>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titan Poker 50$ za free od Liquid

M 0

mkiller

Użytkownik
wczoraj dostalem 50$ na konto w titan poker, trwalo to rowne 14 dni.. jakie sa warunki bonusu?? trzeba ugrac 2400 tp zeby wyplacic??
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
a na titanie mozna grac w black jacka z innymi graczami?
bo wiem ze na jakims serwerze widziałem taką opcje...
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
wypłaciłem kase z titana ????
jak skołuje cyfrowke to dam foto ????


EDIT
i chciałem podziekowac support75 gdyz zwrociłem sie do niego o pomoc w związku z tą wypłatą a on mi jej udzielil...
bez niego kasy bym nie dostał ???? 150$ zostało mi przeliczone na 111E... także pozytywnie ????

a i jeszcze mam pytanie...
gdzie moge zrealizowac czek miedzynarodowy?[/b]
 
S 11

support75

Użytkownik
szmejek - nie ma za co, zawsze do usług ;-)
Pozdrawiam

P.S. Czek zrealizuj najlepiej w BPH, z tego co wiem ten bank jest najlepszy do realizacji czeków.
 
Z 0

zicoo

Użytkownik
po bodajże 3 tygodniach dostałem maila potwierdzajacego ze kaska na koncie :mrgreen:
Ciężko uzbierać te 2500 punktów?
 
S 11

support75

Użytkownik
zgadza się tlpoker przekazał liste osob zarejestrowanych do titanpoker.
Ludzie którzy nie otrzymali 50$ powinni na dniach dostac.
Rejestracja obecnie nie jest możliwa ale na dniach ma ponownie ruszyc.
Pozdrawiam
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
do czeku, tak.
miałem własnie isc dzis z nim do BPH ale zbytnio czasu nie miałem.
jeszcze raz dzięki za pomoc ????
 
D 0

denas

Użytkownik
1: W no-limit texas hold&#39;em, ile kart zostaje rozdanych do ręki każdemu z graczy (tzw. holecards)?:

Dwie
Cztery
Pięć
Siedem


2: Jesteś we wczesnej pozycji z AK, nikt przed Tobą nie podbijał. Co powinieneś zrobić pre flop?:

Podbić (raise)
Spasować (fold)
Powinienem sprawdzić, a w przypadku czyjegoś raisa również go sprawdzić
Wejść all-in


3: Grasz w no-limit texas hold&#39;em. Akcja ma miejsce na riverze, a na stole leżą: 5c 9h Ts 5s 8d. Pozostało czterech graczy w rozdaniu. Który z tych graczy ma najlepszą rękę?:

Gracz nr. 1 z Td9c
Gracz nr. 2 z 8h9s
Gracz nr. 3 z JcJh
Gracz nr. 4 z AcKc


4: Jakie (w przybliżeniu) są szanse, że AhKs wygra z QQ jeżeli obie ręce wejdą all-in pre flop?:

Około 15%
Około 50%
Około 75%
Około 90%


5: Która z poniższych rąk ma największą szanse (outsy) na polepszenie się?:

6d7d on a 2h8d9d Flop
3h3s on a AcJd3d Flop
JcQh on a AdTc4s Flop
6c7s on a Jh8h9h Flop


6: Grasz przy stole no-limit texas hold&#39;em, i reagujesz jako ostatni na flopie ThQh9c. Trzymasz 5h2h (flush draw). Rozmiar pota to 50$ i ktoś wchodzi all-in za 60$. Wszyscy pozostali gracze pasują. Co powinieneś zrobić?:

Sprawdzić (call)
Spasować (fold)
Bez większej różnicy


7: Reagujesz przed flopem jako pierwszy przy dziesięcioosobowym stole, i masz AA. Masz pełnego stacka i grasz niskie stawki. Masz pełnego stacka. Co powinieneś zrobić?:

Podbić (raise)
Wejść all-in
Limpować (sprawdzić big blinda) aby zamaskować siłę swojej ręki
Spasować (fold)


8: Jaki styl gry jest uważany za najwydajniejszy i najbardziej dochodowy, szczególnie na niskich stawkach?:

Loose Agressive - tzw. maniak; rozgrywa każdą rękę, raisuj każde rozdanie, daj się zauważyć!
Loose Passive - tzw. calling station; nie gra agresywnie, ale sprawdzaj większość betów aż do rivera z nadzieją na udoskonalenie swojej ręki
Tight Agressive - gra konserwatywnie czekając na dobre układy, i gdy je już w końcu trafiśz to grasz agresywnie i dużo betujesz.
Tight Passive - tzw. Rock - czeka na absolutne nuts, a nawet wtedy się boi wrzucać pieniądze do puli i gra bardzo uważnie i pasywnie.


9: Która z poniższych tez jest prawdziwa?:

Im większa liczba graczy w rozdaniu, tym większa szansa że ktoś ma asa.
Im mniejszaliczba graczy w rozdaniu, tym większa szansa że ktoś ma asa.
Nie ma absolutnie żadnego powiązania pomiędzy tym ile osób bierze udział w rozdaniu, a tym jaka jest szansa na to, że ktoś ma asa.
Nawet wa heads-up, ktoś zawsze ma co najmniej jednego asa.


