piasta). Pierwszy mecz obu zespołów zakończył się wynikiem 2:0 dla Arki. Arka przełamała już kryzys i w ostatnich meczach zdobyła 19 na 22 możliwe do zdobycia pkt. Poza motywacją i lepszym składem, dodatkowym atutem będzie własne boisko. Według mnie jest to bardzo pewny typ, do tego stopnia, że można zagrać z handicapem dla Odry.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk Typ: X
Analiza:
W przedostatniej kolejce zmierzy się lider Lechia Gdańsk z 5 zespołem rozgrywek drugiej ligi- Śląskiem Wrocław. Lechia w ostatniej kolejce zapewniła sobie awans do Ekstraklasy. Potwierdzona została fuzja Śląska z Groclinem, wiec niezależnie od zajętego miejsca, Śląsk wystąpi w ekstraklasie a na dodatek w europejskich pucharach. Zasadniczo jest to mecz bez większego znaczenia. Śląsk ma przewagę własnego boiska, lecz według mnie Lechia jest drużyną lepszą. Sytuacja obu drużyn daje wszelkie podstawy, aby zaryzykować w tym meczu ty na remis. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się zwycięstwem Lechii 3:1.
Nie zgodzę się z tym typem, ponieważ teoretycznie Śląsk o nic nie walczy ale trzeba pamiętać o wysokich premiach dla piłkarzy za miejsce dające awans. Dużo będzie zależało od postawy Lechii, ponieważ Gdańszczanie faktycznie nie mają już o co grać ale Śląsk na pewno tego meczu nie odpuści. Remis oczywiście możliwy ale ja bardziej bym się skłaniał na 1 a najlepszym wyjściem jest chyba 1X
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Arka, Piast i Znicz powinny bez problemów wygrac swoje spotkania. Wszystkie trzy drużyny walczą o prawo gry w przyszłym sezonie w Ekstraklasie i muszą zdobywac punkty tym bardziej że grają mecze na własnym terenie z zespołami z dołu tabeli.
Najciekawszy pojedynek w tej kolejce to chyba mecz Śląska z Lechią, goście już zapewnili sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej i wcale w tym meczu nie muszą wygrywac czy też remisowac. Śląsk walczy o ten awans i trzy punkty by się bardzo przydały, wrocławianie grają bardzo dobrze na swoim boisku i teraz grają z zaprzyjaźnioną Lechią i myślę że tutaj wygrają... gospodarze którzy są bardzo zmotywowani ponieważ piłkarze Lechii na pewno mają już w podświadomości że cel został wykonany
 
A 0

alfopl

Użytkownik
Arka, Piast i Znicz powinny bez problemów wygrac swoje spotkania. Wszystkie trzy drużyny walczą o prawo gry w przyszłym sezonie w Ekstraklasie i muszą zdobywac punkty tym bardziej że grają mecze na własnym terenie z zespołami z dołu tabeli.
Co do tej trojki to najmniej byl bym pewien Piasta, coś tak czuje że może ich spotkać kolejny remis z przecietniakami.

