>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat zbiorczy: II Liga polska

Status
Zamknięty.
M 76

marian555

Użytkownik
ŁKS ŁOMŻA-ARKA G. 2 1.60 (15.09.2007r.) ✅
Arka po karnym zderadowaniu walczy o powrót do OE. Klub jest najsilniejszy finansowo w II lidze oraz klub najbardziej doświadczony na zapleczu Ekstraklasy, gdyż po degradacji z klubu nie odeszło wilelu zawodników i w 2 lidze graja ci, którzy grali w pierwszej. Faworyt, jak i mój typ to zwycięstwo ARKI GDYNIA.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
spotkanie: pelikan łowicz - motor lublin
typ: X
kurs: 3.2
Bet-at-home
analiza: Pelikan jak narazie zawodzi na całej lini. Przegrywa na wyjezdzie i u siebie 5 meczy pod rząd. To fakt że u siebie z Polonią i Wisłą ale Motor Lublin u siebie z Polonią był w stanie wygrać. Bilans Pelikana to 1-1-8... Motor Lublin początek także kiepski ale napewno lepszy od Pelikana - na 6 meczy 3 wygrane [Polonia i ostatnio bez udziału publiczności Podbeskidzie] remis na wyjeździe z Wartą i 2 porażki. Jak na beniaminka nie jest najgorzej - bilans 3-2-5 i 11 miejsce w lidze. Gra Motoru nie zachwyca - problemy ze strzelaniem goli to chleb powszedni. Gra na wyjeździe też nie jest zbyt mocną stroną klubu z Lubelszczyzny. Liczę w typie na przełamanie passy Pelikana i z odrobiną szczęścia powinien być remis chociaż jako fan RKS Motoru Lublin cieszyłbym się także z zwycięstwa. :spokodfhgfh:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Według mnie Pelikan dziś pokona zespoł Motoru już w poprzednim meczu z Odrą Opolę Pelikan prezentował się dobrze ale srtacił gola po stałym fragmencie gry i od tego zaczeło się zło,własnie stałe fragmenty gry to najwieksza bolączka łowiczan.Dziś przewiduje zwycięstwo &#39;&#39;Ptaków&#39;&#39; trener Chojnacki mam nadzieje ze dobrze ustawi swoich graczy i zdobędą upragnione punkty ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Dziś, o godzinie 17:00 na stadionie Polonii w Warszawie odbędzie się spotkanie pomiędzy wcześniej wymienionym gospodarzem oraz przybyszami z Pruszkowa - Zniczem. Spotkanie zapowiada się dość ciekawie, tym bardziej, iż w Polonii jak wiemy występowały poważne kontuzje, które eliminowały filary zespołu - między innymi mowa tu o takich graczach jak Sebastiana Olszar, Radosław Gilewicz i Jacek Kosmalski. Z tego co wiem to ostatnia dwójka jest już w grze od kilku tygodni, ale jakoś Warszawiacy nie mogą wygrać. Warto przypomnieć, że Polonia zremisowała ze średniakiem Kmitą Zabierzów oraz zespołem z Katowic. Najlepszym wynikiem tego meczu byłby remis i jestem przekonany, że tak też będzie. Kurs godny ryzyka.

Mój typ: X - 3.30
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
mecz: Lechia Gdańsk - Pelikan Łowicz
typ: 1
kurs: 1.42
buk: Betgun

Bedzie to ostatnie spotkanie 12 kolejki 2 ligi polskiej pomiedzy Lechia Gdańsk ,a Pelikanem Łowicz. Faworytem tego meczu sa pilkarze Lechii ,ktorzy zajmuja 11 miejsce z dorobkiem 15 pkt. Goscie natomiast zajmuja ostatnie ,18 miejsce z dorobkiem tylko 4 pkt. Jak widac ,obie druzyny w tabeli dzieli ogromna roznica. Lechia u siebie na 5 spotkan wygrała 3 mecze oraz zremisowala i przegrala tylko 1 spotkanie. Na własnym boisku strzelili juz 10 bramek tracac 5 ,co srednio daje nam wynik 2:1 na mecz. Pelikan na wyjazdach przegrał wszystkie 5 meczy tracac 15 bramek i strzelajac tylko 4 ,co pokazuje ze pikarze przyjezdnych nie potrafia grac na wyjezdzie ,przy czym traca az 3 bramki na mecz. Moim zdaniem Lechia przedłuzy swoja serie zwyciestw ,wygrywajac po łatwym meczu.

