>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis Elbow/Dream Match

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
NIe przykladalem sie zbytnio bo co to za turniej gdzie 4 osoby graja wez dajcie spokoj Zenada.Wiec ja odpuszczam
przegrałes wszystkie mecze.i narzekasz na turniej.odrazu bylo wiadomo ze malo osob gra.a i tak bylem pozytywnie zaskoczony poziomem.sczegolnie młody mnie zaskoczyl urwanym setem
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
3 roY / nie moge hostowac
4 KUBOT moge hostowac carpet 2

i teraz moge zagrac spara

z roY gram zaraz mecz o hajsiwo.dodatkowe emocje wskazane i jest to chyba pierwszy zakład na hajs a ta gre na forum. mozna by tez zaczac obstawiac wyniki ????

7-6 0-6 6-4 2-6 6-4 po zacietej walce wygralem broniłem 25 bp z czego 14 obronionych
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
przegrałes wszystkie mecze.i narzekasz na turniej.odrazu bylo wiadomo ze malo osob gra.a i tak bylem pozytywnie zaskoczony poziomem.sczegolnie młody mnie zaskoczyl urwanym setem
Nie narzekam tylko pisze jak jest.... Co to za turniej gdzie prawie uczestnikow niema???? Po drugie niegralem wszystkich meczy to jak moglem wszystkie przegrac ?:eek: O jaka kaske graliscie?
 
haaazaard 0

haaazaard

Użytkownik
dobraaa to zapisujcie sie , proponuje zeby ktos sie zajal org. tego turnieju, widze ze squnisz wiedzie tutaj prym , wiec proponuje zebys Ty byl ORGANIZATOREM!!! ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Jak by gralo chociaz z 10 osob to mozna bylo by fajny turniej zrobic.Glownym problemem jest brak mozliwosci hostowania przez wiele osob :/ Szkoda ze nieda sie to jakos ominac
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
niestety musze przyznac wkoncu przegrałem nawet 114 winersów nie pomogło. w czewartym secie miałem serwis na mecz przy 5*-4 i 15-0 poznej roY wyjol dwie takie piłki których nie miał prawa wyjac.jedna to nawet nie patrzyłem czy dobiegnie bylem pewny ze nie, i to mnie zgubiło wkurw,,, sie i przegralem seta 5-7 w ostatnim secie tez dwa razy łamałem i odrazu odłamania.dzis wieczorem wielki rewanz i czas wypłat! szykuj sie
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
no safina z zheng zaczely jakos jak my. i skonczyly rowno ze tym feralnym meczem.ale zaraz bedzie pojazd 3-0 !
Narazie jest 6-2 dla mnie i kolega musi ochlonac ???? Dogrywamy o 23, mecz jest o 30zl wiec jesli wygram, kolega jest krewny 50zl.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Narazie jest 6-2 dla mnie i kolega musi ochlonac ???? Dogrywamy o 23, mecz jest o 30zl wiec jesli wygram, kolega jest krewny 50zl.
ochlonełem i udało sie nie przegrac 6-2 2-6 6-4 4-6 6-3 wiec zaklad na zero tyle szumu i nikt sie nie wyplacił wkoncu...
trzy pieciosetowki i trzy po 5 setów.
 
Do góry Bottom