10: Jakie są mniej więcej szanse na otrzymanie AA (para asów) pre-flop?:

1 na 1,050
1 na 910
1 na 220
1 na 20


11: Który z poniższych układów jest najsilniejszy w no-limit texas hold&#39;em?:

Jedna para
Dwie pary
Trzy pary
Cztery pary


12: Co powinieneś zrobić jeżeli zacząłeś nagle przegrywać dużo kasy w krótkim czasie i zaczynasz robic głupie błędy (tilt)?:

Przenieść się na stawki na tyle wysokie, aby jeden buyin był równy Twojemu bankrollowi. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na szybkie odrobienie tego, co straciłeś
Graj ciągle na tych samych stawkach ale zwiększ liczbę stołów na których grasz
Szybko wpłać więcej pieniędzy na pokera i graj ciągle na tych samych stawkach
Zrób sobię kilkudniową przerwę na regenerację, potem wróć i zacznij grać na tych samych stawkach co wcześniej, ewentualnie zejdź o stawkę niżej


13: Która z poniższych kombinacji to tzw. nuts - najsilniejszy układ którego nic nie bije?:

AdAh na stole 3s7hJcQh2c
3d3h na stole 3s3c4dJs4c
6c7c na stole 2d8c9cAsTc
QhQd na stole 2d3s7h8hQs


14: Jesteś na pozycji small blind przy 6 osobowym stole i trzymasz AQ pre-flop. Wszyscy gracze mają po 100x bb. Gracz z pozycji under the gun podnosi do 4 x bb, i zostaje sprawdzony przez dwóch graczy. Gracz z pozycji dealera, który jest tight, przebija do 18 x bb. Co powinieneś zrobić?:

Wejść all-in
Spasować (fold)
Sprawdzić (call) i ocenić sytuację na flopie
Podbić (raise)


15: Ile najlepiej mieć buyinów dla stawek które zamierzasz grac w No-Limit texas holdem?:

Jeden
Pięć
Dwadzieścia


16: Załóżmy że jesteś na wczesnej pozycji przy sześciu osobowym stole i trzymasz QQ, co powinieneś zrobić?:

Podbić (raise)
Spasować (fold)
Sprawdź big blinda (call)
Wejdź all-in


17: Jako osoba która nie chce mieć zbyt dużego variance (zachwiań bankrolla), z jaką minimalną liczbą graczy powinieneś siedzieć przy stole w no-limit texas hold&#39;em?:

Z jedną
Z dwoma
Z pięcioma


18: Jako początkujący gracz, z jakimi rękami powinieneś wchodzić w celu zmaksymalizowania swoich zysków na niskich stawkach?:

Powinienem wchodzić z każdą ręką
Powinienem wchodzić ze wszystkimi kartami w jednym kolorze (Jh9h, Tc8c, Qd9d itd.)
Powinienem wchodzić z parami oraz wysokimi kartami (AhAd, AcKs, AcQc, 9h9d itd.)


19: Grasz przy stole no-limit texas hold&#39;em. Akcja ma miejsce na riverze, a na stole leżą: As3hJd6sKc. Pozostało łącznie czterech graczy w rozdaniu. Który z nich ma najsilniejszy układ?:

Gracz nr. 1 z Ah3c
Gracz nr. 2 z KsJh
Gracz nr. 3 z AdQh
Gracz nr. 4 z 4c5c


20: Grasz przy stole no-limit texas hold&#39;em, i reagujesz jako ostatni na flopie 6c7hAh. Trzymasz 4s5c (straight draw). Rozmiar pota to 50$ i ktoś wchodzi all-in za 40$. Pozostali gracze pasują. Co robisz?:

W texas hold&#39;em straighty się nie liczą
Bez większej różnicy
Pas (fold)
Sprawdzam (call)
 
mirrus1 0

mirrus1

Użytkownik
1: W no-limit texas hold&#39;em, ile kart zostaje rozdanych do ręki każdemu z graczy (tzw. holecards)?:

Dwie
Cztery
Pięć
Siedem


2: Jesteś we wczesnej pozycji z AK, nikt przed Tobą nie podbijał. Co powinieneś zrobić pre flop?:

Podbić (raise)
Spasować (fold)
Powinienem sprawdzić, a w przypadku czyjegoś raisa również go sprawdzić
Wejść all-in


3: Grasz w no-limit texas hold&#39;em. Akcja ma miejsce na riverze, a na stole leżą: 5c 9h Ts 5s 8d. Pozostało czterech graczy w rozdaniu. Który z tych graczy ma najlepszą rękę?:

Gracz nr. 1 z Td9c
Gracz nr. 2 z 8h9s
Gracz nr. 3 z JcJh
Gracz nr. 4 z AcKc
 
Do góry Bottom