Osobiście postanowiłem zagrać taki kuponik:
1)Slask Wroclaw - Lechia Gdansk
Zakład na wynik - Typ: 0:0
2)Znicz Pruszkow - Warta Poznan
Typ - Typ: 1
3)Tur Turek - Polonia Warszaw
Podwójna szansa - Typ: X2
4) Arka Gdynia - Odra Opole (0:1)
Handicap - Typ: 1
Stawka: 5zł
AKO:22.15
Możliwa wygrana 110.76zł
Buk: bet-at-home
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Nie sadze zeby Lechia wywiozła z Wrocława jakieś punkty, ba, nie sądzę żeby komuś zależało na tym ???? . Otóż AWANS już Lechia ma zapewniony, 1 miejsce zapewni wygrana ze słabą Stalową Wolą w sobote, po trzecie z punktu widzenia zarządu lepiej jest zostawić Arke w 2 lidze chociażby po to żeby łatwiej zagarnąc nowych sponsorów do Gdańska. Nie bez znaczenia moze być także przyjaźń jaka łączy oba kluby na stopie kibicowskiej. Wydaje się bez związku z wynikami, a jednak...
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Spotkanie:Gliwice-Jastrzebie
Typ:1
Kurs: 1.25
Analiza: Jak dla mnie najpewniejszy mecz drugiej ligi. Gliwiczanie muszą po prostu ten mecz wygrać. Chociaż ostatnio w kolejce zremisowali mieli swoją szansę ,ale nie wykorzystali rzutu karnego. Jastrzębie jest ligowym średniakiem nie gra już o nic. Utrzymanie w lidze ma. Kibice z Gliwic na pewno na ten mecz jakoś się zorganizują bo przecież w grę wchodzi awans do Ekstraklasy. Sądzę że Piast ma większe możliwości niż Jastrzębie i wygra ten mecz, chociażby i dwoma czy trzema bramkami.
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Arka Gdynia - Odra Opole @ under 2.5 @ 1.90 unibet ✅ (1:1)
Odra już prawie utrzymanie ma w kieszeni bo nie wierze ze wszyscy co obecnie są pod nią zaczną nagle wygrywać ???? Obecnie znajdują się na 13. pozycji z dorobkiem 34 punktów. Ich forma jest nierówna Na ostatnie 6 spotkań aż 3 to remisy w tym ze Sląskiem Wrocław i GKS Katowice, oba spotkania na wyjeździe. Odra jest drużyną która strzela niewiele i niewiele traci. Jest najbardziej underową drużyną w lidze. Na 32 rozegrane spotkania aż 25 to under 2.5. W meczach wyjazdowych tylko 3 razy padał over 2.5. Wskazuje to na to że drużyna z Opola gra uważnie w obronie. Sądzę że dziś sobie nie postrzelają ale też nie dadzą za dużo strzelić sobie. Arka, jest to drużyna która obrecnie znajduje się na czwartej pozycji i traci 1 punkt do Piasta, który dziś gra spotkanie z GKS Jastrzębie, pewnie to spotkanie wygra ???? Dlatego gracze z Gdyni muszą zagrać skoncentrowani żeby nie zaliczyć wpadki i pewnie zdobyć 3 punkty. Ich obecna forma jest bardzo dobra ostatnie 6 meczy to 5 zwycięstw i jeden remis. Forma jest, jest również motywacja, bo czeka na nich Ekstraklasa. Ale muszą wygrać dwa ostatnie spotkania. Tak jak pisałem wcześniej gradu bramek się nie spodziewam i sądzę że spotkanie zakończy się pewnym 2:0.

 
S 0

sajlens_88

Użytkownik
Odra już prawie utrzymanie ma w kieszeni
Odra nie prawie, lecz napewno ma utrzymanie w kieszeni. Z ligi spadają 2 lub być może nawet 1 zespół w przypadku fuzji Dyskoboli ze Śląskiem nawet i taka możliwość istnieje.

Ja dziś zagram na Kmitę. Kurs w granicach @ 1,85 myślę że u siebie podopieczni Moskala powinni wygrać, ostatnia wygrana Pelikana niekoniecznie świadczy o rewelacyjnej formie tej ekipy, chociaż przyznam że w tej rundzie kilkukrotnie zaskakiwali, ale tak samo jak i gracze Kmity więc atut własnego boiska i możliwość zapewnienia utrzymania powinna wystarczyć na gości.
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Odra nie prawie, lecz napewno ma utrzymanie w kieszeni. Z ligi spadają 2 lub być może nawet 1 zespół w przypadku fuzji Dyskoboli ze Śląskiem nawet i taka możliwość istnieje.
Ja dziś zagram na Kmitę. Kurs w granicach @ 1,85 myślę że u siebie podopieczni Moskala powinni wygrać, ostatnia wygrana Pelikana niekoniecznie świadczy o rewelacyjnej formie tej ekipy, chociaż przyznam że w tej rundzie kilkukrotnie zaskakiwali, ale tak samo jak i gracze Kmity więc atut własnego boiska i możliwość zapewnienia utrzymania powinna wystarczyć na gości.
Mecz Pelikana i Kmity bardzo trudny do typowania. Tak jak Sutek napisal może byc under ale w wyniku wszystko możliwe bo obie drużyny bardzo potrzebują punktów. A Pelikan niejednokrotnie w tej rundzie pokazał że potrafi grać, nawet na wyjeździe. Zresztą jak na tą chwilę Pelikan jest nieobliczalny.
 