4:0 ✅
 
jaruzel 0

jaruzel

Użytkownik
Kolejka 13 - 29-30 września
Mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łomża
Typ: 2
Kurs: 4.50
Buk: Bwin
Bedzie to emocjonujace spotkanie lecz jednak jestem kibicem Łomżyńskiego ŁKSu i wiem o tym ze ŁKS daje rade ladnie na wyjazdach. Wygrywał toć juz z Motorem Lublin, Odra Opole i Wartą Poznań na wyjazdach. Nie są to słabe drużyny. Ostatnia wygrana z Tur Turkiem pokazala ze ŁKS ma dobra forme. Tur Turek posiada 2 przegrane i w tym jedna z ŁKSem!!.
Podbeskidzie Bielsko-Biała statystycznie rzecz biorac nie jest słabą druzyna. Jej bilans to: 6-2-4. U siebie 3-1-2. a Bilans wyjazdowy ŁKSu to 3-0-3. Bedzie to ostra walka o 3pkt.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Pelikan Łowicz - Kmita Zabierzów
2
2,75
Expekt
Analiza:

W najbliższą srode na stadionie Pelikana przy ulicy Starzyńskiego 6/8 odbedzie się mecz o mistrzostwo II ligi pomiędzy Pelikanem a Kmita.Oba zespoły w tabeli zajmują odległe miejsca ponieważ Pelikan zamyka ligową tabele zaś Kmita jest przedostatnia wieć jakiegoś wilkiego poziomu piłkarskeigo nie mamy się co spodziewać.Pelikan w ostatniej kolejce przegrał z Wartą Ponznań 0:1 warto dodać to ze była to pierwsze zwyciestwo Warty w tym sezonie,Pelikan w tym meczu ani razu nie zagroził bramce Jakuba Szmatuły,zaś Warta raz po raz miała dobre okazje do zdybycia gola.Warta grała słabo a Pelikan... bardzo słabo ogólnie emcz był na czwartoligowym poziomie.Marek Chojnacki schodząc do szatni był wyzywany i wygwizdywany i nie wytrzymał i poddał sie do dymisji,trwaja poszukiwania nowego trenera a w jutrzejszym meczu z Kmita zespoł poprowadzi...jeszcze Chojanacki.Kmita walczy z każdym rywalem ale chyba mają mało szcześcia,ostatnio przegrali 2:3 z Lechią Gdańsk z która 1,5 tygodnia wcześniej &quot;Ptaki&quot; przegrały 0:4.W zespole Pelikana nie panuje dobra atmosfera i teraz zmiana coacha którego jeszcze nie ma to żle wpływa na wyniki zespołu które są bardzo słabe.Całkiem niedawno oba zespoły grały ze soba w... barażach o II ligę lige w dwumeczu lepszy okazał się Pelikan(wygrywając u siebie 2:0 i przegrywajac na wyjezdzie 2:3).Napewno Kmita jest żadna rewanżu za te baraże i mają szanse aby sie odpłacić Pelikanowi mają na to bardzo dużą szanse w moim przekonaniu to gracze z Zabierzowa bedą cieszyć sioe ze zdobyćia 3 &quot;oczek&quot;
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola
TYP X2
Kurs 3,37zł
buk: bah

Stalówka mistrz remisów z ubiegłego zesonu podejmuje przeciętną w tym sezonie polonie warszawa faworytem tego spotkania są gospodarze jednak uważam że goście mogą sporo namieszać jak w ubiegłym sezonie. Początek tego sezonu dla stalówki niezbyt udany same przegrane kłopoty kadrowe i poza sportowe. Nie mniej jednak odkąd pozyskali nowych graczy z niemiec i poprawiła się sytuacja w klubie stalówka nabiera rozpędu. Dwa wygrane mecze z rzędu gdzie nie byli faworytami i komplet punktów. Uważam że hutnicy jeden punkt wywiozą z warszawy i tak też zagram kurs zachęca gdyż buki stawiają stalówke na spalonej pozycji jednak ja bym ich nie przekreślał i typ x2 po tak wysokim kursie pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola
TYP X2
Kurs 3,37zł
buk: bah

