>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tennis Duel - super zabawa

D 5

degusto

Użytkownik
MAm pytanie odnosnie tej gierki.
Do czego jest potrzebna pewnosc siebie?

Zaczalem grac wczoraj, przegralem pierwszy mecz, a potem 146 wygranych po kolei ale wciaz tej pewnosci nie kumam.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Macie może jakiś klub forumowy założony? ewentualnie coś można założyć
Możemy założyć. Gracie na serwerze pierwszym? Ja już 22 lvl i skille wszystkie ponad 100, pamiętajcie że lvl się nie liczy w tej grze wcale, lepiej mieć jak najmniejszy, skille najważniejsze ;]
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Możemy założyć. Gracie na serwerze pierwszym? Ja już 22 lvl i skille wszystkie ponad 100, pamiętajcie że lvl się nie liczy w tej grze wcale, lepiej mieć jak najmniejszy, skille najważniejsze ;]
To zakladajcie. Bo to nie są tanie rzeczy :grin:
Ja mam 15 lvl, staty ponad 70 i 3 651 ranking w debiutantach i pne się w góre:cool:
 
C 13

caluss

Użytkownik
Najgorsze jest, że w pewnym momencie trzeba zacząć inwestować pieniądze, by mieć na lepsze dodatki...
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Założyłem konto 2 tyg. wstecz i obecnie wygląda to u mnie tak ==&gt;


http://images69.fotosik.pl/76/e237ca5e046e0c5a.jpg

Mam jednak pytanie w kwestii zaproszeń znajomych do gry (opcja widoczna po prawej stronie na zamieszczonym wyżej screenie). 30 kredytów za wdrożenie do Tennis Duel 3 przyjaciół, to ciekawa propozycja. Sęk w tym, że wpisując w puste pole e-mail znajomego, którego chciałbym do gry zaprosić - wyskakuje komunikat o błędnym adresie. Początkowo sądziłem, że Tennis Duel nie toleruje polskich skrzynek pocztowych. Na próbę posłużyłem się adresem z gmaila. Bez skutku... Czy ktoś orientuje się u jakich podstaw leży problem zapraszania do gry znajomych?
 
Do góry Bottom