>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis Elbow/Dream Match

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to i tak grupe 6 osobowa mozna zrobic miejsca 1-2 graja final 3-4 o miejsce tzrecie i tyle. teraz grałem z młodym dobry mecz był 1 set mnie zaskoczył i w plecy 1-6 drugi set wygrałem 6-2 a w trzecim przegrywałem juz 0-4 i doprowadziłem do taja w którym przegrywałem 0-3 i wygrałem! 7-3 i całe spotkanie 1-6 6-2 7-6 ale było cieżko
 
M 0

mlody16

Użytkownik


Kolejny meczyk: niesamowicie wyrównany, miałem ogrom okazji by skończył się na moją korzyść. Pierwszy set perfekcyjny, Squnisz urwał tylko jednego gema. Drugi set kompletnie przespałem, Squnisz w tym secie wyjątkowo dobrze bronił swojego serwisu. Trzeci set - prowadziłem już 4-0. Squnisz przełamał następnie mój serwis i później wziął medical timeout. Troszkę wybiło mnie to z rytmu gry. straciłem 4 gemy. Później gem za gemem wygrywaliśmy swoje podania. Tie Break zacząłem od prowadzenia 3-0. Niestety dwa moje serwisy zostały skutecznie przełamane. Potem punkty zdobywał już tylko Squnisz.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
aktualna tabela
1.KUBOT 3 - 3 6-1
2.mlody 2 2-1 5-2
3. haazaard - 1 2 2-4
4. prof - 0 2 0-4
5 kzysiek 0 1 0-2

zostały mecze
prof-młody
prof-krzysiek
jeśli oba wygra prof to gra w finale ze mną jesli któryś przegra w finale gram z młodym
MASTERS NABIERA ROZPĘDU !
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Troszkę się rozpędziłeś jeśli chodzi o mnie :jezora:

mi zostały do rozegrania mecze z Tobą, prof&#39;em i haazard&#39;em

Każdy zagra 4 mecze więc wszystko możliwe jeszcze.
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
kzysiek 2-1 haazaard 2-6 7-6(7-2) 6-4

Co tu dużo gadać, emocjonujące spotkanie :-D
Pierwszy set od 2-2 4 gemy zgarnia haazaard. Drugi set zaczyna się od jego prowadzenia 2-0, potem ja wychodzę na 5-2, dochodzi do 5-4 gdzie gramy świetnego gema z bodaj 5 równowagami, ostatecznie zostaję złamany, potem gładki gem przeciwnika na 6-5, przy stanie 5-6 i moim serwisie robi się 15-40 i dochodzi do dwóch piłek meczowych:spokodfhgfh: które zostają obronione, a bardziej przegrane ;]. W 3 secie festiwal przełamań, tyle wystarczy do skomentowania.
Dziękuję przeciwnikowi za świetny mecz.
pzdr
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
aktualna tabela
1.KUBOT 4 - 4 8-1
2.mlody 2 2-1 5-2
3kzysiek 1 2 2-5
4. haazaard - 1 3 3-6
5. prof - 0 2 0-4
zagrałem ostatni mecz 6-1 6-2 z krzyskiem widac postep w grze.
i wyglada mi na to ze finał jest :
KUBOT vs MŁODY
zapowiada sie ciekawy mecz o tytuł
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
KUBOT VS MŁODY
6:4 6:4
turbiej zakonczoyny zgarniam pierwszy puchar ! gratulacje dla uczestników poziom był całkiem wysoki.jedynie prof zawiódł kompletnie!
proponuje terz cos na szybszej nawierchni zagrac
 
Do góry Bottom