Stalówka mistrz remisów z ubiegłego zesonu podejmuje przeciętną w tym sezonie polonie warszawa faworytem tego spotkania są gospodarze jednak uważam że goście mogą sporo namieszać jak w ubiegłym sezonie. Początek tego sezonu dla stalówki niezbyt udany same przegrane kłopoty kadrowe i poza sportowe. Nie mniej jednak odkąd pozyskali nowych graczy z niemiec i poprawiła się sytuacja w klubie stalówka nabiera rozpędu. Dwa wygrane mecze z rzędu gdzie nie byli faworytami i komplet punktów. Uważam że hutnicy jeden punkt wywiozą z warszawy i tak też zagram kurs zachęca gdyż buki stawiają stalówke na spalonej pozycji jednak ja bym ich nie przekreślał i typ x2 po tak wysokim kursie pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość ????
⛔ 2-1
nie dużo brakło a by stalówka urwała pkt ale nie urwała ???? widać nie mniej jednak że nabierająrozpędu i wcale nie myślą o spadku i moim zdaniem jeszcze nieźle namieszają ????
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Heh to ja w takim razie także dam coś od siebie : )
⚽ Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Typ : Lechia Gdańsk
Kurs : 2,63
Stawka : to już zależy od Ciebie : )
Bukmacher : Profesjonał
Analiza :
W środowe popołudnie, a dokładniej o godzinie 15:00 odbędzie się pierwsze spotkanie Drugiej Ligi Polskiej w tym tygodniu.Do boju staną dwie wszystkim znane drużyny, obydwie wchodzą w skład Trójmiasta.Drużyny te znane są głownie ze swoich fanatycznych kibiców, którzy szaleńczo dopingują swoje drużyny podczas meczów.Tu akurat lekką przewagę nad rywalem będzie miała drużyna z Gdańska, gdyż jest gospodarzem tego meczu i to na ich boisku, przed własną publicznością przyszło im rozgrywać to spotkanie.Jak wszyscy wiemy doping potrafi zdziałać cuda.Jest to piękne jak kibice mimo nieudanych spotkań, bądź serii niepowodzeń wierzą w ten zespół i poświęcają wiele rzeczy, żeby tylko być na meczu swojej ukochanej drużyny, potrafią nawet zaniedbać relacje z rodziną, przyjaciółmi, czasem nawet potrafią zaniedbać szkołę, a wszystko to, by być ze swoimi piłkarzami.Atmosfera na trybunie jest cudowna, nie ma różnic majątkowych, nikt na nikogo krzywo nie patrzy, każdy jest jak brat dla drugiego.Powiem Wam - piłkarze to czują ! Doceniają to i czują jakbyśmy byli tym 12 zawodnikiem.Oni wiedzą, że jesteśmy z nimi - na dobre i na złe.To właśnie ta atmosfera daje kibicom wiarę, wiarę która potrafi zdziałać cuda.Ten właśnie czynnik jest jednym z atutów w tym spotkaniu drużyny Lechii.Kibiców, drużyny gości jest z reguły mniej, choć nie znaczy, że będą mniej fanatycznie dopingować swoją drużynę.Osobiście kiedyś poznałem kibica Lechii, naprawdę swoją drużynę traktował ponad wszystko.Także ogólnie rzecz biorąc - 12 zawodnik jest zdecydowanie dla Gdańszczan.Teraz przejdźmy do innej rzeczy...piłkarzy Lechii na ostatnim ich ligowym spotkaniu z ławki trenerskiej korygował Dariusz Kubicki.Jak wiemy zadanie wykonał on perfekcyjnie, gdyż drużyna z Gdańska pokonała swoich