lupe 0

lupe

Użytkownik
⚽ Stal Stalowa Wola - Motor Lublin​

TYP: under 2.5​
✅
Przed nami ostatni mecz Stali w tym sezonie na własnym stadionie. Dzisiaj o godz. 17 Stalówka zmierzy się z Motorem Lublin.
Choćdla obydwu jedenastek będzie to porzysłowiowy mecz o pietruszkę, to walki na boisku i emocji na trybunach nie zabraknie. Tego można być pewnym. Derby &quot;ściany wschodniej&quot; zawsze elektryzowały i dostarczały wielu sportowych (czasem nie tylko takich) emocji. Kibice obydwu drużyn, mówiąćdelikatnie, za sobąnie przepadają, co z kolei powodowało i powoduje, podwyższenie stanu gotowości policji i służb pożądkowych.
Ostatnimi laty obie ekipy walczyły ze sobą o ligowe punkty kilkakrotnie. Bilans tych spotkań jest korzystniejszy dla Stali, ale warto zwrócićuwagę, że na stadionie przy ul.Hutniczej, Stalówka w ostatnich pięciu latach nie wygrała z Motorem. Lepiej Stalowcom wiodło się w konfrontacji z lubelskim zespołem na wyjeździe - 2:3 w 2003r., 0:1 w 2006r. oraz 0:1 w 2007r.
W ostatnich czterech kolejkach Motor przegrywał. Na wyjeździe z Kmitą0:1 i Zniczem 0:3 oraz u siebie z GKS&#39;em Katowice 0:2 i kilka dni temu ze Śląskiem 0:1. Czyli jak widać również bez gola.

Generalnie obie drużyny do overowych nie należą. Na 8 spotkań rozegranych między sobą padły tylko 2 overy.


Przewidywane składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Maciorowski, Piszczek, Wieprzęć, Trela, Krawiec, Lipecki, Iwanicki, Pałkus, Gęśla.

