>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titan Poker 50$ za free od Liquid

M 0

mkiller

Użytkownik
ma ktos odpowiedzi do tego quizu?? wszystko bylo by ok gdyby pytania byly w jezyku polskim, nie rozumien niektorych pokerowych zwrotow w jezyku angielskim.. ale jakos trzeba sobie poradzic z tym quizem..
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
ma ktos odpowiedzi do tego quizu?? wszystko bylo by ok gdyby pytania byly w jezyku polskim, nie rozumien niektorych pokerowych zwrotow w jezyku angielskim.. ale jakos trzeba sobie poradzic z tym quizem..
powiedz czego nie rozumiesz
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dobrze ale odpowie mi ktoś w końcu na moje pytanie? Przecież tyle ludzi dostało bonus...
Czy aby dostać pieniądze? Goście z liquida do nas dzwownią, w celu potwierdzenia danych?!
 
D 0

daniel84

Użytkownik
Ja niestety czekam już około 30 dni, rejestrację przeprowadziłem z całą pewnością prawidłowo, wysyłałem ponaglenia zarówno do samego titana, jak i do tlpoker; po polsku, po angielsku i nic. Chyba wstrzeliłem się w zły moment. A promocja bankowo była wtedy aktualana..
 
S 11

support75

Użytkownik
Napisze z pamieci. Pot 5$ = 0.5 pkt
hmm a nie pot 5$ = 1 pkt??
masz racje, pomyliłem się.

Punkty Titan Poker Points zbierane są w trakcie gier opartych na tak zwanym “pobraniu prowizji” w trakcie każdego rozdania. . Dla przykładu, jeśli pobrana została prowizja w wysokości $0,50 to wszyscy gracze, którzy uczestniczyli w rozdaniu, niezależnie od tego czy mieli swój wkład w puli, otrzymają 1 Punkt. Jeżeli w czasie rozdania pobrane zostało $3 prowizji, wszyscy uczestniczący gracze otrzymają po 9 Punktów. Wyjaśnienie: pobrana prowizja odnosi się do całkowitej sumy prowizji pobranej od wszystkich uczestniczących w grze, nie od każdego z graczy z osobna.

Punkty Titan Poker można również zdobyć w turniejach. Za każdy $1 opłaty turniejowej, gracz otrzyma 20 Punktów.
[/quote]
 
Do góry Bottom