>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titan Poker 50$ za free od Liquid

iron77 2

iron77

Użytkownik
co wy sie dziwicie, przecież mówiłem że promocja jest w tej chwili ZAWIESZONA... odwieszą ją jak wyślą kase osobom które rejestrowały się w pierwsze dni promocji..
 
mejsik 0

mejsik

Użytkownik
Potwierdzam. JA takze otrzymalem maila w ktorym informuja:

&quot;Congratulations! Your application has been accepted. We will credit your Titan Poker player account with 50$ within the next 72 hours.&quot;

Tylko sie boje ze to titanowe 72h moga trqwac nieco dluzej... Bo 72 godzina juz minela...
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
ja rowniez dostałem takie info ale kasa przyszła po tygodniu jak nie wiecej...

cierpliwosci ???? liquid was kiedys zawiodł? :p
 
mejsik 0

mejsik

Użytkownik
bonus
Warto ufac liquidpoker... Kilka zdan z supportem i kaska dzis rano wplynela...
Teraz pozostaje tylko grac i wygrywac...
Zycze wysokich wygranych pozostalym graczom :twisted:
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Re: bonus
Warto ufac liquidpoker... Kilka zdan z supportem i kaska dzis rano wplynela...
Teraz pozostaje tylko grac i wygrywac...
Zycze wysokich wygranych pozostalym graczom :twisted:
tzn ile czekałes łacznie na kase ???? ?
 
schu 0

schu

Użytkownik
Re: bonus
czyli mozna sie teraz rejestrowac czy Wy co dostaliscie kaske rejestrowaliscie sie dawno dawno temu?/?
 
arahja88 0

arahja88

Użytkownik
mozna sie rejestrowac, ale kase w pierwszej kolejnosci dostaja CI co rejestrowali sie wczesniej ????
 
mejsik 0

mejsik

Użytkownik
Ja czekalem 18 dni... Ale jakby wszystkie pokerroomy tyle pieniedzy rozdawaly to moge czekac tak &quot;dlugo&quot;... heh :twisted:
 
R 0

rebmar

Użytkownik
ciekawe czy ja dostałem tylko że zapomniałem wpisać TLPL ???? wiec chyba lipa ale zaraz lukne ???? a jak nie zrobie w cafe nowe konto :jezora:
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
Info z głównej strony TLPoker:

Promocja titan poker zawieszona

&quot;Uwaga! promocja titan poker 50$ za darmo została zawieszona. Powodem jest zbyt duża liczba osób, które się zarejestrowały. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla niektórych to ciągłe pojawianie się i znikanie promocji jest mocno uciążliwe - robię jednak co się da aby do tego nie dochodziło, czasami niestety trzeba po prostu ustąpić. Osoby które jeszcze nie otrzymały bonusa prawdopodobnie go nie dostaną, aczkolwiek jest jeszcze pewien cień nadzieji. Będziemy na bierząco was o wszystkim informować.&quot;


Ach szkoda że się nie załapałem :/
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
po 19 dniach również dostalem ale to tylko dlatego ze napisałem do supportu ze czekam juz tyle no i dopisali jeszcze dzisiaj ;-)
 
Do góry Bottom