Motor Lublin: Mierzwa - Misztal, Ptaszyński, Maciejewski, Syroka, Maziarz, Ocholeche, Żmuda, Popławski, Koczon, Stachyra.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie under w meczu w Gdyni mało prawdopodobny, dlaczego ? widziałem na żywo grę Odry Opole, ten zespół jest źle przygotowany do ligi pod względem wydolnościowym mają siły na około 25-30 min później ten zespół nie istnieje. O ile w ofensywnie potrafią coś skonstruwowac to dużo gorzej wygląda gra tego zespołu w obronie, obrońcy popełniają takie błędy jak młodzicy i widac tego efekty. Arka gra u siebie a jak wiemy Arka to dobry zespół z &quot;głośnymi&quot; nazwiskami. Mnie osobiście nie zdziwi wysoka wygrana Arki
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Dla mnie under w meczu w Gdyni mało prawdopodobny, dlaczego ? widziałem na żywo grę Odry Opole, ten zespół jest źle przygotowany do ligi pod względem wydolnościowym mają siły na około 25-30 min później ten zespół nie istnieje. O ile w ofensywnie potrafią coś skonstruwowac to dużo gorzej wygląda gra tego zespołu w obronie, obrońcy popełniają takie błędy jak młodzicy i widac tego efekty. Arka gra u siebie a jak wiemy Arka to dobry zespół z &quot;głośnymi&quot; nazwiskami. Mnie osobiście nie zdziwi wysoka wygrana Arki
Tu sie calkowicie zgadzam. Tez widzialem Odre na Warcie i od 60 min nie wiedzieli co graja, byle wybic, pilka parzy, dalekie wrzutki na pole karne itp. Jezeli Arka szybko strzeli gola t.j. do 30 min to jak dla mnie under bedzie nieprawdopodobny
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Dla mnie under w meczu w Gdyni mało prawdopodobny, dlaczego ? widziałem na żywo grę Odry Opole, ten zespół jest źle przygotowany do ligi pod względem wydolnościowym mają siły na około 25-30 min później ten zespół nie istnieje. O ile w ofensywnie potrafią coś skonstruwowac to dużo gorzej wygląda gra tego zespołu w obronie, obrońcy popełniają takie błędy jak młodzicy i widac tego efekty. Arka gra u siebie a jak wiemy Arka to dobry zespół z &quot;głośnymi&quot; nazwiskami. Mnie osobiście nie zdziwi wysoka wygrana Arki
Z drugiej strony jakos musieli wypracować sobie te 25! underow. Najwiecej w calej lidze. A jak będzie to zobaczymy ????
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Tak jak zawsze 2 liga była w miare przewidywalna, tak dzisiejsze wyniki zaskoczyły chyba najstarszych górali. Szkoda...
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
a mi się upiekło ???? Tylko śląsk grałem ale analizy nie pisałem bo była mało rzeczowa [spiskowa teoria dzijów ???? ]. Muszę przyznać że kolejka niespodzianek, tak z 50% meczy zaskoczyło i to przeważnie OGROMNIE. Bywa... Ale ostatnia kolejka powinna być bardziej przewidywalna, w sobotę się odkujemy!
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Arka Gdynia - Odra Opole @ under 2.5 @ 1.90 unibet ✅ (1:1)
Odra już prawie utrzymanie ma w kieszeni bo nie wierze ze wszyscy co obecnie są pod nią zaczną nagle wygrywać ???? Obecnie znajdują się na 13. pozycji z dorobkiem 34 punktów. Ich forma jest nierówna Na ostatnie 6 spotkań aż 3 to remisy w tym ze Sląskiem Wrocław i GKS Katowice, oba spotkania na wyjeździe. Odra jest drużyną która strzela niewiele i niewiele traci. Jest najbardziej underową drużyną w lidze. Na 32 rozegrane spotkania aż 25 to under 2.5. W meczach wyjazdowych tylko 3 razy padał over 2.5. Wskazuje to na to że drużyna z Opola gra uważnie w obronie. Sądzę że dziś sobie nie postrzelają ale też nie dadzą za dużo strzelić sobie. Arka, jest to drużyna która obrecnie znajduje się na czwartej pozycji i traci 1 punkt do Piasta, który dziś gra spotkanie z GKS Jastrzębie, pewnie to spotkanie wygra ???? Dlatego gracze z Gdyni muszą zagrać skoncentrowani żeby nie zaliczyć wpadki i pewnie zdobyć 3 punkty. Ich obecna forma jest bardzo dobra ostatnie 6 meczy to 5 zwycięstw i jeden remis. Forma jest, jest również motywacja, bo czeka na nich Ekstraklasa. Ale muszą wygrać dwa ostatnie spotkania. Tak jak pisałem wcześniej gradu bramek się nie spodziewam i sądzę że spotkanie zakończy się pewnym 2:0.

Niestety sprawdziło się, szkoda tylko że w drugą stronę ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak kolejka straszna, chociaż mój główny typ na under w meczu Kmita - pelikan wszedł. Bardzo możliwe że gol Wachowicza w doliczonym czasie gry zapewni Arce grę w Ekstraklasie, szczerze mówiąc nie chciałbym żeby Arka awansowała dlaczego? ponieważ to zespół który wiele razy nam typerom popsuł kupony. Ciężko będzie miał Znicz gdyby dziś wygrał awansowałby, zaledwie zremisował i ostatni mecz gra na wyjeździe z Podbeskidziem a tam o punkty jest bardzo trudno.
Czekam na ostatnią kolejkę II ligi, która odbędzie się w najbliższy weekend
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom