>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis Elbow/Dream Match

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
grałem z profem o dyche (jemu starczał jeden set) mimo to przegrał i sie nie wypłacił od 2 dni. mówil ze flota bedzie za kilka minut potem ze jutro.a teraz wogole frana pali. nie chodzi o 10zl .a o fakt ze to zwykły oszust!!! i niepolecam nikomu z nim grac na flote.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
roY 61 61 squnisz
ps. prof - nie oddawaj lamusowi kasy, zalozylem sie o 2 dychy i dzieciak piszczy ze byl lag. Nie radze z nim grac. Przez 11 stron szczaw lesny kozaczyl. Jade go jak chce - znalazles cwaniaka w koncu pajacu, twoje 2 dyszki mam w dupie i tak wiedzialem, ze nie oddasz
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
roY 61 61 squnisz
ps. prof - nie oddawaj lamusowi kasy, zalozylem sie o 2 dychy i dzieciak piszczy ze byl lag. Nie radze z nim grac. Przez 11 stron szczaw lesny kozaczyl. Jade go jak chce - znalazles cwaniaka w koncu pajacu, twoje 2 dyszki mam w dupie i tak wiedzialem, ze nie oddasz
co sie mieszasz w nie swoje dlugi.obrazasz mnie.rozdajesz kurwo moje gg.i cisniesz ze nie oddaje hajsu mowilem ze rewanz lagowal ostatni set jak przegrales dalem ci rewanz bez cisnieniowania a przegrales wiecej niz 20. a teraz robisz afere
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
To bylo pisac wtedy ze chcesz hajs na mb i tyle. Ja chce tak teraz ale teraz mam cie gdzies neokidzie. Widac odrazu, ze wyplacalny nie jestes i od innych kase chcesz. Obrazam? Takim frajerom jak ty tylko to sie nalezy. To tyle - proponuje modom zamkniecie tematu bo ten pajacyk zabardzo tu cwaniakuje.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gra ktoś w to jeszcze? Wciągnąłem się w demo bardzo (nawet jeszcze mocniej) ale ten kod żeby gierka się nie wyłączała po 5 minutach przestał chodzić.

Temat cieszył się popularnością w latach 2009/2010 więc wątpię żeby ktoś o tym pamiętał, ale spróbować warto.

Jakby ktoś mógł jakoś pomóc byłbym bardzo wdzięczny :p
 
Do góry Bottom