>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tennis Duel - super zabawa

lothar 251

lothar

Użytkownik
Nie ogarniam niektórych rzeczy w tej grze, wygrałem chyba z 6 meczy z rzędu a ranking cały czas taki sam...
e: nie wiem też od czego zależy, że raz mi się energia regeneruje w 40 sekund, a raz 5 minut i więcej, to samo z meczami
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
http://s3.tennisduel.com/r3793
tutaj macie najnowszy serwer, może będzie wam trochę łatwiej jeżeli rozpoczniecie bez takiej straty do pozostałych jak macie na tych starych serwerach(dodatkowo jak ktoś się zarejestruje to w grze chętnie pomoge ogarnać co i jak)
mój nick:Aerts
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
ja też ciągle gram na s1

awansowałem do Grupy Debiutanci i faktycznie ranking znowu się zmienia i zaczynam ponowne wspinanie się 18 660

Poziom 10. Bilans 119/9
 
wego 0

wego

Użytkownik
Grzechu Grzech

od czego zależy czas oczekiwania na mecz? raz mam minute czekania, raz 5, a raz 10.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Grzechu Grzech

od czego zależy czas oczekiwania na mecz? raz mam minute czekania, raz 5, a raz 10.
Jak zaczynasz w nowym dniu to Ci się odnawia energia bardzo szybko, a potem stopniowo coraz dłużej. Po północy znowu od nowa i dostaje się jeszcze jakiś hajs za logowanie. Ja ogólnie gram od dawna, na początku miałem zacinke jak fix, potem jest coraz ciężej, jeden level robi się kilka dni i znudziło mi się, może coś powalczę znowu
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
kliknij na swój profil w sensie po prawej na górze na imię grajka

Ranking się nie liczy, bo jak zmienisz grupę (level) to od nowa się w nim pniesz
 
wego 0

wego

Użytkownik
Jak zaczynasz w nowym dniu to Ci się odnawia energia bardzo szybko, a potem stopniowo coraz dłużej. Po północy znowu od nowa i dostaje się jeszcze jakiś hajs za logowanie. Ja ogólnie gram od dawna, na początku miałem zacinke jak fix, potem jest coraz ciężej, jeden level robi się kilka dni i znudziło mi się, może coś powalczę znowu
myslalem, ze przez to, ze mam malo energii i walki wykorzystane to dlatego tak dlugo idzie. troche kijowo. wciagajaca giera ogolnie, jednak zeby moc &#39;cos&#39; w niej osiagnac to trzeba kasiory wlozyc w to. dla fanu mozna poklikac sobie.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
A to jak się przechodzi z Grupa Kwalifikacyjna Debiutanci, to znaczy ilu przechodzi?
59-17
 
wego 0

wego

Użytkownik
A to jak się przechodzi z Grupa Kwalifikacyjna Debiutanci, to znaczy ilu przechodzi?
59-17
przechodzisz jak osiagniesz jakis tam poziom. bodaj 10 wybija i automatycznie lecisz do debiutantow
ja od wczoraj 12 poziom.
184-5
Uderzenia 58,PN 46, W 40
sprzet wykupiony najlepszy z mozliwych przy moim poziomie.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dziś osiągnąłem 12 poziom

Bilans 204/22

Dopiero ogarnąłem pewne opcje, bo wcześniej wybierałem rywali na pałę, teraz już kumam gdzie są mecze za pieniądze, a gdzie rankingowe:p
 
wego 0

wego

Użytkownik
gdzie sa mecze za pieniadze?
ja wybieram: mecze -&gt; ranking i tam gram. Ranking nie idzie w gore, ale pieniedzy tez nie dostaje czesto.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Toolmajster: właśnie się zastanawiałem jak wygląda opcja z tymi meczami, od 2 poziomów mój ranking cały czas na tym samym poziomie praktycznie a wszystkie mecze które rozgrywam są za hajs. Gdzie się wybiera te mecze rankingowe ?
edit: ranking: 16 403 , poziom 12 , 174/25
Dziś się naciąłem na gościa który był na 11 poziomie i wszystkie umiejętności miał ponad 100, nie wiem czy jest coś takiego wykonalne bez wersji premium.
 
wego 0

wego

Użytkownik
Mecze rankingowe masz po prostu w mecze.
Masz dwa okna: top10/mecz rankingowy
jak dajesz mecz rankingowy to zamieniasz się miejscem z przeciwnikiem.
A i nawet z premium ciężko by było ogarnąć takie umiejętności przy tym poziomie. Ja mam premkę i przy lvl 14 mam:
Uderzenia 70
Praca nóg 51
Wytrzymałość 51
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Mecze rankingowe masz po prostu w mecze.
Masz dwa okna: top10/mecz rankingowy
jak dajesz mecz rankingowy to zamieniasz się miejscem z przeciwnikiem.

A i nawet z premium ciężko by było ogarnąć takie umiejętności przy tym poziomie. Ja mam premkę i przy lvl 14 mam:
Uderzenia 70
Praca nóg 51
Wytrzymałość 51
właśnie o to chodzi, że początkowo było jak mówisz, po wygranym meczu zamieniałem się rankingiem, ale już chyba od 2 poziomów mam przestój i nawet jak biorę mecz rankingowy to i tak jest zawsze o hajs
 
Do góry Bottom