>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tennis Duel - super zabawa

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przemysław Pokrywka , jaki masz ranking?
ja 31 381 , tez dopiero zaczalem ale szybko pne sie w gore.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
No napewno. Czekam az mi sie pojedynki i energia odnowia i jedziemy dalej ???? A te mecze rankigowe to z botami czy z innymi graczami? Bo dziwi mnie fakt iz czesto ktos z wyzszym rankingiem odemnie ma gorsze statystyki
24 693 Przemysław Pokrywka
ogralem wlasnei latwo jakiegos typka z wiekszym rankingiem ????
Wygrane mecze: 16
rzegrane mecze: 3
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Jak sytuacja u was?
moj ranking 3 666
wlasnie przegralem 2 pojedynki z rzedu a wczensiej gnoilem prawie wszystkich wyzszej sklasifikowanych. Jeden przegralem po 3 setowce drugi 0-2 ????
edit:
Przegralem 3 pojedynek zrzedu tym razem z Chorwackim Murrayem ????

endy murry - Przemysław Pokrywka 2:0
(6:4, 6:4)
Mysalem ze wygram bo przygotowaelm sie do tego pojedynku ladujac cala kase w skilla :]
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Olaf Gondek - rank 4798, nie kumam czemu od pewnego czasu dłużej muszę czekać na to aż mecze mi się odświeżą i energia, ciągle poziom 8.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nie kumam jak tak szybko awansowałeś:p

Ja jestem 4 331

ale bilans mam zajebisty: 90/2
Bo ty pewnie caly czas klepales ogorkow a ja bardzo czesto bralem tenisistow z samej gory dlatego zaliczylem troszke porazek ostatnio ????
Wygrane mecze: 42
Przegrane mecze: 9
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Pewnie tak, brałem jak leci szczerze mówiąc.

Widziałeś ten mecz, który z Tobą rozegrałem?nie wiem jak to działa jak ktoś wyzywa mnie to ja widzę ten mecz??????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przegrałeś mecz o pieniądze po pojedynku z Paweł Rozen. Wynik końcowy: 0:2. Przegrałeś $ 2 734
7 minut temu

dopiero teraz zauwazylem 2:0
(6:1, 6:4)

@down
na stronie glownej w wiadomosciach na dole.
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Karol Sobieraj - rank 4456 8lvl jade wszystkich 6-0 6-0, moze dlatego ze kiedys w to gralem i teraz pokupowalem pelno umiejetnosci ????
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Ja grałem kiedyś , wbiłem dość się i przestałem, może pogram ( o ile nie usuneli mi konta )
Ranking wam się będzie zmieniał jak przeskoczycie do innej grupy graczy, zależy od LVL. LVL w tej grze nie ma co pompować, nie opłaca się nawet powiem, tylko z początku jak coś ????

Krzysztof Strzałkowski
 
Do góry Bottom