niedzielnych przeciwników 2 do 0.W tym meczu także wystąpili w roli gospodarzy, także to jedynie potwierdza fakt, że drużyna Lechii u siebie jest naprawdę mocna.Arka natomiast, swój sobotni mecz rozegrała na wyjeździe, mecz nie okazał się dla nich najlepszych, spotkanie zostało wygrane przez Gospodarzy, w których roli wystąpili gracze z Jastrzębia.Wtedy gra Arki zupełnie mnie od niej odtrąciła.Lechia natomiast, po analizie skrótów grała całkiem nieźle jak na drugoligową drużynę.Na Arkę stawiałem, już wielokrotnie i muszę przyznać, że w większości się na nich zawiodłem.Na drużynę Lechii natomiast stawiałem bardzo dużo razy i za KAŻDYM razem mi &quot;wchodziła&quot;.Może to zbieg okoliczności mimo to na moją psychikę to działa i to także jest jeden z czynników przemawiający, jak dla mnie, za Lechią.Bilans bramkowy oraz punktowy obu drużyn jest podobny.Drużyna Lechii lokuje się na 6 pozycji z dorobkiem 24 punktów oraz bilansem bramek - 24 strzelone/15 straconych.Arka natomiast jest zaraz za Gdańszczanami, czyli lokują się na 7 pozycji, punktów mają także o 1 mniej, czyli 23, ich bilans bramkowy natomiast wynosi 27 strzelonych na 14 straconych.Wnioskować po tym meczu można, że padnie tu Overek.Uważam nawet, że byłby to typ bardziej bezpieczny, mimo to mam chrapkę na drużynę Lechii, którą, jeśli chodzi o ligę, naprawdę lubię, jak już wspomniałem jest dla mnie niezawodna.Cóż, nie dam tu jednak overka, a wygraną Lechii.Czemu ? hmm... ciągle się nad tym zastanawiam, być może to impuls, być może emocje, nie wiem.Czasem tak jest, że nie do końca się jest przekonanym własnego typu mimo całkiem obszernej analizy.Zdaję sobie także sprawę, że emocje także nie powinny mieć miejsca w bukmacherce, ale tym razem zaryzykuję.Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.Czy Lechia odniesie zwycięstwo w tej potyczce ? cóż... dowiemy się już w najbliższą środę, w każdym razie bardziej jestem przekonany do gospodarzy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Będą to pierwsze derby Pomorza od dłuższego czasu tak więc zarówno jedni jak i drudzy będą chcieli wygrać je dla swoich kibiców w związku z czym mecz zapowiada się na wyrównany. A jeśli wyrównany mecz to mało pięknej gry, a dużo walki co wiąże się z małą ilością bramek i wynikiem w granicach remisu bądź skromnym zwycięstwem jednej z drużyn. Ale... z drugiej strony wcale tak być nie musi...
Uwazam, że ten mecz może stać na wyższym poziomie niż ostatnie derby Łodzi, które mnie rozczarowały. Co prawda Widzew starał się atakować, ale jako, że piłkarzom zabrakło umiejętności bramki nie zdobyli, a ŁKS...ŁKS cały mecz się bronił bo dla niego był to korzystny rezultat. Tutaj goście tj. Arka będzie chciała zaatakować i pokonać swojego przeciwnika więc sytuacja na boisku będzie znacznie inna stąd może i ten typ na over jest prawdopodobny. Ja tam jeszcze się zastanowię nad tym meczem, choć na chwilę obecną pozostawałbym przy pierwszej myśli tj. małej ilości bramek :wink:

A co Wy sądzicie o derbach Pomorza ? Zapraszam do wyrażania swoich opinii ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W derbach zawsze ciężko wyłonić zwycięzce gdyż rządzą się one swoimi prawami jak każde zresztą derby. Na pewno możemy liczyć na 100% zaangażowania kibiców jak i piłkarzy którzy na pewno nie będą chcieli zawieść swoich podopiecznych w tym wypadku postawił bym na wygraną Arki Gdynia która na pewno chciałaby znów wrócić do Orange Ekstraklasy i udowodnić że jest dobrze poukładanym zespołem bo takim właśnie są moim zdaniem. Mam nadzieje że wygra Arka ale niech wygra lepszy.
Zapraszam do opinii innych ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Moim zdaniem podobnie jak TBM mysle ze w tym spotkaniu Derbowym padnie mało goli.Dlaczego? To są DERBY i każda z tych drużyn przedewszstkim nie bedzie chiała przegrać tego meczu tak mi sie wydaje obie bedą grały czujnie w defensywie liczac na konrataki,Lechia gra u siebie bardzo dobrze zaś siłę Arki wszyscy doskonale znamy.Moim zdaniem najodpowiedniejszym typem do tego spotkania jest under 2,5 pozdRawiam
 
harv 0

harv

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Hm...a ja tam myślę, że nie warto obstawiać tego meczu.... bo zostanie przerwany. Jedzie kilka znanych mi osób, które nie za bardzo chcą oglądać mecz, za to trwa u nich bój jaki to osprzęt brać. Sam byłem w tych derbach w 1995 roku, i pamiętam, że widowisko wtedy nie trwało na murawie tylko na trybunach. Mecz był kilkakrotnie przerywany i myślę, że dzisiaj może być podobnie. Poza tym, krążą plotki, że na stadionie w sektorach Lechii zasiądzie dużo &quot;cichych&quot; Arkowców, więc być może ten mecz zakończy się jedną wielką burdą..!
Jestem jak najbardziej za Lechią i mam nadzieję, że będzie to ładne widowisko z piękną grą gospodarzy i nie stanie się tak jak pisałem wyżej, że mecz rozstrzygną kibice. Atmosfera przy ul. Traugutta w Gdańsku z pewnością nie pozwoli dzisiaj przegrać Lechii!!! Co do trzech kibiców gospodarzy jestem pewny, a mianowicie: brata, szwagra i siostrzeńca Damiana, którzy o godzinie 15.00 zasiądą dzisiaj na trybunie i pomogą Lechii strzelić kilka bramek!
Do boju Lechia!
Ale mimo wszystko - nie obstawiam dzisiaj tego meczu, bo zdarzyć się może wszystko w tych derbach!
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Fakt faktem, że burdy będą.Myślę, że to jest nie uniknione.Zresztą Arka podobnie jak Lechia kojarzyła mi się z kibolami.Każdy wie jak derby wyglądają i co się na nich dzieje.Wystarczy źle trafić, a po głowie dostać nie problem.Dowodem są jakie kolwiek inne derby.Dajmy na to Łódzkie, gdy kibice Widzewa robią najazd na galere, po czym na następnych derbach trzeba być 2 godziny wcześniej, żeby &quot;pilnować&quot; stadionu.
Derby to zawsze wielka rywalizacja, jest to coś więcej niż mecz w lidze.Jeśli chodzi o bramki to dałbym tu OVERka, co do wyniku to myślę, że mecz nie zostanie przerwany, chociaz kto wie co wykombinują ci idioci, bo przeciez oni czasem przerywaja za byle co.U nas na Widzewie trzeba było w ch** czekać bo mieliśmy &quot;niewyraźną&quot; flagę.Śmieszne.W każdym razie mecz powinna wygrać Lechia, Arce do OE to trochę brakuje według mnie.Nawet jakby im sie udało to za długo i tak tam nie zagoszczą, takie moje zdanie
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
A jakie jest Wasze zdanie na temat innego meczu 2 ligi jakim jest Polonia Warszawa - Tur Turek ? Ja uważam, że w tym meczu zwyciężą gospodarze.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Lechia 0:0 Arka

Mecz nudny jak flaki z olejem, nie oglądałem derbów Łodzi, ale słyszałem opinie i chyba porównywalny poziom. Jedyne godne uwagi zdarzenie to fakt spalenia &#39;Władców Północy&#39; - flagi Arki Gdynia :] Po meczu czerwoną kartkę od sędziego dostał Bartosz Ława, prawdopodobnie za obrazę arbitra. Czekamy na Listopad i derby w Gdyni, oby były lepsze
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja uważam, że dobrze grający w defensywie Tur wcale nie jest skazany na porażkę. Piłkarze beniaminka już nie jednokrotnie udowadniali, że nieźle radzą sobie z grą w defensywie i ogólnie tracą mało bramek. Jeśli Polonia strzeli bramkę jako pierwsza to pewnie powinna wygrać to spotkanie, a jeśli nie... to obrona Tura może trwać długo i może się skończyć remisem ;)

Gdyby można to stawiałbym 1x, ale z racji, że jest to nieopłacalne zaryzykowałbym w tym spotkaniu typ na remis ;)
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
heh, jak widać Polonia stosunkowo bez problemu poradziła sobie z obroną Turka.Mecz się nie skończył, ale zdecydowanie szanse na zwycięstwo gości są znikome.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Poza tym, krążą plotki, że na stadionie w sektorach Lechii zasiądzie dużo &quot;cichych&quot; Arkowców, więc
być może ten mecz zakończy się jedną wielką burdą..!
Ci cisi Arkowcy to by chyba zdeko nie przezyli takich
sabotazowych akcji w pojedynke. Na szczescie mecz
skonczyl sie bez wiekszych wybrykow, oprocz
wzajemnyc wyzwisk i paleniu szalikow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom